Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

sveikos, gal kas gali paaiskinti ka reishkia nekomedonines priemones?
Atsakyti
Kiek zinau komedonines priemones yra nuo inkstiru...
Atsakyti
QUOTE(kuliukas @ 2005 03 22, 18:01)
Merginos, noreciau pasidalini. Jei pas ka nelabai dideles problemos, bet vis del to netobula, i riebalavimasi linkusi oda, maziukai spuoguciai, nelygumai, tai labai padeda VICHY firmos NORMADERm serija, ypac efektyvu visi 3 produktai: valiklis, tonikas ir kremas. Visa diena oda islieka matine, po menesio ikrai tampa svaresne, lygesne ir skaistesne  thumbup.gif

o aš dar nusipirkau tos pačios serijos grūdėtą šveitiklį - na odelė po jo tokia nuostabi tampa thumbup.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinot ar daro tas proceduras su rūgštimis Jogailos g-je? Kokia kaina? Ir apskritai koks jų poveikis? žinau kad balina tas ėmeles, o vat ar tas negilias duobutes naikina??? g.gif
Atsakyti
yra priemonių su vaisinėm rūgštim iš vichy rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi jau daug metų naudoju Neostrata produktus su rūgštimis bei Exuviance krempudrą. Bet mane tai nervina jų atstovų (Vilnius, Sugicharos g.) darbas. Labai dažnai būna, kad išbaigi buteliuką, o naujo nusipirkti negali, nes jie dar neįsivežė naujos partijos!
Nejau taip sunku apskaičiuoti, kiek produktų išparduodi ir per kiek laiko. Pas mane oda problematiška, tai laukimas (nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių) mano odai ne į sveikatą cry.gif Kad ir dabar -jau pora savaičių kaip neturiu Neostratos losjono, tai ką man daryti blink.gif Jau tokia pikta aš ant jų, kad baisu. Per tas pora savaičių oda baisingai pablogėjo cry.gif Reiktų kažką kito nusipirkti, bet taip baisu išbandinėti. Čia jau buvau pripratus, man tiko. O be to, kosmetologė sakė, kad tik tokios pat sudėties pirkčiau. Kaip vienintelį (bent jai žinomą) paminėjo fimą "Neoglis". Gal kas girdėjot, kur jų prodikcijos galima Kaune įsigyti?
Atsakyti
jei turi tikrai problematiska oda, tai verciau kreipkis i gydytoja dermatologa, kad paskirtu geriamu vaistu-izotretinoinu, tik jei aisku pinigu negaila, nes kursas kainuoja keleta tukstanciu. bet isgydo oda garantuotai.
Atsakyti
labai geras(bent jau man patinka) pienelis ir tonikas 2 in 1 su vaisiu rugstim is clinians, yra eurokos 15 lt. toks gaivus, gerai nuvalo veida thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2005 09 07, 12:19)
Aš irgi jau daug metų naudoju Neostrata produktus su rūgštimis bei Exuviance krempudrą. Bet mane tai nervina jų atstovų (Vilnius, Sugicharos g.) darbas. Labai dažnai būna, kad išbaigi buteliuką, o naujo nusipirkti negali, nes jie dar neįsivežė naujos partijos!
Nejau taip sunku apskaičiuoti, kiek produktų išparduodi ir per kiek laiko. Pas mane oda problematiška, tai laukimas (nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių) mano odai ne į sveikatą  cry.gif Kad ir dabar -jau pora savaičių kaip neturiu Neostratos losjono, tai ką man daryti blink.gif Jau tokia pikta aš ant jų, kad baisu. Per tas pora savaičių oda baisingai pablogėjo  cry.gif Reiktų kažką kito nusipirkti, bet taip baisu išbandinėti. Čia jau buvau pripratus, man tiko. O be to, kosmetologė sakė, kad tik tokios pat sudėties pirkčiau. Kaip vienintelį (bent jai žinomą) paminėjo fimą "Neoglis". Gal kas girdėjot, kur jų prodikcijos galima Kaune įsigyti?


Nu paskaiciau tai akys ant kaktos islipo blink.gif Taigi pati rasai,kad nenaudojant labai pablogeja ir negi tau nedasyla,kas kosmetika pilna visokiu sh,tarp ju ir hormonu kurie ir palaiko tavo oda normalaus stovio unsure.gif Veryk tiesiu taikymu pas gydytoja o ne pas kosmetologa,nes pastarieji tik pinigu uzsidirbt daugiau nori. Issigydyk veido oda (priezastis,o ne pasekmes (!!!) ) ir tada nei pinigu kist nereikes tokiai kosmetikai ir pati busi daug laimingesne
Atsakyti
Aš tik dabar įnikau į temą, bet aš džiaugiuosi rolleyes.gif Negirdėjusi jokių atsiliepimų nusipirkau "Exuviance" kosmetikos ir man patiko thumbup.gif mano bėda gal kitokia nei kitų..mano kūnas labai įsijautrinęs ir oda tapo labai jautri, bei alergiška..truputį kas tuojau oda "pučiasi", beria juostom, dega, galų gale užtinsta pvz. akys cry.gif Kosmetiką kurią naudojau ir buvau įpratusi turėjau išdovanot/išmest, visiškai ėmė nebetikto dabar jaučiosi taip pailsėjusi nuo problemų, kad man visai dzin ką jie ten deda į tą kosmetiką ax.gif Perku jautriai-alergiškai odai kosmetiką, kuri būtinai alerginiu požiūriu išbandyta..sudėtyje jokių baisybių nėra..na, yra chemijos, bet daug ir natūralių medžiagų smile.gif Sakot reikia gydyti, ieškoti priežasties.taip..žinau priežastį, gydyti reikia jau visą kūną, nes ir valgyt galiu vos kelis produktus, bet bėda tame, kad kol gydysies, tai norisi ir nors kiek normaliai atrodyti, o ne būti baisia oda, nupezusiais plaukais, benage būtybe. Juk visgi, kai esi moteris, tai moterimi norisi iš išlikti rolleyes.gif Kai sergi kokia liga, kuri neleidžia tau tepti ką nori, kada nori ir kur nori, negali valgyt ko nori, o valgai ką gali, kai negeri jokių vitaminų ar papildų, nes jų negalima, tai skrupulingai renkiesi ir džiaugiesi kažką tinkamo atradusi biggrin.gif

Mane tik nustebino truputį darbuotojų neprofesionalumas, kai paklausiau kokios šalies kosmetika, tai sako "Exuviance" prancūzų biggrin.gif Nors man jokio skirtumo, tik šiaip paklausiau..Nusipirkau, pareinu, atidžiai viską skaitau, pasirodo kosmetika tai iš JAV biggrin.gif Jos net nepasakė ir nežino, kad tai tos pačios "Neostratos" produktai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 10 14, 12:59)
Aš tik dabar įnikau į temą, bet aš džiaugiuosi rolleyes.gif Negirdėjusi jokių atsiliepimų nusipirkau "Exuviance" kosmetikos ir man patiko thumbup.gif mano bėda gal kitokia nei kitų..mano kūnas labai įsijautrinęs ir oda tapo labai jautri, bei alergiška..truputį kas tuojau oda "pučiasi", beria juostom, dega, galų gale užtinsta pvz. akys cry.gif Kosmetiką kurią naudojau ir buvau įpratusi turėjau išdovanot/išmest, visiškai ėmė nebetikto dabar jaučiosi taip pailsėjusi nuo problemų, kad man visai dzin ką jie ten deda į tą kosmetiką ax.gif Perku jautriai-alergiškai odai kosmetiką, kuri būtinai alerginiu požiūriu išbandyta..sudėtyje jokių baisybių nėra..na, yra chemijos, bet daug ir natūralių medžiagų smile.gif Sakot reikia gydyti, ieškoti priežasties.taip..žinau priežastį, gydyti reikia jau visą kūną, nes ir valgyt galiu vos kelis produktus, bet bėda tame, kad kol gydysies, tai norisi ir nors kiek normaliai atrodyti, o ne būti baisia oda, nupezusiais plaukais, benage būtybe. Juk visgi, kai esi moteris, tai moterimi norisi iš išlikti rolleyes.gif Kai sergi kokia liga, kuri neleidžia tau tepti ką nori, kada nori ir kur nori, negali valgyt ko nori, o valgai ką gali, kai negeri jokių vitaminų ar papildų, nes jų negalima, tai skrupulingai renkiesi ir džiaugiesi kažką tinkamo atradusi biggrin.gif

Mane tik nustebino truputį darbuotojų neprofesionalumas, kai paklausiau kokios šalies kosmetika, tai sako "Exuviance" prancūzų biggrin.gif Nors man jokio skirtumo, tik šiaip paklausiau..Nusipirkau, pareinu, atidžiai viską skaitau, pasirodo kosmetika tai iš JAV biggrin.gif Jos net nepasakė ir nežino, kad tai tos pačios "Neostratos" produktai blink.gif


Rasma as tau visiskai pritariu,tave suprantu ir "pateisinu" laugh.gif
Bet kai mergaite nesupranta,kad negydant anksciau ar veliau problema islys i virsu net ir naudojant kosmetika doh.gif
Atsakyti
Taip, būtinai reikia bandyti atkasti problemų priežastį 4u.gif
Aš esu atkasusi. Kaip bebūtų keista tapau vos ne savo pačios dirbamo darbo auka smile.gif Besaugodami kitus išgriūname patys smile.gif Per vieną vakarą, kai suvalgiau svečiuose to, ko pati gyvenime parduotuvėje net nepirkdavau. Šiaip jau aš itin skrupulinga tam, ką valgau, bet svečiuose buvo gėda atsisakyti blush2.gif . Diagnozė tokia, kad organizmas audringai sureagavo į cheminius maisto priedus, patekau į ligoninę. Krūvos tyrimų, dabar vėl siūlo ligoninę. Pavargau nerealiai per trumpą laiką blush2.gif O juk einu "į žmones", savam dar diedui patikt norisi, tai atsirinkinėju kaip kūdikis viską iš naujo..kosmetiką, maistą biggrin.gif Tpfu tpfu tpfu, kai 5 sav. gėriau tik verdantį vandenį vietoje normalių arbatų/kavos ir valgiau virtus be jokių pagardinimų ryžius arba juodą duoną kasdien pusryčiams, pietums, vakarienei ir švenčių progomis, pamiršau kosmetiką išvis, jokių vitaminų.... pirmykštis žmogus buvau, tai dabar esu toookia laiminga..kaip nedaug žmogui visgi reikia biggrin.gif Jau suvalgau vis po produktą įvesdama, jau pasidažau truputuką (bet ne visada būna gerai cry.gif ) ir va, dar radau kremukų, kad nors kiek atgaivint pavargusią išvaizdą, tai laiminga kaip jaunas mėnulis thumbup.gif
Atsakyti