Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(miig @ 2008 02 04, 18:38)
sveika, mano ciklas irgi 31-32d. ir O pas mane vyksta irgi 19CD. O gleivių pikas 17CD. Manau kad tai normalu. Nepergyvenk  console.gif  Labai daug literatūros perskaičiau šia tema, vaisingiausia merginos diena cikle yra ne Ovuliacijos, o būtent gleivių piko diena. Taip kad į ją ir orientuokis  hihihi.gif

Pas mane gleiviu pikas buna 10 - 11 c.d., 19 c.d. is vis nera jokiu gleiviu. Tai reiskiasi, kad O pas mane ivyksta daug anksciau bet ne 19 c.d.
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 02 05, 11:20)
Pas mane gleiviu pikas buna 10 - 11 c.d., 19 c.d. is vis nera jokiu gleiviu. Tai reiskiasi, kad O pas mane ivyksta daug anksciau bet ne 19 c.d.

O kokio ilgio tavo ciklas? Nes pas mane gleiviu pikas buna irgi kazkur 10-12 CD, bet mano cilkas yra 28 dienos. Bet pvz si cikla as nepastebejau jokiu kiausinio baltymo gleiviu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kiprija @ 2008 02 05, 14:41)
O kokio ilgio tavo ciklas? Nes pas mane gleiviu pikas buna irgi kazkur 10-12 CD, bet mano cilkas yra 28 dienos. Bet pvz si cikla as nepastebejau jokiu kiausinio baltymo gleiviu  unsure.gif

Mano ciklas 31-32 c.d. Visi kiausinio baltymai prasideda po mmm praejus 2-3 dienom. Jei nepastebejai gleiviu tai dar nereiskia kad ju pas tave viduj nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marce777: 05 vasario 2008 - 15:28
QUOTE(miig @ 2008 02 05, 10:44)
g.gif na OO irgi labai svarbu. esmė tame , kad spermiukai išgyvena tik vaisingose gleivėse. jei gleivių nėra, rūgštinė makšties terpė juos užmuša  ax.gif
nežuvę ir patekę ten kur reikia vyriukai gali tyliai OO palaukti tose gleivėse tūnodami.  nežinau ar supratai  blush2.gif




Supratau, tiesiog kazkaip buvau isitikinus, kad kaip tik OO svarbiausia, o apie ja suzinom is gleiviu g.gif O apie ta rugstine terpe ir pan tai zianojau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kiprija @ 2008 02 05, 14:41)
O kokio ilgio tavo ciklas? Nes pas mane gleiviu pikas buna irgi kazkur 10-12 CD, bet mano cilkas yra 28 dienos. Bet pvz si cikla as nepastebejau jokiu kiausinio baltymo gleiviu  unsure.gif

Viskas labai normalu - ciklas 28 d., vadinasi O turėtų būti apie 12 c.d., t.y. 16 d. iki mmm mirksiukas.gif

Galbūt šį mėnesį neįvyko O. Manau, kad ir man taip bus nutikę, nes šono skausmų nejutau unsure.gif

QUOTE(PŪKITAS @ 2008 02 06, 00:31)
Supratau, tiesiog kazkaip buvau isitikinus, kad kaip tik OO svarbiausia, o apie ja suzinom is gleiviu  g.gif  O apie ta rugstine terpe ir pan tai zianojau  ax.gif  blush2.gif

Ovuliacija ir yra svarbiausia, nes tai pati vaisingiausia diena. Teoriškai galima pastoti ir turėjus santykius prieš kelias dienas prieš O, nes uodegiukai gali išgyventi šarminėje terpėje, tai yra tose tąsiose gleivės, apie kurias čia tiek daug diskutuojame mirksiukas.gif
Atsakyti

Ovuliacija ir yra svarbiausia, nes tai pati vaisingiausia diena. Teoriškai galima pastoti ir turėjus santykius prieš kelias dienas prieš O, nes uodegiukai gali išgyventi šarminėje terpėje, tai yra tose tąsiose gleivės, apie kurias čia tiek daug diskutuojame mirksiukas.gif
[/quote]

Taip, kad gaudysiu dsavo gleives (nors pas mane jau buvo tos tinkamos ) tai jau surezgiau viena smileysex.gif O tik va fertilitis man neraso kada O, nes biski BT sokineja, tai gaudysiu OO toliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 02 08, 21:13)
Viskas labai normalu - ciklas 28 d., vadinasi O turėtų būti apie 12 c.d., t.y. 16 d. iki mmm  mirksiukas.gif

Galbūt šį mėnesį neįvyko O. Manau, kad ir man taip bus nutikę, nes šono skausmų nejutau  unsure.gif
Ovuliacija ir yra svarbiausia, nes tai pati vaisingiausia diena. Teoriškai galima pastoti ir turėjus santykius prieš kelias dienas prieš O, nes uodegiukai gali išgyventi šarminėje terpėje, tai yra tose tąsiose gleivės, apie kurias čia tiek daug diskutuojame  mirksiukas.gif

Tikslia O diena gali tik O testukai nustatyti,arba gine.Pas mane ciklas 28 dienos,pas mane O buna tiksliai kaip laikrodukas 14-15 ciklo diena.As tai siulyciau pasidaryti O testukus,kita cikla,tada zinosi tiksliau ax.gif Gleives prasideda apie 12 diena.
Atsakyti
Turiu klausima... Ar tas kiausinio baltymo tasias gleives galima supainioti su vakaryksciu namu darbu likuciais? Ar taip buti neturetu, t.y. kas po wub.gif isbega, tas isbega ir kita diena aptikau gleives?
Atsakyti
QUOTE(ema m @ 2008 02 12, 06:20)
Tikslia O diena gali tik O testukai nustatyti,arba gine.Pas mane ciklas 28 dienos,pas mane O buna tiksliai kaip laikrodukas 14-15 ciklo diena.As tai siulyciau pasidaryti O testukus,kita cikla,tada zinosi tiksliau ax.gif Gleives prasideda apie 12 diena.


Šį mėnesį, kelias dienas gleivės buvo skaidrios, bet Ovul. testukai buvo visą laiką neigiami. g.gif Šiandien pasidariau nėštumo testą: ogi antra neryški linijytė matos ax.gif Dar net nežinau ar jau džiaugtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 02 05, 15:27)
Mano ciklas 31-32 c.d. Visi kiausinio baltymai prasideda po mmm praejus 2-3 dienom. Jei nepastebejai gleiviu tai dar nereiskia kad ju pas tave viduj nebuvo.

Nemanau, kad kiausinio baltymo gleives gali buti is kart po mm, na nebent tu viena is tu, kuriu O buna is kart po mm.
I stadija (iki ovuliacijos)
(menstruacijos, 1-4 ciklo diena) -Nevaisinga
Sausa (nuo 4 dienos iki ovuliacijos)-Nevaisinga

II stadija (ovuliacijos)
Baltos, negausios, balzganos, gali būti dribsniais -Vaisinga
Drėgnesnės, skaidresnės, tąsios, labai slidžios, pagausėjusios-Vaisinga
Gausios, panašios į kiaušinio baltymą -Vaisinga (piko diena – vaisingiausia: ovuliacija)

III stadija (po ovuliacijos)
Sausa/ Baltos lipnios gleivės-Nevaisinga

QUOTE(egleegle @ 2008 02 13, 15:31)
Turiu klausima... Ar tas kiausinio baltymo tasias gleives galima supainioti su vakaryksciu namu darbu likuciais? Ar taip buti neturetu, t.y. kas po  wub.gif isbega, tas isbega ir kita diena aptikau gleives?

Stebeti gleives reiktu po piet, is ryto dusas, iki pietu juk vis tiek eini i WC apsisluostyk dregnom seveteles(specialiom) ir po pietu jau turetu viskas but issivale, vadinasi jau matysi tikras gleives. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 13 vasario 2008 - 18:44
QUOTE(tasha @ 2008 02 13, 19:41)
Stebeti gleives reiktu po piet, is ryto dusas, iki pietu juk vis tiek eini i WC apsisluostyk dregnom seveteles(specialiom) ir po pietu jau turetu viskas but issivale, vadinasi jau matysi tikras gleives. 4u.gif


Aciu! Nes is tikruju buvau pasimetusi, kaip ten kas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceane @ 2008 02 13, 18:00)
Šį mėnesį, kelias dienas gleivės buvo skaidrios, bet Ovul.  testukai buvo visą laiką neigiami. g.gif  Šiandien pasidariau nėštumo testą: ogi antra neryški linijytė matos ax.gif Dar net nežinau ar jau džiaugtis mirksiukas.gif

Oho cool.gif O tuos testukus kiekvieną dieną darei? Negalėjo ta ovuliacija neužfiksuota praslyst? ax.gif
Lauksim tolesnių žinių bigsmile.gif
Atsakyti