Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

akvilyte, o kaip tu tas uzolaidas pritvirtinai virsuje?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 19, 19:12)
O aš va būtent tokių roletų ir noriu į miegamąjį...  rolleyes.gif
user posted image
Ir tikiuosi rasiu  smile.gif Gal kas kur matė?  bigsmile.gif

tokios labai brangios doh.gif medžiaga

QUOTE(bugyte @ 2008 01 19, 20:41)
Gal stai cia kazka panasaus rasite:
http://www.dextera.l...oletu_medziagos  4u.gif

panašios bet ne tokios nes ten raštas prasišviečia o čia ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 01 26, 23:27)
tokios labai brangios  doh.gif  medžiaga
panašios bet ne tokios nes ten raštas prasišviečia o čia ne  ax.gif



A kiek tas brangiai? unsure.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 01 26, 23:12)
akvilyte, o kaip tu tas uzolaidas pritvirtinai virsuje?? 4u.gif

yra spec lipni juosta.. viena dalis prisiklijuoja prie lango o kita ptisisiuva prie užuolaidos... ta nuo lango sunkoka nuplėšt... bet jei langai balti tai nuėmus užuolaidas jos nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=akvilyte,2008 01 26, 18:40]
buvau kažkada pasisiuvus tokias:
user posted image
man labai patiko... investicijos minimalios... nereik palocių audinio.. tos balkoninės irgi pasikeldavo su tom virvutėm.. žodžiu man visai neiko variantas ax.gif
Eik tu sau,mano sienu spalva beveik tokia pati thumbup.gif As tik noriu su svareliais apacioje,kad panasiai butu kaip sirmutes.O is kur gavai tu "lipuckiu" g.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 27, 00:26)
A kiek tas brangiai?  unsure.gif  g.gif  mirksiukas.gif

Mes turim vietom persišviečiančias tai tik medžiagą keitėm, 6 langai kainavo 800lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kaina @ 2008 01 27, 11:50)

Eik tu sau,mano sienu spalva beveik tokia pati thumbup.gif As tik noriu su svareliais apacioje,kad panasiai butu kaip sirmutes.O is kur gavai tu "lipuckiu" g.gif

cia irgi su svareliais mirksiukas.gif bet ant lango man gražiau kai taip pakilnotis.. o ant balkono tai su tuo svareliu nuleistos ir budavo

o juostele tai nzn is kur tu.. bet ir seniuose yra.. ir siaip kur visokiom siuvimo priemonėm prekiauja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 01 27, 12:27)
Mes turim vietom persišviečiančias tai tik medžiagą keitėm, 6 langai kainavo 800lt  blink.gif



Na, man užteks ir ant vieno lango g.gif Galima primest, kad vienas kainuos maždaug 140Lt.. Tai čia tik viena medžiaga be roleto mechanizmo? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 27, 15:19)
Na, man užteks ir ant vieno lango  g.gif Galima primest, kad vienas kainuos maždaug 140Lt.. Tai čia tik viena medžiaga be roleto mechanizmo?  mastau.gif

vien medžiaga be mechanizmo ir kreipiančių mirksiukas.gif nu apytiksliai 150 kaip uoga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 01 27, 15:28)
vien medžiaga be mechanizmo ir kreipiančių  mirksiukas.gif nu apytiksliai 150 kaip uoga  smile.gif



Aišku, ačiū mirksiukas.gif
O gal dar galėtum pasakyt, kur galima būtų užsisakyt tokius roletus? flirt.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 27, 17:13)
Aišku, ačiū  mirksiukas.gif
O gal dar galėtum pasakyt, kur galima būtų užsisakyt tokius roletus?  flirt.gif  smile.gif

Mes rinkomės Ardenoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2008 01 27, 18:49)
Mes rinkomės Ardenoj  mirksiukas.gif


aciuks.gif
Atsakyti