Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

QUOTE(Klajone @ 2010 05 05, 18:01)
As jau baigiau 5 proceduru kursa. Esu LABAI patenkinta  bigsmile.gif  Demes nuo spuogu gerokai isbluko, spuogai tfu tfu tfu kolkas nekyla, veidas svelnus svelnus... Jau galiu i gatve iseit ir be pudros, pamaskuoju tik pavienius taskelius. Tikiuosi per vasara su Neostratos produktais islaikysiu tokia padeti  ax.gif  O rudeni kursa dar kartosiu. Bent mano rezultatas tikrai panasus i tas nuotraukas, kaip buna "pries" ir "po"  thumbup.gif

Su kokiom priemonem atliko valymus? smile.gif
Atsakyti
Na mano kursas irgi 5 procedūros buvo,odytė tokia gražutė ,daug gražesnė nei anksčiau. dabar , kas 4-4 savaites dar nueinu pasidaryt, bet spuogiukai pradėjo pavieniaia kartais iškilt schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 05, 19:32)
Su kokiom priemonem atliko valymus? smile.gif


Su Neostrata. 20-35-50-70-70 proc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 05, 16:18)
Spėju, kad išsausėjus kakta, pabandykit padrėkinti  mirksiukas.gif

Jo, i išsausėjusią nepanaši. Bet reiks pabandyti. ax.gif
Papildyta:
Šiandien man 5ta procedūra 4u.gif Kosmetologe man dar sake bent 4 pasidaryt, o tuomet karta per menesi. Matyt, klausysiu, nes efekta matau.
Atsakyti
QUOTE(Shoko @ 2010 05 06, 09:21)
Jo, i išsausėjusią nepanaši. Bet reiks pabandyti.  ax.gif


Padidėjęs riebalavimasis yra vienas iš požymių, kad odai trūksta drėgmės: riebalo pertekliumi ji bando sulaikyti tą mažą kiekį drėgmės, kiek dar turi. Jei užsiėmėt valymais, tai nenuostabu, kad ėmė trūkti drėgmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 06, 09:42)
Padidėjęs riebalavimasis yra vienas iš požymių, kad odai trūksta drėgmės: riebalo pertekliumi ji bando sulaikyti tą mažą kiekį drėgmės, kiek dar turi. Jei užsiėmėt valymais, tai nenuostabu, kad ėmė trūkti drėgmės  mirksiukas.gif



Ačiū už paaiškinimą. Aš vis stebiuosi, valau veidą įvairiom priemonėm, o jis vis labiau riebaluojasi. Matyt ne valyti reikia, o drėkinti. Bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Julia2002 @ 2010 05 19, 11:39)
Matyt ne valyti reikia, o drėkinti. Bandysiu

Ir valyt (ne per agresyviai), ir drėkint reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 19 gegužės 2010 - 11:17
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 06, 09:42)
Padidėjęs riebalavimasis yra vienas iš požymių, kad odai trūksta drėgmės: riebalo pertekliumi ji bando sulaikyti tą mažą kiekį drėgmės, kiek dar turi. Jei užsiėmėt valymais, tai nenuostabu, kad ėmė trūkti drėgmės  mirksiukas.gif

o poros negali atsiverti, kur buvo uzsikimsusios ir todel riebaluojasi?
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 05 19, 22:21)
o poros negali atsiverti, kur buvo uzsikimsusios ir todel riebaluojasi?


Aha, lyg tose porose būtų kokie kamščiai: ištraukei, išmetei ir riebalai liejasi laisvai biggrin.gif Deja, gan greitai jos ir vėl užsiteršia. Tai pagal jūsų logiką išeitų, kad tada vėl turėtų nustot riebaluotis. O ar nustoja? Jei kaltas drėgmės trūkumas, tai tikrai nenustoja.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 19, 22:27)
Aha, lyg tose porose būtų kokie kamščiai: ištraukei, išmetei ir riebalai liejasi laisvai biggrin.gif Deja, gan greitai jos ir vėl užsiteršia. Tai pagal jūsų logiką išeitų, kad tada vėl turėtų nustot riebaluotis. O ar nustoja? Jei kaltas drėgmės trūkumas, tai tikrai nenustoja.

na nesakykit, susiformuoja tie kamsciai, paskui pasidaro puliniai,
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 05 19, 22:32)
na nesakykit, susiformuoja tie kamsciai, paskui pasidaro puliniai,


Tai ir nesakau, kad poros nesikemša rolleyes.gif
Atsakyti
Kokį prausiklį patartumėte brandžiai 50m. (mamai) odai, tačiau su erkute unsure.gif ? Reikia su daugiau rūgšties bei būtų gerai, kad sudėtyje būtų Triclosan'o ax.gif Aš žinau tokį tik Neostratos su 4PHA unsure.gif gal yra susidūrusiųjų ir daugiau gali patarti? .... būčiau dėkinga labai.... wub.gif
Atsakyti