Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 7

QUOTE(modute @ 2008 02 25, 10:16)
Laba diena merginos,
nuo rudens pradėjau skaityti jūsų pasisakymus, labai daug ir man stiprybės suteikė. Aš taip pat sergu vėžiu. Man kiaušidžių vėžys. Jau turėjau dvi operacijas, per pirmą išoperavo cistą, po to sužinojo kad pikta tai darė antrą operaciją ir tada jau išėmė viską. Man tik 29 m, norėjom antro vaikelio, kai bandėm pastot sužinojom kad turiu cistą. Kai išoperavo jau antrą kartą sužinojau kad buvauų pastojusi, nors ir saugojomės. Na taip skaudu dar nebuvo, negana to kad vėžys ir taip jau kad neturėsiu daugiau vaikučių tai dar ir buvau nėščia. Bet dabar jau šiek tiek lengviau, skausmas atlėgsta. Gaunu chemiją, turiu vilties, nes noriu užauginti dukrelę, jai dabar 3 m. Man 1c stadija G3.


As noreciau palinketi Tau stiprybes ir tikejimo 4u.gif

Labai gerai Tave suprantu, man 32, o isoperuota viskas doh.gif ir vaikuciu nespejau susilaukti.
Pradzioj galvojau, kad bus labai sunku su tuo gyventi, matyti besilaukiancias, matyti mazus vaikus ir t.t. Bet viskas tarsi savaime galvelej susideliojo, kad yra taip ir kitaip jau nebus, kad nera ko raudoti del to, ko pakeisti neimanoma. Ir kad viskas nera taip blogai, o juk galejo buti daug blogiau ir kad gyvenimas yra puikus. O kartais rodos, net puikesnis nei iki ligos !
Nepasiduok blogoms mintims ir viskas bus gerai



Atsakyti
Ačiū už palaikymą 4u.gif
Būna aišku visko ir gerai ir blogai. Sulaukiau didelio palaikymo ne tik iš šeimos bet ir iš darugų, net nesitikėjau kad taip gali būti. Va tik dabar negalėjau nuvažiuoti 4-tai chemijai, nes liaukocitų per mažai, paskambinau daktarei ir sakė palaukt. Tai ketvirtadienį darysiuos tyrimą ir matysiu kaip yra ar galiu važiuot ar ne. Noriu kad greičiau viskas baigtūsi ir galėčiau eiti vėl į darbą.
Atsakyti
Gal kas galite paaiškinti ką reiškia diagnozės aprašymę pT1c N0 M0 G3 R0 C4.
Atsakyti
QUOTE
Gal kas galite paaiškinti ką reiškia diagnozės aprašymę pT1c N0 M0 G3 R0 C4.

Idedu nuoroda apie diagnozes aprasyma.
veziniu susirgimu klasifikacija
Atsakyti
Labas,
Čia nemažai buvo kalbama apie limfostazę, naršydama internete radau, gal kas ras sau ką nors naudingo: puslapis skirtas limfoademai
Atsakyti
QUOTE(modute @ 2008 02 26, 12:49)
pT1c N0 M0 G3 R0 C4.

Laimės kūdikis. smile.gif patikslinu tik pT1c. Raidelė p rodo, kad diagnozė galutinė. Jei nėra raidelės p - diagnozė pirminė (numanoma).
Kiaušidžių vėžio stadijos
I stadija – navikas tik pačiose kiaušidėse:
I a – navikas tik vienoje kiaušidėje
I b – navikas abiejose kiaušidėse
I c – navikas yra vienoje ar abiejose kiaušidėse ir pažeidžia kiaušidės kapsulę arba pilvo ertmės skystyje aptinkama piktybinių ląstelių

QUOTE(vi_ @ 2008 02 25, 21:04)
adis, gal esi pakeliui ką perskaičius apie nepiktybinių auglių suaktyvėjimo priežastis? Per 2 mėn. dukterėčiai fibroadenoma padidėjo dvigubai, tad liepta skubiai operuotis. Bandėme pasiieškoti priežasčių, t.y. kas jau tokio per tuos 2 mėn. įvyko. Padidėjo nakvišų dozė, buvo ilga kelionė į kitą pasaulio pusę ir atgal (nerimas, ekstremalios oro sąlygos, etc.). Lyg ir viskas.

Neramu man. Viena fibroadenomos operacija jau buvo prieš maždaug 10 metų. Kiek skaičiau, fibroadenomos labai retai suvėžėja, bet mano brolis (jos tėvas) yra miręs nuo vėžio, tad žodis „retai“ veik nebešildo.

Ir man būtų neramu.
Nelabai ką išmanau. Tik tokie greiti didėjimai nieko gero. Turiu tokią knygą „Krūties vėžys“ tai joje rašoma apie fibroadenomas štai kas:
1) fibroadenomas - gerybinės neoplazijos.
2) jaunų moterų fibroadenomos sudaro 60% visų krūtyse apčiuopiamų darinių.
3) formavimosi priežastys neaiškios susidarymą ir išnykimą lemia hormonų reguliuojami procesai.
4) epitelinio vėžio tikimybė nedidelė. Firbroadenomos vystosi ne iš vienos ląstelės, bet iš visos sklitelės.
5) yra 4 tipai: a) fiboadenoma, b)juvenilinė fibroadenoma, c) didžioji fiboadenoma (daugiau nei 5 cm), d) filoidiniai navikai, e) adenolipomos. Vyresnėms moterims būdinga kalcifikuotos firbroadenomos.
6) diagnozė; apčiuopa, ultragarsas, mamograma. Mamogramos jautrumas nustatant fibroadenomas 98%, citologinio tyrimo 84%.
7) klinikinė eiga. Dauguma firbroadenomų dėl įvairių hormoninių svyravimų ir natūralios eigos savaime sumažėja ir sunyksta. Tik 10% didėja.
8) dažnaiusiai rekomenduojama operuoti didesnes nei 4 cm. Jei per 5 metus nesikiečia ar mažėja , jos galima neoperuoti.
9) gydymo rekomendacijos prikaluso nuo pacientės amžiaus. Po 40 m. geriau šalinti, nes gali būti ja palaikytas vėžys. 40 m. riba reliatyvus terminas: pirmiausia turi būti įvertinta ligos, šeimos anamnezės, klinikinių ir instrumentinių tyrimų rezultatas.
d) Fiboadenomų potipis: filoidiniai navikai, reti, gydymas tik operacinis. Gerybiniai, mažo piktybiškumo, piktybiniai. Diagnozė: mamografija, morfologinis tyrimas. Operacijos apimtis priklauso nuo tokio naviko tipo. Gerybinis -platus pjūvis su 2 cm kraštais. Mažo piktybiškumo. paprasta mastektomija. Didelio piktybiškumo -mastektomija, jei padidėję limfmazgiai- limfadenektomija. Po operacijos stebėjimas. Filoidiniai 20 % linkę recidyvuoti.

Nupyliau beveik viską, ką radau. Negąsdinu, tai vadovėlinė informacija.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 26 vasario 2008 - 14:05
QUOTE(romantikė @ 2008 02 21, 15:02)
Dabar irgi reikia isvaziuot 3 dienu laikotarpiu. Skambinsiu i sanatorija is anksto butinai. Bet is pradziu reikia suderint visus aspektus ligonineje.

Ar pavyko gauti siuntimą į sanatoriją?

Šiandien buvau pas reabilitologą - pasiūlė tik ambulatorinį variantą: už gyvenimą ir maitinimą susimoki pats, o ligonių kasa apmoka tik procedūras. Nežinau, ką daryti. Ar verta ir kiek kainuos?
Atsakyti
QUOTE(modute @ 2008 02 26, 12:45)
Ačiū už palaikymą  4u.gif  .....
......
. Noriu kad greičiau viskas baigtūsi ir galėčiau eiti vėl į darbą.


Is savo patirties galiu pasakyti- kad jau kur kur , o i darba Tavo atveju tikrai nereikia skubeti. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
As irgi pamenu gydytoju dar pries operacija klausiau- kada busiu vel darbinga, o jis tik nusijuoke ir labai zmogishkai pasake- man rodos tu jau ir taip paskubejai biggrin.gif , kur dar leki? Pats gyvenimas stabdo, tai ir sustok, ir pasistenk suprast kodel, permastyk kaip gyvenai, ka galetum pakeist....



Geriau pasidomek galimybem vykti i sanatorija- nes BUTINAI reikia atgauti jegas, sustipreti. 4u.gif

Atsakyti
Labas, negaliu susilaikyti, tad sulaužau tylėjimo įžadus.

vi rašo:
"Padidėjo nakvišų dozė, buvo ilga kelionė į kitą pasaulio pusę ir atgal (nerimas, ekstremalios oro sąlygos, etc.). Lyg ir viskas."

Galite vėl įžeidinėti, bet pasakysiu, kad nieko nėra kvailiau, kaip vartoti nakvišų aliejų turint fibroadenomą. Adis ar kt. labiau apsišvietę gali pasakyti, kad Adis minimoje knygoje "Krūtų vėžys" yra aprašomas nakvišų aliejus. Atkreipkite dėmesį į dozes ir Jūs suprasite visą absurdą. Aš žinau, kad nakvišų aliejus yra vos ne pagrindinis "vaistukas" tokiais atvejais, ginekologai skiria beveik visoms. Bet ten, ko gero, reklamos ausys kyšo. Patarimas - nedarykite to. Arba jei jau labai norisi, reikia žinoti, ką dar vartoti šalia jos, kad padėtum sau, o ne pakenktum. Beje, vi pasakyme yra visi atsakymai - nerimas, ekstremalios oro sąlygos, desadaptacija, dar tikriausiai pomėgis kavai, nereguliari nesveika mityba, pridėkim nakvišas - kitokio rezultato negali ir būti.

Ta pačia įlindimo į forumą tema vienai forumo dalyvei pranešu - Jūsų klausimą gavau, atsakiau, bet sistema rodė, kad tokio adreso nėra. Tad ar gavote, nežinau.
Atia.
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2008 02 26, 22:19)
nieko nėra kvailiau, kaip vartoti nakvišų aliejų turint fibroadenomą... Atkreipkite dėmesį į dozes ir Jūs suprasite visą absurdą... Arba jei jau labai norisi, reikia žinoti, ką dar vartoti šalia jos, kad padėtum sau, o ne pakenktum.


Mielas žmogau, tai pasakyk man, durnai, ką gi reikia naudoti šalia tų nakvišų ir kokios tos dozės.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,
As uzbegau pasiguosti ax.gif . Buvo sustabdyta mano bandyminiu vaistu studija visame pasaulyje verysad.gif . Pasirodo daugeliui studijoje dalyvavusiu zmoniu pasireiske labai stiprus salutiniai poveikiai: diarrhea ir aukstas kraujo spaudimas nuo tu bandyminiu vaistu. Man tu salutiniu poveikiu nebuvo pas mane zemas kraujo spaudimas tai po tu vaistu budavo pats tas, zvali mirksiukas.gif , o diareja tai ir nekankino schmoll.gif .
Tad menesi sedesiu be vaistu, o veliau bus matyt kokie CT scan rezultatai smile.gif .
Atsakyti
Tetai
Miela Teta, tiesiog nevartokit. Iš Jūsų klausimo supratau, kad vartojate. Kuriems galams? Tad nereikės sukt galvos, kaip koreguoti nakvišų poveikį. Konkretaus atsakymo duoti neleidžia įsitikinimai, kad internetas tam nėra tinkama vieta.
Atsakyti