Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(lelka @ 2008 04 05, 20:45)
Mes ir atpylinejam nuo pat gimimo,dabar kaip valgom koses tai po ju neatpila nes nemegsta gert po koses,o va po misinuko atpyla ir po kokios netgi val vis.O daktarai ka,???svoris auga ir gerai  jiems,tai vis laukiu tos dienos kada taip nebebus doh.gif


Mano sunus atpylinedavo net koses, kurios buvo skystesnes... doh.gif Taip iki 1 m. vargom, ir svorio truko. Po to viskas susitvarke, bet pats atpylinejimas liko kaip kosmaras verysad.gif
Atsakyti
Mano mazhulis iki mazhdaug 1,5 men. beveik neatppylinedavo, paskui prasidedjo...nuo 2 men. pradejau primaitinima mishinuku, tai mano piena daugiau atpylyneja negu mishinuka. Kartais ir miegodamas atpila, ir po keliu valandu po valgio atpilti gali....Bet ash labai nepanikuoju, tikiuosi viskas praeis kai paaugs. mirksiukas.gif
Atsakyti
Susidūrėm ir mes su šia problema verysad.gif Iki 3 mėn. beveik neatpylinėdavo, o dabar ko tai pradėjo verysad.gif Nors atsirūgsta, bet po kiek laiko atpila. Neramu, bet tikiuosi išaugs. Beje, kažkuri mamytė rašė kad nėra Sab simplekso. Yra. Mes esame jį nusipirkę. Duodavau jį anksčiau nuo pilvelio skausmų, o dabar ne. Gal reiks pabandyt vėl duoti ? g.gif
Atsakyti
Abu mano vaikai maitinti tik mano pieneliu, dukra iki metų ir dviejų mėnesių, o mažiuką vis dar maitinu. Abu atpylinėja nerealiai, į dieną perrengiu po keturis-penkis kartus. Į mėnesį priauga po kg, tai gydytoja problemos nemato. Dukra nustojo atpylinėti tik 8-9 mėn.



 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 29 lapkričio 2009 - 17:22
labutis, mamytes,
Sugrizom ir mes papasakoti kaip mum sekasi toliau. Va, mazoji beveik nepatpilineja, o mums jau beveik 7 menesiukai. atpilinejimai baigesi mazdaug 5 men. su puse, o kai pradejom ragauti koses, tai labai mazai atpilinejam smile.gif Dar vis geriam MP. As tai pat manau, kad reikia paprasciausiai savo islaukti smile.gif
Atsakyti
sveikutes mamos. Visu atpylinejanciu vaikuciu mamytems po 4u.gif kantrybes, kada nors tai vistiek praeis smile.gif
mano mazoji ir nuo gimimo visus namus savo fontanais nutaskydavo, ir pacios per diena po "n" kartu persirenginedavom, bet dabar, kai pradejom ragaut kietesnio maisto, atpila vis maziau ir maziau, o po kosytes is vis neatpila thumbup.gif
Mokekit islaukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Musu maziukas nuo gimimo fontanais atpylinejo, viskas baigesi tik mazdaug po 7 men, kai jau valge koses ax.gif O siaip tai prisikankinau: ir ligoninej gulejom, ir siaip vaikutis tuos 7 men vien ant ranku beveik praleido rolleyes.gif Siaip, jei neranda piliorostenozes, kai butina operacija, reikia tiesiog atkenteti - svarbiausia, kad svoris augtu ax.gif Visoms mamytems sekmes ir kantrybes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su sia problema ir mes susiduriam. Mano maziui 1,5 men., maitinu pati. Jis atpylineja nuo pat gimdymo "fontanais", nesvarbu kokioj pozoj ji belaikytum. Buna ir jis slapias, ir as. Bet gydytoja sako, nieko cia baisaus. Tai as ir tikiuosi, kad tikrai taip yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuteg @ 2009 02 11, 22:53)
Su sia problema ir mes susiduriam. Mano maziui 1,5 men., maitinu pati. Jis atpylineja nuo pat gimdymo "fontanais", nesvarbu kokioj pozoj ji belaikytum. Buna ir jis slapias, ir as. Bet gydytoja sako, nieko cia baisaus. Tai as ir tikiuosi, kad tikrai taip yra  smile.gif

mum taip buvo tol kol vien pienuka valgydavo (apie 6 menesius), po to pradejom valgyt koses ir praejo. bet iki siol kai po valgio sokineja, vartaliojasi gali atpilt ypac kai isgeria daug gerimu
Atsakyti
mazoji atpylinejo mazdaug iki puses metu,maitinau MP.
gydytoja sake kad nieko baisus,jei svoris gerai auga smile.gif
kai prasisejo koses susitvarke viskas smile.gif
Atsakyti
o mums tai atvirksciai viskas, kol maitinomes tik misinukais tai beveik neatpylinejo, kai pradejom valgyt koseles tai kiekviena karta atpilam verysad.gif
Atsakyti
Maniske irgi buvo atpylinejimo "meistre", net guledama lovytej sugebedavo taip atpilti, kad pieno ant zemes budavo. As slapia budavau kiekviena diena po kelis kartus. Netgi pradejus kosytes valgyt ir jos sugebedavo atpilti, tik kad nedaug. Morkom rubai buvo isteplioti. Gerem misini atpylinejantiems, ir ta sugebedavo atpilti, o kai apie 8-9 men beveik nepyle, pabandziau misini duot normalu, tai kai dejo fontana, vet grizom prie atpylinejantiems skirto. Is vis nustojo atpylineti turbut kokiu 11-12 men. Is tikruju, svarbu, kad augtu svoris, o jei kas neramina, galima pasitikrinti pas gydytojus, padaro echoskopija ir aisku ar cia liga, ar praeis savaime. Kantrybes, mamytes smile.gif
Atsakyti