Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Labai atpylinėja
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų mityba > Mažylio iki 1 metų meniu
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
gvidaa
Kai pradejo atsirasti pienas,labai pradejo atpilyneti suneli,net kartais baisu pasidaro guldyti,atrodo uzsprings,bega per burnyte ir nosyte,vaikas net kartais verkia is to atpilimo<>??patarkit ka daryti,ir ar tai labai blogai,gal per daug pieno duodu.lialiukui 6 dienos
elve
Mūsų mazius atpylinėjo iki 10 mėn. gulėjom 2 kartus ligoninėj, labai jaudinausi, atpyldavo netgi koseles cry.gif klauskit gydytojos, nes jei labai smarkiai atpylinėja yra tokia liga kai būna uzakęs skrandukas, atrodo vadinasi piliostenozė, mūsų vienam mazam pusbroliukui tokia liga buvo. As taip pat maitindavau pati ir mazylis gausiai atpylinėdavo, atrodo daugiau atpila nei suvalgo, kosmaras būdavo kazkoks, pradėjom duoti misinuką APTAMIL AR skirtą gausiai atpylinėjantiems kūdikiams ir vis tiek niekas nesikeitė, gal siek tiek maziau pildavo, kreipkitės geriau į gydytojus, sėkmės jums, zinau ką tai reiskia 4u.gif
Fėja-Būrėja
Kas iš tų gydytojų patarimų sad.gif . Mes jau įpusėjome ketvirtą mėnesiuką, bet visdar gausiai atpilinėjame. Geriausia, kad gydytoja pasiūlė visą laiką nešioti vaiką,t.y. laikyti stačią blink.gif . Jokiu būdu neguldyti, nes paguldžius jis visada atpila, net po maitinimo praėjus 2-3 valandom verysad.gif . Taip ir gyvename. Svoris auga blogai schmoll.gif . Per savaitę dabar priaugame tik 100 g. Maitinu pati ax.gif . Tiesiog susitaikiau ir nebekreipiu dėmesio ax.gif .
Neglaite
Nu nezinau, ar cia galima su tuo susitaikyt g.gif , taigi tokio amziaus vaikuciuai labai svarbu pirmaisiais menesiais priaugtas svoris blink.gif . Kad maitini pati tai labai pagirtina, bet gal reiktu imtis ir kazkokiu kitu priemoniu- kad ir to misinio atpilinejantiems. Nesakau, kad nustok maitinti pati, bet pagalvok ir apie tai kad vaikucciui butina priaugti daugiau svorio, gal gi misinys padetu. Juk galima ir paciai maitinti ir dar misinio duoti. Kartasi tokie atpylinejimai susitvarko tik pradejus duoti papildomo maisto.
Vat, del to mazo 6-iu dienu leliaus nieko negaliu patart, manau, tik kreiptis i gydytojus ir ne i viena, o i kelis.
Erdve
patarciau dar ir savo maista perziuret.
maniskis atpilinejo, kol valgiau jogurta.tada fontanai budavo.
negaliu valgyt jogurto, zele, keptu ar virtu kiausiniu.
nezinau ar tau pades mano patarimas,bet pabandyk siu maisto produktu atsisakyti,gal kiek sumazes atpilinejimas.
Deilita
reiketu butinai pasitarti su gydytoju. mes taip pat atpildavom bet nepo daug. ir dabar karts nuo karto buna, net po 2 val bet svarbiausia kaip svoris auga, jei gerai, tai thumbup.gif nieko baisaus, bet jeigu ne reiketu nerimauti.... g.gif
Digliuke
Man irgi atrodo reiktu pasitarti su gydytoju, nes jei sitoks atpilinejimas man atrodo kad taip negerai.
Fėja-Būrėja
QUOTE(Neglaite @ 2005 03 14, 13:50)
Nu nezinau, ar cia galima su tuo susitaikyt  g.gif , taigi tokio amziaus vaikuciuai labai svarbu pirmaisiais menesiais priaugtas svoris  blink.gif . Kad maitini pati tai labai pagirtina, bet gal reiktu imtis ir kazkokiu kitu priemoniu- kad ir to misinio atpilinejantiems. Nesakau, kad nustok maitinti pati, bet pagalvok ir apie tai kad vaikucciui butina priaugti daugiau svorio, gal gi misinys padetu. Juk galima ir paciai maitinti ir dar misinio duoti. Kartasi tokie atpylinejimai susitvarko tik pradejus duoti papildomo maisto.
Vat, del to mazo 6-iu dienu leliaus nieko negaliu patart, manau, tik kreiptis i gydytojus ir ne i viena, o i kelis.
*

Mes atpilinėti pradėjome nuo pačių pirmų dienų sad.gif . Visą laiką gydytojams tai pabrėždavau, bet jie vis sakydavo, kad visiems taip būna. Iš jų kalbos galima buvo suprasti, kad hiperbolizuoji mamyte doh.gif . Ir dar pabrėždavo, girdis po maitinimo reikia palaikyti stačią, kad atsirūgtų doh.gif . O, kad aš vaiką nešioju valandą, o kartais ir daugiau, lyg ir negirdi. Apie tuos mišinius esu girdėjusi, bet nemanyčiau, kad jie galėtų pagelbėti šioje situacijoje blink.gif . Juk vaikas atpila po ilgesnio laiko, jau varške. Tad išgertas mišinukas skrandyje pavirs varške ir vėl pasirodys ant seilinuko verysad.gif .

QUOTE(Erdve @ 2005 03 14, 14:34)
patarciau dar ir savo maista perziuret.
maniskis atpilinejo, kol valgiau jogurta.tada fontanai budavo.
negaliu valgyt jogurto, zele, keptu ar virtu kiausiniu.
nezinau ar tau pades mano patarimas,bet pabandyk siu maisto produktu atsisakyti,gal kiek sumazes atpilinejimas.
*

Ačiū už patarimą, bet aš valgau tik košes ir sriubas be prieskonių cool.gif .
Mėlynplauke
ano s8nelis irgi link3s atpilti. Tai mums patarė maitinti po truputį - 2 min, tada padėt atsirūgt ( per pažastis pakabini ant plaštakos ir per nugarytę paplekšnoji arba pasiūbuoji pirmyn atgal ar į šonus lengvai ir vėl laikai stačią) ir vėl 2 min. valgyt ir kartoji.

Taip pat raminu valgantį - tipo glostau ir sakau "ramiai valgyk, po truputį, niekas neatims..."

Dar pastebėjau, kad mažiau priryja oro kai maitinu "stačią" - aš sėdžiu, o jis į ranką atremtas žemyn kojom kaba ant spenio už užpakalio prilaikomas. o po to tik paverčiu sau ant krūtinės pilvo pilvu paguldau - irgi padeda atsirūgti neatpilant dažnai.
lauziukas
Na mes pirma menesi kol maitinau pati tai taip stipriai atpilinedavom, kad per diena kokius 4 kartus perrengdavau. Atpildavo ir vos tik pavalgius ir jau po atsirugimo. Kartais tai net tokia varskyte atpildavo. Maniau, kad jau neaugs svoris, o per pirma menesi priaugo 1700 g! Nors ir dabar dar atpila, bet jau maziau. Ar labai godziai valgo? Gal reikia vis daryti pertraukeles, kad truputi uzvalges atsirugtu ir tada vel maitinti. Nors daktare sake, kad jei atpila, bet auga svoris tai nieko baisaus- viskas susitvarko kai pradeda sedeti.
iewa
Labuks,mano mazius irgi atpylineja,pradejo atpylinet gal kokiu 2sav,ir kuo toliau tuo daugiau.man tai neramu tas kad atodo atsirugsta bet po kokios valandos ima ir atpila,o karais iskart pavalges atpila. i s prazdiu mano pienuka valgydavom ,pradejau damaitint 1.5men tada misinuka maziau atpildavo nei mano piena,klausiau pediatres kas cia dabar kodel mano piebna daugiau atpila nei misini.Paaiskino taip,jei mamyte valgo dau pvz sureliu,varskes ,jogurto,tai cia gali but per daug baltymo ir taip vaikas reaguoja,cia kaip alergine reakcija.Taciau dabar gauna tik misinuka,ir ka manot,visvien atpylineja kartais daugiau kartais maziau.Bet matau musu svoris auga tai per stiprei neimu i galva,zandai tik dideja dideja.Ir nervai ima ir nezinau ar kas ka padetu,turbut reikes laukti kol isauksim. doh.gif rolleyes.gif
mini
Mūsų mažoji taipat atpilinėja. Manau mums viriškinimas vis nesusitvarko, nes skrandukas silpnas po to kai vos mėnesio budama sirgo ir gavo vaistų. Siulė mums gyditoja pagert gerųjų bakterijų po puse kapsulės du kartus per dieną. Gal šiektiek mažiau atpilinėja, bet vistiek perdien tenka persirenginėt nekarta. Vis turiu vilties, kad išauksim
http
Vaikutis gali atpylinėti, Tai susiję su neišsivysčiusiu skrandžio dugnu. Šiaip,kai jis yra susiformavęs ( kai vaikiukui apie metukus) tuomet dujos kaupiasi ten ir atpylinėjimas ženkliai sumažėja ir pranyksta.

Jeigu norit ,kad vaikutis atsiraugėtų,tikrai patariu : laikyti stačią nugarytę atsukus į save ir lygiai palenkti visą vaikutį į kairę pusę. Turbūt aiškiai parašiau. Jeigu laikyti vaikiuką atsuktą į save,tuomet reikia lenkti į dešinę. Kažkur 25 laipsniu. Tuomet kūdikis atsiraugėja. Tai susiję su anatominėmis vaikų ypatybėmis.

Dėl atpylinėjimų. Jeigu nuo gimimo nevemia fontanu,tuomet neturėtų būti kažkas baisaus.Svarbiausia,kad svoris priauginėja. O vaikutis nebūtinai turi priaugti po kilogramą per mėnesį. Manoji irgi atpylinėjo,tačiau praėjus pusmečiui,atpylinėjimai tapo labai reti,o dabar jau nei karto neatpylė.

Dėl mišinėlių,tai tikrai nesumažins atpylimų. Mamos pienelis pats prisitaiko prie pakitusių vaikučio poreikių.
snickers
Mano sunus irgi atpylineja, ir man atrodo, gana gausiai. Po maitinimo net po valandos ar dvieju atpila. Girdejau, kad yra kazkokiu vaistu, tik idomu, ar jie padeda. Gal vartojote kuri nors, parasykit cia arba i asmenine. ACIU
Zaiza
mes irgi atpilinejam kasdien tik as jau apsipratau dukryte jauciasi gerai svoris auga tai ir nebesirupinu labai
kristuksz
Mums taip pat buvo iki pusės metų,bet, kadangi nemėgstu ieškot ligų, tai per daug dėmesio nekreipiau, tik tiek kad sukelia daug nepatogumų,pastoviai keisti ir skalbti drabužėlius. Dabar jau išaugom iš to vargelio smile.gif
rokute
QUOTE(snickers @ 2005 03 17, 17:01)
Mano sunus irgi atpylineja, ir man atrodo, gana gausiai. Po maitinimo net po valandos ar dvieju atpila. Girdejau, kad yra kazkokiu vaistu, tik idomu, ar jie padeda. Gal vartojote kuri nors, parasykit cia arba i asmenine. ACIU
*

Yra vaistai, bet jų į Lietuvą neveža, yra Latvijoj arba Baltarusijoj blink.gif bet nemanau,kad tie vaistai pagydytų, nes čia turi vaikas išaugti. Mūsų bernužėlis dar ir dabar atpila doh.gif aišku dėl šventos ramybės einu per gydytojus, dar liko užbaigti su gastroentereologu. Bet vaikas tikrai išauga, pradeda valgyti tirštesnį maistą ir tie atpylinėjimai sumažėja arba visai dingsta 4u.gif Aišku yra tikrai nemažai nepatogumų, negali vaikas ilgiau pasėdėti, ant pilvo pagulėti, mums net mankštų negalėjo daryti doh.gif drabužius kiekvieną dieną skalbti reikia, gerai, kad nors ne rankomis tongue.gif , kol buvo dar kelių mėnesių mūsų 2.gif tai mes jį vystydavom, kad mažiau makaluotųsi ir mažiau atpyltų tongue.gif Reikia kantrybės 4u.gif 4u.gif
Indira
pažįstamos bėdos. Mažiukė atpylinėjo siaubingai, nespėdavau keisti rūbelių. Jokie patarimai - laikyti stačią, maitinti su pertraukėlėm atsirūgimui, kai jau nemaitinau - spec.mišinėlis - nepadėjo. Atpylinėti pradėjo turbūt pirmo pieno lašo paragavus - net skranduką plovė gimdymo namuose, galvodami, kad nuo užsilikusių vaisiaus vandenų sad.gif . Sakė, kad nustos, kai kietą maistą valgys - nė velnio. Pavarydavo visas košes. Ir tiesiog vienu momentu nustojo. smile.gif Sako, kad išaugo. Tiesa, vienas svarbus momentas - svoris mums augo puikiai.
Vienas dalykas, ko neisbandziau - pries kiekviena maitinima gana tirstos manu koses sauksteli sumaitinti. Cia taip mano gydytoja buvo patarusi, bet kazkaip nebandžiau, todel negaliu pasakyt - padeda ar ne. O jei svoris auga - laukit 4u.gif
rokute
QUOTE(Indira @ 2005 04 13, 17:44)
Vienas dalykas, ko neisbandziau - pries kiekviena maitinima gana tirstos manu koses sauksteli sumaitinti. Cia taip mano gydytoja buvo patarusi, bet kazkaip nebandžiau, todel negaliu pasakyt - padeda ar ne.  O jei svoris auga - laukit  4u.gif
*

Bandžiau duoti ryžių klijuką ax.gif nepadėjo visai doh.gif Mūsų svoris tai visą laiką saikingai augo 4u.gif
Osvile
[CODE]
QUOTE(elve @ 2005 03 13, 16:47)
Mūsų mazius atpylinėjo iki 10 mėn. gulėjom 2 kartus ligoninėj, labai jaudinausi, atpyldavo netgi koseles cry.gif klauskit gydytojos, nes jei labai smarkiai atpylinėja yra tokia liga kai būna uzakęs skrandukas, atrodo vadinasi piliostenozė, mūsų vienam mazam pusbroliukui tokia liga buvo. As taip pat maitindavau pati ir mazylis gausiai atpylinėdavo, atrodo daugiau atpila nei suvalgo, kosmaras būdavo kazkoks, pradėjom duoti misinuką APTAMIL AR skirtą gausiai atpylinėjantiems kūdikiams ir vis tiek niekas nesikeitė, gal siek tiek maziau pildavo, kreipkitės geriau į gydytojus, sėkmės jums, zinau ką tai reiskia 4u.gif
*

Ta liga, kai reikia operacija daryti, pasireiskia 3 menesy. Mes tyremes del jos. Nes kaip tik tuo metu pradejom ziauriai atpilineti verysad.gif Musu atveju kaltas buvo vaistas viduriam laisvinti "Duphalac" (nepatarciau niekam jo naudoti).
Maniske jau ir koses, ir tyres valgo, ir misini - nieko negelbsti. Ir tikrai, mamos, nepades jei maitindamos tik motinos pienu del sios problemos pridesite misini schmoll.gif Maitinkite pieneliu kiek tik galesite 4u.gif
O toksai mazas leliuciukas gali atpilineti del prisiryto oro valgant bei susidaranciu duju pilve. Tas slykstus vaistas Duphalac mum butent ir sukele stipru duju gaminimasi, kuris stumdavo maista is skranduko. Siulyciau naudoti Espumisan L, zinoma, pries tai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku ax.gif
Laikykites wub.gif
Karablikas
Na mano maze irgi ziauriai atpylinejo g.gif visur buvom viskas gerai visi liepia laukti g.gif isaugs,tik dabar jau po truputy baigiam isaugti atpylinejimus,o del vaistuku nuo atpylinejimo tai iskart patariu geriau neduoti blink.gif nes mes daug isbandem tik dar blogiau buvo vaikas klykdavo iki pasiutimo doh.gif o del viduriuko putimo tai padedavo vienintelis Simikol,nors sako kad jie visi vienodi tipo,bet tik siti vaistukai nuimdavo viduriuku putima ir nuo ju ne taip stipriai atpildavo.Beje dar kazkur esu girdejusi kad atseit jei maitini pati tai reikia stenktis kuo dazniau maitint,tada vaikas ne taip isalksta ir todel nevalgo labai godziai taigi ir oro prisiryja maziau g.gif o del misinuku tai mums padejo vienintelis APTAMIL AR tik nuo jo neatpildavo,bet jei tik duodu kokios arbatytes viska lauk doh.gif
Vienintele iseitis Kantrybe mirksiukas.gif ( suprantu kad sunku ir nervuojiesi bet patikek isaugs)
November
Maniskis irgi labai atpilinejo(maitinau pati),tai gydytoja patare pamaitinti 5min pakelti kad atsirugtu,ir vel pamaitinti 5min ir vel pakelti kad atsirugtu.Taip ir vargau ir diena ir nakti,kaskart maziau atpilinejo,o 7menesiu visai liovesi atpilineti. smile.gif
inginė
Mano mažylė atpylinėjo gal iki kokių 5 mėn. Maitinau ir tebemaitinu pati. Skaičiau, kad kūdikiai neturi saiko valgydami, tai perteklių ir atpila. Šiaip viskas galutinai baigėsi, kai pradėjo valgyti tirštesnį ir įvairesnį maistą.
goldengirl
O mano sunui dar kitaip. Iki 2.5 men as nezinojau kas tas atpylinejimas - sunus labai graziai atsirugdavo, o kartais ir neatsirugdavo, nors valgymo tempai buvo ir yra nemenki. Jis viena diena tiesiog eme atpylineti - kartais sutrauktu pienu, kartias visai vandeneliu ir toli grazu ne po sauksteli ( knygose raso, kad toks kiekis normalus). Labai daznai atpila butent atsirugimo metu. Pastebejau, kad tirsciau atpila butent tada, kai yra nesiojamas. Svoris auga, taciau pastebejau kita dalyka : per ta menesi, kai pradejo atpylineti, jis priaugo tik 900 g vietoje iprastu 1200-1500.
Nezinau paranoja cia ar ne, bet kad pasikeitimas kazkoks organizme ivyko, tai faktas kaip blynas. Neramu....
Spragtukas
QUOTE(Osvile @ 2005 04 14, 21:34)
[CODE]
Ta liga, kai reikia operacija daryti, pasireiskia 3 menesy. Mes tyremes del jos. Nes kaip tik tuo metu pradejom ziauriai atpilineti verysad.gif 

Na, mums buvo butent ta liga - pylorostenoze (stemples susiaurejimas), apie kuria kalbate. jei galima tai pavadint liga... unsure.gif ji labai reta, pradeda pasireiksti 2-aji menesi po gimimo, dazniausiai pasitaiko berniukams (90% atveju). oi, kiek mes prisikentejom ir kiek neteisingu diagnoziu nustatyta buvo doh.gif . laimei, viskas baigesi OK. isoperavo - operacija tikrai nesudetinga, tik pats zodis baisiai gresmingai skamba, vaikas greit atgavo savo svori ir sekmingai ji augino toliau.
Galvoju, kaip tie vaistai vadinasi... nu nepamenu, bet pylorostenozes atveju jie nepadeda... schmoll.gif padeda tik chirurginis isikisimas.
goldengirl
[quote=DiDiDu,2005 03 16, 23:18]

Jeigu norit ,kad vaikutis atsiraugėtų,tikrai patariu : laikyti stačią nugarytę atsukus į save ir lygiai palenkti visą vaikutį į kairę pusę. Turbūt aiškiai parašiau. Jeigu laikyti vaikiuką atsuktą į save,tuomet reikia lenkti į dešinę. Kažkur 25 laipsniu. Tuomet kūdikis atsiraugėja. Tai susiję su anatominėmis vaikų ypatybėmis.

Labai geras patarimas del atsirugimo. Aciu! thumbup.gif
Rasukas
mano mazoji turejo ta pacia problema,atpylinedavo istisai,tiesiog begdavo istisai is burnytes,nors ir atsirugdavo,bet vistiek,gydytojas sake ,kad yra toks vaiku tipas,kurie gimsta jau su sita problema,nes neuzsidaro stemple ar kazkas panasaus.maitinau misinukais,tai dukrai svorio netruko,apie penkta menesi susitvarke,kai pradejo valgyti ivairesni maista,manau,jei vaikas jauciasi gerai ir svoris auga(kas yra svarbiauisa)tai nieko baisaus tikrai isaugs,bet jei vaikiukas isblyskes ir neramus,tai reikstu kreiptis i gydytoja.dar tiesa,mums gydytojas buvo israses specialu misinuka,bet ne atpylinejantiems vaikams,o sustiprinta gelezimi ir visokiausiais vitaminais,bet as po menesio nebedaviau,nes svoris augo dienomis,per pirma savaite beveik 600 gramu,per menesi gal 2,5kg,tai veliau jau vel daviau aptamil.
Spragtukas
QUOTE(Rasukas @ 2006 02 14, 14:06)
mano  mazoji turejo ta pacia problema,atpylinedavo istisai,tiesiog begdavo istisai is burnytes,nors ir atsirugdavo,bet vistiek,gydytojas sake ,kad yra toks vaiku tipas,kurie gimsta jau su sita problema,nes neuzsidaro stemple ar kazkas panasaus.maitinau misinukais,tai dukrai svorio netruko,apie penkta menesi susitvarke,kai pradejo valgyti ivairesni maista,manau,jei vaikas jauciasi gerai ir svoris auga(kas yra svarbiauisa)tai nieko baisaus tikrai isaugs,bet jei vaikiukas isblyskes ir neramus,tai reikstu kreiptis i gydytoja.dar tiesa,mums gydytojas buvo israses specialu misinuka,bet ne atpylinejantiems vaikams,o sustiprinta gelezimi ir visokiausiais vitaminais,bet as po menesio nebedaviau,nes svoris augo dienomis,per pirma savaite beveik 600 gramu,per menesi gal 2,5kg,tai veliau jau vel daviau aptamil.
*

Pritariu Tau, jei svoris auga, viskas OK. Jei krenta, tada jau signalas, kad reikia i medikus kreiptis, ka mes ir darem. tik va, tikslia diagnoze kol nustate, tai prasikankinom.... doh.gif
oxis
mums dabar 2men. maitinu pati,kartais damaitinu misiniu.misni suvalges nera atpyls,o kai valgo is krutines-atpila.bandziau nutraukti savo pieno ir sumaitinti is buteliuko,irgi nera atpyles. nusprendziau,kad vaikas valgydamas is kruties priryja oro ir atpila.
DaliaG
QUOTE(DiDiDu @ 2005 03 16, 23:18)

*

Mes irgi truputi atpylinėjame, kartais daugiau, kartais mažiau, kartais visai neatpila, bet, manau, kad tai normalu blink.gif
O dėl atsirūgimo, per sekantį maitinimą būtinai išbandysiu šį variantą, nes sunkiai atsirūgstame g.gif
(mirtise)
Kai mano pirmagimis ištisai atpylinėjo,tai labai bijojau doh.gif .Įtarė viska,kas įmanoma.bet anyta nuramino,kad jos visi trys vaikai iki metų gausiai atpylinėjo.taip ir sunelis sulig metais nebeatpylinėjo.O iš mažųjų,tai mergytė daug atpylinėjo,o berniukas mažiau,bet po metų irgi baigėsi.tik aš bijojau,kad miegodami neužspringtų
Inera
Su atpylimo probema ir mes gyvenome istisus 5 menesius verysad.gif Mano mazius atpildavo siaubingais kiekiais doh.gif Ne tik kad rubeliai slapi budavo,bet ir ant grindu likdavo didziule bala :ohAtpildavo kaip sakoma fontanais ir butent atruginimo metu. Tikrai pergyvenau,konsultavaus ir su pediatre,ir su neurologe,bet jos vis nuramindavo,kad nieko nera cia l. baisaus,vaikas tiesiog persivalgo blink.gif
As pritariu tai nuomonei,kad jei vaiko svoris auga,vaikas zvalus,reiskia viskas susitvarkys mirksiukas.gif
Ir va jau nuo 5 men.musu atpylimai baigesi thumbup.gif
*#Orinta#*
Mano ir pirma mergina atpylinedavo ir dabar mazoji taip pat doh.gif As taip is balu ir neislendu ,neatsimenu kada svari vaiksciojau schmoll.gif Tik pakeliu atsirugti taip ir slapiair as ir mano mergina biggrin.gif Bet taip pat nieko svoris auga kaip reikaint thumbup.gif tai labai ir nepergyvanam bigsmile.gif ,lauksim kol isaugsim tongue.gif
olyte
Sveikutes,
Gal kas susidurete su sia problemele. Mazyliui mano jau 6 menesiukai. Kol maitinau tik savo pienuku tai atrodo atpylinejo normaliai, o tik uzduodu kokio maistelio papildomai, tai atrodo kaip vemia, tiesiog fontanu. Tai nustojau papildomai primaitinti ir maitinu vel tik savo pienu. Ka daryti juk jau nuo 6 men. butina vaikuti primaitinti.
*#Orinta#*
O tu su gyditoja snekejai? Ka ji sako?O tai ir nuo tyreliu ar kosiu taip pat atpila taip stipriai ? 4u.gif
olyte
na sakiau gydytojai tai paskyre pagerti geru bakteriju, ir isvis i tai kazkaip nesureagavo. Tai ryt bandysiu pas ja papulti, gal pamaciusi, kad vaikas svorio nelabai priaugo susimastys.
Daviau ir tyreles ir koseles. Zodziu reikes reikalauti, kad gal ultragarsu paziuretu.
Mamaitukas
Sveiki. Esu sviezia mama. Kai mano sunelis pavalgo (maitinu pati), buna, kad nepanesioju, kad atrugtu, nes labai stipriai buna imiges. Pabandzius panesioti ji imigusi, jis prabusdavo ir jau budavo sunku uzmigdyt. Kaip manote, ar labai baisu, kad vaikas buna nepanesiotas, kad atrugtu? Tiesa, dar kelis kartus buvo pasitaike, kad panesiojus, jis po kiek laiko vel atpildavo tokia kaip varskyte, kas tai? Lauksiu jusu pasisakymu. Aciu 4u.gif
Julija
QUOTE(Mamaitukas @ 2006 05 03, 11:49)
Sveiki. Esu sviezia mama. Kai mano sunelis pavalgo (maitinu pati), buna, kad nepanesioju, kad atrugtu, nes labai stipriai buna imiges. Pabandzius panesioti ji imigusi, jis prabusdavo ir jau budavo sunku uzmigdyt. Kaip manote, ar labai baisu, kad vaikas buna nepanesiotas, kad atrugtu? Tiesa, dar kelis kartus buvo pasitaike, kad panesiojus, jis po kiek laiko vel atpildavo tokia kaip varskyte, kas tai? Lauksiu jusu pasisakymu. Aciu 4u.gif
*

Sveika, as tai kai vaikas bevalgydamas uzmiega, tai tikra8 nebenesioju. paguldau ir viskas. Mano Lukas ir dabar po kiek laiko atpilineja tokia kaip varskyte, bet tai skrandukas pienuka pradejo virskinti ir todel ir tik todel 4u.gif pienukas jau varskyte pasidaro smile.gif 4u.gif (taip as manau)
amelijaž
Pradžioj kai turėjau šiek tiek pienuko pati maitinau irgi beveik visą laiką atpilinėdavo,nes bijodavau pažadinti užmigusį.Ir daktarė sakė kad nuo atpylinėjimo mums pasidarė ausų uždegimas. g.gif Na pienukas patenka į nosytę tada ji užsikemša, o nuo užsikimšusios nosytės pradeda skaudėti ausytes,mažiai nemoka kvėpuoti pro burnyte.Tai nuo to laiko butinai palaikau kol atsirūgsta. thumbup.gif
Tačiau MP mano mažei nevirškino skrandukas tai ir tuštindavosi "varškyte", teko pakeisti į Sojos mišinėlį. Dabar viskas puiku, nei pilvuko neskauda ir virškina gerai. thumbup.gif
Tik negalėjau atsiklausyti bobučiu kokia aš bloga mama, kad pati nemaitinu verysad.gif
Isila
QUOTE(Mamaitukas @ 2006 05 03, 12:49)
*

mano pyplį galėdavai nešiot kiek nori - kartą vyras 45 min tampė, ale vis tiek neatsirūgo. Dažniausiai pamiega ir tada atsirūgsta. Tikrai nepergyvenk. Naktį pamaitinusi, aš ramiai guldydavau į lovytę be atsirūgimo. Vaikas miega, paskui prabus benešiojant stačią. Tik visada ant šoniuko guldydavau - dėl visa ko.

QUOTE(amelijaž @ 2006 05 03, 13:45)
Tik negalėjau atsiklausyti bobučiu kokia aš bloga mama, kad pati nemaitinu  verysad.gif
*

ai tos bobutės doh.gif aš per tokius tauškalus ir komentarus siaubingai sustresavau ir pienuko išvis nebeliko. verysad.gif
vaivora
As tai manau, kad nebutina vaikiuko tampyti kad atsirugtu blush2.gif As irgi saviski pradzioj nesiodavau visaip, kad tik atsirugtu, nes labai didelis pilstukas buvo. Bet tas atsirugimas dideles itakos neturedavo. Jei vaikas linkes i atiplynejima tai ir atpilines, kol neisaugs is to amziaus.
Mano leliui jau 6 men, bet lig siol kai kuri maista tebepilsto ir nieko, auga sau sveikas ir drutas biggrin.gif
Jei lelius uzmiega maitinamas tai labai gerai thumbup.gif ir nesiot ilgai nereikia, tereikia paguldyti ant soniuko, kad netycia jei atpils, kad neuzspringtu ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
gabyte00
mano mazius taip pat gausiai atpylinedavo,bet jau isaugo is to,nepergyvenk,viskas tvarkoj.pavalgiusi palaikydavau stacia kol atsirugdavo,bet jei uzmigdavo tai zinoma nezadindavau. bigsmile.gif
rena
Man atrodo nepergyvenk per daug, as irgi nevisada pakeldavau, kad atsirugtu, o nakti tai niekada nekeldavau. Su pirmuoju taip dariau ir nieko blogo nebuvo nutike.
Maxima
QUOTE(amelijaž @ 2006 05 03, 13:45)
Pradžioj kai turėjau šiek tiek pienuko pati maitinau irgi beveik visą laiką atpilinėdavo,nes bijodavau pažadinti užmigusį.Ir daktarė sakė kad nuo atpylinėjimo mums pasidarė ausų uždegimas.  g.gif Na pienukas patenka į nosytę tada ji užsikemša, o nuo užsikimšusios nosytės pradeda skaudėti ausytes,mažiai nemoka kvėpuoti pro burnyte.Tai nuo to laiko butinai palaikau kol atsirūgsta.  thumbup.gif
Tačiau MP mano mažei nevirškino skrandukas tai ir tuštindavosi "varškyte", teko pakeisti į Sojos mišinėlį. Dabar viskas puiku, nei pilvuko neskauda ir virškina gerai.  thumbup.gif
Tik negalėjau atsiklausyti bobučiu kokia aš bloga mama, kad pati nemaitinu  verysad.gif
*

Pirmą kartą per savo praktiką girdžiu, kad vaikelis nevirškina mamos pieno ir jį reikia keisti į mišinį... Didesnės nesąmonės bšti negali, kas Jus taip suklaidino? doh.gif
kniuksė
Aš irgi manau, kad nieko baisaus, jeiužmigusio vaikelio nelaikysi stačiai. Mano mažė irgi labai atpylinėjo. Naktį aš jos niekada nelaikydavau, nes jei atsibunda, tai labai sunku užmigdyti. Tada ir ji būna pikta ir aš neišsimiegu. O dieną nors ir laikydavome ją ilgai, ir atsirūgdavo net po kelis kartus, vis tiek atpildavo ir nemažai. Dabar jai beveik 4 mėn. tai jau kur kas rečiau atpylinėja, bet dar pasitaiko. Ir tas atsirūgimas mums kažkodėl nepadeda schmoll.gif . O ant šoniuko tai aš ir dabar guldau, nors ji vis tiek kaip nori taip ir pasisuka pati lotuliukas.gif .
agnee
mano maze atpildavo ir dazniausiai uzspringdavo po vieno karto kai vos atkratem nebemaitinu is kruties o nusitraukineju. nuo tos dienos baigesi visi springimai. o kad lengviau atsirugtu. pamaitinus keliom sekudem paguldau ir vel pakeliu ir dazniausiai tai padeda. smile.gif
uzniukas
Mano zuikelis irgi labai atpylinėja,(valgom mišinukus) ir visiškai nepriklauso ar atsirūgo ar ne. O įdomiausia, kad naktį niekada neatpila, nes apsimiegojęs ramiai pavalgo ir toliau miega, o dieną visas juda kruta, čia pastenėt reikia, čia pasižvalgyt... doh.gif ir gali laikyt stačią ir atsirūgsta po 5 kartus...
Aš pradžioj labai pergyvenau, nes gimėm neišnešioti, mažo svorio, bet kai po mėnesio priaugom 1300g ir 4 cm tai nusiraminau 4u.gif

O atpila varškytę kada jau pienas būna apvirškintas.
vaivora
QUOTE(uzniukas @ 2006 05 04, 18:59)
Mano zuikelis irgi labai atpylinėja,(valgom mišinukus) ir visiškai nepriklauso ar atsirūgo ar ne. O įdomiausia, kad naktį niekada neatpila, nes apsimiegojęs ramiai  pavalgo ir toliau miega, o dieną visas juda kruta, čia pastenėt reikia, čia pasižvalgyt... doh.gif ir gali laikyt stačią ir atsirūgsta po 5 kartus...
Aš pradžioj labai pergyvenau, nes gimėm neišnešioti, mažo svorio, bet kai po mėnesio priaugom 1300g ir 4 cm tai nusiraminau 4u.gif

O atpila varškytę kada jau pienas būna apvirškintas.
*

As irgi matinau misinukais, ir visus labai atpylinejo, tai tada pradejau naudoti specialu misinuka,gausiai atpilinejantiems vaikams Aptamil AR vadinas rolleyes.gif nors maciau ir kazkoki Humana AR,tik sito nebandziau.
Geras dalykas toksmisinukas, nors jis siek tiek tirstesnis, bet uztat atpilimu tikrai sumazejo thumbup.gif
Jei tikrai leliukas gausiai atpylineja siulau pabandyt tikrai turi padeti mirksiukas.gif
MAn tai buvo tikras issigelbejimas bigsmile.gif
kristukas00
mano dukryte kartais atpylineja, bet nesmarkiai. manau susirupinti reiketu, jei atpiltu nemazai ir daznai. o del atsirugimo, tai as visada palaikau, kad atsirugtu. tai uztrunka tikrai neilgai, kelias minutes, nu 10 ilgiausiai. jei per tiek laiko neatsirugsta, tai ir nebelaukiu. bet nesiot tai as nenesioju. schmoll.gif as tik staciai pasiguldau ant savo pilvuko ir svelniai glostau nugaryte. taip ji ir miega, jei nori. zodziu nepabunda ax.gif pabandykit toki buda, jei dar nebandet!!!!!
mamytee
mes su atpylinėjimu vargstam dar vis verysad:. svoris auga gerai,maitinu pati,ir palaikom kad atsirūrtų,tačiau atsipila vistiek... doh.gif daktarė patarė pabandyt duot košės,tipo jam reikia tiršto maisto ir baigs atpylinėt,bet dar neišbandėm to g.gif biggrin.gif daviau ir mišinuko,bet mum nepadėjo.labiausiai liudna pasidaro kai reikia perrenginėt vaika tris kart į dieną ir pati vaikštai pienuku kvepianti... doh.gif kartais atpila varškyte,kartais skystai... tikiuosi išaugsim iš to rolleyes.gif unsure.gif svarbiausia,kad svoris auga ir mažius jaučiasi gerai.kantrybės tik reikia thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.