Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

Labukos,nu prisiviriau koses ,atidariau nauja tema ,nepasiziurejusi,kad Adis ja jau atidare,visada musiske budavo virsuje, pasiilgau jusu ir net nepagalvojau,jos kur nors ieskoti,taigi gal kas galite jas sujungti i viena ,man neiseina blush2.gif ?


Romantike ,istvermes tau pradedant nauja kursa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 12 07, 17:15)
Labukos,nu prisiviriau koses ,atidariau nauja tema ,nepasiziurejusi,kad Adis ja jau atidare,visada musiske budavo virsuje, pasiilgau jusu ir net nepagalvojau,jos kur nors ieskoti,taigi gal kas galite jas sujungti i viena ,man neiseina  blush2.gif ?
Romantike ,istvermes tau pradedant nauja kursa  4u.gif

Aciu, carvel 4u.gif

Del temos, tai as parasiau i AZ sio skyrelio moderatorei ir paprasiau, kad iskeltu musu tema prie svarbiu, kad kiekviena is karto rasti galetume, bet, deja, ji nesureagavo verysad.gif
Gal kokia kita moderatore pastebes musu prasymus apjungti 2 atidarytas temas ir iskelt prie prie svarbiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 12 07, 18:15)
Labukos, nu prisiviriau koses ,atidariau nauja tema ,nepasiziurejusi,kad Adis ja jau atidare,visada musiske budavo virsuje, pasiilgau jusu ir net nepagalvojau,jos kur nors ieskoti,taigi gal kas galite jas sujungti i viena ,man neiseina  blush2.gif ?

O aš noriu padėkoti, Carvel, kad atidarei naują temą. Dar taip gražiai pradėjai. Aš niekiap nesugebėjau, ką nors protingo ir gražaus parašyti po antrašte. Esi mūsų dalis. Neleidi temai dingti. Labai gerai pasielgei. Geraiu dvi temos, nei nė vienos. Palauksim, kol kas nors sujungs į vieną.
Nežinau, kodėl moderatoriai nusprendė mūsų nebeiškelti į viršų, matyt turi tam priežasčių, galbūt namoka, galbūt kažas pasiskundė, kad turim kažkokią neaišku kodėl, privilegiją būti pirmieji temos sąraše. Mums patogu, gal kažkas nori ir tokio patogumo, o kaip žinia, pirmų vietų nedaug.
Būdama tema viršuje, patraukdavo dėmesį žmonių vienaip ar kitaip suidūrusių su vėžiu. Ji nėra tokia, kad papildoma kiekvieną dieną, nerašius ilgiau krenta žemiau. senieji forumo dalyviai - pasieškos. Naujieji gal kaip nors susiras. Gal dar kas nors neradęs atidarys naują? tongue.gif Bus tada trečia ir ketvirta... tongue.gif tongue.gif

Šiandien pirmoji chemija. Sulašino daugybę vaistų, tik pamiršo gerumo vitaminų. Esu labai bjauri. Pratrūkau, kliuvo visiems namiškiams, neįtinka jokiu žodžiu ar veiskmu. Pačiai nuo savęs bjauru. Eisiu geriau miegoti, kad nemoku gražiai elgtis ir bendrauti. Rytoj, gal pasiseks sugrįžti į vėžias.

P. s. Užjaučiu Jus mielieji, kurių artimieji, draugai serga šia liga, pasūdome ir papipiriname Jūsų gyvenimo sriubą. Kartais net persūdome ir perpipiriname, kaip aš šiandien. Prašau raskite savy stiprybės tą marmalą nuryti ir jo skonį pamiršti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 07 gruodžio 2007 - 20:34
Ar kas skaitėt?Ką manot apie tai?O gal kas buvot nuvykę?
http://www.johnofgod.lt/
Atsakyti
Adis,sunki dienelė tau šiandien. Pradžia visada sunki. Aš irgi,kai važiavau pirmai chemoterapijai ( recidyvo ),kai prijungė lašelinę,pradėjau ašaroti... Sesutė atjungė,sako,nusiraminsi,tada vėl pajungsiu. Emocijos padarė savo. O aš irgi kartais išskystu,nervai pertempti,galiu pravirkt bet kur ir bet kada. Naktį viską apgalvoju,ką negerai per dieną padariau,mintyse visų atsiprašau,ir pasižadu daugiau taip nedaryti.

Stiprybės tau. Suprantu tave. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 07, 21:49)
Ar kas skaitėt?Ką manot apie tai?O gal kas buvot nuvykę?
http://www.johnofgod.lt/


Zinau as ji bigsmile.gif . Kai baigsiu chemijas gal ir vaziuosiu dar neapsisprendziau. Sako vieniems padeda ir turiu rekomendaciju is labai rimtu ax.gif mokslininku. Tik save reikia itikinti biggrin.gif o cia mokslininkai nepadeda blush2.gif .
Gruodzio 27 d. turejo buti paskutine chemija, bet mano gydytoja dar dvi paskyre papildomas chemijas tad gal pavasariop Brazilijon biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kareen @ 2007 12 08, 03:07)
Zinau as ji  bigsmile.gif . Kai baigsiu chemijas gal ir vaziuosiu dar neapsisprendziau. Sako vieniems padeda ir turiu rekomendaciju is labai rimtu  ax.gif mokslininku. Tik save reikia itikinti  biggrin.gif o cia mokslininkai nepadeda  blush2.gif .
Gruodzio 27 d. turejo buti paskutine chemija, bet mano gydytoja dar dvi paskyre papildomas chemijas tad gal pavasariop Brazilijon  biggrin.gif .

Pirma karta apie si zmogu girdziu ax.gif
Kiek tokia kelione kainuotu? Ar jau zinai?
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2007 12 08, 10:31)
Pirma karta apie si zmogu girdziu  ax.gif
Kiek tokia kelione kainuotu? Ar jau zinai?


Aš tai labai tikiu visais tais dalykais...mano vyras gal ne tiek labai,bet kai buvo blogai ir paklausiau ar nori ,kad gydytų ir bioenergetikas tai sutiko...Daktarai sako,kad mano vyras ,tai vaikštantis stebuklas,o aš dažnai pamastau,kad gal tai dėka bioenergetiko,o ne vien daktarų...

Prisiminiau,kad yra buvęs kažkoks žmogus ir į Lietuvą atvažiavęs...berods vadinos DALAMA,o gal ir kitaip...

Radau ir švedišką puslapį.Jame rašo,kad kelionė kainuoja apie 3000 dolerių,na per agentūrą su visais bilietų rezervavimais ir t.t.Manau,kad tai bilietai pirmyn ir atgal...Lietuviškam puslapį kainos neaptikau,o gal pražiūrėjau...
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 08, 12:59)
Aš tai labai tikiu visais tais dalykais...mano vyras gal ne tiek labai,bet kai buvo blogai ir paklausiau ar nori ,kad gydytų ir bioenergetikas tai sutiko...Daktarai sako,kad mano vyras ,tai vaikštantis stebuklas,o aš dažnai pamastau,kad gal tai dėka bioenergetiko,o ne vien daktarų...



Labas
Aš skeptikė.Jei norit pakeliauti tai prašom ir jei turit pakankamai pinigų,bet žinokit , kad didelis nuovargis ir karštis tikrai mums kenkia.
Žiūrėjau aš tą tinklapį.Įdeali reklaminė akcija.Kaip šventajam tobula.
Neaišku, kiek mūsų ligos išgijimas priklauso nuo tikėjimo.Bet karštai galija tikėti ir Kryžių kalnu, bet apie jį reklamos maža, o tada ir tikėjimas mažesnis.Tikėti galima ir savimi kaip dievišku kosmoso kūriniu, kuris įveiks savo ligą , jei tikės savo galia.
Girdėjau žymios ekstrasensės iš Maskvos intervių.Ji sakė , kad dauguma ekstrasensų yra šarlatanai.Jei jie turi stiprų lauką, tai metastazes tik išnešios po kitus organus.Atsiminkit, kad mums negalimos karštos vonios , masažai, kitos masažinės ir šildančios procedūros su fizioterapijos prietaisais.
Atsakyti
QUOTE(Ramunike @ 2007 12 08, 11:59)
Aš tai labai tikiu visais tais dalykais...mano vyras gal ne tiek labai,bet kai buvo blogai ir paklausiau ar nori ,kad gydytų ir bioenergetikas tai sutiko...Daktarai sako,kad mano vyras ,tai vaikštantis stebuklas,o aš dažnai pamastau,kad gal tai dėka bioenergetiko,o ne vien daktarų...

Prisiminiau,kad yra buvęs kažkoks žmogus ir  į Lietuvą atvažiavęs...berods vadinos DALAMA,o gal ir kitaip...

Radau ir švedišką puslapį.Jame rašo,kad kelionė kainuoja apie 3000 dolerių,na per agentūrą su visais bilietų rezervavimais ir t.t.Manau,kad tai bilietai pirmyn ir atgal...Lietuviškam puslapį kainos neaptikau,o gal pražiūrėjau...

As lietuviskam irgi jokiu uzuominu apie kaina nepastebejau, del to ir uzklausiau kareen.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 08 gruodžio 2007 - 15:05
QUOTE(Gabija. @ 2007 12 08, 15:21)
Ideali reklaminė akcija.Kaip šventajam tobula.
Neaišku, kiek mūsų ligos išgijimas priklauso nuo tikėjimo.Bet karštai galija tikėti ir Kryžių kalnu, bet apie jį reklamos maža, o tada ir tikėjimas mažesnis.Tikėti galima ir savimi kaip dievišku kosmoso kūriniu, kuris įveiks savo ligą , jei tikės savo galia.
Girdėjau žymios ekstrasensės iš Maskvos intervių.Ji sakė , kad dauguma ekstrasensų yra šarlatanai.


Kadangi dirbu darbą susijusį su reklama, puikiai žinau, kaip ji daro ir, kad tikrai daro, įtaką mūsų mąstymui ir įsitikinimams. Ar ji teisniga - vienitelis būdas įsitikinti - išbandyti. Pasąmonę veikia nuolatinis kartojimas ir tvirtinimas. O jei dar tai yra pasakyta, patvirtina kaimyno, giminės ar kito žmogaus, kuris yra jums didžiulis autoritetas! Pati geriausia reklama - iš lūpų į lūpas. tongue.gif
Kas dėl begalinio tikėjimo? Kryžių kalnas ir gerai. Tik jis apsuptas ta pačia komercija ir popsu. Kiek ten nuoširdžių kryžių ir maldų, ir su kokia intensija pastatytų ar pakabintų? Kiek ten tų kryželių dėl "visa ko", nes taip reikia, madinga, gal nepadės, bet ir nepakenks. Aš manau, bet koks tikėjimas (tik ne fanatizmas) yra labai geras ir teigiamas dalykas. Ar tai bus dievu, kosmosu, SAVIM, kaip, kad sako Gabija. Gali būti tikima šiuolaikine medicina. Kodėl gi ne? Tikėsim ar netikėsim, ji savo darbą darys. Tik tikėdami juo, yra tokia viltis, sustiprinsim, o netikėdami, yra tokia gaimybė, sumažinsime. Koks geriausias tikėjimas - tikėjimas sėkme, net jei protas šaukte šaukia, kad tai neįmanoma, tikėjimas stebuklu - gyvenimu.
Pats tikėjimas, kaip toks, ligos gal ir nesustabdys, bet plitimą pristabdyti gali išties. Jei kalbėsime apie gyvenimo kokybę, tai tikrai pagerins. Tiesiog nepavogsim iš savęs konkrečios dienos - šiandienos dienos - gyvenimo džiaugsmo. Kiek sutinku žmonių ligoninėje, matau - vienas gilioje depresijoje, kitas - su tokia pat stadija, pilnas gyvenimo džiaugsmo. Su kokiu žmogumi smagiau bendrauti ir būti? Su tuo, kuris tiki sėkme, nors situacija daugiau nei beviltiška, o ne su tuo, kuris save jau palaidojęs dar nepradėjęs gydymo. Kitas net iš mirties ir savo ligos sugeba pasišaipyti. Manau ir tokiam žmogučiui būna juodų, pesimizmo valandų, tik jos ne UŽVALDO jo.
Man abejones kelia tie ekstrasensai, kurie save pristato kaip teigiamus - o visus kitus savo kolegas vadina blogąją aurą turinčiais ir šarlatanais. Tada automatiškai kyla klausimas, kas įrodys, kad tu esi kitoks? Vien tokios kalbos: aš esu netoks, kelia abejones, kad galbūt esi toks. Kaip kasdieniame gyvenime negalim bendrauti su visais žmonėmis ir vienodai su jais geriai jaustis, taip ir čia turi būti kažkos atitikimas, sensoriniame jausmų ir pojūčių lygmenyje. Vienam tinka vienas ekstasensas, kitam kitas. Koks mano asmeninis požiūri? Dabar su eksrasensais bendrauti vengčiau. Per daug subtilu ir delikatu. Įtaką jie padaryti tikrai gali. Tik nežinau ar gerą. Tegul sureguliuos mane fizinėje plotmėje, kas garantuos už dvasinę mano būklę. Tai jau svetimo kišimasis į mano sielą ir dvasią, o aš to nenoriu.
Brazilija, jei jūs to norite, tikite, viliatės? Jei nebijote? Kodėl gi ne? Tik geriau vykti, kai ten žiema. tongue.gif
QUOTE(Gabija. @ 2007 12 08, 15:21)
Atsiminkit, kad mums negalimos karštos vonios , masažai, kitos masažinės ir šildančios procedūros su fizioterapijos prietaisais.

Karštos vonios taip, - negerai. Raminančios, mineralinės, kodėl gi ne? Sanatorijose yra fizioterapijos priemonių, kurias gydytojai reabilitologai skiria onk. ligoniams. Kai paklausi ar jas galima naudoti, sako, kad yra indikuotinos prie tokių ligų. Tai ir skausmą nuimantis TENs aparatas (Transkutaninis Elektrinis Nervų Stimuliatorius), bioptronas (poliarizuota šviesa), skiriamas pospinduliniam nudegintos odos gydymui. Masažas lengvas ir atpalaiduojantis. Ką mes moterys, po limfmazgių pašalinimo, darytume be limfodrenažinio masažo, kuris neleidžia atsirasti limfostazei? Yra speciali elektro-limfodrenažo rankovė, jos poveikį dažna išbandome jau sekančią dieną po operacijos.
Taip, kad ne visa fizioterapija ir masažas yra blogai.
Atsakyti
O kaip jūs žiūrite į procedūras su kamieninėmis ląstelėmis? Maestro V. Kernagis,šiandien skaičiau,žada vykti į Austriją jų atlikti. Viena procedūra 69 tūkst. litų.
Atsakyti