Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

QUOTE(Brilliant @ 2007 11 15, 19:10)
Būtų labai įdomu išgirsti, kaip tau patiko Dercome active,mm? 4u.gif


as irgi esu naudojus dercome:) tai man tuo metu oda lb problemiska buvo ir dercome is tikro padejo, spuogu gerokai apmazejo, o del randeliu nepastebejau.. unsure.gif bet po to ilgo naudojimo,tai atrodo,kad ir oda apsiprato,kaip ir su visais produktais (nors sako,kad prie kai kuriu nepripranta) ir jau tada tokio didelio efekto nemaciau..smile.gif
o siaip ne i vaisiu rugsciu tema,tai man pan kaip ir dercome veike differinas:) irgi,sakyciau,efektyvi priemone:) bent jau mano odai buvo.
pries kelis metus naudojau ir neostratos prausikli su PHA4, sia savaite vel ji isigijau. galvojau panaudosiu, kol ziemos laikas ir maziau saules, bet po dvieju plovimu jau jautesi tokia tarsi nudeginta oda.. paraudus buvo, trp skaudejo.. tai nutariau db reciau juo praustis..
Atsakyti
QUOTE(vasarele20 @ 2007 11 16, 14:45)
as irgi esu naudojus dercome:) tai man tuo metu oda lb problemiska buvo ir dercome is tikro padejo, spuogu gerokai apmazejo, o del randeliu nepastebejau.. unsure.gif  bet po to ilgo naudojimo,tai atrodo,kad ir oda apsiprato,kaip ir su visais produktais (nors sako,kad prie kai kuriu nepripranta) ir jau tada tokio didelio efekto nemaciau..smile.gif
o siaip ne i vaisiu rugsciu tema,tai man pan kaip ir dercome veike differinas:) irgi,sakyciau,efektyvi priemone:) bent jau mano odai buvo.
pries kelis metus naudojau ir neostratos prausikli su PHA4, sia savaite vel ji isigijau. galvojau panaudosiu, kol ziemos laikas ir maziau saules, bet po dvieju plovimu jau jautesi tokia tarsi nudeginta oda.. paraudus buvo, trp skaudejo.. tai nutariau db reciau juo praustis..


Jei nuo prausiklio skauda odą, tai reikia jį mest lauk, nes jis tik odą žaloja ir jai nepadeda gyti doh.gif
Differinas skirtas spuogams gydyti, o kremai su rūgštimis - normalizuoti odos veiklai, bet abu veda vieno tikslo link - gražesnės odos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 11 16, 15:01)
Jei nuo prausiklio skauda odą, tai reikia jį mest lauk, nes jis tik odą žaloja ir jai nepadeda gyti  doh.gif 
Differinas skirtas spuogams gydyti, o kremai su rūgštimis - normalizuoti odos veiklai, bet abu veda vieno tikslo link - gražesnės odos  smile.gif



nu as ta prausikli buvau naudojus pries 2 ar 3 metus ir db vel isigijau, bet matyt man jis per stipriai sureagavo todel,kad pora dienu pries tai buvau darius veido valyma ir dar kasdien dejo tokias stipriais,odos serpetojima,lupimasi skatinancias kaukes.o dar prausiklis su rugstimis.tai taip ir gavos, pati kalta,kad viska vienu metu sudejau:) bet db jau viskas ok,ir viskuo patenkinta 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kazkuri minejo, kad naudojo avene, idomu butu suzinoti kokie rezultatai ilgiau panaudojus... ax.gif
Atsakyti
O tai tuos produktus su AHA tiesiog nueini ir nusiperki? Ar cia kosmetologe turi parinkti, kurie butent yra reikalingi? blush2.gif
Atsakyti
Kosmetologe patare nusipirkti BIOLINE krema su vaisiu rugstimi. Spuogu tai apmazejo, bet ziauriai isdziovino oda. Pries tai buvo pakankamai riebi linkusi i akne. Dabar siuo kremu tepu tik kai kurias veido vietas ir tik karta ar du i savaite, o kasdien naudoju drekinama krema. Itariu odai nera gerai kai ja viena diena sausina, o kita drekina, bet kol kas kitos iseities neturiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele20 @ 2007 11 16, 15:45)

pries kelis metus naudojau ir neostratos prausikli su PHA4, sia savaite vel ji isigijau. galvojau panaudosiu, kol ziemos laikas ir maziau saules, bet po dvieju plovimu jau jautesi tokia tarsi nudeginta oda.. paraudus buvo, trp skaudejo.. tai nutariau db reciau juo praustis..

as jau kokius 4 men intensyviai naudoju sita prausikli ir krema tos serijos man liuks
nors pas mane odos jautrumas doh.gif
o siaip ka su ta kosmetika vasara reiks daryt galima ar negalima naudot?
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 01 20, 19:50)
as jau kokius 4 men intensyviai naudoju sita prausikli ir krema tos serijos man liuks
nors pas mane odos jautrumas doh.gif
o siaip ka su ta kosmetika vasara reiks daryt galima ar negalima naudot?


Galima, tik reikia naudoti dienai kremą su SPF 15 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 01 17, 02:21)
kazkuri minejo, kad naudojo avene, idomu butu suzinoti kokie rezultatai ilgiau panaudojus... ax.gif


as naudojau, tai rezultatai tokie, kad oda ne kiek nepsvarejo inkstiru prasme, bet spalva lygesne pasidare, neber tiek daug demiu raudonu, o ir tos lengvai uzsipudruoja.
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 06 16, 16:31)
na va as jau kokios trys keturios savaites naudoju avene su aha ir bha ir tikrai matau rezultatus  thumbup.gif  oda lygesne gerokai apmazejo rauidonu demiu, atrodo labaiua skaisti, zodeziu tesiu naudojima dar keliems menesiams  thumbup.gif


Nei prausiklis, nei kremukas nesausina veiduko? Kremu tepi tik problemines vietas, ar visa veida?

As turiu kazkoki kremuka AVENE DIACNEAL, su rugstim, bet ten tik probleminem vietom vakare tepti, tai kazin nebus perdaug jei dar ir ta CLEANANCE K naudosiu?
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2008 01 21, 18:01)
as naudojau, tai rezultatai tokie, kad oda ne kiek nepsvarejo inkstiru prasme, bet spalva lygesne pasidare, neber tiek daug demiu raudonu, o ir tos lengvai uzsipudruoja.

as dar ganetinai trumpai tepu cleanace k bet matau rezultatus panasius: raudonu demeliu sumazejo... inkstirai... na t zona ir nosis lyg ir svaresnes atrodo, bet cia gal isitikinimas (manau tai taip ir yra lotuliukas.gif ), o smakras toks pat bjurus doh.gif
Atsakyti
[I] Labai gera procedūra tai rūgštinis pilingas. Kaip Jūs manot, gal kas darėsi, kokie atsiliepimai?
Atsakyti