Įkraunama...
Įkraunama...

Dituvos sodai

Gal kas nors gyvenate Dituvos soduose? Kaip ten kontigentas? Ar neateina kvapas is nuoteku valymo gamyklos? Kokie pliusai ir minusai? Nusiziurejau ten namuka, bet abejoju del geografines vietos....
Atsakyti
O kur tai yra?
Atsakyti
Klaipedoj mirksiukas.gif
Atsakyti
akivaizdu, kad niekas tenai negyvenate:)
Atsakyti
Mano tevai ten turi sodus. Kvapo tai nebuna, vagiu ypac ziema pakankamai........
Atsakyti
[quote=Satina,2005 03 17, 17:41]
akivaizdu, kad niekas tenai negyvenate:)
4u.gif Tikrai gyvena, uzsuk i klaipedieciu pokalbius ir paklausi.......
Atsakyti
Mano tevai ten turi soda smile.gif Ale nelabai pasakyciau, kad ten Klaipeda...apie 20kilu nuo Klaipedos unsure.gif Del vagiu tai tiesa - jau kelis kartus mums isplese ir isvoge buvo. Ziema mazai zmoniu/kaimynu ten gyvena...nelabai saugu. Kvapo jokio nera smile.gif
Atsakyti
Nelabai suprasi apie kokį čia kvapą kalbat- ar smirda ar nesmirda? biggrin.gif
šiaip tai priklauso, kokios paskirties tas tavo namukas- jei sodo ir negyvensit nuokat tai gali išplėšr bet jei nuolatos gyvensit, pasidarysit apsaugines žaliuzi, šunį turėsit tai galima ir saugiai gyvent...

Beje, Satina, kokios ten sklypų kainos?

herėja, ten už 5-10 metų bus normalus Klaipėdos mietas, labai miestas plečiasi....
Atsakyti
smirda, ir konkrečiai doh.gif Važiuojant tuo nauju keliu į Priekulę, kažkurioj atkarpoj taip užvanialina, kad oijoijoi cry.gif Ten kažkokie valymo įrenginiai, ir dumblo kaupyklos. tai tie lobiai ir smirda. O Dituvos sodai tikras didmiestis biggrin.gif , tai manau, kad ne kiekvieną sklypą tas dvokas siekia.
Atsakyti
nors aš nesusijus su tais sodais, bet nepirk sklypo prie vandens valymo įrengimų. vasarą dvoks kaip niekad, ten gi dumblą perdirbinėja ir kai bus vėjas iš tos pusės schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Mano vyro giminaiciai jau kokie penki matai gyvena Dituvos soduose. Turejo nusipirke viena namuka Dituvoje, taciau po metu pardave. Nusipirko mažesni (ir vėl Dituvoje), nes reikėjo skolas atiduoti. Kie žinau nesikundžia nei kvapu nei vagystemis. O kiti pažystami tai labai peikia Dituvos sodus, nors ten ir negyvena. Taip, kad kiek žmonių tiek nuomonių smile.gif
Atsakyti
JO, kad ten mėgsta vagiliauti, tai tiesa, bet jei yra šalia gyvenantys kaimynai visus metus, tai pasaugo ir kaimynų sodą. ten tikrai daug pijokų.... bet yra ir normalių žmonių...
Atsakyti