Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

Pirma kart naudoju nakciai krema su rugstim(bioderma sebium AKN). Ar diena tureciau tepti krema su spf g.gif Po kiek laiko nustojus naudoti rugstini krema - galiu eit i veido soliariuma. Dekui 4u.gif
Atsakyti
o kažin galima tokią kosmetiką su rūgštimis naudoti kai veido oda linkusi rausti, išsiplėtę ir silpnoki kapiliarai?
Atsakyti
QUOTE(Novis @ 2008 05 03, 12:29)
o kažin galima tokią kosmetiką su rūgštimis naudoti kai veido oda linkusi rausti, išsiplėtę ir silpnoki kapiliarai?

As uzsisakiau priemoniu veidui, tai prie losjono radau parasyta, jog jis ypatingai tinka zmonems turintiems tokiu odos problemu. Tai laukiu issiziojus, nes man ir ta priemone 2 in 1 turetu buti bigsmile.gif
If you have Rosacea:
We have received a lot of feedback from people with rosacea who are having a great deal of success with Paula's Choice BHA products. The reason for this may be due to BHA's relation to aspirin. Aspirin and BHA are both salicylates. Salicylates have anti-inflammatory properties. At the same time that BHA exfoliates the skin (removing the flaky skin problem associated with rosacea) it also calms down the redness!
Atsakyti
QUOTE(Elegancija. @ 2008 05 03, 00:24)
Pirma kart naudoju nakciai krema su rugstim(bioderma sebium AKN). Ar diena tureciau tepti krema su spf  g.gif  Po kiek laiko nustojus naudoti rugstini krema - galiu eit i veido soliariuma. Dekui  4u.gif

Mergaites, tai kaip del tos saulutes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegancija. @ 2008 05 06, 00:15)
Mergaites, tai kaip del tos saulutes  unsure.gif

Bent jau aš girdėjau, kad naudojant rūgštines priemones (nesvarbu dieną ar naktį), būtina nuolat naudoti kremus ar kt.priemones su SPF, nes oda išplonėja ir tampa jautresnė saulei. Net nustojus naudoti, dar reikia saugotis apie savaitę. Tik nežinau, ar visos rūgštys turi tokį poveikį, bet BHA tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2008 05 06, 21:09)
Bent jau aš girdėjau, kad naudojant rūgštines priemones (nesvarbu dieną ar naktį), būtina nuolat naudoti kremus ar kt.priemones su SPF, nes oda išplonėja ir tampa jautresnė saulei. Net nustojus naudoti, dar reikia saugotis apie savaitę. Tik nežinau, ar visos rūgštys turi tokį poveikį, bet BHA tai tikrai.

na ir aha manau toki pat poveiki turi, bet cia kur naudoja Bioderma AKN krema, tai jis kiek zinau kitoks, nes yra su aha esteriais....ir kazkuo skiriasi nei tie tikri kremai su aha rugstimis....ir juos galima teptis ir sauleta diena...na bet as vis tiek juo tepuosi tik vakarais... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! 4u.gif
susidomejau kosmetika su vaisiu rugstimis ir labai noriu tokios isigyti ax.gif bet, deja, Lietuvoje nebeprekiauja HYFAC , o gal as klystu ax.gif
Gal kas galite patarti kokios nors panasios kosmetikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintata @ 2008 05 25, 20:26)
Sveikos merginos! 4u.gif
susidomejau kosmetika su vaisiu rugstimis ir labai noriu tokios isigyti  ax.gif  bet, deja, Lietuvoje nebeprekiauja HYFAC , o gal as klystu  ax.gif
Gal kas galite patarti kokios nors panasios kosmetikos  mirksiukas.gif


Hyfac pakeite Hyseac rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif tai gal dabar bent jau pavyks man rasti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos:)
Noriu pasidalint savo patirtim (nors kol kas nelabai dar didele) apie gydyma vaisiu rugstimis. Tai va, jau pusantro menesio naudoju NeoGlis prausikli 15 proc. ir toki muiliuka su juros druska ir koralais, kuris nerealiai nusveicia veida, po to oda net girgzda biggrin.gif
Dar naudoju drekikli su hialurono rugstimi (Christina firmos) nerealiai man jis patinka, tokia minkstute oda patampa ji uztepus thumbup.gif
Vos nepamirsau pamineti irgi is Christina firmos toki tepaliuka-geli, kuris tepamas ant spuogiuko, visai nedaug jo tereikia, o taip nudziovina, kad per nakti is spuogo beveik ne zymes nelieka (aisku cia nekalbu apie spuogus-gigantus, t.y. giluminius) ax.gif Jo sudety yra salicilio rugsties, triklosano ir dar kazkokios i antibiotika panasios medziagos, isgautos is pomidoru (bent jau taip sudeties aprasyme raso) biggrin.gif
Taigi visa sita geri pirkau is savo kosmetologes, nes dabar ruosiu oda atominiam pylingui, po kurio sake gali du kartus oda nusinert blink.gif bet pylingas bus sake ne rugstinis, o dar efektyvesnis uz rugstini, kazkoks augalinis su koralais or smth g.gif
Siaip naudojant mano isvardintas priemones tikrai oda labai pagerejo thumbup.gif , nes pries tai nebegalejau apsikest spuogu misku ant savo veido schmoll.gif
Atsakyti
Man tokia kosmetika atrodo pavojinga g.gif oda tuo ir yra ipatinga, nes turi apsaugini sluoksni, tam tikra sarmu - rugsciu pusiausvyros plevele, ar tokia kosmetika negali jos nualinti, oda gali netekti savo apsaugines funkcijos, issireguliuoti, ir jau nenaudojant nuolat tokios kosmetikos problemos dar pablogeti g.gif Juk tai rugstys, sakot oda net po pylingo neriasi blink.gif
Atsakyti
Man po Paula's losjono savaites naudojimo veido oda tokia lygesne ir svelni pasidare wub.gif
Atsakyti