Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(emrata @ 2008 03 27, 16:23)
miegamojo uzuolaidos, nuotrauku kokybe ne kokia, tai ir spalvos ne visai naturalios gavos

emrata, labai grazu! Ir labai man grazu, kai tos aktines ilgos, ant grindu guli. Nezinau, kokios ten is tikro turejo buti spalvos, bet man ir sitos labai grazios! thumbup.gif

O dabar jus man biskeli paaiskinkit: tos dienines, kiek suprantu ant vamzdeliniu karnizu. Tai o jei langas 3.5 m. plocio (miegamajam) ir irgi ant tokiu karnizu daryt - tai matyt turetu buti 2 laikikliai, laikantys ta karniza? O kiek pas jus laikikliu? 1 per viduri? T.y. esant tokiam uzuolaidu variantui dienines i viena puse visas nenuvarysi, ane? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 04 02, 22:52)
emrata, labai grazu! Ir labai man grazu, kai tos aktines ilgos, ant grindu guli. Nezinau, kokios ten is tikro turejo buti spalvos, bet man ir sitos labai grazios!  thumbup.gif

O dabar jus man biskeli paaiskinkit: tos dienines, kiek suprantu ant vamzdeliniu karnizu. Tai o jei langas 3.5 m. plocio (miegamajam) ir irgi ant tokiu karnizu daryt - tai matyt turetu buti 2 laikikliai, laikantys ta karniza? O kiek pas jus laikikliu? 1 per viduri? T.y. esant tokiam uzuolaidu variantui dienines i viena puse visas nenuvarysi, ane?  cool.gif

aciu ax.gif
kadangi langai dideli tai reikia deti sujungima tarp karnizu, gaunasi kad is viso yra trys laikikliai, sonuose ir per viduri. mes isvis pirkomes po du karnizus ir juos jungem i viena, nes nebuvo tinkamu ismatavimu. tuomet uzuolaidos dalinasi i dvi dalis ir i viena puse kaip sakot ju nesuvarysi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dalbara @ 2008 04 01, 18:39)
Emrata kur pirkot lovą panašią nusižiūrėjau ir aš  bigsmile.gif

Oij cia mes jau senai ja daremes pas privatininkus, atsibodo jinai jau ir i interjera nebeisipaiso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 04 03, 00:52)
emrata, labai grazu! Ir labai man grazu, kai tos aktines ilgos, ant grindu guli. Nezinau, kokios ten is tikro turejo buti spalvos, bet man ir sitos labai grazios!  thumbup.gif

O dabar jus man biskeli paaiskinkit: tos dienines, kiek suprantu ant vamzdeliniu karnizu. Tai o jei langas 3.5 m. plocio (miegamajam) ir irgi ant tokiu karnizu daryt - tai matyt turetu buti 2 laikikliai, laikantys ta karniza? O kiek pas jus laikikliu? 1 per viduri? T.y. esant tokiam uzuolaidu variantui dienines i viena puse visas nenuvarysi, ane?  cool.gif

Reikia deti butinai 3 laikiklius.Pas mus karnyzas 3 metru istisinis,tai zinokit per viduri jis truputeli islinkes,o jei dar sunkesnes uzuolaidas pakabinsit...
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 04 03, 07:00)
Reikia deti butinai 3 laikiklius.Pas mus karnyzas 3 metru istisinis,tai zinokit per viduri jis truputeli islinkes,o jei dar sunkesnes uzuolaidas pakabinsit...

jo jo, mes pamenu vidurinio sujungimo nebuvom pritvirtine tai kai uzkabinom savo sunkias uzuolaidas iskart pasimate brokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 03 31, 09:10)
na kadangi pati uz audinio metra mokejau iki 100 lt tai man pasirode normalu, nes buvo tikrai kur kas brangiau, bet cia pagal kiekvieno kisene. kaip kazkas sake, pats pasiuvimas salonuose nemazai kainuoja. nzn ar imanoma su tokia pinigu suma tokiam namui apsieiti smile.gif aisku buna turguose pirkti nebrangiu uzuolaidu, jeigu pacios dar ir siuvate tai isvis super.
zodziu duokit pasiskaityt sita foruma savo MB, gal kiek aiskiau bus smile.gif
Papildyta:

dekui  ax.gif

biggrin.gif ačiū, emrata, už pasiūlymą. turėjau tokią mintį.
nu, galiausiai apsistojom ties 7500lt. suma. bet be dieninių romanečių, kurios dar būrų kainavę apie porą tūkstantėlių ir sūneliui biški pigesnį audinį paėmiau - 107lt. už metrą, bet plotis 280lt., tai gausis pakankamai normaliai.
o kai bus gatava - įdėsiu nuotraukėlių 4u.gif (bet čia tik po poros mėnesiukų... unsure.gif )
Atsakyti
http://www.redcover....pg?d=1205949259
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 03 30, 20:28)
klausykit, mielosios, gal kuri turit savo namuose didelius langus, na patarkit jus man kokias uzuolaidas/romanetes deti, baigiu isproteti, nieko nerandu kaip pavyzdzio  doh.gif  doh.gif  doh.gif
pas mus trys langai po 3,5m svetainej


Pas mus irgi dideli vitrininiai langai. As galvoju apie medines zaliuzes svetainej pvz. Nors dar neapsisprendus, nes nera kur kabint kol kas biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduoti siuvėją užuolaidoms atsiūti (Vilniuje) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2008 04 03, 09:00)
Reikia deti butinai 3 laikiklius.Pas mus karnyzas 3 metru istisinis,tai zinokit per viduri jis truputeli islinkes,o jei dar sunkesnes uzuolaidas pakabinsit...

Taip, taip suprantu, kad reikia per viduri det laikikli, tik klausimas per viduri 1 ar 2 (kai lango plotis 3,5 m)?
Ir tame kambaryje langas is 3 langu, ir atsidaro tik vidurinysis, tai gal patogiau ir dienines is triju daliu kabint? atitraukei vidurine dienine ir langa praverei? bigsmile.gif


Atsakyti
Ir dar toksai klausimelis, kaip manot sitokiame variante - ta sviesi naktine, jinai susiuta kartu su ta tamsia naktine ir tada ziedai "ikalti"?
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos!
Gal galetumet patarti, as kraustausi is proto ir nezinau ka daryti su langais gyvenamajam kambaryje. Mes tik ka persikraustem, zodziu, dar bardakas didelis smile.gif.
Pabandysiu nupasakot situacija - kambaryje yra balkonas su stumdomom durim (apie 2,5 m plocio), gretima siena statmenai taip pat stikline nuo lubu iki grindu (balkono sonas), salia dar vienas langas i ta pacia lauko puse, tik jis 'iki puses', apie 3,5m plocio. Po juo radiatorius, kurio nesinoretu uzdengti. Bendras plotis yra apie 7,5 metro. Uzuolaidos nuo lubu iki zemes visiems trims langams kainuos tris karves g.gif O dar kiek visko reikia naujiems namams, kapeiku neuzteks.

Vyras siulo derinti skirtingus ilgius ir skirtingas uzuolaidas - roletus dideliems langams ir 'normalias' uzuolaidas standartiniam langui. Man kazkaip schmoll.gif schmoll.gif As pati labiau noreciau paneliu http://www.kokinteri...thumb/57142.jpg, bet jos persvieciamos, o vakarui noretusi visiskai uztamsintu langu, nes namas priesais mus stovi, viesumo nesinori blush2.gif

Gal kas turit genialia ideja kaip aprengti langucius? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 04 05, 18:04)
Ir dar toksai klausimelis, kaip manot sitokiame variante - ta sviesi naktine, jinai susiuta kartu su ta tamsia naktine ir tada ziedai "ikalti"?
user posted image

Cia du karnizai, dienine uzuolaida siuta ant juosteles, sviesioje naktineje ikalti ziedai.
Atsakyti