Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
sygyta
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 10, 10:33)
labai idomiai tie palmetai atrodo bigsmile.gif
beje, svetaineje man nesiderina prie lempos ir tokiu uzuolaidu stiliaus tos zebrines kedes  schmoll.gif
*

cia jau interjero dizaineriu darabs,ne mano biggrin.gif
Ingridule
QUOTE(Deimantukas @ 2007 11 07, 16:52)
einu as nufotkint jum savo naujasias uzupolaidas, tuoj imesiu foto biggrin.gif

Na stai, kazkaip tin sunkiai gauasi fotorafuoti uzuolaidas tongue.gif  Nakti kai uzskleidziam naktines, tai visa diena ismiegot galima, taip tamsu bigsmile.gif Svetaine:
user posted image
user posted image
MiegAmasis:
user posted image
user posted image
*

Labai labai gražu! thumbup.gif
*AMRI*
QUOTE(Deimantukas @ 2007 11 07, 16:52)
einu as nufotkint jum savo naujasias uzupolaidas, tuoj imesiu foto biggrin.gif

Na stai, kazkaip tin sunkiai gauasi fotorafuoti uzuolaidas tongue.gif  Nakti kai uzskleidziam naktines, tai visa diena ismiegot galima, taip tamsu bigsmile.gif Svetaine:
user posted image
user posted image
MiegAmasis:
user posted image
user posted image
*

Na as pas save tai tikrai tokiu nekabinciau schmoll.gif .Nu bet del skonio nesigincijama jai kam garazu tai prasau.
akvilyte
QUOTE(irmaMO @ 2007 11 10, 20:24)
Na as pas save tai tikrai tokiu nekabinciau schmoll.gif .Nu bet del skonio nesigincijama jai kam garazu tai prasau.
*

o man pirmos visai mielos wub.gif tik nepatinka tas radiatorių uždengimas schmoll.gif kam juos taip slept jei jie ten vistiek yra g.gif
*AMRI*
QUOTE(akvilyte @ 2007 11 10, 21:40)
o man pirmos visai mielos  wub.gif  tik nepatinka tas radiatorių uždengimas  schmoll.gif  kam juos taip slept jei jie ten vistiek yra  g.gif
*

Tai del to ir visas vaizdas ju yra sugadintas.Jei butu jos kaip priklauso gal ir neblogai atrodytu,bet dabar schmoll.gif .
Deimantukas
QUOTE(irmaMO @ 2007 11 10, 23:38)
Tai del to ir visas vaizdas ju yra sugadintas.Jei butu jos kaip priklauso gal ir neblogai atrodytu,bet dabar schmoll.gif .
*

Jos ir nera slepiamos, tiesiog tuo metu taip gulejo ir nufotkinau mirksiukas.gif atsobosta man i juos zziuret uzdengiu... pasiilgstu-atidengiu, viskas paprasta mirksiukas.gif
o kam negrazu, tai tiesa skonio reikalas, as nuo ju kaifuoju lotuliukas.gif
Pa2shka
DEIMANTUK, super užuolaidytės ypač pirmosios 4u.gif

Kiek mokėjai už medžiagą jei nepaslaptis ax.gif blush2.gif
Blizge
Deimantuk man ir patiko tavo uzuolaidu medziaga, jei gali parasyk vieta gariunuose kur pirkai medziaga, ir kiek metro kain, jei nesunku , aciu.
Deimantukas
QUOTE(Blizge @ 2007 11 11, 21:16)
Deimantuk man ir patiko tavo uzuolaidu medziaga, jei gali parasyk vieta gariunuose kur pirkai medziaga, ir kiek metro kain, jei nesunku , aciu.
*

tikrai vietos nezinau, nes mane ten pazistama nuvede, tel galiu atsius i a.z. pati dizainere paaiskint kurten rast jas... net nezinau kiek ten kas man kainavo, bengroje sumoje isejo 2500lt. tai tikrai nera daug mirksiukas.gif na zinoma plius karnizai begeliai apie 550lt ir meistro darba apie 200lt ax.gif
justina20
gal kas zino kaip kirpti medziagele tokiom uzuolaidom, kur virsuj nezinau kaip lietuviskai teisiklingai vadinasi, nes siuti pati pasiuciau o va kaip medizaga iskirpti ? doh.gif turiu omeny tie pusiau ratai 4u.gif gerai butu i az mirksiukas.gif
user posted image
Dzenke
QUOTE(justina20 @ 2007 11 14, 17:42)
gal kas zino kaip kirpti medziagele tokiom uzuolaidom, kur virsuj nezinau kaip lietuviskai  teisiklingai vadinasi, nes siuti pati pasiuciau o va kaip medizaga iskirpti ? doh.gif turiu omeny tie pusiau ratai  4u.gif gerai butu i az mirksiukas.gif
user posted image
*

Jie kerpasi toku principu:
user posted image

Virsutinieji kampai priklauso nuo apatines (lenktosios) dalies ilgio. Jei tai darysi pirma karta, siulau nusipirkti kad ir pvz marles ar kokio kito pigaus audinio ir pasipraktikuoti. Kai pasieksi tai ko tau reikia, tiesiog perkelsi ant audinio mirksiukas.gif

Del pelmetu, as kazka panasaus irgi bandziau pasidaryti ax.gif Antram aukste pas mane visi kambariai yra palepiniai, norejosi klasikinio stiliaus uzuolaidu, tai kabinau plastikinius begelius ir ant ju dejau plastikine uzdanga. Ant jos klijavau taip vadinama "lipushke" (buna jos pirkti klijuojamos) ir prie jos prilipinau pasiuta pelmeta... ax.gif Rezultatas vat toks... (iskart pasakysiu, kad dienine dar reikia taisyti, nes sitas audinys negraziai atrodo parauktas... teks dali iskirpti)
user posted image
user posted image
user posted image
Deimantuk, man tavo uzuolaidos labai patinka thumbup.gif Ir nebutina kad kiekviena kloste butu savo vietoje-cia juk nama, ne kokia prezidentura drinks_cheers.gif
*AMRI*
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 15, 12:42)
Jie kerpasi toku principu:
user posted image

Virsutinieji kampai priklauso nuo apatines (lenktosios) dalies ilgio. Jei tai darysi pirma karta, siulau nusipirkti kad ir pvz marles ar kokio kito pigaus audinio ir pasipraktikuoti. Kai pasieksi tai ko tau reikia, tiesiog perkelsi ant audinio  mirksiukas.gif

Del pelmetu, as kazka panasaus irgi bandziau pasidaryti  ax.gif Antram aukste pas mane visi kambariai yra palepiniai, norejosi klasikinio stiliaus uzuolaidu, tai kabinau plastikinius begelius ir ant ju dejau plastikine uzdanga. Ant jos klijavau taip vadinama "lipushke" (buna jos pirkti klijuojamos) ir prie jos prilipinau pasiuta pelmeta...  ax.gif Rezultatas vat toks... (iskart pasakysiu, kad dienine dar reikia taisyti, nes sitas audinys negraziai atrodo parauktas... teks dali iskirpti)
user posted image
user posted image
user posted image
Deimantuk, man tavo uzuolaidos labai patinka  thumbup.gif Ir nebutina kad kiekviena kloste butu savo vietoje-cia juk nama, ne kokia prezidentura  drinks_cheers.gif
*

Man jusu naktines uzuolaidos thumbup.gif ,ypac virsus kaip padarytas.Ir apskritai man jusu visos uzuolaidos ir romanetes thumbup.gif (maciau kitose temose).Turit gera skoni ir auksines rankas.
DeeDee
gal ir nusišnekėsiu, bet tos žaliom gėlytėm užlaidos nėra sukarpomos blush2.gif Žodžiu, manau, kad paimti du stačiakampiai medžiagos gabalai ir vienas per kitą "supinti". Užlaidos ilgis priklauso nuo juostelės sutraukimo ir pasirinkto stačiakampio pločio ax.gif
akvilyte
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 12:26)
gal ir nusišnekėsiu, bet tos žaliom gėlytėm užlaidos nėra sukarpomos  blush2.gif Žodžiu, manau, kad paimti du stačiakampiai medžiagos gabalai ir vienas per kitą "supinti". Užlaidos ilgis priklauso nuo juostelės sutraukimo ir pasirinkto stačiakampio pločio  ax.gif
*

schmoll.gif tikrai sukarpoma kaip zaneta papaise mirksiukas.gif pabandyk paprasta staciakampi taip paraukt mirksiukas.gif
DeeDee
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas) biggrin.gif
Dzenke
QUOTE(irmaMO @ 2007 11 15, 13:07)
Man jusu naktines uzuolaidos thumbup.gif ,ypac virsus kaip padarytas.Ir apskritai man jusu visos uzuolaidos ir romanetes thumbup.gif (maciau kitose temose).Turit gera skoni ir auksines rankas.
*

blush2.gif Aciu labai 4u.gif
Nesu auksaranke, tiesiog megstu siuti ir darau tai tol kol pavyksta... ax.gif Bet silta zodi labai malonu girdeti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 13:26)
gal ir nusišnekėsiu, bet tos žaliom gėlytėm užlaidos nėra sukarpomos  blush2.gif Žodžiu, manau, kad paimti du stačiakampiai medžiagos gabalai ir vienas per kitą "supinti". Užlaidos ilgis priklauso nuo juostelės sutraukimo ir pasirinkto stačiakampio pločio  ax.gif
*

sitoj nuotraukoj tai tikrai kirptos - paziurek matosi, kad jos pakabintos prakeitus viena dali su kita mirksiukas.gif
Asiq, kaip tu sakai galima ir staciakampi tiesiog stilizuotai tik uzkabinti kaip kitos nuotraukoj mirksiukas.gif Bet toks variantas mano nuomone labiau tinkamas kur naktine uzuolaida nera traukoma g.gif nes jei traukysi, tai tas stilizuotas grozis tures buti daznai taisomas g.gif
akvilyte
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 13:21)
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis  biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas)  biggrin.gif
*

siuo atveju galima ir is staciakampio padaryt.. ger to su zaliom gelytem ne... ten visi gabalai atskirai ax.gif
Dzenke
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 14:21)
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis  biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas)  biggrin.gif
*

kaip man patinka toks namu stilius wub.gif wub.gif wub.gif
justina20
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 14:21)
user posted image
*

niu va, pati virsu, kaip sioje foto tip top uzsisakiau senidien , pasiuvimas 80 lt plius medziaga ju, tai man medziaga pigi tokia gavosi, uz 1 metra 14 lt, tai man gavosi uz viska apie 160 lt 4u.gif nes pati neisdrysiu to padaryti, nors norejau.... geriau tegul profaj pasiuva... cia as turguje uzsisakiau mirksiukas.gif jai ka
DeeDee
et, nea, tai nea. mirksiukas.gif
Vis dar galvą skauda dėl vasarnamio langų. Širdis linksta link tokių karnizų:
user posted image
kiti galimi variantai - neišsigąskit, čia į kaimo stiliaus namuką žiūriu blush2.gif biggrin.gif
labamba
QUOTE(justina20 @ 2007 11 15, 16:34)
niu va, pati virsu, kaip sioje foto tip top uzsisakiau senidien , pasiuvimas 80 lt plius medziaga ju, tai man medziaga pigi tokia gavosi, uz 1 metra 14 lt, tai man gavosi uz viska apie 160 lt  4u.gif  nes pati neisdrysiu to padaryti, nors norejau.... geriau tegul profaj pasiuva... cia as turguje uzsisakiau  mirksiukas.gif jai ka
*

o kaip cia tos uzuolaidos virsus?ar ten per karnyza permesta ta uzuolaidos virsus,ar ten graziai traukiasi,kaip jums pasius>>>>?????
justina20
QUOTE(labamba @ 2007 11 15, 18:01)
o kaip cia tos uzuolaidos virsus?ar ten per karnyza permesta ta uzuolaidos virsus,ar ten graziai traukiasi,kaip jums pasius>>>>?????
*

ne nepermesta kaip foto o padaryta vienas pusiau ratas - tas vadinamas valanas, ir salia kitas, o tarp ju kaip foto parodyta tokia grazi imitacija, ir sonuose tie sparnai iki palanges, manau supratote mane blush2.gif
labamba
QUOTE(justina20 @ 2007 11 15, 21:31)
ne nepermesta kaip foto o padaryta vienas pusiau ratas - tas vadinamas valanas, ir salia kitas, o tarp ju kaip foto parodyta tokia grazi imitacija, ir sonuose tie sparnai iki palanges, manau supratote mane  blush2.gif
*

lauksim nuotraukyciu kai jau turesite,turetu grazu buti,bent nuotraukoj man labai patinka thumbup.gif
PUka
Tesiam pokalbius apie rubelius langams smile.gif

Praeita tema - LANGU RUBELIAI

user posted imageuser posted imageuser posted image
Egle is Vilniaus
gal kas galite i AZ brukstelti uzuolaidu meistres Jolantos is Vilniaus telefona - pameciau blush2.gif

aciuks.gif
cheery
gal kas žinote, kiek maždaug kainuoja mechanizmai romanetėms? 4u.gif
akvilyte
QUOTE(cheery @ 2007 11 26, 20:39)
gal kas žinote, kiek maždaug kainuoja mechanizmai romanetėms? 4u.gif
*

priklausomai nuo to kur pirksi mirksiukas.gif nuo 80 iki 250lt už metrą cool.gif
*AMRI*
QUOTE(akvilyte @ 2007 11 27, 09:24)
priklausomai nuo to kur pirksi  mirksiukas.gif  nuo 80 iki 250lt už metrą  cool.gif
*

O tai kur galima pigiausia nusipirkti romaneciu mechanizma? ax.gif
Murena
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2007 11 24, 01:28)
gal kas galite i AZ brukstelti uzuolaidu meistres Jolantos is Vilniaus telefona - pameciau  blush2.gif

aciuks.gif
*

Nezinau kas per meistre Jolanta, bet jei Supermamoj apie ja kalbama - reiskia patikima!
Labai noreciau kad ir man parasytume jos telefono numeriuka... verkiant reikia uzuolaidu unsure.gif
Aciu labai smile.gif
Egle is Vilniaus
QUOTE(Murena @ 2007 11 27, 10:59)
Nezinau kas per meistre Jolanta, bet jei Supermamoj apie ja kalbama - reiskia patikima!
Labai noreciau kad ir man parasytume jos telefono numeriuka... verkiant reikia uzuolaidu  unsure.gif
Aciu labai smile.gif
*

Jolanta man siuvo uzuolaidas ir romanetes, as likau labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif
pazystama paprase telefono nr., o as niekur nerandu ax.gif blush2.gif
širšė
gal kas turit is Laurestos plisuotas XL zaliuzes? gamintojo puslapy tai labai graziai atrodo, kazi kaip gyvenime?
briliance
gal kas bandet su nuotrauka ar ornamentu ant uzuolaidu pasipuost namucius man idomu butu kaip atrodo ivairiam interjere ir visi kiti atsiliepimai apie tai g.gif
Amelita
Ar kas turite roletus su spyruoliniu valdymu? Ar tai patogu?

citata is ardenos puslapio.
"valdymas gali būti spyruoklinis arba grandinėlės pagalba. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia paprastesniam valdymui t.y. valdymas grandinėle"
swimmer
QUOTE(Amelita @ 2007 11 28, 13:29)
Ar kas turite roletus su  spyruoliniu valdymu? Ar tai patogu?

"valdymas gali būti spyruoklinis arba grandinėlės pagalba. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia paprastesniam valdymui t.y. valdymas grandinėle"
*

Patogiau valdyti su grandinele, bet ir su spyruokle valdymos nera sudetingas. Reikia tiesiog priprasti.
cheery

*

mes kai rinkomės roletus, tai sakė, kad su spyruokliniu valdymu dėti patartina tik ant siaurų langų 4u.gif mums reikėjo 1,5 m pločio roleto, tai nepatarė rinktis spyruoklinio smile.gif
reg

*

Gal ir ne į temą (nes nežinau kas tai yra spyruoklinis), bet man patogiausias „spring“ tipas iš "Skirpus" - tai apačioje roleto toks bumbuliukas ant virvelės - užtraukus užuolaidą jis kabo viršuje - už jo patrauki ir roletas nusileidžia, o kai roletas nuleistas, truktelėjus jis pats lengvai pamažu susisuka. Toks mechanizmas tinka, kai langai nelabai aukšti, nes kitaip tai arba to pypsiaus nepasiektum, arba ta virvė kabotu per puse lango lotuliukas.gif
http://www.skirpus.lt/?naujienos
čia aprašyta puslapio pačioje
kanda
gal kas "aprenginejot" trapecines formos langa? cia tipo kaip paliepiniuose kambariuose buna 4u.gif gal kils kokiu nauju ideju...
vertikalios zaliuzes - realiausia iseitis, bet ne visi apsiima trapeciniams langams daryt, arba daro be garantiju, bo sako paskui sunkiai traukinejas, arba isvis neveikia...
kazkaip nesinori naujo ir jau sugedusio daikto schmoll.gif

gal kas susiduret?
popuri
Sveikutes,
Gal galetumet patarti kur Kaune arba Vilniuje galima butu rasti didesni pasirinkima uzuolaidines medziagos. Noreciau pasisiuti "sunkias" uzuolaidas, bet kol kas radau tik "pigias" sintetines medziagas.
Aciu blush2.gif
rutellee
QUOTE(popuri @ 2007 11 28, 19:22)
Sveikutes,
Gal galetumet patarti kur Kaune arba Vilniuje galima butu rasti didesni pasirinkima uzuolaidines medziagos. Noreciau pasisiuti "sunkias" uzuolaidas, bet kol kas radau tik "pigias" sintetines medziagas.
Aciu blush2.gif
*

na as nebloga salona zinau, tik blyn pamirsau pavadinima, bet parasysiu kur jis randas...kauno bazese, paciame gale, berods 19 ar 20 sandelys...ten tas sandelys jau yra paskutinis, po jo jau eina kitas sandelys su baldais..tai va tame paskutiniame tokiame kur skyriu daug ir yra ta uzuolaidu parde, ten tikrai neblogos ispaniskos, prancuziskos uzauolaidos...berods pavadinimas is m raides....nu ir kainos prieinamos ir jie patys siuvimo paslaugom uzsiima mirksiukas.gif o siaip tai yra juk daug tu uzuolaidu salonu, tik gal kai kur kainos labai jau dideles blink.gif
rutellee
QUOTE(kanda @ 2007 11 28, 15:59)
gal kas "aprenginejot" trapecines formos langa?
*

nu zinok turejau as kazkur pvz kaip tokius langus aprengt, bet nerandu doh.gif tik viena va kazka tokio radau:
user posted image

o siaip turejau tai su uzuolaidom pvz karnizai lenkti ir pritvirtinti ten tose nuozulniose vietose, labai graziai atrodo thumbup.gif
Amelita
O gal kas turite foto kaip atrodo dienines uzuolaidos ir roletai? T.y. kaip atrodo langai be naktiniu uzuolaidu...

Nes dar neapsisprendziu ko noriu... blush2.gif
une
QUOTE(rutellee @ 2007 11 29, 11:05)
na as nebloga salona zinau, tik blyn pamirsau pavadinima, bet parasysiu kur jis randas...kauno bazese, paciame gale, berods 19 ar 20 sandelys...ten tas sandelys jau yra paskutinis, po jo jau eina kitas sandelys su baldais..tai va tame paskutiniame tokiame kur skyriu daug ir yra ta uzuolaidu parde, ten tikrai neblogos ispaniskos, prancuziskos uzauolaidos...berods pavadinimas is m raides....nu ir kainos prieinamos ir jie patys siuvimo paslaugom uzsiima mirksiukas.gif o siaip tai yra juk daug tu uzuolaidu salonu, tik gal kai kur kainos labai jau dideles blink.gif
*

MIJOLA turbut turejai galvoj smile.gif
sako pasirinkimas ten nemazas, bet pardavejos tragiskos unsure.gif
kanda
QUOTE(rutellee @ 2007 11 29, 12:20)
nu zinok turejau as kazkur pvz kaip tokius langus aprengt, bet nerandu doh.gif  tik viena va kazka tokio radau:
user posted image

o siaip turejau tai su uzuolaidom pvz karnizai lenkti ir pritvirtinti ten tose nuozulniose vietose, labai graziai atrodo thumbup.gif
*

nelabai suprantu... toj nuotraukoj trapecinis langas tai kur roletai, ar kur ta dryzuota medziaga (ten turbut kaip pertvara padaryta) g.gif
beje, visai gera mintis g.gif kabint lubinius karnizus su uzuolaida ir ja neatitraukinet, o priseginet prie sono g.gif kazi kaip atrodytu?

aciu rutellee

ANGELL
QUOTE(une @ 2007 11 29, 10:43)
MIJOLA turbut turejai galvoj smile.gif
sako pasirinkimas ten nemazas, bet pardavejos tragiskos  unsure.gif
*

Vat butent,kad Mijola as labai nusivyliau,uzejus ten jokios pagalbos nesulaukiau,tai gretimoje uzuolaidu parduotuveleje uzsisakiau uzuolaidas(romanetes) ir esu patenkinta,nieko imantraus,bet man patinka blush2.gif .Kabo dar tik vienam kambary,kadangi pas mus remontai(juda vezlio greiciu doh.gif ).
Parodyciau,ale foto jos ne taip efektingai atrodo,o ir spalvos ne tos unsure.gif ax.gif
Dzenke
QUOTE(kanda @ 2007 11 29, 13:22)
nelabai suprantu... toj nuotraukoj trapecinis langas tai kur roletai, ar kur ta dryzuota medziaga (ten turbut kaip pertvara padaryta)  g.gif
beje, visai gera mintis  g.gif  kabint lubinius karnizus su uzuolaida ir ja neatitraukinet, o priseginet prie sono  g.gif  kazi kaip atrodytu?

aciu rutellee
*

tik turek galvoje, kad virsutiniaja uzuolaidos dali reikia kazkaip arba pritvirtinti, arba kabinti ne ant lubu nuolydzio o ant paciu lubu, kad nenuciuozinetu... Nzn ar asikiai parasiau g.gif Buvau ikelus savo nuotrauka anoj temoj, vat tokia
user posted image
o vat virsuje, as dariau ne istisa karniza, o skyriau ji i lubini ir nuolydzio, kad ant lubu pakabinta uzuolaidos dalis sulaikytu nuo suciuozimo zemyn ant lubu nuolydzio pakabinta uzuolaida:
user posted image

II aukste pas mane visi kambariai palepiniai doh.gif , tai bandziau kiekvienam padaryti skirtingai...(siam variantui pasirinkau biski per 'skysta' mediaga... nes ta dalis tarp karnizo ir laikiklio prilaikancio uzuolaidos kampa man biski kreivai kabo (nors ir dejau pakietinima...)...
ten buvo miegamo nuotraukos, cia vonia:
user posted image
Darbo kambary:
user posted image
user posted image
Vaiku kambary darau romanetes, dar nebaigiau, tad negaliu pasirodyti ax.gif Bet per savaitgali tureciau uzbaigti smile.gif
kanda
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Zaneta75 thumbup.gif thumbup.gif

tu cia pati taip? man labiausiai tiktu tavasis vonios variantas, nes dieniniu uzuolaidu kaip ir nereikia. ten sunaus kambarys, antras aukstas tai nieko is gatves nesimato, vakare norisi pridengt.
nu labai grazu. gal siuvi ir kitiems? 4u.gif
Dzenke
QUOTE(kanda @ 2007 11 29, 15:00)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Zaneta75  thumbup.gif  thumbup.gif

tu cia pati taip? man labiausiai tiktu tavasis vonios variantas, nes dieniniu uzuolaidu kaip ir nereikia. ten sunaus kambarys, antras aukstas tai nieko is gatves nesimato, vakare norisi pridengt.
nu labai grazu. gal siuvi ir kitiems? 4u.gif
*

ax.gif Aciu 4u.gif
Taip siuvu sau tik pati, siuvu ir pagal uzsakymus, tiksliau '-au' (butuoju laiku, nes dabar neturiu tam jegu ir laiko nestuke.gif
super baby
Na vonioj nezinau g.gif
man tai taip idomu uzuolaidos.... juk dregme ir t.t. ir erdve suvalgo???
maciau cia vieni kaimynai tai tokiais ornamentais apsiklijavo ... tai super atrodo ir manau praktiska labai....
Caca*
Zaneta75, gal ir ne visai mano skonio tavo namučiai, bet aš jais sužavėta wub.gif , nerealiai jaukūs. thumbup.gif 4u.gif
[q5 uote=super baby,2007 11 29, 15:19]
maciau cia vieni kaimynai tai tokiais ornamentais apsiklijavo ... tai super atrodo ir manau praktiska labai....
*

[/quote]

O šviesos nesumažėjo? g.gif
Kai turi gerą vaizdą pro langą, kad ir vonios, jo tikrai nesinori slėpti nei po lipdukais,nei po matiniais stiklais. bigsmile.gif
kanda
QUOTE(super baby @ 2007 11 29, 15:19)
Na vonioj nezinau  g.gif
man tai taip idomu uzuolaidos.... juk dregme ir t.t. ir erdve suvalgo???
*

as turejau uzuolaidas vonioj ir jokios dregmes jos nebijojo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.