Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(Lolute @ 2008 02 27, 16:03)
Man tai roletai miegamajame  schmoll.gif  , nesuteikia jaukumo. Cia mano asmenine nuomone, man labiausiai patinka uzuolaidos miegamajame, arba nebent roletai ant stiklo ir dienines - jaukumui suteikti. Vien roletai , labai jau kaip ofiso atributas man atrodo. Siaip ispalnavimas idomus - tris atskiri langai. As tai sau tokiu atveju turbut daryciau roletus prie stiklo, ir kazkokias mandresnes dienines ant visos sienos  ax.gif Cia tokia pirma mintis atejo  4u.gif



O as deciau sirmas. Deciau viena ilga profili per visa kambari ir uzkabinciau 3 medziagas per lango ploti.
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2008 02 18, 16:20)
Sveiki, del dvisluoksniu romaneciu klausimelis iskilo. Gali siek tiek paaiskinti: tai tiesiog dvi atskiros romanetes ant atskiru mechanizmu tik jos kabinasi viena salia kitos 4-6 cm atstumu. O audinukus galima rinktis ivairius, tik kad jie butu tinkami romanetems ar dieninis ar naktinis.
Galima viena romanete kabinti tik parinkti tarpini audinuka (susitaupytu). Per tarpini audinuka uzdegus sviesa vakare matosi siluetai, jei tai jums nieko baisaus.
Vienas is variantu butu ruletas ir dienine romanete. Tai, taip pat pigiau negu deti dvi romanetes. Tik ruleta siulau deti niautralu, jog per daug nesviestu. Paskiau daug sunkiau paderinti uzuolaidini audini (romanetem)
Na stai gal bus aiskiau  smile.gif



QUOTE(Teo @ 2008 02 19, 12:49)
Jau nebe pirmus metus dirbu su uzuolaidomis (taip pat sirmom ir romanetem), individualiais uzsakymais, tai visus niuansus apie romanetes zinau. Dar kiek patikslinu romanetes tvirtinasi i siena arba  i lubas, i lango nisa nededama. Nebent iskirtiniais atvejais, kai nesidarineja langas. Romanetes mechanizmas uzima nuo 4 -8cm (priklausomai nuo tipo) plius klostes 14 - 18 cm viso gaunasi 20 - 26cm. Stai tiek jums uzdengs lango, jei jus desite i lango nisa, zinoma, jei langas iki pat zemes ir nesivarsto tai nera svarbu, o kitu atveju jus neatidarysite lango.
Roletai ir romanetes tai kas neaiskaus g.gif  Roletas tvirtinamas prie lango remo. Tuo tarpu romanetes nesu maciusi, kad butu taip tvirtinamos schmoll.gif, kaip jau pries tai rasiau kodel. Zinoma, jei kas nori gali eksperimentuoti.
Jei kas neaisku klauskit patarsiu. Jeigu truksta vaizduotes uzsukite i uzuolaidos salona, ten vaizdziai papasakos su romanetes pavyzdeliu. Tikrai bus viskas aisku. mirksiukas.gif



QUOTE(Teo @ 2008 02 19, 20:49)
Uzuolaidos isidesto taip: naktines is krastu, o dienine centre. Vakare dienine buna per centra kolonele(glaustai suspausta). Uzuolaidos su ziedais labai kompaktiskai susilanksta. Paaiskinau kiek galejau.
Jei nori pavz galiu atsiusti pastu (parasyk i az)


skaičiau skaičiau ir nesupratau sad.gif man reikia išsprėsti dilemą: virtuvės langas, pirmas aukštas, reikia ir dieninių, ir naktinių - ką siūlytumėt g.gif idealiausias variantas, jei toks būna, būtų dvigubi roletai unsure.gif P. S. Langą kartais atidarom ar mikroventiliaciją paliekam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 29 vasario 2008 - 15:34
QUOTE(AŠA @ 2008 02 29, 17:26)
skaičiau skaičiau ir nesupratau sad.gif man reikia išsprėsti dilemą: virtuvės langas, pirmas aukštas, reikia ir dieninių, ir naktinių - ką siūlytumėt g.gif idealiausias variantas, jei toks būna, būtų dvigubi roletai  unsure.gif P. S. Langą kartais atidarom ar mikroventiliaciją paliekam ax.gif


Su roletais nieko padeti negaliu schmoll.gif Jeigu tiktu romanetes. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teo: 29 vasario 2008 - 15:40
laukiu įvairių pasiūlymų ax.gif vyras kol kas "užsiciklino" ties roletais, o aš apskritai neturiu supratimo doh.gif tik maždaug žinau, ko noriu, t. y., kad dieninės būtų ir naktinės, kad dieninių nereikėtų darinėt...
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 02 29, 17:56)
laukiu įvairių pasiūlymų ax.gif vyras kol kas "užsiciklino" ties roletais, o aš apskritai neturiu supratimo doh.gif tik maždaug žinau, ko noriu, t. y., kad dieninės būtų ir naktinės, kad dieninių nereikėtų darinėt...


Dienines uzuolaidos gali buti sirmos(ar viena sirma, priklausomai nuo lango plocio), o naktines romanetes.
http://www.dekorosa....os/P6010017.JPG[/IMG]
Galite deti ant lango roleta (vakare pasislepti), o del jaukumo uzdeti uzuolaidele ar romanete is dieninio audinuko. http://www.dekorosa....os/PB220060.JPG
Atsakyti
Sveiki
Gal kas turit pasiulymu ir ideju vaiku kambariui?
Atsakyti

Teo,ar yra imanoma virtuvej kurio langas sujungtas su balkono durim,ant langu bus roletai,uzdeti va kaip sitoj foto tokia plona dienine uzuolaida My Webpage ???? ant lango butu tik bangele o ant balkono duru va kaip toj foto surista prie sienos,bet ar balkono durys tada normaliai atsidarys????gal kartais turi pavyzdziu? ir kaip turetu tvirtintis tokio plono audinio uzuolaidos?

QUOTE(rimulia12 @ 2008 02 29, 23:27)
Sveiki
Gal kas turit pasiulymu ir ideju vaiku kambariui?

man irgi butu idomu bigsmile.gif turiu kelias todel idesiu,kas nesa mates.
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 03 01, 13:02)
Teo,ar yra imanoma virtuvej kurio langas sujungtas su balkono durim,ant langu bus roletai,uzdeti va kaip sitoj foto tokia plona dienine uzuolaida My Webpage ???? ant lango butu tik bangele o ant balkono duru va kaip toj foto surista prie sienos,bet ar balkono durys tada normaliai atsidarys????gal kartais turi pavyzdziu? ir kaip turetu tvirtintis tokio plono audinio uzuolaidos?
man irgi butu idomu bigsmile.gif turiu kelias todel idesiu,kas nesa mates.


Drasiai galite taip pasidaryti, puikus variantas drinks_cheers.gif . Juk roletai uzuolaidai visai netrukdys. Uzdedat karniza ir uzuolaidele, del jaukumo. Toks variantas, kai parista vienoje puseje, geriau atrodo ant siauresnio lango. Zinoma, galima ir ant plataus lango deti, bet pridengs maziau. Siame pvz. uzuolaidos virsuje sumusti ziedai, o per juos padarytos sleikutes. Uzuolaidos su sleikutemis stumdosi siek tiek sunkiau, negu su ziedais ar raukimo juostele. O i balkona tikrai ieisite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 03 01, 13:02)
man irgi butu idomu bigsmile.gif turiu kelias todel idesiu,kas nesa mates.

Nu man sita labai miela:
user posted image

O cia gal kam pravers sita ideja:
user posted image
Cia berniuko kambariui:
user posted image
user posted image
Cia mergaitems:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2008 02 29, 23:14)
Dienines  uzuolaidos gali buti sirmos(ar viena sirma, priklausomai nuo lango plocio), o naktines romanetes.
http://www.dekorosa....os/P6010017.JPG[/IMG]
Galite deti ant lango roleta (vakare pasislepti), o del jaukumo uzdeti uzuolaidele ar romanete is dieninio audinuko. http://www.dekorosa....os/PB220060.JPG

nežinau sad.gif norsi kažko arčiau lango laba lengvo (dieninio, kad nereikėtų traukyt), o jau toliau kažko naktinio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2008 03 01, 14:05)
Drasiai galite taip pasidaryti, puikus variantas drinks_cheers.gif . Juk roletai uzuolaidai visai netrukdys. Uzdedat karniza ir uzuolaidele, del jaukumo. Toks variantas, kai parista vienoje puseje, geriau atrodo ant siauresnio lango. Zinoma, galima ir ant plataus lango deti, bet pridengs maziau. Siame pvz. uzuolaidos virsuje sumusti ziedai, o per juos padarytos sleikutes. Uzuolaidos su sleikutemis stumdosi siek tiek sunkiau, negu su ziedais ar raukimo juostele. O i balkona tikrai ieisite smile.gif

aciu labai uz issamu atsakyma 4u.gif thumbup.gif
na radau nuotraukele su savo svajoniu uzuolaidom,tik as noriu baltu ir labai plonu(virtuvej),dar klausimas butu pas mane virtuvej kaip toj foto tik ne apvalus langas o kvadratinis ir balkono durys su langu vienoj tiesej ne kaip foto,kad balkonas kazkur issineses i lauka biggrin.gif ,tai ant to kvadratinio tokio panasaus grozio noreciau kaip ant to apvalaus,o ant balkono lango,tokia bangele daryti(balkono durys siauros)klausimas iskilo,tai ar imanoma ant vieno istiso karnyzo padaryti,ar cia reikia sudurti,kad ant lango butu grozis atskirai,o ant balkonu bangele irgi atskirai,na gal supratot ka as cia nusisnekejau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2008 03 01, 23:52)
aciu labai uz issamu atsakyma 4u.gif  thumbup.gif
na radau nuotraukele su savo svajoniu uzuolaidom,tik as noriu baltu ir labai plonu(virtuvej),dar klausimas butu pas mane virtuvej kaip toj foto tik ne apvalus langas o kvadratinis ir balkono durys su langu vienoj tiesej ne kaip foto,kad balkonas kazkur issineses i lauka biggrin.gif ,tai ant to kvadratinio tokio panasaus grozio noreciau kaip ant to apvalaus,o ant balkono lango,tokia bangele daryti(balkono durys siauros)klausimas iskilo,tai ar imanoma ant vieno istiso karnyzo padaryti,ar cia reikia sudurti,kad ant lango butu grozis atskirai,o ant balkonu bangele irgi atskirai,na gal supratot ka as cia nusisnekejau blush2.gif
user posted image

jei gerai supratau, ketini ant vieno karnizo( vamzdzio) uznerti dvi uzuolaidas? bandau isivaizduoti tai dvi uzuolaidos, su virsuje prisiutomis sleikutemis, veri vienos, paskui kitos uzuolaidos kilputes. bandau ko panasau paieskoti.
Atsakyti