Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(grange @ 2008 01 10, 13:20)
noriu paklaust, ar nevykstant oo visgi tų gleivių eggwhite gali būt?  g.gif

Man būdavo, tik gerokai mažiau.
O šį mėnesį jų buvo gana nedaug ir tik tris dienas, kai paprastai man trunka apie savaitę. Būčiau galvojus, kad neovuliacinis ciklas, bet echoskopu matėsi, kad ovuliacija įvykusi. Gal dėl to taip buvo, kad ji buvo neįprastai anksti - 10 c.d., kai paprastai įvykdavo 18-20c.d.
Atsakyti
nu man šį kažkaip keistai, pagal bt oo nebuvo, bet pagal visus kitus pojūčius kaip ir g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Labai noriu isgirsti jusu nuomone - si menesi nutariau pradeti stebeti gleives, bet ju visai nera blink.gif jau ir menesines "ant nosies"... Siaip visada ju budavo gan gausiai ir tikrai budavo skirtingos, o si menesi esu visiskai "sausa". To man dar nera buve, kad visiskai nebutu jokiu gleiviu... Ka tai galetu reiksti? Kad visiskai nebuvo jokios ovuliacijos?
Nors viduri ciklo as visada jauciu maudima pilvo apacioje, tada ir pagal gleives kaip suprantu buna vaisingos dienos... o si menesi visiskai nebuvo jokiu gleiviu...
Atsakyti
mano situacija stai tokia: geriau kt, bet del tam tikru priezasciu pabaigusi paskutine pakuote jas meciau, per 7 dienu pertrauka mm prasidejo laiku (bet po pertraukos naujos pakuotes nebepradejau), o stai tikruju mm dar nebuvo. Gal kas zinote kaip tokiu atveju apskaiciuoti kada man buvo vaisingos dienos? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airina:) @ 2008 01 20, 13:10)
mano situacija stai tokia: geriau kt, bet del tam tikru priezasciu pabaigusi paskutine pakuote jas meciau,  per 7 dienu pertrauka mm prasidejo laiku (bet po pertraukos naujos pakuotes nebepradejau), o stai tikruju mm dar nebuvo. Gal kas zinote kaip tokiu atveju apskaiciuoti kada man buvo vaisingos dienos? Buciau labai dekinga smile.gif


Deja, jokiu skaiciavimu pirmam ciklui po Kt negalima taikyt, nes organizmas labai individualiai sureaguoja i KT nutraukima, ir vienom ovuliacija gali ivykt po savaites, kitom po keliu, treciom ir po keliu menesiu. Gali nebent stebet save temperaturinio, gleiviu metodu pagalba, daryt ovuliacijos testus.
Atsakyti
Sveikutes, snd laikrasty radau tokia info:
sausio 23 d. Kaune, Gedimino vaistineje, Gedimino g.34, nuo 11 iki 15:30 val. vyks konsultacija, kurios metu gydytoja V.M. informuos kaip pacioms atlikti ovuliacinius testus.
Gal kam pravers si info. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbaa @ 2008 01 22, 12:16)
Sveikutes, snd laikrasty radau tokia info:
sausio 23 d. Kaune, Gedimino vaistineje, Gedimino g.34, nuo 11 iki 15:30 val. vyks konsultacija, kurios metu gydytoja V.M. informuos kaip pacioms atlikti ovuliacinius testus.
Gal kam pravers si info. Sekmes  4u.gif

labai dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif info paciu laiku thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes - tik sy menesy - tai yra sy cikla ziuriu kada tos gleives bus tirstos,,,
Tai vakar prasidejio,,, blush2.gif tokios tirstos -
kaip jus galvojat - tai jau man vaisingas periodas??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gytute @ 2008 01 23, 09:26)
Sveikutes - tik sy menesy  - tai yra sy cikla ziuriu kada tos gleives bus tirstos,,,
Tai vakar prasidejio,,, blush2.gif  tokios tirstos -
kaip jus galvojat - tai jau man vaisingas periodas???  g.gif

Pacios vaisingiausios yra skaidrios.
Papildyta:
http://www.gyvybe.lt/index.php?id=30
Pikas yra pati vaisingiausia ciklo diena. Makšties prieangyje juntamas slidumas. Paskutinė diena šio pojūčio diena yra piko diena. Pikas yra labai arti ar beveik sutampa su ovuliacija. Skaidrios tįstančios gleivės gali būti pastebimos viena ar dvi dienos iki piko, tačiau net jei jos išnyksta vis dar jaučiamas slidumas gali būti tikru piko požymiu. Makšties prieangyje jaučiamas patinimas.
Po piko nebejaučiama daugiau nei slidumo, nei drėgmės. 1 dieną po piko gali pasirodyti dribsniuotos, lipnios gleivės (truputį drėgna) arba jų visai nebūti (sausa), 2 ir 3 diena taip pat gali būti dribsniuotų, lipnių gleivių (truputį drėgna) arba jų nebūti (sausa). Tris dienas po piko išlieka galimybė pastoti


Dar cia http://www3.vdu.lt/life/pv/Mbilin.htm
Pirmąją vaisingojo periodo dieną gleivės yra drumzlinos, labai tirštos, netąsios, baltai gelsvos spalvos. Moteris makšties prieangyje jaučia lipnumą. Kiekvieną dieną gleivės darosi skystesnės, tąsesnės ir skaidresnės. Pagaliau jos pasidaro kaip kiaušinio baltymas, ir moteris pajaučia tam tikrą ,,slidumą'' makšties prieangyje. Šis pojūtis yra labai svarbus. Gleivių dabar gali tiek sumažėti, kad jos nesimato, bet moteris vis dar jaučia slidumą. Tada įvyksta didelė permaina - gleivės vėl pasidaro drumstos ir lipnios arba visiškai išnyksta. Moteris daugiau nejaučia drėgnumo ar slidumo, kuriuos ji jautė ankstesnėmis dienomis. Tai reiškia, kad paskutinė diena, kai gleivės dar buvo skaidrios ir slidžios - buvo piko diena. Tai pati vaisingiausia moters diena ir yra didžiausia galimybė moteriai tapti motina. Piko dieną moteris gali nustatyti tik kitą dieną, kai gleivės staiga pasikeičia ar visai išnyksta ir svarbiausia - daugiau nebejaučiamas slidumas. Ketvirtą diena po piko dienos prasideda nevaisingas laikotarpis.
Atsakyti
aciu tau labai uz info thumbup.gif -
Atsakyti
Aciu merginos uz info, dabar jau ir as bandysiu sekt savo super vaisingas dienas smile.gif Gal pavysk sugaut, nes mano ciklas kaip laikrodukas kas 27 dienas (nuo menesiniu pradzios iki kitu pradzios) na tikiouosi pasiseks susiskaiciuot ir pastebet g.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2008 01 23, 19:35)
Aciu merginos uz info, dabar jau ir as bandysiu sekt savo super vaisingas dienas smile.gif  Gal pavysk sugaut, nes mano ciklas kaip laikrodukas kas 27 dienas (nuo menesiniu pradzios iki kitu pradzios) na tikiouosi pasiseks susiskaiciuot ir pastebet  g.gif

mano ciklas irgi 27 dienos ir kaip laikrodukas drinks_cheers.gif
Atsakyti