Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai renginiai, spektakliai

Gal jau nusprendėte ar šiaip pastebėjote kokį įdomų renginuką visai šeimai per ateinančias Kalėdas ar tarpušventy? Gal tradiciškai kasmet aplankote kokį nors teatrą ar koncertų salę? Gal kas pasidalintumėte idėjomis, kur nuvesti pradinuką sūnėną...? wub.gif
Atsakyti
Aš užsakiau tėveliams Klaipėdoje į Maskvos baletą " Spragtukas". Padovanosiu per KAlėdas. Tai bus nuo manęs Kalėdinė dovana. O šis grožis vyks gruodžio 28 diena wub.gif
Atsakyti
Turėtų būti gražu thumbup.gif
O gal Vilniuje kas esat nusižiūrėję gerą renginį?
Atsakyti
VYRAS KIEKVIENAIS METAIS GAUDAVO IŠ DARBO KVIETIMĄ KALĖDINIAI EGLUTĖJ VAIKUI, TAI NUEIDAVOM VISA ŠEIMA KARTU- AŠ, VYRAS IR VAIKAS, TIKRAI BUVO SMAGU, O DABAR KAI PAKEITĖ DARBĄ, NEŽINAU AR DALINS KVIETIMUS Į KOKĮ KALĖDINĮ RENGINĮ VAIKAMS AR TIK SALDAINIŲ? NA O JEI NE REIKĖS PASIDOMĖTI KUR GALIMA BUTŲ SU VAIKU NUEITI Į KALĖDINĮ RENGINĮ. newyear.gif
Atsakyti
aš tai su bendradarbėm eisiu į baletą "Spragtukas". o SU DUKRYTE EISIM Į KEISTUOLIUS, PRIE EGLĖS IR DAR Į KOKIUS NORS SPEKTAKLIUKUS.
Atsakyti
Jei gyvenate Kaune, su vaikais galima nueiti i leliu teatra. Repertuare yra ne viena pasakaite, kuri turetu patikti maziesiems smile.gif
Atsakyti
mes Kaune gruodžio 21d. eisim su vyru į koncertą Harlem Gospel Choir. Buvom ir pernai, tai labai likom sužavėti jų puikiais balsais. Mažiukė mūsų dar maža, tai padraugaus su močiute, o prie eglutės tai būtinai visi trys nuvažiuosim. pas mus tradicija kūčių vakarą važiuot prie eglės į rotušę, užeit į katedrą pasižiūrėt betlėjaus, uždegt žvakelę, o grįžus sėst su ramia širdim prie kūčių stalo wub.gif
Atsakyti
hm, o as su tevais dazniausiai niekur neiname kazkaip verysad.gif tik pries kelis metus buvome kartu kazkokiam koncerte per Kaledas... nemegsta jie tokiu dalyku... nors as tai mielu noru kur nors su visa seimyna nukeliauciau ax.gif
Atsakyti
Vilniuje gal ir kt miestuose dar yra Raganiukes teatras, organizuojamas spektakliukas ir muzikine programa "Pas kaledu seneli...". Aprasymas ispudingai atrodo, bet kaip is tiesu nzn, neteko buti. O kadangi mes Siaulieciai, tai vaziuosim is travelcentre siulomos keliones i zirgyna su kaledu seneliu:) Tikiuos, kad bus smagu ir nenusivilsime g.gif
Atsakyti
Kuciu vakara po vakarienes su seima turejome tokia tradicija nueiti i baznycia ant vakariniu misiu, kurios paprastai vykdavo apie 23 val. Grizdavom gerokai po vidurnakcio, bet visi pakyletos nuotaikos ir taip gera sirdyje palikdavo... group.gif
Atsakyti
QUOTE(jogurtele @ 2007 12 08, 22:27)
Kuciu vakara po vakarienes su seima turejome tokia tradicija nueiti i baznycia ant vakariniu misiu, kurios paprastai vykdavo apie 23 val. Grizdavom gerokai po vidurnakcio, bet visi pakyletos nuotaikos ir taip gera sirdyje palikdavo...  group.gif

mes ir porą kartų buvom, labai patiko smile.gif
Atsakyti
kol kas planų neturime. Kol nebuvo vaiko, eidavom kasmet žiūrėt Spragtuko. Bet nemanau, kad mažasis ištvers. Eisim į eglutę, kurią ruošia mano darbovietė. Gal mieste kur nueisim į kokį renginį.
Atsakyti