Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra vartojančių Regaine?

Sveikos!

Norejau paklausti, ar yra vartojanciu Regaine plaukams atsiauginti? Jei taip, kokios bukles budamos pradejote vartoti ir kokie rezultatai/pasalinis poveikis? Beje, kiek kartu per diena vartojate (1 ar 2)? Man gydytoja liepe vartoti 1-a karta, bet visur rasoma, kad si preaparata butina vartoti 2 k. per diena...

Atsakyti
QUOTE(IngridaLux @ 2007 11 26, 17:01)
Sveikos!

Norejau paklausti, ar yra vartojanciu Regaine plaukams atsiauginti? Jei taip, kokios bukles budamos pradejote vartoti ir kokie rezultatai/pasalinis poveikis? Beje, kiek kartu per diena vartojate (1 ar 2)? Man gydytoja liepe vartoti 1-a karta, bet visur rasoma, kad si preaparata butina vartoti 2 k. per diena...

as kaip ant dezutes paskaiciau jo pasalini poveiki man praejo noras ji naudot doh.gif
Atsakyti
mano vyras naudoja. plaukai ataugo. na ne tiek, kiek buvo 18os, bet labai gerai ir neitiketinai. Jokio pasalinio poveikio nera. naudoja visa laika, jau gal du metus. Gal kazkiek oda pasausejo, bet nzn ar nuo to.
Atsakyti
QUOTE(Krissstina @ 2007 11 27, 20:51)
mano vyras naudoja. plaukai ataugo. na ne tiek, kiek buvo 18os, bet labai gerai ir neitiketinai. Jokio pasalinio poveikio nera. naudoja visa laika, jau gal du metus. Gal kazkiek oda pasausejo, bet nzn ar nuo to.

gal ir nepasireiskia tas pasalinis poveikis,bet kaip paskaitai kas gali but tai baisu ir pradet ji naudot verysad.gif
Atsakyti
As naudojau, kai plaukai labai slinko. Padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 11 28, 17:49)
As naudojau, kai plaukai labai slinko. Padejo  smile.gif

ar pajautei koki salutini poveiki,nes pati turiu nusipirkus ,tai bijau naudot verysad.gif
Atsakyti
As naudojau Regaine pries keleta metu, kai buvau susidejusi chemini, nors mano plaukai labai ploni ir cheminis susukavimas nelabai rekomenduojamas. Tai man labai padejo, plaukai nustojo slinkti ir, kaip as sakau, atsigavo smile.gif Taciau kazkokia keista itaka mano naguciams turejo, nes jie pradejo sklineti ir luzineti. Nors jie pas mane ir taip stiprus visada budavo... Kaip zinia, plaukams ir nagams reikia kazkokio vieno elemento, tai gal mano naguciams jo per daug pasidare g.gif
O del plauku tai super thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa sakant, suabejojau, ar mano naudojamas Women's Rogaine ir Regaine, apie kuri jus cia rasote, yra tas pats g.gif , ar visiskai skirtingos dvi priemones, kuriu pavadinimas skiriasi tik viena raide. Na bet kokiu atveju, mano pamineta priemone man tikrai lb padejo, nors sunaudojau tik 1 buteliuka, kurio pakanka 1 men. Po gimdymo ziauriai isslinko plaukai, vietomis net neliko, atodziau kaip bepradedantis plikti senas diedas blush2.gif doh.gif , o po sito "vaisto" ataugineja toks normalus eziukas, kad jau pradeda atsirast vilties kazkada vel turet normalius plaukus biggrin.gif . Tiesa, savo plauku gaivinima pradejau ne nuo sito, o nuo begales kitu priemoniu, kurios irgi siek tiek padejo. Bet dabar tai nieko daugiau papildomai nebenaudoju. Si priemone yra daugiau medicinines paskirties produktas, parduodamas tik su gyd. receptais (Lietuvoje jo kiek zinau nera) ir grieztomis instrukcijomis naudojimui. Tiesiog idomu butu palyginti rogaine ir regaine sudeti.
Atsakyti
Na va, dar karta pati pasidomejau tuo Rogaine ir radau internete, kad tai tas pats kas Regaine, tik ne JAV rinkai skirtas produktas yra vadinamas Regaine. Va tik toks ir skirtumas, o pakuote, sudetis ir visa kita identiska. Siaip man vyras parupino 6 men kursa, taciau jau po 2 sunaudotu buteliuku, eziukas ataugineja toks, kad nusprendziau, jog man likusiu nebereikia. Todel likusius 3 buteliukus po 6o ml parduodu (kartu arba po viena). Ka sudomino, rasykit i az mirksiukas.gif
Atsakyti
o cia du buteliukai tai buteliukas vienam menesiui ar kaip?? kada pastebejai pagerejima?? 4u.gif nes galvoju pradet naudot gal
Atsakyti
QUOTE(paika @ 2008 03 07, 21:23)
o cia du buteliukai tai buteliukas vienam menesiui ar kaip?? kada pastebejai pagerejima?? 4u.gif nes galvoju pradet naudot gal

Taip, vieno buteliuko pakanka vienam menesiui, naudojant grieztai pagal instrukcija 2k. per diena po 1ml (yra dozatorius). Pagerejima pastebejau dar net nepabaigusi sunaudoti pirmojo buteliuko, t.y. kazkur po 3 sav. thumbup.gif . Nustojo slinkti plaukai ir pradejo augti eziukas blink.gif . Po to sunaudojau dar vieno menesio kursa, t.y. antra buteliuka ir pamaciau, kad kaip ir nebera reikalo toiau naudoti, nes rezultatai akivaizdus, problema kaip ir issisprende. Kad pagerejima nuleme butent Regaine sprendziu is to, kad tuo metu absoliuciai nieko papildomai nenaudojau (jokiu geru sampunu, kapsuliu ar kaukiu). O laikyti ateiciai ir sendinti nenoriu, todel ir siulau isparduoti likusius biggrin.gif .
Atsakyti
aisku, super! na as esu nusipirkus irgi tai deja nepirksiu is taves, bet sekmes pardavinejant! 4u.gif
Atsakyti