Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

QUOTE(adis @ 2007 12 14, 23:29)
O koks ananaso žiedas. nesu mačiusi. g.gif

Lenda kažkas panašaus į dagio žiedą - 2 cm skersmens. Žalsvai rožinis. Net nežinau, ar tai jau visas žiedo grožis ar dar kas bus. Mat, visą savaitę gaivaliojausi pas tėvelius.
Atsakyti
Labas
Man prieš pora metu giminaitė iš Amerijos atvežė šakelę krūmo panašaus į kinrožę.Ten jis auga lauke , alyvos dydžio. Per praeitą vasarą išleido šakneles ir net pražydo baltai.O ji paliko žiemai lauke ir nušalo.
Maniškis šiemet paugo pusmetrį , visą vasarą žydėjo , rudenį su didžiuliu vazonu vėl apgyvendinau kambaryje.Dabar pakeitė lapus ir vėl ruošiasi žydėti.

Aš galvojau, kad man vienai atmintis užsiblokuoja.Knygą perskaitau, o po kiek laiko turinys atsigamina tik pavarčius.Tada atsimenu viską kas buvo.

Arūne trūksta žodžių, tai ką padarei tai žygdarbis.Sveikinu,Sveikinu,Sveikinu.

O kur galima gauti ananaso daigą?
O pavasarį pirmą kartą turi žydėti rožinės spalvos magnolija.Šiemet nusipirkom.

Laukim sveikos žydinčio pavasario.
Atsakyti
arune, 4u.gif 4u.gif 4u.gif tu - SAUNUOLE.

Cia Tau mano merginos fotografuotos geles
user posted image

carvel, tau ACIU wub.gif

Po sios chemijos buvo prastai verysad.gif kuo tolyn, tuo blogyn. Dabar daktarai spres ar atideti 2 likusius kursus po svitinimo...
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 12 15, 13:49)
Po sios chemijos buvo prastai  verysad.gif kuo tolyn, tuo blogyn. Dabar daktarai spres ar atideti 2 likusius kursus po svitinimo...


Tokia jau ta chemija. Paskutiniai kursai sunkūs būna.
Nori atidėti dėl venų? Aš prisiminiau, man operacijos metu kateterį anestioziologas statė į kalko veną. Išėmė tik po poros parų. Tai, kai reikėdavo suleisdavo vaistus per jį. Ne jokį portą, o paprastą. Gal yra tokia galimybė aptarkit.
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 12 15, 15:30)
Nori atidėti dėl venų? Aš prisiminiau, man operacijos metu kateterį anestioziologas statė į kalko veną. Išėmė tik po poros parų. Tai, kai reikėdavo suleisdavo vaistus per jį.


Tai kaip iš siaubo filmo.Mano senutės venos per pirmos chemijos 6 seansus gaudavo dūrius keturias dienas iš eilės, tik tris dienas leisdavo fiziologinį skystį.
Per antrą jau reikėdavo venų paieškoti, pasidarė kietos.Aš ištisai tepiau Factum gel.Gal tai padėjo.
Atrodo jau daug patyriau , bet šiai patirčiai ribų nėra.Viskas dar prieš akis.

Šiandien išlansčiusi sąnąrius su vilke nuėjom iki miško apie 1 km, tai nusikaliau juodai, bet oras buvo geras. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2007 12 15, 19:50)
Tai kaip iš siaubo filmo.

tongue.gif Taip tik vadinasi kaklo vena. Ištikrųjų kateteris statomas į veną, esančią prie kaklo duobutėje, peties srityje, gerai pleistru pritvirtinamas. Netrukdė nei miegoti, nei vaikščioti. tongue.gif Labai patogu. Ryški vena pas mane vienoje pusėje, kitoje nesimato. Gali būti, kad pas kitą žmogų, jų nesimato paviršiuje, tada jau blogiau.
Aš pati paprašiau, nes vienos rankos pažastis buvo operuojama, o kitos rankos pusėje limfmazgiai pašalinti trims lygmenimis, ne tik pažastyje, bet ir po raktikauliu bei spinduliuota. Dėl spinduliavimo sukelto randėjimo mikrolimfotaka pablogėjusi. Saugojau nuo limfaedemos. Dideli skysčių kiekiai buvo lašinami operacijos metu ir po to. Rankai būtų buvęs didelis krūvis. Jei nebūčiau žinojusi, kad taip lašinama vaikams, niekas man net nebūtų pasiūlęs. Dar ir taip reikėjo įrodinėt, kad bus geriau. Po to chirurgas džiaugėsi, koks geras anesteziologo sprendimas. tongue.gif
Mūsų operuotoms rankoms reikia daug poilsio ir dėmesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 15 gruodžio 2007 - 19:18
[quote=Gabija.,2007 12 15, 19:50]
Per antrą jau reikėdavo venų paieškoti, pasidarė kietos.Aš ištisai tepiau Factum gel.Gal tai padėjo.


/quote]

Štai ir pasireiškė atminties praradimas, po 20 min iškylo vaizdas, kad parašiau ne tą.Aš tepiau Lioton 1000, dar yra ir geriamų nuo venų uždegimo, tik nežinau ar galima juos vartoti.Reikia pasiklausti onkologo.
Atsiprašau.

Taip būna , kad kai pasiunti šefui laišką , laiškas pradeda eiti , kaip tik tada išlenda klaida, kurios nepagausi, bet ji būna kantriai išlaukusi siuntimo momento ir nukeliauja pas šefą .Ar jums taip būna? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2007 12 15, 14:30)
Tokia jau ta chemija. Paskutiniai kursai sunkūs būna.
Nori atidėti dėl venų? Aš prisiminiau, man operacijos metu kateterį anestioziologas statė į kalko veną. Išėmė tik po poros parų. Tai, kai reikėdavo suleisdavo vaistus per jį. Ne jokį portą, o paprastą. Gal yra tokia galimybė aptarkit.

Taip, del venu.
Buvo ziauriai blogai. Apie skausma net nekalbu. Patino, paraudonavo...ir dar visko ir daug.
Tempa uzkilo. Skubiai tikrino del tromboflebito, aciu Dievui, nerado...Bet angiochirurgai patare daugiau nerizikuoti sad.gif...O ka daryt???
Nezinau kaip bus. Nenoriu ir galvoti. Tik siandien biski i samone grizau. Siaip buvau panikoje...Seniai taip nepanikavau . Buvo labai baisu blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 15 gruodžio 2007 - 22:21
Na va, po chemoterapijos praejo gal kokiu 4-5 dienos ir mama ligoninej guli kokias 3 dienas jau. Kazkas uzsikiso zarnyne, bakterijos kazkokios dar (stoma isvesta). Kaip sunku kai ji toli, negalim net apkabinti.......... jai irgi sunku......... sako gal grisiu, nebegaliu buti viena (drauges biski padeda....)

O JUS STIPRUOLES bigsmile.gif

ARUNE, SU TAVO PASIEKIMAIS thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 12 15, 23:20)
Taip, del venu.
...Bet angiochirurgai patare daugiau nerizikuoti sad.gif...O ka daryt???
blush2.gif unsure.gif

jei jie sako nerizikuoti, tai tegu ir kokį sprendimą pasiūlo. Juk turi būti kokia išeitis. Taip lengviausia pasakyti - nerizikuok.
Bet gal galima kitur leisti? Gal dar su kitais chemoterapeutais pasikonsultuoti?
Sekmės Tau
Atsakyti
QUOTE(Gabija. @ 2007 12 15, 20:17)
[
Taip būna , kad kai pasiunti šefui laišką , laiškas  pradeda eiti , kaip tik tada išlenda klaida, kurios nepagausi, bet ji būna  kantriai išlaukusi siuntimo momento ir nukeliauja pas šefą .Ar jums taip būna? doh.gif

Būna ir dar kaip būna. blush2.gif Šlubuoja (švelniai sakant) atmintis ir pas mane. Ar tai nuo chemijos, ar tai po operacijos.....kol perskaitau pastraipos galą, tai pradžia jau ir užmiršta. Kartais labai gėda būna, kad ko nors neatsimenu.....

to arune
Sveikinimai, šaunuolė esi, širdis džiaugiasi, kad taip kovoji. Nenuleisk rankų ir toliau....

o man rytoj komisija dėl invalidumo, nežinau ar gausiu ir, jei gausiu, tai kokią grupę gausiu. Pinigėliai nepamaišytų.....Anksčiau buvau prieš du metus, tai dabar manau viskas bus pasikeitę

Atsakyti

Sveikos visos. Man asmeniškai 2 gr.nuėmė po 2 m.,gavau trečią. O mano likimo draugei po šia diena tebėra antra ( senoviškai skaičiuojant) . Todėl,kad ji kovojo..Nors jos situacija lengvesnė medicininiu požiūriu. Skambino į SAM,tuoj pat atstatė.
Žinoma,pinigai mums reikalingi,bet kam tai rūpi?
Visoms,kam aktualu pragyvenimas-ar žinote,kad mums,turintiems neįgalumo grupę ( nesvarbu darbingumo lygis ),yra galimybė gauti iš darbo biržos subsidiją darbo vietai susikurti. Tai būtų apie 30 000. Jei vystai veiklą 3 m.,šių pinigų nereikia grąžinti. Šioje susikurtoje darbo vietoje gali būti vienas pats dirbantysis. Veikla gali būti kuo įvairiausia-darbas kompiuteriu ką nors,siuvimas,mezgimas,ir t.t. Jei kam aktualu,galiu atsiųst įstatus ( ten tik 3 lapai ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 17 gruodžio 2007 - 14:29