Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Onkologinės ligos 7
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai > Čia gyvena viltis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Nikutis
Labas, visoms, tik vakar radau jūsų temą, tai visus 38 puslapius ir perskaičiau. Labai džiugu, kad Jūs tokios stiprios ir turit viena kitą. Sėkmės Jums. Vakar dar nusprendžiau prabalsuoti už Gabiją, galvojau, kad jau nebepriims balsų, bet priėmė, tai ir iš vyro elektroninio pašto nubalsavau. Linkiu Jums laimėti konkursą, bet svarbiausiai ligą.
Gabija.
QUOTE(Nikutis @ 2008 02 19, 17:19)
Labas, visoms, tik vakar radau jūsų temą, tai visus 38 puslapius ir perskaičiau. Labai džiugu, kad Jūs tokios stiprios ir turit viena kitą. Sėkmės Jums.  Vakar dar nusprendžiau prabalsuoti už Gabiją, galvojau, kad jau nebepriims balsų, bet priėmė, tai ir iš vyro elektroninio pašto nubalsavau. Linkiu Jums laimėti konkursą, bet svarbiausiai ligą.
*Labas
Dėkoju už balsus.
Aš laidos nežiūrėjau, negalėjau morališkai.Filmą žiūrėjau,bet ir jis man kažkaip sunkus.
Forumą skaitau kasdien, bet dabar buvo rašoma vien medicininiais klausimais, o aš tiesiog nesu įsigilinusi į medikamentus ir ką ten man lašina.
Šiandien dukros gimtadienis, bet visų dėmesys į mažiuką-4,5 mėnesio.Visi įžiūrim begalę talentų ir stebūklų.Gaila , kad greit pavargstu , o jis 8 kg sveria yra ką nešti, o jis labai mėgsta "šokius su žvaigžde", tuoj pareiškia protestą , jei atsisėdi.
Linkiu visoms geros nuotaikos, ryžto ir tikėjimo stebūklais 4u.gif , kad tai ką patyrėme buvo laikina.Buvo , praėjo ir tiek.
vobla
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios Vobenzimą? ar verta?
Ir dar norėjau paklausti- kada po chemijos pradeda slinkti plaukai? jau dvi chemijas mama atlaikė ir kol kas su savais. ar yra vilties, kad jie gali visai neslinkti?
carvel
[quote=Ramunike,2008 02 18, 17:21]
Didelės sėkmės Tau.Tikiuosi esi ne viena ten...yra dar kažkas iš lietuvių...Tikiuosi,kad Tavo darbdaviai bus sąžiningi ir geri žmonės...Patarimas iš mano asmeninės patirties- pasiimti atlyginimą už kiekvieną mėnesį,o ne tada kai važiuosi namo.Švedai sukti labai...kol jiems nauda, gražiai kalba ir šypsosi,bet kai eteina laikas atsiskaityti su užmokesčiu tada va ir parodo savo tikrąjį veidą...pasidaro gaila atiduoti pinigus ir pradeda kabinėtis prie visko...
Gaila,kad UPSALA toli nuo mūsų...pagalvojau gal tu kur pietinėj Švedijoj esi.Taip būna,kad pradžioje pasiilgstama namų,bet pagyvenus lilgesnį laiką čia,priprantama ir grįžus Lietuvon norisi kuo greičiau atgal iš jos...
Jei iškiltų kokių klausimų,kas liečia gyvenimą čia,drąsiai klausk...Na,o su šunim dirbti gali ne kiekvienas...Švedų šunys prisileidžia tik labai gerus žmones...Reiškia Tu gerietė,jei radai bendrą kalbą su šiais gyvūnais...Sėkmės ir sveikatos 4u.gif
*

[/quote

Labas,labas,cia zmones geri ir jau patikrinti,saziningi,o sunes as pati labai myliu,todel mes labai greitai susidraugavom,bet kita savaite ko gero vaziuosiu jau namo,nes pradejo vezt labai daug sunu,labai daug darbo ir taip 20 turiu,o dar kas dien po 5 atveza ir reikia juos visus sutvarkyt,bijau kad pristigsiu jegu,prarasiu sveikata,o tiek neuzdirbsiu,kiek paskui vaistams reikes.Seimininke patenkinta,kad taip greit sukuosi,bet kas man is to,kad dar alga pakeltu,gal ir pagalvociau.Cia turiu savo automobili,nereikia moketi uz nuoma,bet paskaiciavau,kad namuose beveik ta pati uzdirbu neskubedama,tad ko gero pusiu i namus,ten as labiau reikalingesne mirksiukas.gif .
Gabija.
[quote=vobla,2008 02 20, 14:57]
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios Vobenzimą? ar verta?
Ir dar norėjau paklausti- kada po chemijos pradeda slinkti plaukai? jau dvi chemijas mama atlaikė ir kol kas su savais. ar yra vilties, kad jie gali visai neslinkti?
*


/quote]

Apie vaistus nežinau nieko.

Plaukai per pirmą chemijos ciklą-6 kartai, tik išretėjo, bet liko pakankamai.
Per antrą ciklą iškrito jau po pirmo karto praėjus mėnesiui.Taigi priklauso nuo chemijos sudėties.
shaiba
[quote=vobla,2008 02 20, 13:57]
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios Vobenzimą? ar verta?

[/quot
vobenzima pataria vartoti visiems po onkologiniu operaciju,dar sake kad reiktu vartoti
pastoviai.Ar verta? nezinau,man asmeniskai nepadejo.


Kokioje sanatorijoje geriausia onkologiniu ligoniu po operaciju prieziura??Patarkite
mamalama
QUOTE(vobla @ 2008 02 20, 15:57)
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios Vobenzimą? ar verta?

Vobenzimą vartojau keletą metų kai buvo nustatyta fibroadenoma. Išleidau daugybę pinigų, o rezultatas - vėžys. Visoms dabar patariu operuotis, o paskui jau ieškoti kuo sau padėti. Vobenzymas brangus, reikėdavo gerti, rodos, po 30 tablečių per dieną. Aš ne specialistė, negaliu patarti, tik dalinuosi savo patirtimi.
Papildyta:
Kokioje sanatorijoje geriausia onkologiniu ligoniu po operaciju prieziura??Patarkite
[/quote]
Toms, kurios į sanatoriją važiuoja sveikatos stiprinti, o ne kažkokio ypatingo konforto ieškoti, drąsiai galiu siūlyti Birštono "Tulpę". Man po operacijos buvo labai svarbu kas ir kaip man padės. Esu labai dėkinga ir gydžiusiai gydytojai, ir visam personalui.
linartina
Oi mergaites, perskaiciau Lietuvos ryte apie Janina Misciukaite doh.gif . Is pradziu buvo nurodyta, kad kaklo kraujagysles operavo, dabar jau raso kad zarnyno vezys. Siaubas doh.gif veziukas kai reikiant isisienavo. Siaubinga netektis.
ZoVi
QUOTE
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios Vobenzimą? ar verta?

Vobenzima vartojau ir po operacijos ir chemijos metu. Gal todel chemija pernesu gana lengvai. Plaukai isretejo tik po 4 karto, pykinimu, burnos isopejimu, virskinimo problemu neturiu. Silpnumas kamuoja tik viena diena. Gydytoja sake, kad vobenzimas kai kam palengvina salutinius poveikius. Chemija gaunu stipria, pagal FAC scema. Po operacijos geriau po 12 tab. chemijos metu po 6.
Buvau "Tulpes" sanatorijoje. Labai patiko skyriaus vedejos poziuris i ligones, jos kompetencija.
Sekmes jums
adis
QUOTE(vobla @ 2008 02 20, 14:57)
Merginos, ar esat kuri po chemoterapijos vartojusios Vobenzimą? ar verta?
*


Vobla, primink, koks tavo mamai vėžys? Tiek daug naujų atvejų, kad nebeatsirenku. Kokiu tikslu vartosit Wobenzym? Labai aiškiai yra išdėstytos vaisto indikacijos jo aprašyme:
Wobenzym®
Onkologoniams ligoniams labiau skirtas Wobe-Mugos E.
Wobe-Mugos® E
Kadangi į abiejų sudėtį įeina ananaso ir papajos vaisių tam tikros veikliosios medžiagos (kurios manoma turi poveikį vėžinėms ląstelėms) – tai ir siūlo medikai Wobenzym kaip Wobe-Mugos E pakaitalą. Priežastis labai paprasta: Wobenzym pigesnis. Aš manau, kad veiksmingesnis yra Wobe-Mugos E, nes ir anotacijoje tiksliai nurodyta, skirtas onkologiniams ligoniams. Tačiau kainos ženkliai skiriasi.
Paprastai medikamentų poveikio nėra tada, kai vartojama per mažomis dozėmis arba ne pagal paskirtį. Dar vėžys vėžiui nelygus. Kaip kažkada minėjau, gali gerti negėręs Angiocell, jei nėra angiogenezės, pvz. prie limfomų, kitų kraujo vėžių (kol nėra metastazių organuose), jis bus absoliučiai neveiksmingas ir nepadės.
Tiek Wobenzym, tiek Wobe-Mugos E kainas galit susižinoti čia: Vaistai. Paieškos laukelyje „vaistai“ įvesdama tikslų vaisto pavadinimą. Paprastai būna dar ir anotacijos. Pasiskaitykite dar kartą, kartais jos šiek tiek skiriasi.
Kada siūlo medikai Wobenzym, kai pacientai arba jų gimininės pristoja, ką mums vartoti? Siūlo medikamentą, kuris nekenkia, kažkiek padeda. Jūs iš forumiečių sulaukėt dviejų atsiliepimų, kad veltui išmesti pinigai. Taip būna, kai naudoja ne pagal paskirtį, tiesiog nusiraminimui, kad kažką vartoju, ne tinkamomis dozėmis. Ar tiesiog Jums tas preparatas neveiksmingas, Jūsų jo neįsisavinate. Beje, trečioji forumietė sako – padeda. Labai individualu.
Pvz., J. Ruolia Wonenzym dažniausiai siūlo vartoti suvalgyto maisto virškinimui gerinti, apykaitos produktų pašalinimui, kai yra virškinimo problemų reabilitacijos ir remisijos laikotarpiu.
Mano onkologė yra skeptiška šių maisto papildų atžvilgiu, nes kainos didelės, ryškaus poveikio greitai nėra, reikia vartoti labai ilgą laiką ir, matyt, rezultatas, neatitinka išlaidų.
Galima sėkmingai vartoti papajų ir ananasų vaisius, būtina sąlyga – pastoviai ir ilgai.
Anotacijose pateikiama gamintojo informacija paprastai yra teisinga, tačiau kartais per daug išpūsta, paprastas saldainiukas įvyniotas į labai gražų popieriuką.


Shaiba, dėl sanatorinio gydymo. Jums liposarkoma? Visų pirma, ar po naujai išleistų R.Turčinsko pataisų dėl sanatrorinio gydymo, jums sanatorija iš viso priklauso, gal jūsų ligos nėra ligų sąraše? Antra, ko tikitės iš sanatorijos? Onkologiniams ligoniams reabilituotis labai gerai tiktų Birštono „Tulpė“. Bet ji labiau pritaikyta tiems ligoniams, kuriems reikia atgauti tam tikras prarastas funkcijas, pvz. po krūtų operacijų, pašalinus limfmazgius prastai kyla ranka, gresia limfostazė, po gimdos, kiaušidžių operacijų yra problemų su vaikščiojimu (ta pati limfostazė, jei šalinti limfmazgiai, apsunkintas randų gijimas). Žarnyno ir skrandžio - speciali dieta. Sanatorijos sąlygos normalios, kolektyvas nuostabus. Prieš porą metų, kol valgykla priklausė sanatorijai maistas buvo labiau pritaikytas onkologiniams ligoniams, diferencijuotas. Dabar pastatyta nauja kavinė, sanatorija su ja sudariusi sutartį, maistas kaip maistas, vieną dieną geresnis, kitą prastesnis. Birštono gamta ir ramybė turi savo pliusų.
Ką aš daryčiau? Nueičiau į ligonių kasas, paprašyčiau sąrašo sanatorijų, kurios tiktų pagal mano ligos indikaciją, pasiskambinčiau į tas sanatorijas, pasiteiraučiau, kokias procedūras man gali suteikti, kokios bus gyvenimo sąlygos (girdėjau, kad Druskininkuose atvykstantys su sanatorijų kelialapiais apgyvendinami labai prastuose korpusuose, kurie nerenovuoti, bet gal tai tik gandas) ir tada išsirinkčiau pagal savo poreikį. Jei jokių rimtų procedūrų sanatorijos neskirtų, tada važiuočiau prie jūros, nes ją labai mėgstu.
romantikė
Jei man duos siuntima sanatorijon, vaziuosiu i Birstona, nes jau seniai apsisprendziau adis patarimu deka.

Del papildu man pradejo suktis galva. Lyg ir reikia kazko organizmui, bet nezinau ko. Wobe-mugos - per brangu.
Daug kas labai rekomenduoja Tian Si kardiocepsa...nzn, nes neturiu nuomones.
Yra tokie papildai FitLine vadinasi, geros kokybes, gamyba ju vyksta pagal kosmines technologijas...irgi brangu.
Dar suzinojau apie Karotinoalieju (ne tas, apie kuri pries kazkiek laiko labai daug diskusiju buvo), turinti geru gydomuju savybiu. Bandysiu susisiekti su zmogum, kuri tuo uzsiima, prasysiu info.
Siuo metu Omega3 - mano papildas. Dilgeliu, medetku ir kraujazoliu misinys - mano arbata kasdienine. Na ir vit C.
Pas Ruolia dar nebuvau. Po svitinimo turbut nueisiu.

arune, kaip laikaisi? Parasyk pora-trejeta zodziu kai uzbegsi cia...

vobla, del plauku - priklauso nuo vaistu. Man (FAC schema) labai pradejo slinkti po 2 chemijos. Antakiai ir blakstienos liko, o nuo kitu kuno daliu plaukai dingo.
Paskutine chemija buvo pries menesi, paskutini karta plauku likucius nuskutau sausio pradzioje - dabar jau toks fainas mielas eziukas ant galvos bigsmile.gif
adis
QUOTE(romantikė @ 2008 02 21, 13:57)
Del papildu man pradejo suktis galva. Lyg ir reikia kazko organizmui, bet nezinau ko. Wobe-mugos - per brangu.
Daug kas labai rekomenduoja Tian Si kardiocepsa...nzn, nes neturiu nuomones.
Yra tokie papildai FitLine vadinasi, geros kokybes, gamyba ju vyksta pagal kosmines technologijas...irgi brangu.
Dar suzinojau apie Karotinoalieju (ne tas, apie kuri pries kazkiek laiko labai daug diskusiju buvo), turinti geru gydomuju savybiu. Bandysiu susisiekti su zmogum, kuri tuo uzsiima, prasysiu info.
*


Dėl papildų. Pasiieiškokite informacijos anglų kalba. Pasižiūrėkit, ką kalba kitų onko forumų dalyviai, kad ir rusų, anglų kalbomis. Daugelis jų nežino apie jokius Tian Si. Tian Si rinka orientuota į Rusiją, buvusias sovietines respublikas. Reklamos daug. Gal perdaug. Labai jau super papildai. Vokiečiai, šveicarai tokių stebuklų negirdėję. Paprastai reikalingos didelės dozės, kiek skaičiau per mažos papildų dozės turi neigiamą efektą. Kiekvienam žmogui jos individualios, jau vien kūno masė skiriasi. Reikalingas kompetetingas medikas, paimantis ne tik pinigus, duodantis garantiją ir prisiimantis atsakomybę.
Anksčiau į Lietuvą važinėjo iš Rusijos toks E. Trifonovas, prisistatinėdavo kaip akademikas. Dėdavo savo reklaminius straipsnius apie epimikroelfitą E net į respublikinę spaudą, tokią kaip L. rytas. Jo epimikroelfitas gydė VISUS vėžius, bet kokios stadijos, kol vienas ar viena pacientė neapkėlė triukšmo. Pasipylė ligonių atsiliepimai ir nusiskundimai. Papildas kainavo ne kapeikas. Prieštai ir aš juo domėjausi. Buvau jo paskaitoje, bendradarbiai nusiuntė, visaip stengėsi padėti. Pristatė savo papildą kaip panacėją. Pagydo IV stadijos vėžį 98 %. Likę 2%, per vėlai pradėjo gydymą, papildas dar nepradėjo veikti. Nobelio premija seniausiai turėtų būti! Paieškojau informacijos Rusijos saituose. O Rusijos internetinuose puslapiuose jokios informacijos! Ar neįtartina? Dabar gal jau atsirado, aš aiškinausi prieš dvejus metus.
Onkologai laikosi nuomonės, jei moksliškai neįrodyta, veiksmingumas abejotinas. Čai diskutavome su vaistininku apie ženšenį - užklausiau onkoinstitute Santariškėse, ką man atsakė:
Mano klausimas


QUOTE(romantikė @ 2008 02 21, 13:57)
Siuo metu Omega3 - mano papildas. Dilgeliu, medetku ir kraujazoliu misinys - mano arbata kasdienine. Na ir vit C.
*


Tikrai nepakenks. Tik dilgėlės kelia geležį, ar jos trūksta? Kraujažolės ir dilgėlės didina krešumą. Kokie jūsų trombocitai, jei norma viskas gerai. Jei perdaug, nereikėtų. Onkoliginiams ligoniams linkę užkilti. Trombozės nenorėtumėte?
romantikė
QUOTE(adis @ 2008 02 21, 13:32)
Dėl papildų. Pasiieiškokite informacijos anglų kalba. Pasižiūrėkit, ką kalba kitų onko forumų dalyviai, kad ir rusų, anglų kalbomis. Daugelis jų nežino apie jokius Tian Si. Tian Si rinka orientuota į Rusiją, buvusias sovietines respublikas. Reklamos daug. Gal perdaug. Labai jau super papildai. Vokiečiai, šveicarai tokių stebuklų negirdėję. Paprastai reikalingos didelės dozės, kiek skaičiau per mažos papildų dozės turi neigiamą efektą. Kiekvienam žmogui jos individualios, jau vien kūno masė skiriasi. Reikalingas kompetetingas medikas, paimantis ne tik pinigus, duodantis garantiją ir prisiimantis atsakomybę.

Tikrai nepakenks. Tik dilgėlės kelia geležį, ar jos trūksta? Kraujažolės ir dilgėlės didina krešumą. Kokie jūsų trombocitai, jei norma viskas gerai. Jei perdaug, nereikėtų. Onkoliginiams ligoniams linkę užkilti. Trombozės nenorėtumėte?
*Apie Tian Si skaiciau daug neigiamos info rusiskame oncoforume.
Deja, kompetetingu mediku, duodanciu garantija ir prisiimanciu atsakomybe kas liecia papildus, beveik nera...arba as ju nesutikau savo kelyje.

Del mano arbatos, tai geriu viena puodeli ryte, po linu semenu aliejaus saukstelio(ant tuscio skrandzio) ir dvieju stikliniu vandens. Cia mano rytinis ritualas rolleyes.gif
Hb mano 105-115. Auktesniu rodikliu nebuna. Ir niekad nebuvo. Cia su liga nesusijes dalykas.
Trombocitai lyg ir normos ribuose g.gif Trombozes nenoreciau schmoll.gif
ax.gif
adis
QUOTE(romantikė @ 2008 02 21, 14:40)
linu semenu aliejaus ...
*Labai geri atsiliepimai.
Jei trombocitai neviršija normos keliais kartais, viskas OK.

Kai būsi sanatorijoje, bus pokalbis su Aušra Mituzaite, ji skyriaus vedėja. Pasiklausinėk, ką pasiūlytų. Turi daug informacijos, išsiklausinėja kiekvieną ligonį, ką vartoja, kokias liaudiškas priemones. Protinga moteris. Suplaukia informacija iš visos Lietuvos, žmonės yra su ja atviresni, nei su onkologais. Atvyksta gydytis ne tik iš Santariškių, Kmuk, ar Kauno onkologinio, kitų centrų taip pat. Būdama protinga, padaro savo išvadas...tai tiek galiu tik...
Dar: iš anksto pasiskambink ir rezervuok vietą, gali pavasarį nebūti. Prieš kokias dvi savaites, kai spinduliavimas eis į pabaigą. Anksčiau sanatorijoms buvo apribojimai, turi atvykti per tris dienas, nuo gydymo pabaigos. Dabar nežinau. Yra vienutės palatos, bet jų nedaug ir poreikio tokio gal neturėsi – būti viena. Kitos dvivietės, dušas, tualetas prie kiekvienos.
Tulpė

Hemoglobinui reikia laiko, kai po tokių gydymų, jis net sakyčiau, labai geras.
romantikė
QUOTE(adis @ 2008 02 21, 13:57)
Labai geri atsiliepimai.
Jei trombocitai neviršija normos keliais kartais, viskas OK.

Kai būsi sanatorijoje, bus pokalbis su Aušra Mituzaite, ji skyriaus vedėja. Pasiklausinėk, ką pasiūlytų. Turi daug informacijos, išsiklausinėja kiekvieną ligonį, ką vartoja, kokias liaudiškas priemones. Protinga moteris. Suplaukia informacija iš visos Lietuvos, žmonės yra su ja atviresni, nei su onkologais. Atvyksta gydyti ne tikiš  Santariškių, Kmuk, ar Kauno onkologinio, kitų centrų taip pat. Būdama protinga, padaro savo išvadas...tai tiek galiu tik...
Dar: iš anksto pasiskambink ir rezervuok vietą, gali pavasarį nebūti. Prieš kokias dvi savaites, kai spinduliavimas eis į pabaigą. Anksčiau sanatorijoms buvo apribojimai, turi atvykti per tris dienas, nuo gydymo pabaigos. Dabar nežinau. Yra vienutės palatos, bet jų nedaug ir poreikio tokio gal neturėsi – būti viena. Kitos dvivietės, dušas tualetas prie kiekvienos.
Tulpė

Hemoglobinui reikia laiko, kai po tokių gydymų, jis net sakyčiau, labai geras.
*


Kaip visada DIDELIS ACIU uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dabar irgi reikia isvaziuot 3 dienu laikotarpiu. Skambinsiu i sanatorija is anksto butinai. Bet is pradziu reikia suderint visus aspektus ligonineje.
Hb mano visa gyvenima toks. Per chemija zemiausiai buvo nisirites iki 103.
motinyte
sveikos visos, neseniai palaidojau mamytę..sirgom ilgai gyvenom vien vaistais...aš čia su tokiu gal keistu pasiūlymu..liko nemažai visokių vaistų..išmest kažkaip gaila..kai pagalvoji gal kas nors neįstengia nusipirkti..galėčiau atiduot.. visų pavadinimų net nežinau kiek pamenu tai Venter, Preducal (lygtai), dar Cerucal..ir lyg Sorbisterito likę, kuris jei nekompensuoja yra gana brangus (čia dializuojamiems ligoniukams turbūt)..va tai tiek..
vobla
QUOTE(adis @ 2008 02 21, 12:08)
Vobla, primink, koks tavo mamai vėžys? Tiek daug naujų atvejų, kad nebeatsirenku. Kokiu tikslu vartosit Wobenzym?
*


Limfoma, trečia stadija. Buvo operuota pernai sausį, paskui du ilgi švitinimo kursai, o dabar jau antra chemija...Kol kas laikosi visai neblogai... na, kiek tai įmanoma.
Aš čia pas jus dažnai paskaitau- renku žinias, vagiu mintis blush2.gif , tik rašau retokai...
O vobenzimą gydytoja rekomendavo, bet nusprendėm , kad negers dabar- nes ir taip labai daug vaistų visokių gauna- saujomis... dar du kursai chemjos liko. Jei daugiau neskirs- tai po visko paskui galima bus gal pagerti to vobnzimo g.gif

QUOTE(romantikė @ 2008 02 21, 13:57)vobla, del plauku - priklauso nuo vaistu. Man (FAC schema) labai pradejo slinkti po 2 chemijos. Antakiai ir blakstienos liko, o nuo kitu kuno daliu plaukai dingo.
Paskutine chemija buvo pries menesi, paskutini karta plauku likucius nuskutau sausio pradzioje - dabar jau toks fainas mielas eziukas ant galvos  bigsmile.gif
*


mama gauna mėlyną chemiją. aplink ligoninėj niekas tokios nėr gavęs- nėr su kuo palygint... unsure.gif
-----------
ačiū visom už atsakymus 4u.gif
Ramunike
[quote=vobla,2008 02 22, 18:39]
Limfoma, trečia stadija.

Ar gali parašyti kokia tai limfoma{Hodžkino,neHodžkino},ir kokiam organe konkrečiai aptiko pagrindinį auglį...rašai operavo?
Labai ačiū.Ištvermės...
vobla
[quote=Ramunike,2008 02 23, 00:23]
[quote=vobla,2008 02 22, 18:39]
Limfoma, trečia stadija.

Ar gali parašyti kokia tai limfoma{Hodžkino,neHodžkino},ir kokiam organe konkrečiai aptiko pagrindinį auglį...rašai operavo?
Labai ačiū.Ištvermės...
*

[/quote]
ne, ne hodžkinso, kaip supratau tokia limfoma puola tik jaunus žmones, ir ji agresyvesnė nei ta, kuria serga vyresni žmonės... mamos- pasyvi limfomos forma, ji lėtai progresuoja, bet ... Auglys pernai sausį buvo operuotas stubure, maždaug ties mentimis. mano manymu aperacija buvo labai vykusi ir tikrai vertėjo ją daryti, tik pradžioj mamą buvo sunku tuo įtikint. kažkiek dar tokių pat darinių visgi liko kitose stuburo vietose, bet jie buvo švitinti, o dabar gauna chemiją... kaip informavo medikai, mamos ligos neįmanoma išgydyti visiškai, bet galima pristabdyti, kas ir yra bandoma...Kol kas neaišku kiek liga pasiduoda, išsamius tyrimus darys tik po visų chemijos kursų...Visgi manau, kad einama teisinga linkme ir tiek operaciją, tiek chemijas ir švitinimus lyg šiol atlaikė kur kas šauniau, nei buvo galima tikėtis...Ne šventė žinoma, bet ir ne toks košmaras kokio tikėjausi...bent jau lyg šiol, o kas bus vėliau- matysim...
gitnei
Labas vakaras,

Vasario 16 d. palaidojau savo tėvelį.......nuo ligos pradžios kai sužinojau diagnozę cholangiocarcinomą, praėjo tik tiek..... nespėjau net suvokti,o jau nebėra....ir nebebus
egluciukas
QUOTE(gitnei @ 2008 02 23, 19:38)
Labas vakaras,

Vasario 16 d. palaidojau savo tėvelį.......nuo ligos pradžios kai sužinojau diagnozę cholangiocarcinomą,  praėjo tik tiek..... nespėjau net suvokti,o jau nebėra....ir nebebus
*
Uzuojauta tau verysad.gif console.gif Buk stipri, linkiu tau stiprybes, pamatysi viskas bus gerai, praeis kazkiek laiko ir skausmas sumazes. As kai buvau 8 metuku palaidojau mama ir teti, bet gyvenimas jau toks yra. Dievas pasiimas tuos zmones , kuriu jam reikia. Stiprybes!!
Ramunike
QUOTE(vobla @ 2008 02 23, 16:38)
ne, ne hodžkinso, kaip supratau tokia limfoma puola tik jaunus žmones, ir ji agresyvesnė nei ta, kuria serga vyresni žmonės... mamos- pasyvi limfomos forma, ji lėtai progresuoja, bet ... Auglys pernai sausį buvo operuotas stubure, maždaug ties mentimis. mano manymu aperacija buvo labai vykusi ir tikrai vertėjo ją daryti, tik pradžioj mamą buvo sunku tuo įtikint. kažkiek dar tokių pat darinių visgi liko kitose stuburo vietose, bet jie buvo švitinti, o dabar gauna chemiją... kaip informavo medikai, mamos ligos neįmanoma išgydyti visiškai, bet galima pristabdyti, kas ir yra bandoma...Kol kas neaišku kiek liga pasiduoda, išsamius tyrimus darys tik po visų chemijos kursų...Visgi manau, kad einama teisinga linkme ir tiek operaciją, tiek chemijas ir švitinimus lyg šiol atlaikė kur kas šauniau, nei buvo galima tikėtis...Ne šventė žinoma, bet ir ne toks košmaras kokio tikėjausi...bent jau lyg šiol, o kas bus vėliau- matysim...
*Mano vyrui buvo 43m,kai susirgo.Dabar beveik 2m,kaip remisijoj...Taip,limfomos- Hodžkino ar neHodžkino yra daugybė rūšių...išgydyti negalima,bet pristabdyti kuriam laikui įmanoma...tik liūdna,kad Dievas težino kiek ilgam...
Stiprybės,ištvermės ir tikėjimo 4u.gif
Vaivos juosta*
Labas. Niekad nemaniau, kad teks lankytis tokiuose skyreliuose kaip "Pasidalinkim netekties sievartu" ar "Onkologinės ligos"..... prabėgdavau pro jas kaip nuo ugnies.
Noriu manyt, kad man bus viskas gerai - trečiadienį važiuoju į onkologinį Kaune darytis tyrimų ( guzelis ramybės neduoda ).
Prisiskaičiau visko.
O pačioj pradžioj gal skiria gydymą vaistais? Ar iš kart operacija?
vobla
QUOTE(Ramunike @ 2008 02 24, 15:50)
Mano vyrui buvo 43m,kai susirgo.Dabar beveik 2m,kaip remisijoj...Taip,limfomos- Hodžkino ar neHodžkino yra daugybė rūšių...išgydyti negalima,bet pristabdyti kuriam laikui įmanoma...tik liūdna,kad Dievas težino kiek ilgam...
Stiprybės,ištvermės ir tikėjimo  4u.gif
*


na, matai ši liga mums jau ne naujiena- nuo jos mirė ir mano močiutė ( mamos mama). nuo ligos diagnozavimo iki mirties 10 metų nugyveno. Ir visus juos pilnavertiškai nugyveno, ne ant patalo, o tik su mažesnėm ar didesnėm krizėm... Mirė prieš 20 metų jau, tai jei sugebėjo tiek nugyvent prie anų laikų medicinos, manau prie šių laikų- galima ir antra tiek nugyvent...Na bent jau to tikiuosi... unsure.gif O su saule- nieks negyvena...
svikute
sveikos, mano mama serga veziu nuo 2005m.prasidejo viskas nuo kruties operavo 2 kartus leido dau chemijos dare spinduline terapija po gydymo pasitikrinom kaip ir viskas gerai,liepe atvaziuot po metu,po 6 men. susirgo bronchitu,padarem rentgena pasake kad daugibines metastazes plauciuose o krutis pasveikopradejo gydyti biologiniais vaistais,gyde puse metu siuo metu vaistu neturi savijauta mamos pablogejo stipriai dusta be deguones kaukes neisbuna net 5 min.gydyti jau atsisako,gal zinot kokiu liaudisku priemoniu.
modute
Laba diena merginos,
nuo rudens pradėjau skaityti jūsų pasisakymus, labai daug ir man stiprybės suteikė. Aš taip pat sergu vėžiu. Man kiaušidžių vėžys. Jau turėjau dvi operacijas, per pirmą išoperavo cistą, po to sužinojo kad pikta tai darė antrą operaciją ir tada jau išėmė viską. Man tik 29 m, norėjom antro vaikelio, kai bandėm pastot sužinojom kad turiu cistą. Kai išoperavo jau antrą kartą sužinojau kad buvauų pastojusi, nors ir saugojomės. Na taip skaudu dar nebuvo, negana to kad vėžys ir taip jau kad neturėsiu daugiau vaikučių tai dar ir buvau nėščia. Bet dabar jau šiek tiek lengviau, skausmas atlėgsta. Gaunu chemiją, turiu vilties, nes noriu užauginti dukrelę, jai dabar 3 m. Man 1c stadija G3.
adis
1) Kodėl tik po metų atvažiuoti? Kai po gydymo pirmus metus profilaktiniai pasitikrinimai reikalingi, kad 3 mėn.?

Daug rašyta forume apie barsuko taukus. Jie padeda prie dusimo. Kreipkitės dar į medikus. Gal skysčiai kaupiasi ir juos nutraukti reikia. Ligoniams taip būna.
2) Kodėl neturi biologinių vaistų? Gal jie neefektyvūs?
Gabija.
QUOTE(modute @ 2008 02 25, 09:46)
Laba diena merginos,
nuo rudens pradėjau skaityti jūsų pasisakymus, labai daug ir man stiprybės suteikė. Aš taip pat sergu vėžiu. Man kiaušidžių vėžys. Jau turėjau dvi operacijas, per pirmą išoperavo cistą, po to sužinojo kad pikta tai darė antrą operaciją ir tada jau išėmė viską. Man tik 29 m, norėjom antro vaikelio, kai bandėm pastot sužinojom kad turiu cistą. Kai išoperavo jau antrą kartą sužinojau kad buvauų pastojusi, nors ir saugojomės. Na taip skaudu dar nebuvo, negana to kad vėžys ir taip jau kad neturėsiu daugiau vaikučių tai dar ir buvau nėščia. Bet dabar jau šiek tiek lengviau, skausmas atlėgsta. Gaunu chemiją, turiu vilties, nes noriu užauginti dukrelę, jai dabar 3 m. Man 1c stadija G3.
*Guosti šiuo atveju banalu.Reikia džiaugtis , kad kiaušidžių vėžį nustatė pirmoje stadijoje.Taip praktiškai nebūna.Mano cirurgas sakė, kad net operuojant ,vizualiai atrodo viskas sveika, o būna kiaušidėse vėžys.
Tavo sudėtinga situacija kartu išgelbėjo tave ir dukrytei mamą.Tai kas buvo , turi likti praeičiai, nes mintys apie praeitį vagia mūsų dabarties ir ateities akimirkas.
Skaityk literatūrą apie pozityvų mastymą, galvok apie ateitį.Įsivaizduok kokia sveika šoksi per dukters vestuves. 4u.gif Viskas bus gerai, jei susikursi šviesų ateities midelį.Mintys irgi materializuojasi.
vi_
QUOTE(kareen @ 2008 02 21, 03:41)
Oi mergaites,  perskaiciau Lietuvos ryte apie Janina Misciukaite  doh.gif . Is pradziu buvo nurodyta, kad kaklo kraujagysles operavo, dabar jau raso kad zarnyno vezys. Siaubas  doh.gif veziukas kai reikiant isisienavo. Siaubinga netektis.
*Netektis siaubinga. Bent tai ne vėžio darbas. Sepsis. Dažnai būna po žarnyno operacijos. Maniškiui irgi buvo. Vos išsikapstė...

_______________________

adis, gal esi pakeliui ką perskaičius apie nepiktybinių auglių suaktyvėjimo priežastis? Per 2 mėn. dukterėčiai fibroadenoma padidėjo dvigubai, tad liepta skubiai operuotis. Bandėme pasiieškoti priežasčių, t.y. kas jau tokio per tuos 2 mėn. įvyko. Padidėjo nakvišų dozė, buvo ilga kelionė į kitą pasaulio pusę ir atgal (nerimas, ekstremalios oro sąlygos, etc.). Lyg ir viskas.

Neramu man. Viena fibroadenomos operacija jau buvo prieš maždaug 10 metų. Kiek skaičiau, fibroadenomos labai retai suvėžėja, bet mano brolis (jos tėvas) yra miręs nuo vėžio, tad žodis „retai“ veik nebešildo.


romantikė
QUOTE(vi_ @ 2008 02 25, 20:04)
Neramu man. Viena fibroadenomos operacija jau buvo prieš maždaug 10 metų. Kiek skaičiau, fibroadenomos labai retai suvėžėja, bet mano brolis (jos tėvas) yra miręs nuo vėžio, tad žodis „retai“ veik nebešildo.
*


vi_, as statistikos ir priezasciu nezinau, bet kai tikrinau fibroadenoma (nezinau ar tikrai tai buvo ji), man daktaras Tutkus pasake, kad nuo jos iki vezio tik vienas mazas zingsnelis ir niekad niekas nezino kada ji supiktybes...As juo nepatikejau...
Ir Ostapenko< kiek zinau<dazniausiai siulo jas kuo greiciau isoperuot.
HARAJUKU
QUOTE(modute @ 2008 02 25, 10:16)
Laba diena merginos,
nuo rudens pradėjau skaityti jūsų pasisakymus, labai daug ir man stiprybės suteikė. Aš taip pat sergu vėžiu. Man kiaušidžių vėžys. Jau turėjau dvi operacijas, per pirmą išoperavo cistą, po to sužinojo kad pikta tai darė antrą operaciją ir tada jau išėmė viską. Man tik 29 m, norėjom antro vaikelio, kai bandėm pastot sužinojom kad turiu cistą. Kai išoperavo jau antrą kartą sužinojau kad buvauų pastojusi, nors ir saugojomės. Na taip skaudu dar nebuvo, negana to kad vėžys ir taip jau kad neturėsiu daugiau vaikučių tai dar ir buvau nėščia. Bet dabar jau šiek tiek lengviau, skausmas atlėgsta. Gaunu chemiją, turiu vilties, nes noriu užauginti dukrelę, jai dabar 3 m. Man 1c stadija G3.
*As noreciau palinketi Tau stiprybes ir tikejimo 4u.gif

Labai gerai Tave suprantu, man 32, o isoperuota viskas doh.gif ir vaikuciu nespejau susilaukti.
Pradzioj galvojau, kad bus labai sunku su tuo gyventi, matyti besilaukiancias, matyti mazus vaikus ir t.t. Bet viskas tarsi savaime galvelej susideliojo, kad yra taip ir kitaip jau nebus, kad nera ko raudoti del to, ko pakeisti neimanoma. Ir kad viskas nera taip blogai, o juk galejo buti daug blogiau ir kad gyvenimas yra puikus. O kartais rodos, net puikesnis nei iki ligos !
Nepasiduok blogoms mintims ir viskas bus geraimodute
Ačiū už palaikymą 4u.gif
Būna aišku visko ir gerai ir blogai. Sulaukiau didelio palaikymo ne tik iš šeimos bet ir iš darugų, net nesitikėjau kad taip gali būti. Va tik dabar negalėjau nuvažiuoti 4-tai chemijai, nes liaukocitų per mažai, paskambinau daktarei ir sakė palaukt. Tai ketvirtadienį darysiuos tyrimą ir matysiu kaip yra ar galiu važiuot ar ne. Noriu kad greičiau viskas baigtūsi ir galėčiau eiti vėl į darbą.
modute
Gal kas galite paaiškinti ką reiškia diagnozės aprašymę pT1c N0 M0 G3 R0 C4.
ZoVi
QUOTE
Gal kas galite paaiškinti ką reiškia diagnozės aprašymę pT1c N0 M0 G3 R0 C4.

Idedu nuoroda apie diagnozes aprasyma.
veziniu susirgimu klasifikacija
Ūkanota
Labas,
Čia nemažai buvo kalbama apie limfostazę, naršydama internete radau, gal kas ras sau ką nors naudingo: puslapis skirtas limfoademai
adis
QUOTE(modute @ 2008 02 26, 12:49)
pT1c N0 M0 G3 R0 C4.
*


Laimės kūdikis. smile.gif patikslinu tik pT1c. Raidelė p rodo, kad diagnozė galutinė. Jei nėra raidelės p - diagnozė pirminė (numanoma).
Kiaušidžių vėžio stadijos
I stadija – navikas tik pačiose kiaušidėse:
I a – navikas tik vienoje kiaušidėje
I b – navikas abiejose kiaušidėse
I c – navikas yra vienoje ar abiejose kiaušidėse ir pažeidžia kiaušidės kapsulę arba pilvo ertmės skystyje aptinkama piktybinių ląstelių

QUOTE(vi_ @ 2008 02 25, 21:04)
adis, gal esi pakeliui ką perskaičius apie nepiktybinių auglių suaktyvėjimo priežastis? Per 2 mėn. dukterėčiai fibroadenoma padidėjo dvigubai, tad liepta skubiai operuotis. Bandėme pasiieškoti priežasčių, t.y. kas jau tokio per tuos 2 mėn. įvyko. Padidėjo nakvišų dozė, buvo ilga kelionė į kitą pasaulio pusę ir atgal (nerimas, ekstremalios oro sąlygos, etc.). Lyg ir viskas.

Neramu man. Viena fibroadenomos operacija jau buvo prieš maždaug 10 metų. Kiek skaičiau, fibroadenomos labai retai suvėžėja, bet mano brolis (jos tėvas) yra miręs nuo vėžio, tad žodis „retai“ veik nebešildo.
*


Ir man būtų neramu.
Nelabai ką išmanau. Tik tokie greiti didėjimai nieko gero. Turiu tokią knygą „Krūties vėžys“ tai joje rašoma apie fibroadenomas štai kas:
1) fibroadenomas - gerybinės neoplazijos.
2) jaunų moterų fibroadenomos sudaro 60% visų krūtyse apčiuopiamų darinių.
3) formavimosi priežastys neaiškios susidarymą ir išnykimą lemia hormonų reguliuojami procesai.
4) epitelinio vėžio tikimybė nedidelė. Firbroadenomos vystosi ne iš vienos ląstelės, bet iš visos sklitelės.
5) yra 4 tipai: a) fiboadenoma, b)juvenilinė fibroadenoma, c) didžioji fiboadenoma (daugiau nei 5 cm), d) filoidiniai navikai, e) adenolipomos. Vyresnėms moterims būdinga kalcifikuotos firbroadenomos.
6) diagnozė; apčiuopa, ultragarsas, mamograma. Mamogramos jautrumas nustatant fibroadenomas 98%, citologinio tyrimo 84%.
7) klinikinė eiga. Dauguma firbroadenomų dėl įvairių hormoninių svyravimų ir natūralios eigos savaime sumažėja ir sunyksta. Tik 10% didėja.
8) dažnaiusiai rekomenduojama operuoti didesnes nei 4 cm. Jei per 5 metus nesikiečia ar mažėja , jos galima neoperuoti.
9) gydymo rekomendacijos prikaluso nuo pacientės amžiaus. Po 40 m. geriau šalinti, nes gali būti ja palaikytas vėžys. 40 m. riba reliatyvus terminas: pirmiausia turi būti įvertinta ligos, šeimos anamnezės, klinikinių ir instrumentinių tyrimų rezultatas.
d) Fiboadenomų potipis: filoidiniai navikai, reti, gydymas tik operacinis. Gerybiniai, mažo piktybiškumo, piktybiniai. Diagnozė: mamografija, morfologinis tyrimas. Operacijos apimtis priklauso nuo tokio naviko tipo. Gerybinis -platus pjūvis su 2 cm kraštais. Mažo piktybiškumo. paprasta mastektomija. Didelio piktybiškumo -mastektomija, jei padidėję limfmazgiai- limfadenektomija. Po operacijos stebėjimas. Filoidiniai 20 % linkę recidyvuoti.

Nupyliau beveik viską, ką radau. Negąsdinu, tai vadovėlinė informacija.

Teta
QUOTE(romantikė @ 2008 02 21, 15:02)
Dabar irgi reikia isvaziuot 3 dienu laikotarpiu. Skambinsiu i sanatorija is anksto butinai. Bet is pradziu reikia suderint visus aspektus ligonineje.
*


Ar pavyko gauti siuntimą į sanatoriją?

Šiandien buvau pas reabilitologą - pasiūlė tik ambulatorinį variantą: už gyvenimą ir maitinimą susimoki pats, o ligonių kasa apmoka tik procedūras. Nežinau, ką daryti. Ar verta ir kiek kainuos?
HARAJUKU
QUOTE(modute @ 2008 02 26, 12:45)
Ačiū už palaikymą  4u.gif  .....
......
. Noriu kad greičiau viskas baigtūsi ir galėčiau eiti vėl į darbą.
*Is savo patirties galiu pasakyti- kad jau kur kur , o i darba Tavo atveju tikrai nereikia skubeti. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
As irgi pamenu gydytoju dar pries operacija klausiau- kada busiu vel darbinga, o jis tik nusijuoke ir labai zmogishkai pasake- man rodos tu jau ir taip paskubejai biggrin.gif , kur dar leki? Pats gyvenimas stabdo, tai ir sustok, ir pasistenk suprast kodel, permastyk kaip gyvenai, ka galetum pakeist....Geriau pasidomek galimybem vykti i sanatorija- nes BUTINAI reikia atgauti jegas, sustipreti. 4u.gif

vaistininkas
Labas, negaliu susilaikyti, tad sulaužau tylėjimo įžadus.

vi rašo:
"Padidėjo nakvišų dozė, buvo ilga kelionė į kitą pasaulio pusę ir atgal (nerimas, ekstremalios oro sąlygos, etc.). Lyg ir viskas."

Galite vėl įžeidinėti, bet pasakysiu, kad nieko nėra kvailiau, kaip vartoti nakvišų aliejų turint fibroadenomą. Adis ar kt. labiau apsišvietę gali pasakyti, kad Adis minimoje knygoje "Krūtų vėžys" yra aprašomas nakvišų aliejus. Atkreipkite dėmesį į dozes ir Jūs suprasite visą absurdą. Aš žinau, kad nakvišų aliejus yra vos ne pagrindinis "vaistukas" tokiais atvejais, ginekologai skiria beveik visoms. Bet ten, ko gero, reklamos ausys kyšo. Patarimas - nedarykite to. Arba jei jau labai norisi, reikia žinoti, ką dar vartoti šalia jos, kad padėtum sau, o ne pakenktum. Beje, vi pasakyme yra visi atsakymai - nerimas, ekstremalios oro sąlygos, desadaptacija, dar tikriausiai pomėgis kavai, nereguliari nesveika mityba, pridėkim nakvišas - kitokio rezultato negali ir būti.

Ta pačia įlindimo į forumą tema vienai forumo dalyvei pranešu - Jūsų klausimą gavau, atsakiau, bet sistema rodė, kad tokio adreso nėra. Tad ar gavote, nežinau.
Atia.
Teta
QUOTE(vaistininkas @ 2008 02 26, 22:19)
nieko nėra kvailiau, kaip vartoti nakvišų aliejų turint fibroadenomą... Atkreipkite dėmesį į dozes ir Jūs suprasite visą absurdą... Arba jei jau labai norisi, reikia žinoti, ką dar vartoti šalia jos, kad padėtum sau, o ne pakenktum.
*Mielas žmogau, tai pasakyk man, durnai, ką gi reikia naudoti šalia tų nakvišų ir kokios tos dozės.
linartina
Sveiki 4u.gif ,
As uzbegau pasiguosti ax.gif . Buvo sustabdyta mano bandyminiu vaistu studija visame pasaulyje verysad.gif . Pasirodo daugeliui studijoje dalyvavusiu zmoniu pasireiske labai stiprus salutiniai poveikiai: diarrhea ir aukstas kraujo spaudimas nuo tu bandyminiu vaistu. Man tu salutiniu poveikiu nebuvo pas mane zemas kraujo spaudimas tai po tu vaistu budavo pats tas, zvali mirksiukas.gif , o diareja tai ir nekankino schmoll.gif .
Tad menesi sedesiu be vaistu, o veliau bus matyt kokie CT scan rezultatai smile.gif .
vaistininkas
Tetai
Miela Teta, tiesiog nevartokit. Iš Jūsų klausimo supratau, kad vartojate. Kuriems galams? Tad nereikės sukt galvos, kaip koreguoti nakvišų poveikį. Konkretaus atsakymo duoti neleidžia įsitikinimai, kad internetas tam nėra tinkama vieta.
HARAJUKU
QUOTE(vaistininkas @ 2008 02 27, 00:38)
Tetai
Miela Teta, tiesiog nevartokit. Iš Jūsų klausimo supratau, kad vartojate. Kuriems galams? Tad nereikės sukt galvos, kaip koreguoti nakvišų poveikį. Konkretaus atsakymo duoti neleidžia įsitikinimai, kad internetas tam nėra tinkama vieta.
*Na ir man parupo- O kur gi tinkama vieta jusu isitikinimu duoti konkrecius atsakymus apie vaistus ? ax.gif
Klausiu, nes noreciau suzinoti ka rekomenduotumet gerti 32 metu moteriai po operacijos ( pasalinta gimda su priedais ) del klimakso ?
Tik prashau nesiuskit manes vel i vaistine biggrin.gif lotuliukas.gif
_una_
QUOTE(kareen @ 2008 02 26, 23:50)
Sveiki  4u.gif ,
As uzbegau pasiguosti  ax.gif .
*


console.gif .
vaistininkas
Žavi akimirka,
gimdos nėra - mažiau turite estrogenų. Juos Jums reikia gauti iš išorės - su preparatais, maistu, augalais. Bet... nakvišos niekaip neveikia estrogeninio aparato, neturi jokio estrogeninio poveikio. Jeigu vartojate būtent tam tikslui, tai Jus kažkas apgavo. O kur Jus pasiųst, jei ne į vaistinę? Būtų vasara, pasiųsčiau į pievas ir miškus, bet iš praktikos žinau, kad reta moteris eina skinti dobilų ar kitų žolių.
modute
Man irgi rūpi ką vartoti klimakso metu, nors man 29 m., irgi viskas pašalinta. Labai nervina tos karščio ir šalčio bangos, o harmonų vartot negaliu. Ką patartumėt? gal kas ką išbandė, nes mano daktaras skeptiškai žiūri į papildus. g.gif
Teta
QUOTE(vaistininkas @ 2008 02 27, 00:08)
Miela Teta, tiesiog nevartokit. Iš Jūsų klausimo supratau, kad vartojate. Kuriems galams?
*


O kokiais atvejais nakvišos tinka? Ką naudoti šalia Tamoksifeno, kad būtų lengviau?

Aš nakvišas kartu su vitaminu E pradėjau naudoti gydytojo patarimu, kai krūtyje rado daugybinių cistų. Nebuvau uoli, tad jas tai naudojau, tai ne. Tačiau naudojant bendra savijauta tikrai būdavo geresnė - geresnė nuotaika, žvalesnė, sumažėdavo tempimas krūtyse. Nė vienas vaistininkas nesakė, kad nepirkčiau. Dabar taip ir nežinau, ar mano krūties vėžys užaugo todėl, kad naudojau nakvišas, ar kad jas per mažai naudojau.

Nelabai malonu aiškinti vaistinikui savo problemas, kai už nugaros išsirikiavusi eilė klausytojų. Suprantu, kad internetas ne pati geriausia vieta konsultacijoms. Tačiau, kai profesionalai nesako, prabyla reklama.
ANAID
Modute, laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Norejau Taves paklausti, kaip buvo aptikta Tavo piktoji cista? Ar turejai kokiu nusiskundimu, ar ja surado atsitiktinai?
Na, jei gali, papasakok, kaip viskas buvo blush2.gif

Man, darant pilvo organu echo, irgi vienoje kiausideje buvo aptikta 2,5 cm cista (man 35-eri). Zinau, kad reikia ja stebeti, reguliariai tikrintis ir pan., bet nejaugi dabar kiekviena menesi lakstysi darytis tyrimu?
modute
Na viskas prasidėjo nuo to kad nutraukiau gerti kontraceptines, nes norėjom antro vaikučio. tai buvo biržely, o rugsėjo pradžioje man vėlavo menesinės ir aš nuėjau pasitikrinti, tada ir rado cistą, ji buvo 6x7 cm. o dar sako kad kontraceptinės apsaugo nuo kiaušidžių vėžio. Gydytoja neleido delsti ir liepė operuotis. Operacijos metu (ją atliko Šiauliuose) gavo paribinius rezultatus, todėl išpjovė tik cistą ir vieną kiaušidę. Po mėnesio gavau atsakymus, kad pikta, tai jau tada važiavau į Vilnių. O čia jau išpjovė viską. Džiaugiuosi tik tuo kad nedelsiau eiti pas gydytoją kai vėlavo mėnesinės, ir kad viskas dar laiku. Ne visos cistos piktybinės, nors aš esu turėjusi prieš pirmo vaikelio gimimą irgi mažą cistą, tada gėriau vaistus ir išnyko.
O šiaip tai jokių nusiskundimų neturėjau ir nieko nejutau, nei man skaudėjo, nei svoris krito, nei kas pan. Ir dar man kai prieš pirmą operaciją darė markerį jis buvo normalus. Taigi ir aš nepergyvenau kad gali būti kas blogai. O pasirodo va kaip būna. unsure.gif
Gabija.
QUOTE(modute @ 2008 02 27, 10:24)
Man irgi rūpi ką vartoti klimakso metu, nors man 29 m., irgi viskas pašalinta. Labai nervina tos karščio ir šalčio bangos, o harmonų vartot negaliu. Ką patartumėt? gal kas ką išbandė, nes mano daktaras skeptiškai žiūri į papildus. g.gif
*
Mano onkologas pasiūlė Klimaktoplan.Aišku mano amžius vyresnis , bet man padėjo.Tai augalinis preparatas.

Klimaktoplan N©INFORMACINIS LAPELIS

Homeopatinis preparatas

GERBIAMASIS PACIENTE!
Prašome atidžiai perskaityti šią informaciją, nes joje paaiškinta, kaip reikia vartoti KLIMAKTOPLAN

PREKINIS VAISTO PAVADINIMAS
KLIMAKTOPLAN ® N

KOKYBINĖ IR KIEKYBINĖ SUDĖTIS
Vienoje tabletėje yra:
veikliųjų medžiagų: 25 mg Cimicifuga Trit. D2, 25 mg Sepia Trit. D2, 25 mg Ignatia Trit. D3, 25 mg Sanguinaria Trit. D2;
pagalbinių medžiagų: laktozės monohidrato, kviečių krakmolo, magnio stearato.

VAISTO FORMA IR KIEKIS PAKUOTĖJE
Tabletės. Pakuotėje yra 100 tablečių.

GAMINTOJAS/PREKYBOS LEIDIMO SAVININKAS
DEUTSCHE HOMÖOPATHIE - UNION
DHU - Arzneimittel GmbH & Co. KG
Ottostrasse 24 76227 Karlsruhe
Vokietija

VARTOJIMO PASKIRTIS
Negalavimai klimakteriniu periodu: karščio pojūtis, sustiprėjęs prakaitavimas, jaučiamas širdies plakimas, galvos svaigimas, niežulys, nerimas, miego sutrikimas, depresija.

KONTRAINDIKACIJOS
Nenustatytos.

YPATINGIEJI PERSPĖJIMAI IR ATSARGUMO PRIEMONĖS VARTOJANT
Šio vaisto vartojimas, dėl sudėtyje esančio kviečių krakmolo, gali turėti neigiamą poveikį sergantiesiems celiakija.

Vartojant homeopatinį vaistą, iš pradžių būklė gali laikinai pablogėti. Tokiu atveju preparato vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.
Ligai užsitęsus ar atsiradus naujų neaiškių simptomų būtina kreiptis į gydytoją, kuris paskirs gydymą.

SĄVEIKA SU KITAIS VAISTAIS
Nenustatyta.

DOZAVIMAS, VARTOJIMO BŪDAS
Vartojama po 1 - 2 tabletes 3 kartus per dieną. Tabletes reikia lėtai sučiulpti pusę valandos prieš valgį ar valandą po jo.
KLIMAKTOPLAN gerai toleruojamas, todėl jį galima vartoti ilgai.

ŠALUTINIS POVEIKIS
Nepastebėtas.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.