Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(akvilyte @ 2007 12 12, 09:17)
nu realiai tai galima.. reikia dar vieno pagaliuko 4u.gif
man tai siaaaaaaaaaaaaaubingai gražu  wub.gif  tik turint mažu vaikų pas save nerizikuoju sad.gif gal kada senatvėj  wub.gif

Nu su vaikais tai tikrai patyliu,bet aplamai man pats grindų valymas apsunkintas gaunas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2007 12 12, 10:03)
Nu su vaikais tai tikrai patyliu,bet aplamai man pats grindų valymas apsunkintas gaunas unsure.gif

o kas ten sunkaus.. pakeli ir pavalai mirksiukas.gif nieko blogo nematau.. nededu tik del vaiku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2007 12 12, 10:03)
Nu su vaikais tai tikrai patyliu,bet aplamai man pats grindų valymas apsunkintas gaunas unsure.gif

pritariu, nes ... neturiu tarnaičių būrio. Kasdienis grindų valymas stipriai apkarstų ir jokio grožio nebeliktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 12 12, 10:06)
pritariu, nes ... neturiu tarnaičių būrio. Kasdienis grindų valymas stipriai apkarstų ir jokio grožio nebeliktų  ax.gif

na as turbut tada esu siaubinga nevala.. nes generalinis namu tbarkymas (su grindu plovimu) pas mane tik karta savaitėj blush2.gif tai tikrai nesunku butu paklet g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 12 12, 10:11)
na as turbut tada esu siaubinga nevala.. nes generalinis namu tbarkymas (su grindu plovimu) pas mane tik karta savaitėj blush2.gif  tai tikrai nesunku butu paklet g.gif

tai čia ne tu nevala, o aš sergu profesine liga tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 12 12, 10:15)
tai čia ne tu nevala, o aš sergu profesine liga  tongue.gif

fuuuuu karsta.gif net ramiau pasidarė blush2.gif
Atsakyti
Buvau šiandien užuolaidų salone,tai pats pasiuvimas tų užuolaidų nė kiek nenugąsdino,labiausiai nepatiko pačios ,medžiagų kainos doh.gif bet toookių gėrių yra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2007 12 12, 15:29)
Buvau šiandien užuolaidų salone,tai pats pasiuvimas tų užuolaidų nė kiek nenugąsdino,labiausiai nepatiko pačios ,medžiagų kainos doh.gif bet toookių gėrių yra wub.gif


kokiam buvai ir kokios tos kainos mazdaug ax.gif
Atsakyti
Aš užsisakiau svetainei širmas. Viso 5 širmos po 70 cm. Tai paskaičiavo 1800 doh.gif
Na, bet tikiuosi, kad taip gražu bus wub.gif , kad visą kainą atpirks biggrin.gif
Beje, žadėjo pakabint dar iki Kalėdų. Tai laukiu nesulaukiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinga: 12 gruodžio 2007 - 20:34
QUOTE(pinga @ 2007 12 12, 21:33)
Aš užsisakiau svetainei širmas. Viso 5 širmos po 70 cm. Tai paskaičiavo 1800  doh.gif
Na, bet tikiuosi, kad taip gražu bus  wub.gif , kad visą kainą atpirks  biggrin.gif
Beje, žadėjo pakabint dar iki Kalėdų. Tai laukiu nesulaukiu  rolleyes.gif


Lauksim nuotraukytes wub.gif blush2.gif
Atsakyti
pas mane svetaine sujunkta kartu su virtuve ir man pasiule daryti austrijetes, tai zinokit tikrai thumbup.gif atrodo, o i miegamaji isbandziau naujove, uzuolaidas kurios yra ne audinys, o virveles smulkiai supintos ir ju daug, tai irgi esu labai patenkinta, kai kambarys mazas tai labai tinka, neapsunkina jo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snace @ 2007 12 12, 23:32)
pas mane svetaine sujunkta kartu su virtuve ir man pasiule daryti austrijetes, tai zinokit tikrai  thumbup.gif  atrodo, o i miegamaji isbandziau naujove, uzuolaidas kurios yra ne audinys, o virveles smulkiai supintos ir ju daug, tai irgi esu labai patenkinta, kai kambarys mazas tai labai tinka, neapsunkina jo...  smile.gif

kur pirkai ta visa geri???????????????????
Atsakyti