Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

4u.gif manoji irgi labai atpylinėjo, bet aš maitinau mišinukais, tad duodavau milupa ar ir viskas buvo ok thumbup.gif
Atsakyti
O PAS MUS KITA SITUACIJA,PAS MUS VISKAS atvirksciai. Mazas pradejo atpilineti kai tik pradejau maitinti is buteliuko misinuku. Savo piena nedaviau nes turejau ssiokiu tokiu problemu su pienu. O misinukus tai isbandem visokius, doh.gif ir tuos kur skirtos vaikams kurie gausiai atpilineja, bet deja niekas nepadejo, tad pradejom guldyti ant pilvuko dazniau, ir plius valgio metu darom pora sustojimu, ir kol neatsiraugiam nevalgom. Tai padejo, dabar maziau atpilineja. 4u.gif
Atsakyti
matai, visi vaikai skirtingi... biggrin.gif maniskis fontanus dare du menesius, kol maitinau pati, po to truko kantrybe pastoviai persirenginet ir skalbti kalnus rubeliu ir merliuku, tai nupirkau aptamil AR (atpylinejantiems kudikiams) ir visos bedos baigesi, atsimenu, kai pirma kart pamaitinau misinuku, pakeliau, kad atsirugtu ir jau buvau pasiruosus fontanui, o jo nebuvo lotuliukas.gif

valgo dabar vaikas misinuka ir yra visas patenkintas ir po kiekvieno valgymo apdovanoja mamyte pacia placiausia sypsena!!!! o ko daugiau rek?! thumbup.gif
Atsakyti
Mano suneliui jau uz 9d bus 6men bet mes vis dar pylinejam. Nesuprantu kaip jus guldot ant to pilvuko. Mes tai labai kariaujam del to, jis pats virsta, o as ji atgal, nes kaip tik ant pilvo tai ir atpila. Dare mums echoskopa, tai sake skrandzio liapsusas tvirtai neuzsidaro, bet sake kaip pradesim valgyt koses viskas susitvarkys, bet deja vistiek pylineja baigia jau stogas nuvaziuot doh.gif doh.gif doh.gif Laikykites mamytes, uzaugs musu grazuoliukai ir pasimirs visos bedos 4u.gif
Atsakyti
Maniske irgi atpila, bet dabar jau maziau.Gydytoja pataria duoti Aptamil AR ir viskas buvo puikiai, bet yra viena problema su situ misinuku jis nera toks maistingas kai kiti misinukai.As tai suzinojau kai mano mergyte nepriaugo svorio tiek kiek reikia o valge po 150 ml x6 kartus per diena schmoll.gif
Pvz kitose midinukose 100 ml yra 75ckal o Aptamil AR tik 67
Atsakyti

la, musu mergytei uz savaites bus 9 menesiai, o vis dar atpila. Nors, aisku, palyginus, su pirmais menesiais tai tikrai nedaug. Ir kieta maista valgom ir APTAMIL AR geria, ir tyrimus darem, o atsakymas vienas - reikia islaukti. Menka paguoda, bet nei Santariskese. nei privaciai mums jokio vaisto nepasiule.Beje, kazkuri is mamu rase, kad reikia trumpiau maitinti ir tai pades. NE VELNIO. Mes su tokiu gydytojos patarimu pirma menesi visai nepriaugom svorio
Atsakyti
QUOTE(miglyte @ 2006 11 05, 20:33)
Mano suneliui jau uz 9d bus 6men bet mes vis dar pylinejam. Nesuprantu kaip jus guldot ant to pilvuko. Mes tai labai kariaujam del to, jis pats virsta, o as ji atgal, nes kaip tik ant pilvo tai ir atpila.

Mes ant pilvo guldem pries maitinima, o ne po maitinimo.
Atsakyti
nu mes irgi atpilinėjam, buvo pora kartelių ir"fontanais". Bet kai pakeitėm mišinį "fontanai" baigėsi. Taigi mūsų gydytojas sakė jei atpila po truputi, kad ir po kiekvieno maitinimo tai normalu. Bet jei "fontanais" tai reikėtų tyrimukų. Aš tai tikrai išsiprašyčiau tyrimų, nors gal tai nebutinai kas nors rimto, bet bent jau abejonių neliktų ! ! !
Atsakyti
mes taip pat siaubingai atpylinejam. nors ir jau gydytoja lirpe koselem maitint. iki menesio laiko budavo klausineja kaip jis atpila ar siaip ar fontanu...bet kaip pasakiau kad fontanu tai ji pradejo kaip ir demesio nekreipt.laikom stacia atsirugsta ir 3 kartus o atpila beveik viska ka suvalgo.svoris auga. valgo MP, nakciai kad sociau butu duodu misinuko ir kosytes...
Atsakyti
Mano lelyte irgi atpilineja,bet musu daktare sako kai valgo mp ir atpila tai nieko baisaus,aisku jei atpila 2 saukstus tai jau vadinasi vemimas.As net matavau kiek atpyle,karta dave fontane ant paklodes,na,ir issiliejo bala.Pasiemiau sauksta vandens uzpyliau an paklodes ir palaukiau kiek issilies plemas,o jis issiliejo truputi didesnis nei ji atpyle.Vadinas nevemia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškė dar ir dabar atpila nors jai jau 11 mėnesių. Kol mažesnė buvo tai tokiais fontanais varydavo, kad namuose ir sienos apvemtos. Lovą dažnai perkloti reikėdavo, o ir persirengti, bet, kad springtų tai niekad nebuvo, o ir dabar būna, kad vakarais prieš miegą visko pasitaiko, bet gydytoja nieko nesakė ir niekur nesiuntė. Girdėjau, kad kai kurie vaikai iki 2 metų atpilinėja, persivalgo ir atpila.
Atsakyti
Ir mano mazoji atpilineja, buna kartais ir fontanu... Labai bijojau, kad per pirma men svorio mazai priaugs, priaugo 670. Gydytoja sake normalu. Tik nepatogu, kai reikia po kelis kartsu drabuzelius keist. Po vieno maitinimo... Na, bet tikiuosi susitvarkysim su sia problema.
Atsakyti