Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Mano maziuke nuo pat gimimo labai atpylinedavo, iki kokiu 7m, daviau misinely aptamil AR, jis mums labai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
mum 8 menesiukai ir mes pradejau atpylinet. reguliariai ir pakankamai daznai sad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės.Mes vargstam su ta problema nuo pat gimimo.Lelius labai labai daug atpila.Mums dabar 5 mėn tai gal truputį mažiau.Atpila taip kad mes abu šlapi paliekam.Kažkas minėjo kad yra specialus mišinukas atpylinėjantiems.Pastebėjau kad nuo MP ypatingai daug atpila.
Atsakyti
Miglei 5,5 men.,bet jai irgi dar pasitaiko tokiu bajariu,bet kadangi vis dar pati maitinu ir neprimaitinu tai nelabai ir pergyvenu,o be to tai pastebejau,kad atpila kai pavalgius muistosi,nori ant ranku,paiimi ja ji duodas,malas ,o tada ir veeee......
Atsakyti
Dėja pastebėjau dar tokį dalyką kad nuo MP žymiai daugiau atpila.Maitinau MP iki 4 mėn.-nerealiai atpylinėjo,galim sakyt atvemdavo.
Atsakyti
Mano vis 3 vaikai atpylinėjo, dičkis jau pamiršau iki kada, dukra iki 9 mėn, va mažius iki šiol pavaro. Dukra gėrė Aptamil AR, mažiui irgi žiūrėjau, ale kad jis tik ik 6 mėn,o ką paskui duot? Mažasis daugiausiai atpylinėja kai geria mišinį ir valgo varškytę/jogurtą...Nors šitų dalykų nori baisiai, net dreba. Paskutiniu metu su mišiniu būna kaip rašė Giedregie, tiesiog fontanu...Ir po valgio praėjus net kelioms valandom atlipa sutrauktu maistu...
Atsakyti
labukas visoms:)
oso mamytes , norejau trumpai uzklausti...nebezinau jau nei ka daryt..gal kuriai buvo panasiu prb su mazyliais , mums kaip tik siuo metu kalasi dantukai, ir atsirado tokia prb...atpilinet pradejo! doh.gif , jeigu tik piktesne mano maze tai sakis, viskas po matinimo pareina ant manes verysad.gif seip kol maziuke buvo ji buvo atpilinejanti , bet buvom sia prb jau uzmirse...dabar vel is naujo
Atsakyti
Musu labai atpilinejo kai buvo maza, bet paskui kazkaip isaugi ir viskas, mazadaug nuo 6 men liovesi atpilineti. Skaiciau kad 6 men skranduko raumenukai jau sustipreje buna smile.gif
Atsakyti
Griausia būtų pasikonsultuot su pediatre. Ir mes turim šią bėdą. tai po maitinimo labai ilgai stačią nešiojam, kad atsirūgtų gerai. Bet labai ramiai, kad nesukunkuliuoti dar labiau rolleyes.gif
Atsakyti
atpylinėti gali įvedus kieta maistą, jei jis netinka g.gif apie visus neramumus būtina sakyti vaiką gydančiai gyd 4u.gif
Atsakyti
mano dukryte 3,5 men. pastaruoju metu pradejo gausiai atpylineti. Ar gali buti, kad ji ciulpdama griauzdama zaisliukus, rankutes, ciulptuka prisiryja oro ir todel atpylineja pavalgius, ar ieskoti rimtesnes problemos? (nuo 2 men maitinu MP ir misinuku Hipp 1)
Atsakyti
O ar jos nepermaitinate? Kaip mergaitė jaučiasi, kaip auga jai svoris?
Atsakyti