Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 7
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai > Čia gyvena viltis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
adis
QUOTE(arune @ 2008 01 29, 23:13)
Apie kalį nieko nežinau,nedarė man tokio tyrimo.
*


Paprašyk, kai artimiausią kraują darys. Nepamenu kalio trūkumas ar su aritmija, ar su tahikardija susijęs. Apie širdelės reikalus daug neišmanu. Tada tiksliai žinosi, nes skysčių daug geriama, gal dar paprakaituoji naktimis.
vaistininkas
Hi!
ačiū už labai gražius ir tolerantiškus pasisakymus mano kuklios personos adresu.

To adis:
Apie ženšenį. Pačios žinote, kad krūtų vėžio ląstelės gali būti jautrios estrogenams, t. y. estrogenai sukelia ir/ar greitina vėžio augimą. Tam ir skiriamas Tamoksifenas (jis yra antiestrogenas). Tai va. Kai kurių teigimu ženšenis pasižymi estrogeniniu poveikiu (taip yra ne visada, bet šiuo atveju iliustracijai laikykimės šios nuostatos). Supratote? - jei estrogenai skatina vėžio augimą, su ženšeniu gautos estrogeninės medž. gali skatinti... Štai kodėl bijomasi ženšenio sergant krūtų onko. Bet juk ne visų krūtų onko yra jautrūs estrogenams. Aš, pvz., visada klausiu, ar estr. recept. jautrūs ar ne. Tada imunostimuliatorius (kurių tikrai daug yra ir kuriuos tikrai aukštinu) ir visus kitus daiktus galima rekomend. atsakingiau. Juk nėra blogai, jei ženš. yra estrog. (susitarkim, nevisada). Blogai yra tai, kad šito nepaisoma.

Kreipkitės į vaistininkus, vaistininkai daug žino, sutinku, bet negali žinoti visko: ar vaistininkai išmano visus niuansus, dažnas ligonis apie savo ligą žino daugiau. Ar vaistininkas gali žinoti, kad yra skirtumas krūtų vėžio prieš menopuazę ir po menopauzės, hormoninio, her tipo, kai šie parametrai neišreikšti, dar visokie diferencijos laipsniai. Stiprinti imunitetą, o gal tik tam tikrą imuniterto dalį? Kurią?

Pvz., aš žinau, ir, kaip minėjau, moterų to klausiu. Deja, ar ER teigiami ir ar daktaras kalbėjo apie Her, žino tik viena iš dešimties. Tada prašau išrašo. Atneša tik viena kita.

Sanatorijoje pasakė, indentišką medžiagą kaip wobenzyme ir wobemugos turi ananasai. Kai galiu ir noriu juos valgau. Vėl mitas, galbūt iš mediko lūpų.

Tai ne mitas. Ko gero, rašiau, kad tuose preparatuose vienas veikliųjų yra bromelainas. Gaunamas iš ananasų šerdies, todėl pačiuose ananasuose jo yra mažai. Jis pigus, galima įpirkti.

Lietuviška angiogenezę mažinanti žolelė?

Ne, sidabražolės poveikis nėra tiesiogiai susijęs su angiogenezės slopinimu. Niekada nevartočiau jos vienos, na, gal skrandžio vėžiui gydyti (aišku, ir viduriuojant). Krūtų atveju - maža naudos (bet geriau, negu nieko).

Tas pats ženšenis, kodėl jo neskiria vaikams, kodėl jis negerai maitinančioms ir besilaukiančioms moterims.

Kaip sutarėm, ženš. - estrogenas. Nėščiajai estrogenai sukelia pirmalaikį gimdymą arba persileidimą. Tai kam jį tada vartoti? Bet maitinančiai didina pieno kiekį. Bet vartojama didelė ženš. dozė gali persiduoti su pienu, vaikas nemiegos. Matot, čia kaip ruošinat šventinius pietus - ateis vegetaras, nedėsim į sriubą mėsos, ateis hipertonikas, nedėsim daug druskos, ateis buvęs alkoholikas iš AA klubo - nedėsim ant stalo buteliuko, nors visi išvardinti daiktai nėra blogi.

O dabar apie mitus: gal tokio ir vaistininkas nežino. Krūtų vėžiui gydyti. Reikia paimti kaimišką, ką tik išsiritusį viščiuką...

Visko gali būti. Va, tokiais dalykais tikiu, kad gali būti taip, kaip sakė. Aš tik mitais laikau tokius dalykus, kad to negalima, ano negalima, o kodėl negalima, todėl kad kitame forume skaičiau ar gydytojas sakė, kuris nemyli žolių ar kt. natūr. dalykų. Pvz., rašiau, kad imunostimuliatoriai gali būti paskirti visai ne imunitetui stiprinti, o... kokiam TNF gamintis. Šis tumor necrosis factor gali ėsti vėžines ląsteles, bet... taip pat yra ir uždegimų stimuliatorius. Sveikam žmogui - niekis, bet sergančiam autoimun. liga, kad ir reumat. artr. toks dalykas juk ne į naudą. Tai va, kai kas nors sako, kad negalima, visada noriu žinoti kodėl. Juk jei jums nėra artr., vadinasi, nereikia bijoti ir ež., o jei krūtų receptoriai nejautrūs estr., prašau, ženšenis proto ribose (nes pakels per daug spaudimą, vėl blogai).

Beje, vienas vaistininkas apsigynė daktaro disertaciją tema (panašiai) "Gyvūninės kilmės medž. liaudies med." Skaičiau. Patikėkit, kokių tik dalykų nenaudojo mūsų bobutės... Tai paveldas ir į tokius dalykus nespjaunu.

To romantikė:

As kalbejau su daktare-genetike del visokiausiu imunostimuliatoriu, tai ji pasake, kad musu imunine sistema tokia subtili, sudetinga ir iki galo neisnagrineta sritis, kad geriausia nesikisti ten be rimtos priezasties.

Štai citata iš Vilniaus OnkoInstit. mokslinio straipsnio:
IŠVADOS
1. Operacinio streso komponentai (operacijos
apimtis, trukmė, nuskausminimo būdas, kraujo perpylimas
ir kt.) turi supresinį poveikį organizmo imuninės
sistemos funkcijoms.
2. Operacinio streso sukelta imunosupresija gali
padidinti pooperacinių komplikacijų riziką ir skatinti
piktybinio proceso atsinaujinimą bei išplitimą.


Ar reikia geresnio paaiškinimo, kam skiriami (arba nesuprantu, kodėl neskiriami) imunostimuliatoriai.

Romantikei:

Gal as kokia atsilikusi, ber as visiskai jokiu papildu nevartoju. Tik zuvies taukus (ir ne kasdien, o kai prisimenu) ir vit.C.

Nuoširdžiai sakau - to nepakanka. Bet pasirinkimas geras. Jeigu vartosite kasdien, labai sau padėsite.

Gal iš tikrųjų, pasak Unos Li, reiškiu tik kategorišką menkai pagrįstą nuomonę, tad išeinu iš forumo, nes daugiau neturiu ką pasakyt (čia Una Li). Kadangi dirbu specifinį darbą, dėl tam tikrų priežasčių ne viską galiu rašyti (nors ir kaip keista bebūtų). Bet kokiu atveju mano pašto adresas (ne forumo žinutė) yra veikiantis.

Sveikatos Jums.
Vaistininkas Adomas
Mascarpone
Sveiki, gal ir kvailai atrodysiu cia su savo baimem...bet tiesiog nerimstu. Pries kelis metus, man atsirasdavo ir dingdavo guziukas popakausinej daly.... kazkaip nelabai kreipiau demesi. Kol viena kart man persirgus plauciu uzdegimu terapeutas nenusiunte kraujo tyrimu, pasake man -" iskrypusi kraujo formule", dave siuntima i santariskes pas hematologus. Hematologai padare tyrimus ir nustate infekcine mononukleoze... buvau rami. Profilaktiniu sveikatos patikrinimu metu kraujo tyrimai rodydavo nedidelius pakitimus, bet, sako, infekcine mononukleoze siek tiek iskraipo kraujo formule visam gyvenimui... Gyvenau rami. Pries gera pusmeti artimos drauges mamai nustate limfoma, o buvo tik guziukas ant kaklo... O va pries savaite ir as pati vel toj pacioj popakausinej vietoj radau guzeli, nubegau pas chirurga- limfmazgis... pridaviau krauja, laukiu...nervinuos... Giminej pas nieko vezio nebuvo. Bet perskaiciau, kad persirgta infekcine mononukleoze yra rizikos faktorius atsirasti Hodzkino limfomai...ar tiesa?
Nei persalus as nei ka, dantys sveiki...infekcijos neturetu buti...nuo ko tas limfmazgis? g.gif
Zinau, kad gal perdaug " paranojinuosi", bet geriau jau perdetas demesys sveikatai, nei jokio...o beto ir terapeutas ta karta su " iskreipta kraujo formule" isgasdino...
Papildyta:
pagalvojau....kad jei nesergu...noreciau tapt kaulu ciulpu donoru...kazi ar galime persirgus mononukleoze?
Deganti
QUOTE(Mascarpone @ 2008 01 30, 10:11)
Giminej pas nieko vezio nebuvo. Bet perskaiciau, kad persirgta infekcine mononukleoze yra rizikos faktorius atsirasti Hodzkino limfomai...ar tiesa?
Nei persalus as nei ka, dantys sveiki...infekcijos neturetu buti...nuo ko tas limfmazgis? g.gif
Zinau, kad gal perdaug " paranojinuosi", bet geriau jau perdetas demesys sveikatai, nei jokio...o beto ir terapeutas ta karta su " iskreipta kraujo formule" isgasdino...
Papildyta:
pagalvojau....kad jei nesergu...noreciau tapt kaulu ciulpu donoru...kazi ar galime persirgus mononukleoze?
*Taip monunukleoze vienas is veiksniu sukelianciu limfoma, nes ja sukelia tas pats virusas kaip ir limfoma:
Cia labai paprastai:
http://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?I...d2=&linkID=

Bet jus nesigasdinkite ir palaukite tyrimu, del kaulu ciulpu donorystes geriau atsakytu kraujo centre, bet manau persirgus tam tikrom infekcinem ligom, negali but donoru.
adis
QUOTE(vaistininkas @ 2008 01 30, 01:10)
Kadangi dirbu specifinį darbą, dėl tam tikrų priežasčių ne viską galiu rašyti (nors ir kaip keista bebūtų). Bet kokiu atveju mano pašto adresas (ne forumo žinutė) yra veikiantis.
Sveikatos Jums.
Vaistininkas Adomas
*


Ačiū už suteiktą galimybę su Jumis konsultuotis. Manau, kam kils klausimų taip ir padarys, ir gaus kvalifikuotą pagalbą. Ko gero, tai pats geriausias sprendimas konsultuotis asmeniškai.

P. s. Dėl ženšenio, kodėl neskiriama vaikams, nėščioms, maitinačioms moterims - žinojau, tai buvo retoriniai klausimai. Lygiai kaip žinau, kad sidabražolė nėra tikras angiogenetikas. Jūsų atsakymai, tą mano žinojimą tik sustiprino. Dar žinau, kad ligos eigoje krūtų vėžys gali keisti savo prigimtį iš nehormoninio tokiu tapti, arba pasikeisti HER++ į HER+++. (Šis pasakymas ne mano, o mano onkologo). Deja, paprastai vieną kartą nustačius, daugiau prie to negrįžtama.
Sėkmės ir Jums.
Teta
Gal galite paaiškinti dėl siuntimų reabilitacijai. Tą daro onkologai ar šeimos gydytojai? Ar tos sanatorijos priklauso visiems onko ligoniams, ar tik nuo tam tikros stadijos? Reikia patiems pareikšti norą?
adis
QUOTE(Teta @ 2008 01 30, 20:46)
Gal galite paaiškinti dėl siuntimų reabilitacijai. Tą daro onkologai ar šeimos gydytojai? Ar tos sanatorijos priklauso visiems onko ligoniams, ar tik nuo tam tikros stadijos? Reikia patiems pareikšti norą?
*


Ne visiems onkologiniams ligoniams priklauso reabiltacija. Man atrodo, kraujo vėžiuku sergantys, bent limfomomis, negauna. Deganti, gal patikslins. Yra labai griežtai įvardintos ligos ir indikacijos. Kadangi tris kartus buvau, tai žinau, kad dar yra kvotos, kurios būna išnaudojamos. Kadangi esu iš Šiaulių ir gydausi KMUK, mano apskirities kvotos Kmuk-e nebuvo išnaudotos ir gavau sanatoriją net spalio pabaigoje. Kai kaunietės, jos jau nebegavo. Dabar metų pradžia, tai kvotų klausimas neturėtų būti aktualus.
Skiria gydytojas reabiltologas, o rekomenduoja gydymą onkologas. Paprastai būna nurodyta reabiltacija po specifinio gydymo. Specifinis gydymas mums, turinčioms krūtų navikus, yra:
1) krūtų operacija (radikli, radikali su plastika, dalinai radikali su plastika) ir limfmazgių šalinimo operacija;
2) chemoterapija;
3) spindulinis gydymas.
Po chemoterapijos sanatorijos niekas nesiūlė. Po radikalios operacijos, dėl to, kad buvo sutrikęs rankos kėlimas ir grėsė limfaedema. Po spinduliavimo taip pat gavau (galima gauti tik 1 k. metuose, buvo jau apsivertę metai), vėl dėl tos pačios limfaedemos, nes spinduliavimas turi ganėtinai ne kokį poveikį, prasideda randėjimai, fibrozės. Čia kiekvienam individualiai, vėl koks organizmas.
Paprastai sanatorija skiriama, jau su II stadija, kai pašalinama bent sarginiai limfmazgiai. Kiek žinau KMUK po chemoterapijų neskiria. Bet 100 % garantuoti negaliu. Vilniuje yra praktika skirti, kai baigtas visas gydymo kursas; operacija, chemoterapija ir spindulinis, bent taip man aiškino viena ligonė. Vykti į sanatoriją turi iš karto, baigus specifinį gydymą, neatvykimas galimas ne ilgiau 3 d. Kiti „susiveikia“ nedarbingumo lapelį, arba pažymą, kad serga ir atvyksta šiek tiek vėliau.

Man ir neaišku, dviejose skiritngose sanatorijose siūlė atvažiuoti palaikomajam gydymui, kai perklausiau savo šeimos gydytojos, pasakė nepriklauso. Dėl to net buvau nuėjus į ligonių kasas, ten vėl pasakė nepriklauso, išvardino mano 3 paminėtus punktus. Kai pasakiau, kad sanatorijos gydytojos siūlo, atkirto, kad jos kviečia, nes trūksta ligonių ir už sanatorijų kvietimus ligonių kasos nei atsako, nei ruošiasi mokėti. Aiškinausi, kai buvo remisija, norėjau ranką pamasažuoti ir šiaip aplinką pakeisti. Kai yra grėsmė kilti limaedemai, labai padeda limfodrenažinis masažas, ne visi jį moka atlikti. Klasikinis yra gerai, bet ne tai. Man tikrosios limaedemos nėra, bet profilaktikai reikėtų ranką bent 2 k. į metus po 10 k. masažuoti (Šiaulių onkocentro masažistės draugiškas patarimas). Kai būna tikra limaedema, jau niekas nepadeda. Ji negrįžtamas reikalas. Deja, patarimas liko patarimu, privačiai neapsiima, o onkologai neskuba skirti.
P.s. noras tikrai nesutrukdys, būtinai apie tai reikia pasikalbėti. Gali būti nebus noro - nebus ir pasiūlymo.
_una_
Atsiprašau įžeidusi p. Vaistininką. Šiame poste teiginiai kur kas geriau argumentuoti.
QUOTE(vaistininkas @ 2008 01 30, 01:10)
Pvz., aš žinau, ir, kaip minėjau, moterų to klausiu.
*


Malonu, kad yra žinančių, bet kai paprašai vaistinėj vaistų nuo pūlingos slogos, o gauni nuo alerginės, arba 2 metų vaikui parduodami vaistai, kuriuos draudžiama vartoti iki 6m., nelabai benori konsultuotis rimtesnių ligų atvejais.
QUOTE(vaistininkas @ 2008 01 30, 01:10)
Štai citata iš Vilniaus OnkoInstit. mokslinio straipsnio:
IŠVADOS
1. Operacinio streso komponentai (operacijos
apimtis, trukmė, nuskausminimo būdas, kraujo perpylimas
ir kt.) turi supresinį poveikį organizmo imuninės
sistemos funkcijoms.
2. Operacinio streso sukelta imunosupresija gali
padidinti pooperacinių komplikacijų riziką ir skatinti
piktybinio proceso atsinaujinimą bei išplitimą.


Ar reikia geresnio paaiškinimo, kam skiriami (arba nesuprantu, kodėl neskiriami) imunostimuliatoriai.
*


Paaiškinimas geras, bet nežinia ar poveikis bus toks pat geras...
mamalama
QUOTE(Gabija. @ 2008 01 19, 16:08)
Labai gerai, kad organizmas toleruoja chemiją.tai jau pusė darbo.
Man antras ciklas  buvo "vienas malonumas " lyginant su prieš metais naudota.

Gerai perukas  žiemą.Vasarą į vidų purkšdavau vandenį po kelis kartus , nes degė galva, o be to pradėjo graužti ir  alergizuoti peruko gumytės, tai įsisiuvau kūno spalvos medvilninį pamušalą, kas dar pridėjo šilumos.Dabar po namus jau nenešioju nieko, ne viskas graužia.Nebent ,kol nepakurta, turbaną, nes galva šala.
Buvau pas šeimos gydytoją.Eilėje viena moteriškutė pradėjo pokalbį, tik nusiėmiau kepurę ir jai temos baigėsi.Taip iš kojų kertančiai veikia mano šukuosena.Jaučiu kaip seksis ieškoti darbo...

Skelbiu ilgiausių kasų konkursą.Mano ilgiausias plaukas-12 milimetrų viršugalvyje ir 5 milimetrai šonuose.Pirksiu chna, nes dabar tokia pilka.Chna paryškins ir stiprina plaukus.

Apskritai norisi daugiau sužinoti, ką veikiate, kaip nuvejate nykias mintis.Gal kokių įdomių darbelių susigalvojate?

Gal Kaune veikia kokia nors draugija?

Geros dienos
*


Geguzele
Laba,manau kad vezys yra viena is baisiausiu isbandymu kiekvieno zmogaus gyvenime.
Nenoriu pasirodyti izuli bet ar apie tai pagalvojam kol su tuo nesusiduria musu artimmieji.
Moterim viena is nemaloniausiu vezio formu - kruties vezys.AVON kosmetikos konsultantes siulo isigyti rozinio kaspino prekes.Tai prekes nuo kuriu negauna jokio pelno-visos lesos skiriamos gydymui ir prevencijai.Nepagailekit keliu litu ir gal but kazkam padesit,o gal ir sau................ cool.gif
mamalama
QUOTE(mamalama @ 2008 02 01, 01:35)

*


Gabija, seniai noriu atsakyti ir pabendrauti, bet nemoku atsakymo parašyti. Kai atėjau į šį forumą, man buvai tokia stipri ir reikalinga. Vis skaičiau žinutes ir tiek bendro mačiau.
Mano plaukučiai irgi buvo pasiekę tokį ilgį, bet, deja, neatlaiko antrojo chemijos kurso ir vėl palieka mane. Gabija, aš taip pat gyvenu kaime ir po dešimties mėn. pertraukos grįžau į darbą - be peruko, be makijažo. Tiesiog grįžau tokia, kokia esu. Mano kolektyvas didžiulis, bet liga (ačiū Jums visoms už moralinį palaikymą) nepakeitė žmonių požiūrio į mane. Esu be galo laiminga, galėdama nors kurį laiką dirbti. Žinau, kad ir tu, Gabija, ir visos kitos būsit suprastos ir mylimos taip kaip buvot vertinamos iki šiol. Aš iš darbo kasdien išeinu tokia laiminga. Aš pamirštu, kad sergu...
Ar yra kokia draugija Kaune? Yra onkologiniame, bet į mano laiškus neatsakė. Manau, kad susibursime šalia naujojo Krūties chirurgijos skyriaus. Gal paprašykim pritarimo ir imkimės darbo? Labai norėčiau matyti mus visas kartu. Adis mums tiek daug patarimų duotų. Stiprybės, mielosios.
romantikė
QUOTE(mamalama @ 2008 02 01, 00:25)
Labai norėčiau matyti mus visas kartu.
*


mamalama, idomi tavo ideja.
Gal vilnietes noretu tikrai susitikti? Pabendrauti? ax.gif
Gabija.
QUOTE(mamalama @ 2008 02 01, 01:25)
  Ar yra kokia draugija Kaune? Yra onkologiniame, bet į mano laiškus neatsakė. Manau, kad susibursime šalia naujojo Krūties chirurgijos skyriaus. Gal paprašykim pritarimo ir imkimės darbo? Labai norėčiau matyti mus visas kartu. Adis mums tiek daug patarimų duotų. Stiprybės, mielosios.
*Jau seniai rašiau, nes ėjau į ketvirtinį patikrinimą, o tada aš jau susiriečiu kaip sraigė ir laukiu ar ratas neužvažiuos. doh.gif
Mano daktarėlis be komentarų ir žiauriai rimtas veidas, tai kaip pasakė verdiktą, kad jam kažkas nepatinka... ,tai supanikavau.
Šiandien paskambinau dėl markerio, tai užtaikiau ant kito griežto daktarėlio-neteikia informacijos.Tai palaukiau kada keisis pamaina, tai labai gera sesutė suieškojo registratūroje -5,6 markeris.Jei būtų šalia , būčiau išbučiavusi.Tai pirmadienį turbūt nutars arba palikt stebėti arba išoperuos , bet jau chemijos neturėtų duoti.O operacijos nebijau.Drąsus zuikis! 4u.gif
Šiandien neišėjo eiti pasivaikščioti, bet kai sužinojau markerį, tai taip atslūgo įtampa, kad jaučiuosi maratoną ėjusi.
Kaip įrodymas , kad kažkiek kuoktelėjau , nusiunčiau savo nuotrauką Extra radio stočiai.Žada stilingiausią gražiai papuošti.Aišku laimės grąžūs ir jauni, o aš tik
" grąžus buožgalviukas" Adresas balsavimui

http://www.extrafm.lt/lt/stilius/ad09e3138...34b4fb073b8d737
Dėkoju iš karto.
Noriu pakvailioti thumbup.gif , nes taip atsibodo sirgti, jau 2 metai ir du mėnesiai, kiek galima.Jau drebančiom rankom nebeieškau medžiagos po internetą.
Stengiuosi įsivaizduoti, kad kovo pabaigoje dirbsiu puse etato , kad savęs nenuvarginčiau, eisiu daugiau į gamtą.

Apie draugiją nieko nežinau, nes ir neieškojau.Po pirmų chemijų puoliau į darbus, tai ir laiko nebuvo.Dabar nedirbu, o onkologinėmis temomis tik šiame forume pasiskaitau.Todėl nesu profas , o ir gilintis tiesiog nebenoriu.Mano adresas raisinta@gmail.com .
Gero savaitgalioromantikė
QUOTE(Gabija. @ 2008 02 01, 19:00)
Gero savaitgalio
*


thumbup.gif thumbup.gif Gabija., nuostabi nuotrauka. Grazi sukuosena rolleyes.gif Ramia sirdim prabalsavau, nes nuotrauka to verta 4u.gif
p.s. labai stilingai atrodai rolleyes.gif
sausine
QUOTE(Gabija. @ 2008 02 01, 21:00)
Jau seniai rašiau, nes ėjau į ketvirtinį patikrinimą, o tada aš jau susiriečiu kaip sraigė ir laukiu ar ratas neužvažiuos. doh.gif
Mano daktarėlis be komentarų ir žiauriai rimtas veidas, tai kaip pasakė verdiktą, kad jam kažkas nepatinka... ,tai supanikavau.
Šiandien paskambinau dėl markerio, tai užtaikiau ant kito griežto daktarėlio-neteikia informacijos.Tai palaukiau kada keisis pamaina, tai labai gera sesutė suieškojo registratūroje -5,6 markeris.Jei būtų šalia , būčiau išbučiavusi.Tai pirmadienį turbūt nutars arba palikt stebėti arba išoperuos , bet jau chemijos neturėtų duoti.O operacijos nebijau.Drąsus zuikis! 4u.gif
Šiandien neišėjo eiti pasivaikščioti, bet kai sužinojau markerį, tai taip atslūgo įtampa, kad jaučiuosi maratoną ėjusi.
Kaip įrodymas , kad kažkiek kuoktelėjau , nusiunčiau savo nuotrauką Extra radio stočiai.Žada stilingiausią gražiai papuošti.Aišku laimės grąžūs ir jauni, o aš tik
" grąžus buožgalviukas" Adresas balsavimui

http://www.extrafm.lt/lt/stilius/ad09e3138...34b4fb073b8d737
Dėkoju iš karto.
Noriu pakvailioti thumbup.gif , nes  taip atsibodo sirgti, jau 2 metai ir du mėnesiai, kiek galima.Jau drebančiom rankom nebeieškau medžiagos po internetą.
Stengiuosi įsivaizduoti, kad kovo pabaigoje dirbsiu puse etato , kad savęs nenuvarginčiau, eisiu daugiau į gamtą.

Apie draugiją nieko nežinau, nes ir neieškojau.Po pirmų chemijų puoliau į darbus, tai ir laiko nebuvo.Dabar nedirbu, o onkologinėmis temomis tik šiame forume pasiskaitau.Todėl nesu profas , o ir gilintis tiesiog nebenoriu.Mano adresas raisinta@gmail.com .
Gero savaitgalio
*


Gabija ,Jūs -seperšaunuolė ir atrodote puikiai!
Ir toliau taip laikykitės!
Manau,daug mamyčių atiduos balsus už jus. smile.gif
Siracusa
Gabija thumbup.gif wub.gif aš ir prabalsavau biggrin.gif

vi_
QUOTE(Gabija. @ 2008 02 01, 20:00)
Kaip įrodymas , kad kažkiek kuoktelėjau , nusiunčiau savo nuotrauką Extra radio stočiai.Žada stilingiausią gražiai papuošti.Aišku laimės grąžūs ir jauni, o aš tik
" grąžus buožgalviukas" Adresas balsavimui

http://www.extrafm.lt/lt/stilius/ad09e3138...34b4fb073b8d737
Dėkoju iš karto.

*Manau, kad nugalėsi ne tik foto, bet ir „Nepaisant visko, sulaukusių 100 metų“ (šito dar teks kiek palaukti...) konkurse. smile.gif
adis
Gabija, malonu susipažinti, bet gi jokio liūdesio veide tongue.gif , SUPER, o Jūs jau man priminėt liūdnąjį asiliuką, kuris ieško savo uodegėlės. Viskas bus gerai, ne tik markeris. ŠAUNUOLĖ. Galvojau, kaip surasti tą uodegėlę, tai, kad jūs jos net nepametėt !!!!
Mano balsas keliauja į Jūsų krepšelį.
Ūkanota
Gabija, jūs šaunuolė. Sakote laimi jauni ir gražūs, bet jūs būtent taip ir atrodote (nepamanykite, kad pataikauju, tikrai ne). 4u.gif. O trumpas "ežiukas" jums iš tiesų tinka. Balsas mums smile.gif
mamalama
QUOTE(Gabija. @ 2008 02 01, 21:00)
Jau seniai rašiau, nes ėjau į ketvirtinį patikrinimą, o tada aš jau susiriečiu kaip sraigė ir laukiu ar ratas neužvažiuos. doh.gif
Mano daktarėlis be komentarų ir žiauriai rimtas veidas, tai kaip pasakė verdiktą, kad jam kažkas nepatinka... ,tai supanikavau.
Šiandien paskambinau dėl markerio, tai užtaikiau ant kito griežto daktarėlio-neteikia informacijos.Tai palaukiau kada keisis pamaina, tai labai gera sesutė suieškojo registratūroje -5,6 markeris.Jei būtų šalia , būčiau išbučiavusi.Tai pirmadienį turbūt nutars arba palikt stebėti arba išoperuos , bet jau chemijos neturėtų duoti.O operacijos nebijau.Drąsus zuikis! 4u.gif
Šiandien neišėjo eiti pasivaikščioti, bet kai sužinojau markerį, tai taip atslūgo įtampa, kad jaučiuosi maratoną ėjusi.
Kaip įrodymas , kad kažkiek kuoktelėjau , nusiunčiau savo nuotrauką Extra radio stočiai.Žada stilingiausią gražiai papuošti.Aišku laimės grąžūs ir jauni, o aš tik
" grąžus buožgalviukas" Adresas balsavimui

http://www.extrafm.lt/lt/stilius/ad09e3138...34b4fb073b8d737
Dėkoju iš karto.
Noriu pakvailioti thumbup.gif , nes  taip atsibodo sirgti, jau 2 metai ir du mėnesiai, kiek galima.Jau drebančiom rankom nebeieškau medžiagos po internetą.
Stengiuosi įsivaizduoti, kad kovo pabaigoje dirbsiu puse etato , kad savęs nenuvarginčiau, eisiu daugiau į gamtą.

Apie draugiją nieko nežinau, nes ir neieškojau.Po pirmų chemijų puoliau į darbus, tai ir laiko nebuvo.Dabar nedirbu, o onkologinėmis temomis tik šiame forume pasiskaitau.Todėl nesu profas , o ir gilintis tiesiog nebenoriu.Mano adresas raisinta@gmail.com .
Gero savaitgalio
*


Ačiū, Gabija, už galimybę pamatyti Jus. Balsavo visa mūsų šeima, nes sūnelis taip liepė: "Ta moteris tokia pati kaip mama". Grįžus po chemoterapijos ant stalo radau nupirktą "Moters savaitgalį" su nuostabia V. Povilionienės šypsena. Stebiuosi savo aštuonmečiu kokia jam svarbi mylimoji dainininkė.
Gabija.
QUOTE(adis @ 2008 02 01, 22:53)
Gabija, malonu susipažinti, bet gi jokio liūdesio veide tongue.gif , SUPER, o Jūs jau man priminėt liūdnąjį asiliuką, kuris ieško savo uodegėlės. Viskas bus gerai, ne tik markeris. ŠAUNUOLĖ. Galvojau, kaip surasti tą uodegėlę, tai, kad jūs jos net nepametėt !!!!
Mano balsas keliauja į Jūsų krepšelį.
*Labas mergaitės
Kad jūs žinotumėt kiek aš pasikroviau teigiamų emocijų nuo vakar dienos.Šiandien ,net nemylimoje virtuvėje skraidau, atvažiuos mano jaunimas ir anukas.
Meluočiau , jei nenorėčiau pramogos pasigrąžinti.Jei pakviestų tai jau būtų pozityvių emocijų bomba, bet ir dabar aš tiesiog kaifuoju nuo jūsų brangiosios pagirų ir gerų žodžių.Jaunystėje negirdėjau tiek komplimentų.
Man tiesiog įvyko emocinis persilaužimas.Ir aš jei galėčiau visas išbučiuočiau ir dar dovanočiau geltonų forzicijų , kurias prasižydinu jau nuo Kalėdų.Nužydi vienos, keičiu kitomis.
Adis aš pagavau savo uodegytę ir laikysiu ją tvirtai prispaudusi.Nors pirmadienį tą mano uodegytę ant lėktuvėlio gerai pataršys, bet kol kas negalvoju , o kaifuoju.
Dėkoju brangiosios.Gero jums savaitgalio.Geros nuotaikos ir sveikatos. 4u.gif
daliuk
sveikutes...as ir prabalsavau bigsmile.gif saunuole tu taip gerai atrodai...kad sveikom reiktu pavydeti...taip inteligentiskai atrodai nu taip...kad zodziu pritrukau...taip gera pasidare...is taves sklinda tokia teigema energija bigsmile.gif kad pavydas baltas sueme...laikykis ir toliau taip nepasiduok saunuole biggrin.gif
_una_
QUOTE(Gabija. @ 2008 02 01, 20:00)
Kaip įrodymas , kad kažkiek kuoktelėjau , nusiunčiau savo nuotrauką Extra radio stočiai.Žada stilingiausią gražiai papuošti.Aišku laimės grąžūs ir jauni, o aš tik
" grąžus buožgalviukas"
*


Subalsavau 4u.gif Betgi tu fantastiška moteris! Ir kiek šviesos tavyje. Linkiu sėkmės.
romantikė
Laba diena.

Vel turiu klausima blush2.gif toms, kurioms darbingumo lygi nustatinejo komisija: geriau dalyvauti komisijos posedyje ar nedalyvauti? ar esmes tai nekeicia?

Atidaviau dokumentus, kuriuos turejau is VUOI, savo terapeutei. Ji perziurejo ir pasake, kad laukia ilgas dokumentu paruosimo procesas ir, kad ji man paskambins, jei bus kas neaisku.

Busiu dekinga uz atsakymus 4u.gif
Koste
Sveikos,

perskaiciau kelias Jusu temas, verkiau ir zavejausi Jumis. Jus saunuoles. I sita tema atejau, nes pries kelias dienas suzinojau, jog mano tevas serga 2 stadijos slapimo pusles veziu. Jau dare jam operacija, jau buvo dvi chemoterapijos, ryt vaziuoja treciai (sake maziausiai reiks sesiu). Niekaip negaliu suprasti, kodel jam dabar taip skauda? Juk dar per kaledas duko su mano vaikais, operuotas buvo gruodzio 18 d., pirma chemoterapija buvo pries dvi savaites, tevas sunkiai keliasi is lovos, kencia skausmus. Noriu paklaust, ar cia jam nuo tos chemijos taip skauda? Niekiap nesuprantu kaip taip staigiai galejo zmogus sugriuti? Mes visa seima tikim, kad si liga pagydoma, kad jau sveiki svesim velykas, kad vasara leisim sodyboje.... ar mes cia nusisnekam? Kas vyksta po tu chemoterapiju, t.y. kai jam bus atliktos visos tos 6-8, kas toliau? zinau, kad tai individualu, bet vis tiek. Aciu Jums
Gabija.
QUOTE(romantikė @ 2008 02 04, 10:05)
Laba diena.

Vel turiu klausima  blush2.gif  toms, kurioms darbingumo lygi nustatinejo komisija: geriau dalyvauti komisijos posedyje ar nedalyvauti? ar esmes tai nekeicia?

Atidaviau dokumentus, kuriuos turejau is VUOI, savo terapeutei. Ji perziurejo ir pasake, kad laukia ilgas dokumentu paruosimo procesas ir, kad ji man paskambins, jei bus kas neaisku.

Busiu dekinga uz atsakymus  4u.gif
*Kauno klinikose viskas greit prasisuko.Šeimos gydytoja, per pusvalandį supildė popierius, tada buvo klinikų komisija, tą pačią dieną, per 5 minutes padėjo parašus, atidavė popierius ir tada važiavau į rajono komisiją.Ten tai kopijų reikia visokiausių, net diplomo , nuotraukyčių.Ten kaba visas sąrašas ko jie nori, kasmet keičia.Po poros dienų atidavė dokumentus , su kuriais važiavau į socialinį, ten vėl sąrašiukas kokių kopijų ir originalų reikia.Taigi per pirmą kartą neprasisuksi, nes vis kokios pisulkos pritrūksta.
Gabija.
QUOTE(Koste @ 2008 02 04, 15:33)
Sveikos,

perskaiciau kelias Jusu temas, verkiau ir  zavejausi Jumis. Jus saunuoles. I sita tema atejau, nes pries kelias dienas suzinojau, jog mano tevas serga 2 stadijos slapimo pusles veziu. Jau dare jam operacija, jau buvo dvi chemoterapijos, ryt vaziuoja treciai (sake maziausiai reiks sesiu). Niekaip negaliu suprasti, kodel jam dabar taip skauda? Juk dar per kaledas duko su mano vaikais, operuotas buvo gruodzio 18 d., pirma chemoterapija buvo pries dvi savaites, tevas sunkiai keliasi is lovos, kencia skausmus. Noriu paklaust, ar cia jam nuo tos chemijos taip skauda? Niekiap nesuprantu kaip taip staigiai galejo zmogus sugriuti? Mes visa seima tikim, kad si liga pagydoma, kad jau sveiki svesim velykas, kad vasara leisim sodyboje.... ar mes cia nusisnekam? Kas vyksta po tu chemoterapiju, t.y. kai jam bus atliktos visos tos 6-8, kas toliau? zinau, kad tai individualu, bet vis tiek. Aciu Jums
*Chemoterapija ne C vitaminas, pažeidžiamas visas organizmas, simptomai -nuo ištisinio vėmimo iki juodo sąnarių skausmo, silpnumo iki apalpimo .Kiekviena chemija komplektuojama iš skirtingų vaistų , priklausomai nuo ligos , todėl ir jos poveikio šalutiniai pojūčiai gali būti įvairūs.Geriausia, klausti gydančio onkologo, tik jis nuspręs ar tai natūrali reakcija į chemiją , ar kas nors negerai.
Linkiu stiprybės Jums ir sveikatos tėveliui, jos prireiks dar ilgam.
Koste
Sveikos,

siandien tevui turejo buti trecia chemoterapija, taciau atlikus kraujo tyrima buvo nustatyta, jog hemoglobinas nukrites iki 66, todel pagulde i ligonine "stiprinti" krauja. Chemijos neleido. Nu nesuprantu, cia normalu ar cia jau labai blogai? unsure.gif
spanguole_rudeni
QUOTE(Koste @ 2008 02 05, 12:49)
Sveikos,

siandien tevui turejo buti trecia chemoterapija, taciau atlikus kraujo tyrima buvo nustatyta, jog hemoglobinas nukrites iki 66, todel pagulde i ligonine "stiprinti" krauja. Chemijos neleido. Nu nesuprantu, cia normalu ar cia jau labai blogai?  unsure.gif
*Konkrečių dydžių aš nepamenu kokie jie buvo mano mamai, tačiau po 2 chemo jai irgi atidėjo trečią chemiją dėl kraujo. tai pasilikom ją per savaitgalį Vilniuje, maitinome vynuogėmis, gėrė daug raudono vyno, valgė granatus, lašišą.. Tai po trejeto-penketo dienų kraujas buvo atsistatęs, chemo darė. o vėliau dar vieną chemiją darė, kraujas buvo geras (užteko trijų savaičių atsistatyti). Tad nenusiminkit, pakalbėkit su gydytoju, kaip pagerinti kraują 4u.gif
Papildyta:
Gabija, pagarba Jums! Mano balsas jau nukeliavo už Jus 4u.gif
adis
QUOTE(Koste @ 2008 02 04, 15:33)
Sveikos,
zinau, kad tai individualu, bet vis tiek. Aciu Jums
*


Mūsų pirmuosiuose forumuose buvo tokia Taurė, jos vyrui buvo šlapimo pūslės vėžys, pagydytas. Jie po gydymo susilaukė mažylės. Pasiskaitinėk, gal ką nors rasi jos pasisakymuose. Dėl skausmų kalbėkit su gydančiu gydytoju, jis įvertins ir pasakys, kiek tie skausmai reikšmingi. Dar pasiskaitykit apie šalutinius vaisto ar vaistų, kuriais gydomas tėvelis, požymius.
Atlikus operaciją, vyksta gijimas, randėjimas, skausmas po operacijos tęsiasi iki metų. Kad būtų ramiau, galite konsultuotis su operavusiu chirurgu.
Aš dar dabar, o esu operuota prieš 2,5 m. jaučiu skausmą, ypač kintant orams. Randas yra jautrus ir visa sritis. (Man pašalinta krūtis).
Koste
QUOTE(adis @ 2008 02 05, 14:45)
Mūsų pirmuosiuose forumuose buvo tokia Taurė, jos vyrui buvo šlapimo pūslės vėžys, pagydytas. Jie  po gydymo susilaukė mažylės. Pasiskaitinėk, gal ką nors rasi jos pasisakymuose.
*Apie Taures vyra skaiciau, nes perskaiciau beveik visas temas, ten labai laimingai praejo, net chemoterapijos nereikejo. Dziugu uz juos smile.gif

Del pokalbio su gydytoju yra sudetinga, nes tevas (jis gi vyras smile.gif ) net bijo jo ko nors klaust, o gydytojai paskaitu neklausiami neskaito. Mane ta nezinomybe kankina, va paskaitau kokios Jus apsisvietusios, o mano tevas nieko nenori zinoti doh.gif Kai pagalvoji, kad jis daugiau nei metus slapinosi krauju ir nekreipe i tai demesio darosi baisu blink.gif O atrodo protingas vyras doh.gif
Keirona
QUOTE(Una Li @ 2008 02 03, 19:02)
Subalsavau 4u.gif Betgi tu fantastiška moteris! Ir kiek šviesos tavyje. Linkiu sėkmės.
*


Ir as subalsavau. Skaitau jus nuolat ir zaviuosiu jumis.
Man paciai pries kokiu 15 metu buvo diagnozuotas kraujo vezys. Tada nebuvo tokiu galimybiu bendrauti arba bent as ju neturejau ir turejau pati viena tai pergyvent...
Gabija.
QUOTE(Koste @ 2008 02 05, 16:07)
Apie Taures vyra skaiciau, nes perskaiciau beveik visas temas, ten labai laimingai praejo, net chemoterapijos nereikejo. Dziugu uz juos smile.gif

Del pokalbio su gydytoju yra sudetinga, nes tevas (jis gi vyras smile.gif ) net bijo jo ko nors klaust, o gydytojai paskaitu neklausiami neskaito. Mane ta nezinomybe kankina, va paskaitau kokios Jus apsisvietusios, o mano tevas nieko nenori zinoti doh.gif Kai pagalvoji, kad jis daugiau nei metus slapinosi krauju ir nekreipe i tai demesio darosi baisu blink.gif O atrodo protingas vyras doh.gif
*Vyrai aplamai nenori nieko girdėti apie mediciną.
O pačiam ligoniui labai sunku emociškai skaityti apie savo ligą, nes informacija apie vėžį dažniausiai ne optimistinė.Aš pati pradžioje po internetą panaršiusi ir verkdavau ir širdis šokinėdavo.Gal , kad jis nesidomi , jo nervams bus lengviau.Taigi jūs bandykit panaršyti po medicininius tinklapius.O gydytojus reikia 'tardyti " nesikuklinant.Aišku jie neturi laiko skaityti paskaitas, ypač jei nieko neklausi.
Labai gera adis nuomonė, o ji mūsų forumo guru.
Gabija.

Labai ačių už balsus.
Jei būčiau sveika , tikrai jokios nuotraukos nebūčiau siuntusi.
Turbūt nuo chemijų galva apsisuko.
O dabar jaučiuosi nuostabiai nuo jūsų žodžių.Emocijos per kraštus liejasi.

Vakar dar apžiurėjo mano "perliuką" ir paliko augti, bei stebėti, nes neaišku kokios jis prabos .Markerį darysiu kas mėnesį.

Nepalieka draugelis ramybėje, tik virvutę tai pailgina , tai visai užveržia.


O ant palangės vazone jau žydi žibutė.Parsinešiau iš miško.


adis
QUOTE(Gabija. @ 2008 02 05, 18:57)
O ant palangės vazone jau žydi žibutė.Parsinešiau iš miško.
*Kaip smagu, pavasaris namuose.

QUOTE(Gabija. @ 2008 02 05, 18:57)
O dabar jaučiuosi nuostabiai nuo jūsų žodžių.Emocijos per kraštus liejasi.
*


Mums, bent man tai tikrai, LAABAI samgu tai girdėti.

QUOTE(Gabija. @ 2008 02 05, 18:57)
Vakar dar apžiurėjo mano "perliuką" ir paliko augti, bei stebėti, nes neaišku kokios jis prabos .Markerį darysiu kas mėnesį.
*Mano limfmazgiai taip buvo stebimi. Daugiau nei pusantrų metų, be jokio gydymo buvau. O pusantrų metų - labai daug. Per tuos metus spėjau nuveikti gerų dalykėlių, vien tai, kad viena dukra baigė mokslus, įstojo toliau mokytis, kita tiesiog paaugo. Dar baigė dailės mokyklą ir mano paraginta toliau mokosi, yra tokis „penktas“ kursas. Su vyru daug gražių dienų kartu. Aplankėm Paryžių ir Romą. Kelionės nunešė man stogą, ir dabar planuoju, kur reikės vykti, kai baigsiu gydymą. Rudenį, tada vėsiau, o bilietukus tai dabar popigiai reikėtų įsigyti. Visur noriu.

Stebėjimai, gali pavirsti keliais metais.
shaiba


Senai skaitau sia tema. Tik truksta ziniu kaip prie jusu prisijungti.Jau turejau
dvi operacijas,chemija,spindulius.bet liga vel atsinaujino... unsure.gif
kriro
sveikos saunuoles 4u.gif skaitau Jusu istorijas ir isgyvenu drauge.. mamai po kruties operacijos skyre spinduliukus, o po ju israse gerti TAMOXIFENA.Zinot, man baisu kartasi del gydytoju poziurio. Pagal viska, mamai jo gerti negalima, nes ji turi diabeta, auksta kraujospudi, sutankejusias kepenis ir dar kalna kitu ligu, bet hematologe i tai nekreipe demesio, per tris menesius rezultatas labai labai neigiamas - markeris teigiamas, kepenys ir visas organizmas apnuodytas, galbut vel reikes operuoti, ir tik todel, kad gydytoja nepaskaite ligos istorijos, nepaziurejo i bendra mamos sveikata, o kreipe demesi tik i veziuka doh.gif kraujas baisus - trigliceridu 10,8, cholesterolis irgi padidintas ir viskas tik nuo Tamoxifeno. Kita savaite vel laukia tomografija ir ko gero vel operacijos ir ilgas gydymas, o prie viso to, mamos imunines sistemos like tik 3 procentai. doh.gif
ne visada gydytojo patrti vaistai yra geriausias budas, tiesiog noriu Jus perspeti, kad Tamoxifenas tinka tikrai ne visoms. o dar bajeris toks, kad pas mama rodo kiausidese vezi, o mama kiausidziu jau 5 metai kai neturi - viskas seniai isimta, gal kas nors galit man sitai paaiskinti, jeigu nieko nera, tai kaip tada gali buti tokie markerio rodikliai???? g.gif
Koste
Sveikos,

tetis kol kas ligonineje, sulasino vakar jam du maisiukus kraujo, chemija leis gal tik rytoj. Gydytojos paklausinet kas kaip yra sudetinga, nes tetis guli Siauliuose, o siaip tevai is kito rajono, mamos darbas toks, kad negali is jo iseit, o vakare gydytojos neberanda, as Kaune, sese Vilniuj. Bandysiu gal penktadieni nusiimt is darbo ir nulekt iki Siauliu.

Gabija, Adis, as Jumis labai zaviuosi 4u.gif . Tikiuosi ir tetis kada bus toks stiprus
linartina
Sveikutes 4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau flirt.gif .
almaklp
[quote=Koste,2008 02 05, 16:07]

Del pokalbio su gydytoju yra sudetinga, nes tevas (jis gi vyras smile.gif ) net bijo jo ko nors klaust, o gydytojai paskaitu neklausiami neskaito. Mane ta nezinomybe kankina, v

Reikia eiti paciai pas gydytoja ir klausti jo tiesiai sviesiai - nebijoti - juk tai Jusu artimo likimas. Reikia parodyti savo atkakluma, nes kitaip jei neklausinesi ir neatkaklausi - nieko nezinosi. O gydytojai patys tikrai nieko nesakys.... Tik neatverkite duru neziniai ... klauskite ir klauskite, nors ir tektu pasigincyti, del informacijos suteikiamo... jus PRIVALOTE zinoti, nebent bijotumete, kad ta tiesa butu per skaudi.
Gal ir pergrubiai as - bet sakau is patirties....

astaxa
QUOTE(kareen @ 2008 02 07, 06:34)
Sveikutes  4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija  ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos  biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau  flirt.gif .
*


dziugios naujienos 4u.gif
ypac saunus sakinys "jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai"- jis palieka teise tiketi iki begalybes, kad galiausiai si liga-taps isgydoma.

O, Tau, galbut- nebereiks tu stipresniu, nes Tavo "draugelis" greiciausiai nebepabus 4u.gif

Gabija.
QUOTE(kareen @ 2008 02 07, 06:34)
Sveikutes  4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija  ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos  biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau  flirt.gif .
*Sveikinu, VALIO,VALIO,VALIO

Kadangi mes esam bandymų objektas blink.gif , tai aš pasidalinsiu savo bandymų patirtimi

Kol jaunos dilgės , vėliausiai iki birželio vidurio prisipjovėm dilgių , vėliau jų kotai sukietėja ir jau nesumalsi. Vyras sumalė (tam reikia jėgos), užpyliau virintu vandeniu ir po to vyras per merlių išsunkė.Kiek pilti vandens nepasakysiu, nes pyliau iš akies.Be vandens neišspausi sulčių.Sulčiaspaudė užsirijo kotais.Jie kaip siūlai apsiviniojo.Po to skystį supilsčiau į kokteilinių ledukų maišelius ir sudėjau į šaldiklį.Dabar kas dieną po 3 kubelius atsišildau ir išgeriu.Daug gal nereikia , jei perteklių draugelis įsisavina.Kiek naudos nežinau , bet po antro chemijos ciklo negėriau jokių ryklio taukų, o kraujas normalus. Skonis fe.... verysad.gif

Dar prisipjausčiau ugniažolės .Ją irgi laikau šaldiklyje ir rauginu išrūgose.Po to geriu.Skonis fe.... verysad.gif

Dar pasidariau pagal rastą receptą česnako su spiritu ištrauką.Geriama pradedant 1 lašeli su pienu ir didinama iki 25 , bent slogos ir gripo dar iki šiol neturėjau. Neutrofilų dabar 62 .Skonis pieno, kvapo nelieka. drinks_cheers.gif

Dar geriu arbatą iš vaistinės "Detoxoset" pavadinimas pasako visą esmę , valo organizmą, žolės lietuviškos ir nebrangios.Skonis visai nieko. drinks_cheers.gif


Dėkoju mergaitės už balsus. 4u.gif Reikės man jums didelį balių iškelti, visa laimė, kad man laimėjimas man negresia, nes niekada nieko nesu laimėjusi.O po jūsų komplimentų galiu žiūrėti į veidrodį.Buožgalviukas, na ir kas?
Bus atrakcija , kai pavasarį pasirodysiu be kepurės.Buvau ilgaplaukė blondinė.Jau dabar nebepažino gydytojo seselė.Bendradarbės mane Pogrebnojumi ax.gif pravardžiuoja.Begėdės!


shaiba


Buvau pas zolininke,sake kad pas mane piktu lasteliu nera. clap.gif Taciau augliukas
jau 6 cm.Mano liga per krauja neplinta,taciau jeigu priaugs organo-ji suvalgys. sad.gif

Truputeli pasimeciau ??Tai kam man chemija leido?Nesutikau nei vieno zmogaus su
panasia diagnoze.Ka zinote apie Liposarkoma?? help.gif
Gabija.
QUOTE(shaiba @ 2008 02 07, 20:46)
Buvau pas zolininke,sake kad pas mane piktu lasteliu nera. clap.gif Taciau augliukas
  jau 6 cm.Mano liga per krauja neplinta,taciau jeigu priaugs organo-ji suvalgys. sad.gif
 
    Truputeli pasimeciau ??Tai kam man chemija leido?Nesutikau nei vieno zmogaus su
  panasia diagnoze.Ka zinote apie Liposarkoma?? help.gif
*
Nepasitikėkit žolininkės nuomone dėl lastelių pyktybiškumo , tam yra klinikiniai metodai.Man virgulėmis nustatė , kad viskas gerai, o buvo metastazės plaučiuose.

Man ,po chemijos praėjus nepilniems metams chemiją teko ,kartoti.Dabar stebima, bet kad išvengsiu 3 chemijos ciklo niekas negarantuoja.

Apie jūsų ligą nieko nežinau, užsidėkit paiešką ir tikrai gausit informacijos.
linartina
QUOTE(shaiba @ 2008 02 07, 20:46)
Buvau pas zolininke,sake kad pas mane piktu lasteliu nera. clap.gif Taciau augliukas
   jau 6 cm.Mano liga per krauja neplinta,taciau jeigu priaugs organo-ji suvalgys. :
Truputeli pasimeciau ??Tai kam man chemija leido?Nesutikau nei vieno zmogaus su
   panasia diagnoze.Ka zinote apie Liposarkoma?? help.gif
*


Liposarkoma buna keturiu rusiu:
1. welldifferentiated
2. туxoid
3. pleomorphic
4. round-cell liposarcomas
1 ir 2 rusis gydoma, 3 ir 4 tik operuojama, salinama.
Leido chemija. kad sustabdyti augliuka. Siaip tai zmoniu su labai dideliu virssvoriu liga.
_una_
QUOTE(kareen @ 2008 02 07, 06:34)
Sveikutes  4u.gif ,
As vakar turejau paskutine 8-aja chemija  ax.gif . Mano onkologe paskyre bandyminius vaistus iki gyvos galvos  biggrin.gif . Jei slapimo tyrimuose nebus proteinu tai ir vartosiu kasdien po 1 tablete. Kol miega vezys gerai tie vaistai, o kai pabus jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai tai paskirs juos man victory.gif .
Gabija nail.gif , linkiu laimeti konkurse, nes as ir balsavau  flirt.gif .
*


Geros naujienos Kareen, smagu girdėt 4u.gif .
shaiba


ACIU,visoms

Man jau du kartus operuota,dabar laukia trecias kartas.Ir virssvoris yra,bet ne toks
tragiskas.Po operaciju ir gydymo svoris krinta,paskui vel atauga kartu su visais
blogaisiais priedais.
. Gal galit bent keliais zodziais kuo tos liposarkomos rusys skiriasi.Nes man visiskai
neaisku,kuria sau prisiskirti.O gydytojai nieko neaiskina,nors gydausi dvejose Kauno
ligoninese.Dabar vel nezinau kurioje operuos. verysad.gif
linartina
QUOTE(shaiba @ 2008 02 08, 00:08)
Gal galit bent keliais zodziais kuo tos liposarkomos rusys skiriasi.Nes man visiskai
    neaisku,kuria sau prisiskirti.O gydytojai nieko neaiskina,nors gydausi dvejose Kauno
    ligoninese.Dabar vel nezinau kurioje operuos. verysad.gif
*Kadangi tau dare operacijas tai 3 arba 4 rusis tau gali buti. Gydytoju klausk g.gif
pleomorphic
Occurring in various distinct forms. In terms of cells, having variation in the size and shape of cells or their nuclei.

The round cell and pleomorphic types are the most aggressive with a relentless history of recurrences. The pathologist must differentiate this tumor from other soft tissue sarcomas, particularly malignant fibrous histiocytomas.

Papildyta:
QUOTE(astaxa @ 2008 02 07, 12:24)
dziugios naujienos  4u.gif
ypac saunus sakinys "jau sukurti nauji stipresni bandyminiai vaistai"- jis palieka teise tiketi iki begalybes, kad galiausiai si liga-taps isgydoma.

O, Tau, galbut- nebereiks tu stipresniu, nes Tavo "draugelis" greiciausiai nebepabus  4u.gif
*As kartais bandau isivaizduoti, kai dexametazonas veikia biggrin.gif kokio storio vokelio arba lagamino reiktu lietuviskiems gydytojams gauti uz dyka bandyminius vaistus lotuliukas.gif .
Tikekimes, kad draugelis nepabus ir neprisimins, nes skleroze dar turi biggrin.gif .
ZoVi
Laba diena visoms!
Daug skaičiau, bet tik dabar prisijungiau prie Jūsų. Mano bėdos tokios pačios kaip ir visų. "Draugelis" II st. krūtyje. Pašalinta krūtis, atliktos 4 chemijos pagal shemą FAC (laukia dar 2). Po to švitinimas. Norėčiau paklausti senbubvių apie tyrimą PET. Kada jis informatyvus? Ar tikslinga atlikti prieš švitinimą? Kaip supratau iš gyd. švitinimo vietą (mano atveju limfmazgiai) pasitenka beveik "aklai". Gal tai padėtų nustatyti tikslią švitinimo vietą? Ar PET l. kenksmingas sveikatai? Kaip dažnai galima atlikti? Gyd. atsakymas buvo toks: saugokis spindulių, jų dar prireiks ateityje. PET tyrimo rezultatai įtakos gydymui neturės. Nemėtyk pinigų į balą. Gal Jūs ką žinote?
romantikė
QUOTE(ZoVi @ 2008 02 08, 10:41)
Laba diena visoms!
Daug skaičiau, bet tik dabar prisijungiau prie Jūsų. Mano bėdos tokios pačios kaip ir visų. "Draugelis" II st. krūtyje. Pašalinta krūtis, atliktos 4 chemijos pagal shemą FAC (laukia dar 2). Po to švitinimas. Norėčiau paklausti senbubvių apie tyrimą PET. Kada jis informatyvus? Ar tikslinga atlikti prieš švitinimą? Kaip supratau iš gyd. švitinimo vietą (mano atveju limfmazgiai) pasitenka beveik "aklai". Gal tai padėtų nustatyti tikslią švitinimo vietą? Ar PET l. kenksmingas sveikatai? Kaip dažnai galima atlikti? Gyd. atsakymas buvo toks: saugokis spindulių, jų dar prireiks ateityje. PET tyrimo rezultatai įtakos gydymui neturės. Nemėtyk pinigų į balą. Gal Jūs ką žinote?
*


Sveika 4u.gif
Mane kankina tas pats klausimas. Noriu tiketi, kad ne visai aklai svitina.
Man pries operacija buvo atlikta kompiuterine tomografija, jos aprasymas yra korteleje, ten aiskiai matosi kur buvo auglys. Po to, chirurugas po operacijos nubraize tokia schema, kur matesi kurioje vietoje buvo ispjautas darinys.
Tai, tikiuosi, panaudojus ta medziaga, svitinimas turetu but gana tikslus ax.gif
O del limfmazgiu srities...neklausiau blush2.gif Pirmadieni mane prades svitinti, tai bandysiu issiaiskinti.
Norejau atlikti MR, bet daktaras mane patikino, kad tikrai ispjove viska ir metyt pinigu tam nereikia. Del PET kolkas negalvojau.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.