Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Mano dukryte irgi atpylinejo fontanais doh.gif (maitinau tik savo pienuku) o su tuo Aptamilu Ar tik bedos pridarem verysad.gif
Pasirode ji per daug suvalgo , o atpylinejant tas "per daug" pasisalina thumbup.gif o kai liepe duoti sito misinuko, ji jau negalejo atpylti schmoll.gif tai gavosi kazkas panasaus i apsinuodijima nuo pervalgimo, ( ten kazkaip gudriai daktarai pavadino) pradejo vemti ir vidurioti, net ligoninej atsidurem verysad.gif Ten baigem su musinuku, bet atpylinejo labai ilgai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liti @ 2010 11 21, 02:05)
Jis yra tirštesnis nei iprasti mišiniai, matyt todel vaikai ir neatpylineja. jame, kaip supratau, labai suskaidyti baltymai, todel jis tinka alergiskiems vaikams. Mes alergijos neturejom (bent jau tipines, nes musu nebere. ant kunelio buvo smulkus berimas, bet nelabai nežymus), bet kuriuo atveju, visi kiti hipoalerginiai misiniai mums visai netiko ir skatino vemima, o sis labai padejo ir, ji naudojant, vemimas visikai liovesi, vaikas eme gerai miegoti - vadinasi ir jautesi gerai. tiesa, sis misinys yra labai kartus ir po APTAMIL AR, kuris yra labai saldus, vaikui gali ir nepatikti. butina ikreipkites i alergologa, nes yra toks dalykas, kaip maisto alergija ( kai berimo nera (tai yra ne odos alergija), bet viskas vyksta skrandyje ir vaikas vemia nuo maisto, kuriam jis yra alergiskas), tada tas misinys taip pat turi buti kompensuojamas, nes ka daugiau vaikui duoti, jei niekas daugiau netinka???

Ačiū už informaciją, reiks dar kartą kreiptis į medikus. Pas mano mažylę taip pat ant kūnelio yra nežymus smulkus bėrimas, bet gydytoja to labai nesureikšmino, nes aš taip pat vaikystėje buvau alergiška.

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 11 21, 11:17)
Mano dukryte irgi atpylinejo fontanais doh.gif (maitinau tik savo pienuku)  o su tuo Aptamilu Ar tik bedos pridarem  verysad.gif
Pasirode ji per daug suvalgo , o atpylinejant tas "per daug" pasisalina  thumbup.gif o kai liepe duoti sito misinuko, ji jau negalejo atpylti  schmoll.gif tai gavosi kazkas panasaus i apsinuodijima nuo pervalgimo, ( ten kazkaip gudriai daktarai pavadino) pradejo vemti ir vidurioti, net ligoninej atsidurem  verysad.gif  Ten baigem su musinuku, bet atpylinejo labai ilgai  doh.gif

Aš suprantu kai vaikas suvalgęs per daug atpila, tai normalu, bet kai kūdikis bevalgydamas atpila fontanu nespėjus jo net pakelti ir nespėjus suvalgyti net 60 gramų ax.gif
Kad nuo Aptamil AR vaias pradėjo viduriuoti — keista, dažniausiai nuo tiršto mišinio kūdikiams užkietėja viduriukai. Beje jei kūdikiui yra per daug maistėlio, tai atpila ir tą tirštą, bent jau mano patirtis tai leidžia teigti, nes ir su vyresnėle dukryte turėjom tą pačią bėdą.
Atsakyti
Vidurioti ir vemti pradejo nuo persivalgimo ax.gif na taip jau daktarai teige g.gif
ir beveik iki 1m turejom sia beda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 22 lapkričio 2010 - 11:27
mano mažė atpilt pradėjo vandniuku, pavalgo atsirugsta, ir dabar daug atsirugsta nesuprantu iš kur tiek ir po valandos dviejų ar net 3 val atpila vandeniuku ir nemažai verysad.gif valgo mano pienuką
Atsakyti
Tirštesnį mišinį duot, o jei yra 6 mėn. įvesti košę.
Atsakyti
Atpylinėjo ir mūsų lelius, kai pradėjome primaitinėti, tai baigėsi atpylinėjimai, kada ne kada tokia bėda nutikdavo.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 03 04, 13:41)
mano mažė atpilt pradėjo vandniuku, pavalgo atsirugsta, ir dabar daug atsirugsta nesuprantu iš kur tiek ir po valandos dviejų ar net 3 val atpila vandeniuku ir nemažai  verysad.gif  valgo mano pienuką


cia taip tavo piena suvirskina, mums irgi taip budavo smile.gif

dabar kai pieno negauna, o tik misini, atpila ir ji.. jau atejau ieskoti informacijos, nes nusibodo perrengineti po 5 kartus per diena doh.gif duodu HIPP BIO misini.
Atsakyti
QUOTE(aura. @ 2011 03 04, 14:41)
mano mažė atpilt pradėjo vandniuku, pavalgo atsirugsta, ir dabar daug atsirugsta nesuprantu iš kur tiek ir po valandos dviejų ar net 3 val atpila vandeniuku ir nemažai  verysad.gif  valgo mano pienuką


Pas mus situacija panasi. Vaikas pries ir po atpylimo ar vemimo dar ir verkia verysad.gif Matyt jam skauda. Atpylineja ne tik vandeniu bet ir pienuku. Pienukas buna apvirskintas ir ne. Kartais bevalgydamas atpila. Valgo MP. Gydytojai nieko nerado, sake turi praeiti verysad.gif doh.gif
Maisto produktus taip pat sekiau. Racionas buvo labai siauras. Isitikinau, kad maistas niekuo detas.
Kadangi man skaudu buvo ziureti kaip vaikas kankinasi, emiausi dometis ka reikia daryti. Panarsius po neta radau vaistukus GASTROTUSS baby. Sie vaistukai visiskai nepanaikino atpylinejimo, bet stipriai sumazino. Taip pat pradejau reciau maitinti t.y. kas 2 val. Na nevisada pavykdavo, bet temdavau laika. Pfu pfu pfu bet atpylinejimai sumazejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rituker: 06 gegužės 2011 - 16:21
Mano panelyte irgi labai stipriai atpilinejo ,mum padejo speciali virsuje paaukstinta pagalvyte.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Musu kruopyte atpylinejo fontanais (maitinau MP) doh.gif Viskas baigesi,kai ivedem kietesni maisteli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2011 05 16, 18:33)
Sveikos 4u.gif  Musu kruopyte atpylinejo fontanais (maitinau MP) doh.gif  Viskas baigesi,kai ivedem kietesni maisteli 4u.gif

Mums lygiai tas pats buvo smile.gif dar bandziau gydytojos klaust ka daryt, bet kadangi priaugdavo po kilograma per menesi tai sake praeis...taip ir buvo 4u.gif
Atsakyti
mūsų pipiriukas taip pat atpylinėjo, kol maitinau MP, o po to ir mišinukus. Išmėginom visokiausių mišinukų, rezultatas tas pats, kol nepradėjom Aptamil AR gert, po to paaugo pakeitėm į Aptamil 2 ir ta bėda buvo išaugta smile.gif Tikėkimės ir Jums taip pat sėkmingai viskas pasibaigs smile.gif
Atsakyti