Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

laba diena 4u.gif
TEO,kaip suprantu,jus esate kaip ir specas sioje srityje blush2.gif ,gal galetumete parasyti bent preliuminariai kainytes romaneciu.pvz.standartinems durims kaip balkono,tik cia butu iki pat zemes su stiklu,na ir vienam langui?
ir ar ziuretusi,jei romanetes butu pvz.is lino ir dar kabinciau dienine uzuolaida ant lango?
buciau labai dekinga,nes dabar esu pasimetusi,o taip reikia priimt sprendima,nes miegamas jau iruostas ax.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu jusu patarimo.Kadangi gyvenu ne savo namuose, t.y. nuomojuosi, o gyvent teks dar cia ilgai, tai noretusi gyvent graziau.Noriu pakalust,gal kas patartumete kokios spalvos uzuolaidos tiktu,jei sienu spalva sviesiai sviesiai rozine.Dieniniu noreciau baltu, o va naktines kokios spalvos tai net neisivaizduoju. doh.gif
Atsakyti
dekui uz pasiulymus mano langams 4u.gif apie sirmas vienu metu masciau, bet kazkaip atkrito ju variantas. baldai ir inerjeras-minimalistinis skandinaviskas. taigi kol kas linkstu prie romaneciu, nes diena kaip ir nelabai turiu ka slepti, kai langai atidengti ax.gif tik va del spalvines gamos langams isvis nesumastau nieko verysad.gif (kietieji baldai-riesutmedis, sofos- vos vos pilksvos). gal kam kokiu minciu kiltu dar? ar pvz kokiu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura x: 21 vasario 2008 - 14:21
QUOTE(Latte @ 2008 02 21, 12:24)
Na matai su romanetemis nelabai diena užsidengsi, nes vistiek jos bus pakeltos (aišku jei norisi ir diena užsidengti nuo kaimynų) todėl aš siūlau širmas iš skaidresnės medžiagos ax.gif

Taigi romanetėms medžiagą bet kokią gali rinktis mirksiukas.gif Aš pati siūsiuos romanetes iš dieninės užuolaidos medžiagos, būtent, kad laikyti dieną nuleistas, nes nakties metui ant langų yra roletai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(julchenukas @ 2008 02 21, 14:31)
laba diena 4u.gif
TEO,kaip suprantu,jus esate kaip ir specas sioje srityje blush2.gif ,gal galetumete parasyti bent preliuminariai kainytes romaneciu.pvz.standartinems durims kaip balkono,tik cia butu iki pat zemes su stiklu,na ir vienam langui?
ir ar ziuretusi,jei romanetes butu pvz.is lino ir dar kabinciau dienine uzuolaida ant lango?
buciau labai dekinga,nes dabar esu pasimetusi,o taip reikia priimt sprendima,nes miegamas jau iruostas ax.gif


Romanetems linas labai tinka, nes jis standus, kiek grubesnis (nors ivairiu buna).
Romanete is lino igauna grieztumo. Man asmeniskai, labai patinka thumbup.gif , bet visada reikia paderinti prie interjero (visumos). O dienine uzuolaida, laisvai, galite kabinti ant karnizo. Tik tvirtinant karniza ir romanete reiktu lygiuoti viename lygmenyje, kad nekristu i akis nereikalingi tarpai. smile.gif
O kainytes i az parasau
Atsakyti
Gal sudomins mano pasiūlymas ax.gif Parduodu užuolaidas-širmas,galima sakyti naujus,foto:
http://www.supermama...howtopic=282451
Manau,kad labiausiai tiktų kambaryje,kur yra ryški baldai arba ryškių spalvų sienos g.gif
Atsakyti
Gal kam nors bus įdomu ax.gif parduodu užuolaidas-širmas,foto:
http://www.supermama...howtopic=282451
Manau,kad labiausiai turėtų tikti kambariui,kur yra ryški baldai arba ryškios spalvos sienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(loonaxxx @ 2008 02 21, 14:37)
Sveiki, noriu jusu patarimo.Kadangi gyvenu ne savo namuose, t.y. nuomojuosi, o gyvent teks dar cia ilgai, tai noretusi gyvent graziau.Noriu pakalust,gal kas patartumete kokios spalvos uzuolaidos tiktu,jei sienu spalva sviesiai sviesiai rozine.Dieniniu noreciau baltu, o va naktines kokios spalvos tai net neisivaizduoju. doh.gif


naktines gali prie baldu paderinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 01 26, 18:40)
buvau kažkada pasisiuvus tokias:
user posted image
man labai patiko... investicijos minimalios... nereik palocių audinio.. tos balkoninės irgi pasikeldavo su tom virvutėm.. žodžiu man visai neiko variantas  ax.gif
įdomu kiek kaštuoja  g.gif

Akvilyte, įdomus šitas tavo sugalvotas variantas. Mums reikia kažko panašaus į koridorių - ten vienas standartinis langas, tai mastau, gal irgi panašaus pasiuvimo padaryt - turiu omeny, su tom virvutėm pakeliama, tik, kad planuoju tvirtint ant karnizo.
bet mano galvoj susidėjo toks variantas (gal kas iš išmanančiu mane pataisytu, gal čia iš vis netinkamas variantas mano langui?)
Užuolaida dieninė: viršuj galvoju paraukt su juostele (kažkaip prie kitos (vidines) paraukomo puses turbūt reikia prisiūt juosta dienines užuolaidos, kad ten tarp paraukimo ir tos juostos butu galima įvert ta karnizo strypą. Per užuolaidą į šonus nuo centro padaryt tas juosteles pakėlimui? bigsmile.gif
Ką pasakysit ? ar aš čia jau nesąmonę sugalvojau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 22 vasario 2008 - 18:55
Sveiki,

mano nuomone Laurai x romanetes nuo lubu nelabai graziai atrodytu, neproporcingai ziurint i visa siena, kadangi lubos pakankamai aukstos ir tarpai tarp langu ir kitu sienu yra, kuriu neuzdengsi.

Siaip galima butu romanetes kabinti siek tiek zemiau lubu ir tik ant langu(na laisvai jie nesidarines, bet i virsu tai tikrai, o visai atidaryti gal ir nera poreikio, turint balkono duris), o balkono durims sugalvoti koki kita dekora, galetu buti ir karnyzas bei uzuolaidos su ziedais ar siaip ant juosteles, tokiu budu galesit jas laisvai darineti.

Ir dar, jei sofa vienspalve, tai romaneciu medziaga galetumet rinktis ir siek tiek rastuota, gal ne per daug intensyviai, bet pagyvintu interjera. Dekit intarpus is dienines medzigos virsuje....

zodziu, fantazijos reikalas..
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 02 22, 20:53)
Akvilyte, įdomus šitas tavo sugalvotas variantas. Mums reikia kažko panašaus į koridorių - ten vienas standartinis langas, tai mastau, gal irgi panašaus pasiuvimo padaryt - turiu omeny, su tom virvutėm pakeliama, tik, kad planuoju tvirtint ant karnizo.
bet mano galvoj susidėjo toks variantas (gal kas iš išmanančiu mane pataisytu, gal čia iš vis netinkamas variantas mano langui?)
Užuolaida dieninė: viršuj galvoju paraukt su juostele (kažkaip prie kitos (vidines)  paraukomo puses turbūt reikia prisiūt juosta dienines užuolaidos, kad ten tarp paraukimo ir tos juostos butu galima įvert ta karnizo strypą. Per užuolaidą į šonus nuo centro padaryt tas juosteles pakėlimui?  bigsmile.gif
Ką pasakysit ? ar aš čia jau nesąmonę sugalvojau?  blush2.gif


Jei nori mauti ant vamzdzio tai gali is karto mauti be raukimo juosteles. Maunant is karto pasibanguoja, nebent norite, kad butu tolugus raukimas. Siaip yra spec. juostos, pro kurias maunasi. Taciau uzuolaidos kritimo vaizdas buna labiau panasus kaip su ziedais. smile.gif
Atsakyti
yzy- dekui uz pasiulymus 4u.gif
viena, ka tikrai zinau- jei tai bus romanetes(ar uzuolaidos), nebus intarpu medziagoje, ji bus vientisa- man nepatinka su intarpais ax.gif
mano sofos spalviniu atzvilgiu, netgi truputi modeliu, labai panasios i sias, tik vienspalves ir pagalves(visa svetaine kazkiek panasi i si pvz), tai va uzuolaidu (tik naktiniu) varianta svarstau mazdaug tokiuser posted image
dar va variantas pakabinimo sitoks
user posted image
jei tai bus romanete, isivaizduoju kazka panasaus i sia
user posted image
ka manot apie siuos pvz? smile.gif
Atsakyti