Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

Ir šiaip, visoms merginoms galiu parekomenduoti Faberlic odos šveitimo ir mikrodermabrazijos procedūrą. pati ją naudoju (dabar pats laikas ją darytis, turiu omeny žiemą). Į šią procedūrą įeina odos šveitiklis su AHA ir BHA rūgštimis, mikrodermabrazija ir enziminis odos šveitimas ir galiausiai, dėkinamojo ir atkūriamojo kremo naudojimas. Puiki alternatyva saloninėms procedųros, o ir kainuoja daug pigiau. darau šias procedūras kartą per savaitę, galima daryti ir kartą per mėnesį 3-4 dienas iš eilės. efektas - puikus, oda glotni, švelni, raukšlytės pasilygina. Jokio diskomforto nesulkelia. kaina viso komplekso apie 120 lt, bet jo užtenka visai žiemai, tad išeina daug pigiau negu salone. ką sudomins, ar norėsit papildomos informacijos, rašykit į až.
Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2008 11 13, 13:57)
Kas yra kuperoze?

Kuperozė - tai odos paviršinių kraujagyslių išsiplėtimas
Papildyta:
QUOTE(Helly1 @ 2008 11 13, 13:59)
Ir šiaip, visoms merginoms galiu parekomenduoti Faberlic odos šveitimo ir mikrodermabrazijos procedūrą. pati ją naudoju (dabar pats laikas ją darytis, turiu omeny žiemą). Į šią procedūrą įeina odos šveitiklis su AHA ir BHA rūgštimis, mikrodermabrazija ir enziminis odos šveitimas ir galiausiai, dėkinamojo ir atkūriamojo kremo naudojimas. Puiki alternatyva saloninėms procedųros, o ir kainuoja daug pigiau. darau šias procedūras kartą per savaitę, galima daryti ir kartą per mėnesį 3-4 dienas iš eilės. efektas - puikus, oda glotni, švelni, raukšlytės pasilygina. Jokio diskomforto nesulkelia. kaina viso komplekso apie 120 lt, bet jo užtenka visai žiemai, tad išeina daug pigiau negu salone. ką sudomins, ar norėsit papildomos informacijos, rašykit į až.
Papildyta:

Kuperozė - tai odos paviršinių kraujagyslių išsiplėtimas, tokios kraujagyslės dar ir linkusios trūkinėti

Atsakyti
QUOTE(Helly1 @ 2008 11 13, 14:00)
Ir šiaip, visoms merginoms galiu parekomenduoti Faberlic odos šveitimo ir mikrodermabrazijos procedūrą. pati ją naudoju (dabar pats laikas ją darytis, turiu omeny žiemą). Į šią procedūrą įeina odos šveitiklis su AHA ir BHA rūgštimis, mikrodermabrazija ir enziminis odos šveitimas ir galiausiai, dėkinamojo ir atkūriamojo kremo naudojimas. Puiki alternatyva saloninėms procedųros, o ir kainuoja daug pigiau. darau šias procedūras kartą per savaitę, galima daryti ir kartą per mėnesį 3-4 dienas iš eilės. efektas - puikus, oda glotni, švelni, raukšlytės pasilygina. Jokio diskomforto nesulkelia. kaina viso komplekso apie 120 lt, bet jo užtenka visai žiemai, tad išeina daug pigiau negu salone. ką sudomins, ar norėsit papildomos informacijos, rašykit į až.
Papildyta:

Kuperozė - tai odos paviršinių kraujagyslių išsiplėtimas
Papildyta:

o jei mano kapiliarai issiplete, oda linkusi prie raudones, strazdanu turiu ar tinka? beje girdejau kad negalima degintis soliariume ? kodel?
Papildyta:
QUOTE(Lara22 @ 2008 11 13, 14:19)
o jei mano kapiliarai issiplete, oda linkusi prie raudones, strazdanu turiu ar tinka? beje girdejau kad negalima degintis soliariume ? kodel?


Beje mano oda nespuoguota, nelabai suprantu kam tos rugstys naudojamos. Ar jos sviesina strazdanas? ar spuogams? paprastais zodziais paaiskinkit blush2.gif
Atsakyti
gal kas bandet rugstis is mirra liuks? ax.gif
Atsakyti
Man kosmetologe nepatare sios proceduros del ypac sausos odos ir turimu kapiliaru.
Atsakyti
QUOTE(Helly1 @ 2008 11 13, 12:59)
Sveikos, merginos. Aš tai naudoju faberlic firmos NEOSKIN serijos kompleksą, skirtą mikrodermabrazijai. tai alternatyva saloninėms procedūroms. Tai 3 preparatai : odos šveitiklis su AHA ir BHA rūgštimis, mikrodermabrazijos ir enziminio odos šveitiklio preparatas ir drėkinamasis ir atkūriamasis kremas , specialus po šių procedūrų. Darau kas savaitę, po vieną dieną, arba galima daryti kartą per mėnesį 3-4 dienas iš eilės. beje, tai galima daryti tik rudenį-žiemą. Tai va, efektas super. Oda kaip nauja, ir jokio sudirginimo. mano draugė irgi naudoja, tai jai taip pat puikiai tinka, ji ir mamai padarė, sakė - super. kainuoja visas šis kompleksas apie 120 lt, bet jo užtenka visai žiemai, tad išeina daug pigiau, negu salone.  ka domina, galiu padėti įsigyti. Yra galimybė pirkti dar pigiau. rašykite į až, arba e-mailu: jelena0110@yahoo.com



Taip pat naudoju si kompleksa, is pradziu jis man super, bet dabar kai atsirado daugiau pulingu spuogu, jis man nebepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 11 13, 17:28)
Taip pat naudoju si kompleksa, is pradziu jis man super, bet dabar kai atsirado daugiau pulingu spuogu, jis man nebepadeda  schmoll.gif

Reikia ieškoti tų spuogų priežasties - gal per riebus maistas ar per daug saldumynų. Galbūt netinkamą kosmetiką naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Helly1 @ 2008 11 13, 17:54)
Reikia ieškoti tų spuogų priežasties - gal per riebus maistas ar per daug saldumynų.  Galbūt netinkamą kosmetiką naudoji?



Itariu, kad nuo spirales, nes po jos idejimo, praejo labai berti doh.gif O naudoju tik faberlic kosmetika jau ne vienus metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 11 14, 11:37)
Itariu, kad nuo spirales, nes po jos idejimo, praejo labai berti  doh.gif O naudoju tik faberlic kosmetika jau ne vienus metus  smile.gif

Spiralė tikrai galėjo įtakoti spuogų atsiradimą - ten juk hormonai, gal jie tau netinkami, gal dozė netinkama. Pasitark su ginekologu.

Papildyta:
QUOTE(laurada @ 2008 11 14, 11:37)
Itariu, kad nuo spirales, nes po jos idejimo, praejo labai berti  doh.gif O naudoju tik faberlic kosmetika jau ne vienus metus  smile.gif

Ar esi Faberlic priveligijuotą pirkėją? - galėčiau padėti ją tapti.
Atsakyti
QUOTE(Helly1 @ 2008 11 14, 11:45)
Spiralė tikrai galėjo įtakoti spuogų atsiradimą - ten juk hormonai, gal jie tau netinkami, gal dozė netinkama. Pasitark su ginekologu.

Papildyta:

Ar esi Faberlic priveligijuotą pirkėją? - galėčiau padėti ją tapti.



Mano spirale paprasta be hormonu, bet vistiek kazkodel meta spuogais doh.gif

As ir platinu faberlica mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 14, 12:41)
Yra ir BHA (betahytroxy acid), arba salicilo rūgštis. Veikia panašiai kaip ir AHA, tik dar turi savybę įsiskverbti į porą ir jos turinį priversti lįsti lauk (pvz., inkštirus), be to, veikia priešuždegimiškai ir antibakteriškai, pagerina kolageno gamybą. Efektyviausia koncentracija 1-2 proc., pH lygis 3-4.

sveikutes, labai sudominot, kaip smagu, kai galima paskaityt, paklaust, pasitart. tai va turiu klausimeli: gal galit parasyt firmu ir produktu pavadinimus i kuriuos ieina ta BHA rugstis? Mano oda labai inkstiruota, daug juodu taskeliu, tai noretusi issivalyt, ka patartumete, prausikli, pilinga, ar kremuka ar kauke kokia? Jau pabodo juoda nosis verysad.gif
Busiu labai dekinga, kurios nepatinges ir atsakys 4u.gif
Aciukas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 10 01, 19:03)
laureena, o kokia siu proceduru kaina?


sory kad taip velai atrasau smile.gif proceduros kaina 60lt pas mano kosmetologe. Nezinau ar jos kitur dar atliekamos, visur labai skirtingai, su skirtinga kosmetika daroma, taj nieko apie kitus salonus pasakyti negaliu. va dabar vel kaip tik baigiu darytis kursa rusgties:) pas mano kosmetologe dar galima rinktis be masazo ta procedura, tada kainuos ar 30 ar 40 lt,
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 11 13, 14:24)
gal kas bandet rugstis is mirra liuks? ax.gif

ar galima su Mirra liuks rugstimis darytis paciai?
Atsakyti