Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

O ar žinot,kad kūdikiai neturi to...klapaniuko,kuris sulaiko skranduko turinį...jis užauga,tik ne visiems vienodai(kaip ir dantukai) mirksiukas.gif
Atsakyti
manoji dar ir dabar kartais biski atpila,bet jau maziau
Atsakyti
mano mergyte pradejo atpilineti po to,kai padidino vitamino D3 kieki..kiek skaiciau gali but perdozavimas,nes tada pasireiskia atpilinejimas. Ka jus apie tai manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevesta @ 2008 02 19, 13:04)
mano mergyte pradejo atpilineti po to,kai padidino vitamino D3 kieki..kiek skaiciau gali but perdozavimas,nes tada pasireiskia atpilinejimas. Ka jus apie tai manote? g.gif

Tai kokia dabar ta vit D dozė? Perdozuot tai reikia kad kurį laiką gautų tikrai didelę dozę. Gal tai tik sutapimas?
Maniškis atpylinėja iki pasiutimo, nors jam jau beveik 8 mėn. Ir nepadeda jokios priemonės. O daktarai amžiną dainelę- svoris auga- reiškia sveikas. Tik kad mes jau nesveiki nuo to amžino drabužių (savo ir vaiko), patalynės skalbimo. Kol pilstė tik mano pienu tai dar nieko, o dabar kai visokiom morkom- tai atskalbt negali. O jeigu į svečius kur nueini ir prasideda, tai išvis nėr kur dėtis. Ir bijai kiekvieną kartą kad apipils kieno naują sofą. verysad.gif
Keista ir tai, kad pirmas vaikas visai neatpylinėjo.
Na žodžiu didelė užuojauta visoms kurios susiduria su šia problema. Laikykimės.
Atsakyti
Mano mazyte irgi turejo sia problema bet kadangi dar maitinu savo pieneliu tai damaitinu HUMANA AR pieno misiniu, duodu du kart i para ir nepatikesit viskas susitvarke net nuo mano pienelio daug maziau atpylineja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevesta @ 2008 02 19, 11:04)
mano mergyte pradejo atpilineti po to,kai padidino vitamino D3 kieki..kiek skaiciau gali but perdozavimas,nes tada pasireiskia atpilinejimas. Ka jus apie tai manote? g.gif

kiek zinau vit.D reikia vartoti atsargiai,gali buti ir perdozavimas,gal jus kokius kitus dar vit.geriat, g.gif kur yra vit.d

Atsakyti
Jeigu daktaras paskyre didesne vit D doze tai manau zino ka daro ir nebus perdozavimo. o kas del atpylinejimo tai ir mes turim sia problema jei maitinate misinukais siulau HUMANA AR misini atpylinejantiems leliukams, mes juo tik primaitinam bet tikrai ne karto nuo jo neatpyle, o ir godziai geria thumbup.gif . manau greit jau visai pereisim ant sio misinelio
Atsakyti
mes ir turim ta problemele su atpylinejimu,atpildavo ir mp ir misinuka dabar,buna ir po val ir dvieju atpyla.O adktarai kaip kazkuri mamyte rase svoris auga tai ir nieko cia tokio,tai va taip ir vargstam.Jau pradejom valgyti kosytes tai po ju jokio atpylimo nes uzgeriam arbata,manau kuo tolyn tuo maziau kamuos mus ta beda.
Papildyta:
QUOTE(gggiedrex @ 2008 02 28, 17:40)
Jeigu daktaras paskyre didesne vit D doze tai manau zino ka daro ir nebus perdozavimo. o kas del atpylinejimo tai ir mes turim sia problema jei maitinate misinukais siulau HUMANA AR misini atpylinejantiems leliukams, mes juo tik primaitinam bet tikrai ne karto nuo jo neatpyle, o ir godziai geria thumbup.gif . manau greit jau visai pereisim ant sio misinelio

o nuo sio misinuko viduriukai nekieteja?Nes man Nuko pard sake kad ji reikia vartoti atsargiai,tai ir susilaikiau g.gif
Papildyta:
o tuo labiau kad ir mano piena atpyldavo,tai ir neskubu pirkti sio misinuko,mes valgom Nan1 H.A..o is tu atpylinejantiems nera kad butu hipoalerginis misinukas,tai va ir kamuojames toliau
Atsakyti
mano sunelis ziauriai atpildavo-tiesiog fontanu, ir taip iki 6 men, svoris augo l.gerai, jis toks apzoriukas buvo, pritraukdavo mano pienelio per daug, praejom daug gydytoju, buvom ligoninej, nieko nerado, liovesi atpilineti kai koses pradejo valgyti
Atsakyti
atpylinejimas - mano vaiko problema nuo pat gimimo verysad.gif Tuoj sueis 10 men, o vis atpylineja...nuo kosiu kartais, o nuo skysciu gan daznai..buvom pas gatroenterologa, tai sake, kad laukti iki metuku, gal isaugs. Belieka tiketis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2008 01 22, 12:30)
aš duodu irgi dukrytei Aptamil AR. o sakykit iki kokio amžiaus jį galima duoti. kiek žinau kiti mišiniai jau skirstosi į laikotarpius. o Aptamil AR yra tik vienas toks  g.gif


Jei vaikas normalaus svorio yra galima visus metus duoti ta misini.Mano vaikas normalaus svorio,tai nesiruosiu duoti kitokio misinio,nes kiti turi daugiau krakmolo,ir dar kazi kuo,daro vaika sotesni.
As taip pat praeita savaite pradejau duoti Aptamil AR,nes jau nebegalejau,kantrybe truko,atpilinedavo beveik kelias valandas po valgio,turedavau visur is paskos eiti ir valyti,arba pats nuvalydavo,nes mano vaikas sliauzoja.Na,o dabar vis atpila,bet daug maziau.Gydytoja sake iki metu palaukti schmoll.gif
Atsakyti
Mano sunus pirmus tris menesiu atpylinedavo, o po to vis maziau ir maziau. Dabar labai jau retais atvejais. Tikriausiai jau susitvarke smile.gif
Atsakyti