Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

QUOTE(kvietkaite @ 2009 01 25, 21:21)
tai mano nuomone ir Jums kaip kosmetologe kosmetologei tikrai jos nepersu drinks_cheers.gif
idomu kodel daugelis kosmetologu nuslepia, jog dirbant su chemikalu koncentracija (rugstimis, fenoliais ir t.t.) proceduros intensyvuma lemia koncentracijos dydis, o siekiant geresniu rezultatu uzsimirstama ir daznai pasiekiama priesingu rezultatu cool.gif
p.s. klysti zmogiska, o kosmetologas irgi zmogus  mirksiukas.gif



kvietkaite, tai apie kokias kitas priemones minejot ankstesniame savo poste, kurios islygina oda? taip ir neparaset ax.gif
ir dar klausimukas: kokie tie priesingi rezultatai, t.y. kas blogo gali nutikti ir ar tai yra atitaisoma?
Atsakyti
nusipirkau uriage krema su sita rugstimi,raso ,kad lygina oda ir nuo inkstiru padeda
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 01 26, 01:15)
nusipirkau uriage krema su sita rugstimi,raso ,kad lygina oda ir nuo inkstiru padeda


inkstiriukus geriau kelia BHA rugstys, AHA pavalo,skaistina odele ax.gif

Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2009 01 25, 21:21)
tai mano nuomone ir Jums kaip kosmetologe kosmetologei tikrai jos nepersu drinks_cheers.gif
idomu kodel daugelis kosmetologu nuslepia, jog dirbant su chemikalu koncentracija (rugstimis, fenoliais ir t.t.) proceduros intensyvuma lemia koncentracijos dydis, o siekiant geresniu rezultatu uzsimirstama ir daznai pasiekiama priesingu rezultatu cool.gif:



kartais sveika pasiskaityti ne tik lietuviskus reklaminius straipsniukus, bet ir pasidometi moksliniais tyrimais. Be to kosmetologas nesirenka koncentracijos - ji buna patvirtinta tyrimais ir nustatyta kokia reikalinga vienam ar kitam produktui. Kosmetologo darbas yra parinkti TINKAMA odai ir odos problemai. Jokiu asmeniskumu, tiesiog reaguoju i atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkaite @ 2009 01 26, 10:11)
inkstiriukus geriau kelia BHA rugstys, AHA pavalo,skaistina odele ax.gif

nezinau ar sutapimas,bet man po keliu kart panaudojimo pradejo listi tokie dideli spuogai,lyg valytusi unsure.gif cia taip turi but?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 01 26, 19:53)
nezinau ar sutapimas,bet man po keliu kart panaudojimo pradejo listi tokie dideli spuogai,lyg valytusi unsure.gif  cia taip turi but?

man irgi zinok po odos valymo su AHA rugstimi tas pats darosi-nebegaliu db tu giluminiu spuogu atsiginti g.gif
Atsakyti
kiek jau tau cia taip laiko?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 01 26, 20:47)
kiek jau tau cia taip laiko?? blink.gif

beveik menuo. bet ju nedaug-vienas kitas-bet vistiek nervina-o gal cia visai nesusije dalykai g.gif
Atsakyti
nu jei ir man taip,tai gal susije,o kaip tu salini tuos spuogus?as tai su adatele plona praduriu ir issispaudzius ,tik glavoju ar randu taip neprisidarysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 01 26, 21:29)
nu jei ir man taip,tai gal susije,o kaip tu salini tuos spuogus?as tai su adatele plona praduriu ir issispaudzius ,tik glavoju ar randu taip neprisidarysiu  unsure.gif

as tai stengiuosi ju neliesti-po kiek laiko patys sunyksta-tik kad lieka tokie mazi guziukai po oda.geriausia kad situs reikalus kosmetologe sutvarkytu. nes paciai nelabai gerai tokius spuogus liesti.
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 01 26, 19:53)
nezinau ar sutapimas,bet man po keliu kart panaudojimo pradejo listi tokie dideli spuogai,lyg valytusi unsure.gif  cia taip turi but?



taip, tai normalu ir nereikia gasdintis. Valymo su rugstim esme ir yra kad valomi ne atskiri inkstirai ar spuogai, ne spaudinejama, suardant mikrokraujagysliu tinkla, o visas veido odos pavirsius. Valomuosiuose produktuose esantys fermentai prasiskverbia i gilesnius odos sluoksnius ir skatina salinti visa sh is odos, kurie anksciau ar veliau butu pasireiske spuogu pavidalu. Todel po 2-3- kartu daug kam pasireiskia berimi, oda salima toksinus, o 3-4 kartai - svelnesnis odos valymas, o 5 karta as visada rekomnduoju kaip "uztvirtinima". Be abejo po kiekvieno valymo butina nuraminti serumu, pamasazoti (jei galima), bei padengti odos tipui reikalinga kauke.
Todel daugelis ir zuri nepatikliai i valyma rugstimi, nes galvoja, kad kosmetologe "makaronus kabina" siulydam apsilankyti bent 4 kartus.. O vienas kartas - nulis, tik ismesti pinigai i bala.
Atsakyti
Dusele, tarkim spuogo neišspaudi, bet lieka gumbas,bet be uždegimo, jis išnyksta ar ne? ax.gif

man dėjo vitamino C kaukę, labai nemalonus jausmas, kasytis labai noris, kutena nemaloniai, atrodo, kad bet ką atiduotum, kad tik galėtum pasikasyt biggrin.gif
Atsakyti