Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su vaisinėmis rūgštimis

QUOTE(Puk @ 2010 07 30, 15:55)
Himalaia, ar galima naudoti rūgštinius produktus turint peroralinį ( apyburnės) dermatitą g.gif

Reiktų dermatologo klausti, bet logiškai mąstant, nemanau, kad AHA būtų gera mintis.

BHA gal atsargiai galima pabandyt, kaip alternatyvą antibiotikams, nes ji mažina uždegimą ir padeda odai išsivalyti.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 07 30, 22:38)
Su tai geliais atsargiai, kad odos neišdžiovintų- turi daug alkoholio abu. Pirmasis dar ir papildomų odą dirginančių ekstraktų turi.

Geriausiai iš visų priemonių atrodo AHA/BHA prausiklis.



ok aciuks.gif ta pirmaji geli - kiek perskaiciau reikia palikti ant odos, nenuplauti. vakar jau isbandziau - siandien viskas ok, nieko extra, kas nepatiktu, nepastebejau smile.gif
Atsakyti
Atnaujinau jau rugstinio pilingo proceduras rolleyes.gif Paskutine buvau dariusi geguzes pradzioje. Iki rugpjucio veidas buvo lygutelis, o paskui vel pradejo kilt spuogai vienoj veido pusej. Tai sutapo su buvimu siltuose krastuose - gal saule kazkaip itakojo tai? Zodziu vakar vel nuejau i pirmaja procedura, tik si karta ne su Neostrata, o su Neogliu. Mano ispudis - su Neogliu viskas atrodo daug agresyviau, stipriau, ir net skausmingiau. Kol imasazuoja ta rugsti - ojojoj kaip dega viskas blink.gif Nuplaunant tai atrode, kad per gyva mesa su zvyru braukia ir pakilsiu nuo stalo is skausmo. Bet kauke gerai nuramina, ir isejau is kabineto net neparaudus, kaip zmogus, tiesiai i baliu galeciau eit lotuliukas.gif Priesingai nei su Neostrata - vaizdelis buna nelabai koks. Siandien veidukas pasidenges tokiu kietesniu odos luobu, truputi pasisasijes, kaip po lengvo nubrozdinimo - su Neostrata taip nebudavo. Manau prireiks kokiu 4-5 dienu, kol tas sluoksnis nusilups/nupleiskanos. Zodziu del rezultato verta pakenteti smile.gif

Kaip sekasi kitoms? Kokie veideliai po vasaros ir proceduru nebuvimo?
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2010 08 24, 07:40)
Atnaujinau jau rugstinio pilingo proceduras  rolleyes.gif  Paskutine buvau dariusi geguzes pradzioje. Iki rugpjucio veidas buvo lygutelis, o paskui vel pradejo kilt spuogai vienoj veido pusej. Tai sutapo su buvimu siltuose krastuose - gal saule kazkaip itakojo tai? Zodziu vakar vel nuejau i pirmaja procedura, tik si karta ne su Neostrata, o su Neogliu. Mano ispudis - su Neogliu viskas atrodo daug agresyviau, stipriau, ir net skausmingiau. Kol imasazuoja ta rugsti - ojojoj kaip dega viskas  blink.gif  Nuplaunant tai atrode, kad per gyva mesa su zvyru braukia ir pakilsiu nuo stalo is skausmo. Bet kauke gerai nuramina, ir isejau is kabineto net neparaudus, kaip zmogus, tiesiai i baliu galeciau eit  lotuliukas.gif  Priesingai nei su Neostrata - vaizdelis buna nelabai koks. Siandien veidukas pasidenges tokiu kietesniu odos luobu, truputi pasisasijes, kaip po lengvo nubrozdinimo - su Neostrata taip nebudavo. Manau prireiks kokiu 4-5 dienu, kol tas sluoksnis nusilups/nupleiskanos. Zodziu del rezultato verta  pakenteti smile.gif

Kaip sekasi kitoms? Kokie veideliai po vasaros ir proceduru nebuvimo?



aš ir vasarą dariausi procedūras..Tiesa rečiau.Man tai paskutinį kartą darė su neogliu tai apstebėjau,akd agresyviau suveikė. O dabar nežinau dėl ko,bet prikilo nemažai spuogų.nežinau,kas čia apsidarė.Seniaia beturėjau jau tiek tokių.Galvoju , ka dgal nuo maisto,nes nemažai baliukų turėjau pastaruoju metu.. g.gif na nieko,lėksiu penktadienį darytis rūgštinių procedūrų.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2010 08 24, 08:40)
Atnaujinau jau rugstinio pilingo proceduras  rolleyes.gif  Paskutine buvau dariusi geguzes pradzioje. Iki rugpjucio veidas buvo lygutelis, o paskui vel pradejo kilt spuogai vienoj veido pusej. Tai sutapo su buvimu siltuose krastuose - gal saule kazkaip itakojo tai? Zodziu vakar vel nuejau i pirmaja procedura, tik si karta ne su Neostrata, o su Neogliu. Mano ispudis - su Neogliu viskas atrodo daug agresyviau, stipriau, ir net skausmingiau. Kol imasazuoja ta rugsti - ojojoj kaip dega viskas  blink.gif  Nuplaunant tai atrode, kad per gyva mesa su zvyru braukia ir pakilsiu nuo stalo is skausmo. Bet kauke gerai nuramina, ir isejau is kabineto net neparaudus, kaip zmogus, tiesiai i baliu galeciau eit  lotuliukas.gif  Priesingai nei su Neostrata - vaizdelis buna nelabai koks. Siandien veidukas pasidenges tokiu kietesniu odos luobu, truputi pasisasijes, kaip po lengvo nubrozdinimo - su Neostrata taip nebudavo. Manau prireiks kokiu 4-5 dienu, kol tas sluoksnis nusilups/nupleiskanos. Zodziu del rezultato verta  pakenteti smile.gif

Kaip sekasi kitoms? Kokie veideliai po vasaros ir proceduru nebuvimo?


O šiltuose kraštuose vedo valymui/plovimui vandenį naudojai?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 08 24, 09:54)
O šiltuose kraštuose vedo valymui/plovimui vandenį naudojai?


Na taip rolleyes.gif Juk ir cia naudoju smile.gif
Atsakyti
as tai vasara rugstini prausikli, rugstini krema vakarais naudojau ir man viskas gerai. neatrodo veidas kazkaip netikusiai po vasaros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 08 24, 10:58)
as tai vasara rugstini prausikli, rugstini krema vakarais naudojau ir man viskas gerai. neatrodo veidas kazkaip netikusiai po vasaros smile.gif


Stiprias rugstines priemones ir as naudojau visa vasara. Bet matyt per ilga pertrauka pabuvo tarp valymu. Na nieko, jauti uz ragu ir istaisysim padeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2010 08 24, 11:18)
Stiprias rugstines priemones ir as naudojau visa vasara. Bet matyt per ilga pertrauka pabuvo tarp valymu. Na nieko, jauti uz ragu ir istaisysim padeti smile.gif

Kur darotes proceduras? Kainos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 08 24, 11:37)
Kur darotes proceduras? Kainos? smile.gif


Su Neostrata tai ejau pas gyd Urbstiene privacioje odos klinikoje. Tikrai gydytoja is didziosios raides thumbup.gif Ji pati ir pasiule pabandyt kursa Neoglio (pati su juo nedirba). Tai nuejau i kosmetologijos ir dermatologijos klinika "Grozio pasaulis". Ir ten ir ten kaina 100 lt uz procedura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 08 24, 11:37)
Kur darotes proceduras? Kainos? smile.gif



man atrodo tu irgi dareisi kursa su rugstim? kur?
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2010 08 24, 12:06)
man atrodo tu irgi dareisi kursa su rugstim? kur?

Kurso ne,tik pavienes proceduras smile.gif Pas Dichovskiene Jogailos g.,nepamenu pavadinimo istaigos.
Atsakyti