Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(Gintarėlis* @ 2007 05 08, 00:56)
Mažylę pamaitinus panešiojam puse valandos, po to dedam ant jos kilimėlio. O tada ir prasideda... Muistosi, sukinėjasi, ritinėjasi ir (aišku) atpilinėja doh.gif



QUOTE(Kulverstuke @ 2007 05 09, 16:31)
Maniskis irgi nemazai atpylineja, o kartais pasitaiko, kad net fontanais pavaro, taip, kad visa merle, drabuzeliai ir as visa slapia bunu. bet taip buna tada, kai nedaug atpildamas paspringsta, ir matyt susidirgina skrandukas ir tada pavaro daug. Maitinu tik savo pieneliu, tai kartais per daug zuikutis prisivalgo ir tada irgi atpila. Bet ir as esu girdejusi, kad ta atpylinejima vaikai isauga smile.gif


Mūsiškis irgi atpylinėja stipriai, po kiekvieno maitinimo reik perrenginėt doh.gif bet jis bais judrus, vis tamposi, sukiojasi, vartosi tai ir pasekmės tokios su fontanais, o ir be to persivalgo, saiko nejaučia doh.gif bet svoris auga puikiai tai per daug ir nesijaudinu smile.gif
Atsakyti
mano dukryte baige atpylynet kazkur 4 menesi.Dabar eina jau 7 menesi.Geria ji HA2 pienuka,bet daktare sake nebutina jau toki pirkti ir pabandziau be HA paprasta numeri 2 tos pacios firmos.Ir sulyg tuo buteliuku pradejo vel atpylyneti verysad.gif doh.gif matyt kad su pieno cukrum,nes kitokio paaiskinimo nesugalvoju.Nors davaiau kito pieno tik karta,iki siol jau pora savaiciu kazku,atpylineja nuo priimto maisto kuri visad valge g.gif nezinau kame cia reikalas g.gif
Atsakyti
M niškė irgi labai atpylinėja, bet aš neimu į galvą, ax.gif svarbu, kad svoris gerai auga, o tie atpylimai susitvarkys. drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano 1,5 men.piplys atpilineja po valgio pastoviai ir ne po viena karta.nerimauju,bet ka darysi,lauksiu kol praeis.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2006 12 26, 16:05)
Mes irgi turim tą atpylinėjimo problemą.... Ir pastaruoju metu ji beprotiškai baisi. Man jau nebėra kantrybės su vaiku.  verysad.gif Nebegali normaliai pavalgyti, blaškosi prie krūties, mažai traukia... Po to būna irzlus... Visą dieną kas kokią valandą pasidaro baisiai neramus, ima garsiai šaukti aaaa, o paskui atpila tokia varškyte... Ji su kvapu, vėmalų kvapu...  verysad.gif Neįsivaizduoju, ką daryti...

Maniskiui lygiai tas pats verysad.gif Nors mes valgome tik misinuka.Bet ir mano piena anksciau atpilinedavo.as vis galvodavau kad netinka miinukas,bet paslaicius sioje temoje komentaru ,supratau kad turbut misinio keisti neverta.O be to maniskis alergiskas,tai Aptamil AR atkrenta.
Atsakyti
Mano mazius taip pat atpylineja.Nepededa net atruginimai.Net per nosyte varskyte iseina.Baisu buna,kad neuzdustu.Manau,vaikas turi tai isaugti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2007 03 06, 17:30)
Visur peržvelgiau-  neradau nieko šia tema.Mano lelius labai daug atpylinėja.Tikrai daug,kai atpila tai abu šlapi būnam.Kai gyd.pasakau tai ta sako kad nieko baisaus .Net pavalgius po dviejų ar daugiau valandų atpila.Ir taip nuo gimimo.Iki 3mėn maitinau MP.O nuo 3 mėn pradėjau papildomai duot Similac Advance.Nuo 4,5mėn žaidžiam su daržovių košyte.Tai ką paragaujam,viską atpila.Bandėm Aptamilą,tai net kelis gurkšnius išgeria ir iškart atpila.

mes valgoem APTAMIL AR thumbup.gif
Atsakyti
as su didele patirtimi del atpylinejimo...mano sunelis 3 menesius vemdavo taip, kad as net rubu nebepersirenginedavau....nepadejo jokie aptamilai ar, na, gal biskuti maziau atpildavo...nuveziau pas gera gastro...priezastis- is dideles meiles vaika permaitindavau....o jis neturi saiko, vis dar neuztekdavo, tai paskui varydavo iki kito maitinimo fontanais...zodziu, dabar mano vaikui 6.5 men., tai duodu misinuko tik 150+5 sauksteliai misinuko( mes geriam nan2).....valgant koses jokio uzsigerimo...grieztai..ir koses ne daugiau 120 ml.....nepatikesit, visai nebeatpilam, nors is pradziu nebuvo lengva, vaikas nesuprato, kodel norim numarint ji badu.. doh.gif o dabar viskas ok, priprato ir daugiau pts nebenori...tad sekmes.. 4u.gif



 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 29 lapkričio 2009 - 16:47
Mes isbandem daug misinuku (nuo Similac'o uzkietejo viduriai, Aptamil'1 - is pradziu patiko, paskui nustojo valgyt, bandziau Hipp'a - ne is tolo neima, dabar bandau Nan'a - bet va nuo sio misinuko jau eme smarkiai atpylinet, nors to anksciau nebuvo. Esu susibiesinus del mazosios tokio valgymo... Suvalgo tik puse paros normos. Svorio 2 men priaugo 800g - mazoka, bet dar normos ribose...
Atsakyti
mano mažulis atpyla kartais fontanu.Gydytoja sakė jei nedažnai,tai nebaisu.O aš kai pamatau tokį vaizdą tai ašaros byra.Ir atsirūgti mums didelė problema.Išbandžiau visai,bet kol atsirūgsta galima ir 2 val nešioti.Dėl to jau vaikas priprato prie rankų doh.gif
Atsakyti
mano visi vaikai atpylinedavo iki 3-4 men. nieko negalejau padeti...po to savaime nustodavo.
Atsakyti
Laba,

Mano mažylė, taip pat labai atpylinėjo, savo pieneliu maitinau neilgai sad.gif, kadangi teko rinktis mišinukus, mums labiausiai tiko " Nestle Nan ". Tačiau ji visviena atpylinėjo, tuomet prieš kiekvieną maitinimą pradėjau duoti atsigerti vandenuko (daktarė patarė), ir mums viskas susitvarkė smile.gif
Atsakyti