Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(mamaana @ 2007 11 07, 16:46)
butu labai idomu paziureti, nes man irgi neuzilgo reikes galvoti kuom aprengti savo langus smile.gif
atsiusk nuotraukyte

Tai juk yra ikeltos nuotraukeles.Paziurekit ir paskaitykit atidziau.
Atsakyti
einu as nufotkint jum savo naujasias uzupolaidas, tuoj imesiu foto biggrin.gif

Na stai, kazkaip tin sunkiai gauasi fotorafuoti uzuolaidas tongue.gif Nakti kai uzskleidziam naktines, tai visa diena ismiegot galima, taip tamsu bigsmile.gif Svetaine:
user posted image
user posted image
MiegAmasis:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantukas: 07 lapkričio 2007 - 16:02
QUOTE(sygyta @ 2007 11 07, 00:28)
bandau ikelti mylinti_gyvenima uzuolaideliu foto. dedu nuorodas,nes kitaip ir paciai neiseina. 4u.gif

http://img46.imagesh...gyvenimatu4.jpg
http://img212.images...2mazintait5.jpg

mylinti_ gyvenima,mano nuomone romanetes visai smagios 4u.gif  bet vat uzuolaidu tokiu savo klientams nesiulyciau schmoll.gif



labai dekui kad nuotraukyte ikeliai smile.gif man tai jos labai grazios, tokios jaukios, dar mano lovatiese raudona, tai gavosi meiles lyzdelis smile.gif o siaip tai as ten is keliu audiniu rinkausi, na bet tos man patiko smile.gif dar karta dekui smile.gif
Atsakyti
Deimantuk,kur siuvai uzuolaidas?
Atsakyti
Noriu patarimo 4u.gif
Mano svetainės langas yra netoli židinio. T.y. nuo židinio ir lango gal kokia 15-20 cm. Norėčiau pasikabinti plonas dienines užuolaidas ar kokias romanetes pasigaminti, bet man kyla klausimas, ar tos užuolaidos nesusilydys? g.gif blush2.gif Mačiau nuotraukų kur užuolaidos visai prie pat židinio, bet dar noriu paklausti, gal kas turi savo patirties ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2007 11 07, 18:14)
Deimantuk,kur siuvai uzuolaidas?


Gariunuose pas tokias dvi moteris, ten labai didelis pasirinkimas medziagu ir viena is ju gerai nusimano dizaine, tai ji man parinko ir patare, jei reik i a.z atsiusiu kontaktu jos.
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2007 11 07, 19:17)
Gariunuose pas tokias dvi moteris, ten labai didelis pasirinkimas medziagu ir viena is ju gerai nusimano dizaine, tai ji man parinko ir patare, jei reik i a.z atsiusiu kontaktu jos.

Atsiusk , ka ax.gif
O i namus ji nevaziuoja ?
Atsakyti
QUOTE(Deimantukas @ 2007 11 07, 18:17)
Gariunuose pas tokias dvi moteris, ten labai didelis pasirinkimas medziagu ir viena is ju gerai nusimano dizaine, tai ji man parinko ir patare, jei reik i a.z atsiusiu kontaktu jos.

Gal ir as galeciau gauti kontaktus i AZ? ax.gif
Atsakyti
Parasiau, jos kontaktus. ax.gif Graziu uzuolaidu mirksiukas.gif
Atsakyti
http://public.fotki....s/sportininkes/

imetu ir as keleta uzuolaideliu. biggrin.gif mamytems,kurios man raso sutaupysiu siek tiek laiko biggrin.gif
beje,britai labai megsta pelmetus ( net nezinau kaip lietiviskai jie vadinasi,tos plokstes virs uzuolaidu) ,o lietuviai tokiu dalyku kratosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2007 11 07, 16:44)
Noriu patarimo 4u.gif
Mano svetainės langas yra netoli židinio. T.y. nuo židinio ir lango gal kokia 15-20 cm. Norėčiau pasikabinti plonas dienines užuolaidas ar kokias romanetes pasigaminti, bet man kyla klausimas, ar tos užuolaidos nesusilydys? g.gif  blush2.gif Mačiau nuotraukų kur užuolaidos visai prie pat židinio, bet dar noriu paklausti, gal kas turi savo patirties ax.gif  4u.gif


Negi nei viena nebuvot susidūrusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2007 11 09, 09:45)
Negi nei viena nebuvot susidūrusi blush2.gif



yra spec audinio,atsparaus ugniai,naudojamo ypac viezbuciu uzuolaidoms,romanetems. gali pasidometi parduotuvese ir gal rasi ka tinkama savo interjerui
Atsakyti