Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

sveiki, man labai patiko sita tema, dėl to nusprendžiau pratęsti ir pasidalinti savo patyrimu. Esu iš klaipėdos, tai noriu patarti visom seimom del uzuolaidu.
Nesu pasiturinti mergina, su savo vyru pradėjome tik neseniai gyventi kartu, tad tenka pataupyti smile.gif taigi labai norejome uzuolaidų, nes man jos padeda sukurti namu jaukuma, taigi pravaiksciojau visus tuos salonus ir visas vietas klaipedoje. doh.gif Kainos begalo aukstos, ir dar aptarnavimas jauciasi tik del to kad jiem didesne nauda reikia pasidaryti, tai mes nuvaziavome i tilze turgu smile.gif na paprasta vietele kur tikrai yra pasirinkimas, tai ir ten pravaiksciojom visa diena. bet i viena vieta nueja nebenorejom iseiti. jai neklystu ten trecioje eileje 300 vieta. duoda tokias spalvotas vizitines korteles. tai ta moteris man padejo viska sutarti ir parinkti, ir dar i namus atvaziavo nes daug langu buvo ir nuolaida padare ax.gif . tai mano namai man patys jaukiausi is visu klaipedoje smile.gif jei kam idomu parasyk gal ir foto ikelsiu smile.gif
Atsakyti
Labai įdomu, laukiam nuotraukyčių ax.gif Taip pat būtų be galo smagu, jei ir apie kainas užsimintumėt blush2.gif
Atsakyti
Mane domina roletai.Gal kas pacios kabinotes pacios?Na be meistru.......
Ar sudetinga nusipirkus pasikabinti patiems?
Ka manote apie roletus is Jysk,Senuku...?
Atsakyti
Kazkada buvo mamytes kurios skelbesi cia ir pacios siumo uzuolaidas. jei kuri yra gal galima man i az. man riekia romaneciu. bet labai jau parduotuvei brangiai isheina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurciukas @ 2007 10 30, 14:52)
Mane domina roletai.Gal kas pacios kabinotes pacios?Na be meistru.......
Ar sudetinga nusipirkus pasikabinti patiems?
Ka manote apie roletus is Jysk,Senuku...?

pasikabinti tai nieko sudetingo - jei vyras moka ikalti vini, tai pakabins ir roletus. O del senuku roletu - tai galiu pasakyti tiek, kad Dexteroj uzsisakem prie kambario interjero tinkancias ir reikalingo ilgio ir gavosi praktiskai tas pats, kas Senukuose, o ten pasirinkimo praktiskai nera (tiksliai pasakyt kainu neprisimenu - tai vyko pries 1,5 metu).
Atsakyti
Nu va parodau savo romanetes, bet tik as nemoku graziai nufotkint blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylinti_gyvenima @ 2007 10 30, 05:41)
sveiki, man labai patiko sita tema, dėl to nusprendžiau pratęsti ir pasidalinti savo patyrimu.  Esu iš klaipėdos, tai noriu patarti visom seimom del uzuolaidu.
Nesu pasiturinti mergina, su savo vyru pradėjome tik neseniai gyventi kartu, tad tenka pataupyti smile.gif taigi labai norejome uzuolaidų, nes man jos padeda sukurti namu jaukuma, taigi pravaiksciojau visus tuos salonus ir visas vietas klaipedoje. doh.gif  Kainos begalo aukstos, ir dar aptarnavimas jauciasi tik del to kad jiem didesne nauda reikia pasidaryti, tai mes nuvaziavome i tilze turgu smile.gif na paprasta vietele kur tikrai yra pasirinkimas, tai ir ten pravaiksciojom visa diena. bet i viena vieta nueja nebenorejom iseiti. jai neklystu ten trecioje eileje 300 vieta. duoda tokias spalvotas vizitines korteles. tai ta moteris man padejo viska sutarti ir parinkti, ir dar i namus atvaziavo nes daug langu buvo ir nuolaida padare  ax.gif . tai mano namai man patys jaukiausi is visu klaipedoje smile.gif jei kam idomu parasyk gal ir foto ikelsiu smile.gif


Į Tilžę?? blink.gif ar čia aš kažką ne taip suprantu?? g.gif
Atsakyti
o kur kaune butu galima isigyti nebrangius, paprastus, bet kokybiskus roletus? ir kaip ten su tvirtinimu ar labai sudetinga? gal kas principa pati galetu aprasyti? beje kaip matuoti reikia, kad uzsisakyti tinkamo dydzio? mane domina roletai tvirtinami prie plastikiniu langu, kur susisuka virsuj i prie stiklo virsaus, nu nezinau kaip paaiskinti, tikiuosi supratot. blush2.gif
Atsakyti
jei kam reikia uzuolaidu ar romaneciu ,prasom kreiptis. jei tinka vasario menuo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2007 11 02, 16:32)
Nu va parodau savo romanetes, bet tik as nemoku graziai nufotkint  blush2.gif

Matosi vaizdas, gražu smile.gif Man iš viso prie dūšios visos rusvos spalvos, jos tokios jaukios smile.gif
O šiaip, fotografuok vakare, kai lauke tamsu, o namie dega šviesos- tada pilnas vaizdas atsiskleidžia mirksiukas.gif
Atsakyti
Į Tilžę?? ar čia aš kažką ne taip suprantu??


I turgu tilzes gatvej smile.gif

mylinti_gyvenima, o kiek kainavo turguj uzuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 11 02, 22:28)
jei kam reikia uzuolaidu ar romaneciu ,prasom kreiptis. jei tinka vasario menuo biggrin.gif

Man reikia romanečių. Jei siuvi, parašyk į AŽ ax.gif
Atsakyti