Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 02 27, 19:49)
Goniuke 4u.gif turiu dar klausimeli.
ryt paskutine diena senajame darbe,iseidama gausiu alga+atostoginius,taigi esu kaip ir apsirupinus tongue.gif noreciau kovo men pabut namie,pailset rolleyes.gif ,o nuo balandzio stot birzon ir pradet kursus lankyt.Ar nieko tokio jei i birza kreipsiuos po menesio,o ne iskart isejus is darbo g.gif
Aciu!

aisku nieko tokio, bet...
jei ateisi i birza po menesio tiesiog prarasi menesio ismoka, o tai tikrai neapsimoka, nes ji tau priklauso nuo 8 dienos po uzsiregistravimo birzoje. As tavo vietoj eiciau i birza is karto nieko nelaukus. Pora kartu ateisi ir gausi kelis simtus litu, negi nori juos dovanot blink.gif
Atsakyti
ir dar parasysiu visoms ateiciai mirksiukas.gif

jei iseini is darbo, turi 18 men stazo per paskutinius 36men, tai tau priklauso ismoka is birzos smile.gif

jos dydis priklauso nuo tavo gauto atlyginimo per tuos 36men. Jei gavai ant popieriaus virs 1500Lt (tikslios sumos nezinau) tai tau gali priklausyti ismoka kurios dydis yra iki 940Lt (i rankas)

paskirta suma bus mokama 3men, nuo ketvirto menesio suma sumazeja apie 30proc ir mokama dar 3men.

jei eini i kursus tada dar plius gauni stipendija, kurios dydis 400Lt/men (jei kursai trunka iki 3men)
jei kursai ilgi tada nuo 4 menesio gauni stipendija 600Lt/men thumbup.gif
-------------------------

taigi, jei turi staza ir gaudavai nemaza atlyginima ir nori pasitobulinti kursuose gali mokytis ir gauti virs 1000Lt is birzos! thumbup.gif
-------------------------

Tikiuosi ne per painiai as cia viska surasiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 02 27, 19:49)
Goniuke 4u.gif turiu dar klausimeli.
ryt paskutine diena senajame darbe,iseidama gausiu alga+atostoginius,taigi esu kaip ir apsirupinus tongue.gif noreciau kovo men pabut namie,pailset rolleyes.gif ,o nuo balandzio stot birzon ir pradet kursus lankyt.Ar nieko tokio jei i birza kreipsiuos po menesio,o ne iskart isejus is darbo g.gif
Aciu!

ir dar... kursai nera organizuojami labai daznai, ta prasme jei ateisi uzsiregistruosi, tai nereiskia kad jau po keliu dienu galesi eiti i kursus. Patarciau tau kad ir rytoj eiti i birza ir ten jau suzinosi viska del norimu kursu.

Beje paziurejau, tai bent jau Klaipedos birzos internetiniame psl is vis nera planuojamu administratoriu kursu si ketvirti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 02 28, 11:27)
aisku nieko tokio, bet...
jei ateisi i birza po menesio tiesiog prarasi menesio ismoka, o tai tikrai neapsimoka, nes ji tau priklauso nuo 8 dienos po uzsiregistravimo birzoje. As tavo vietoj eiciau i birza is karto nieko nelaukus. Pora kartu ateisi ir gausi kelis simtus litu, negi nori juos dovanot blink.gif

aciu thumbup.gif uz issamia informacija.Dabar laukiu pazymos niekaip neatsiuncia is Vilniaus g.gif ir iskart eisiu birzon.
kazi o kaip birzoj su kompiuteriu kursais?
aisku juk greit eisiu,tai ir suzinosiu.... doh.gif biggrin.gif
beje Goniuke,rasai kad turesiu pora kart nueit i birza ir tada gausiu ismoka...maniau nueisiu su popieriukais viena kart ir uzteks g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 03 01, 17:44)
aciu thumbup.gif uz issamia informacija.Dabar laukiu pazymos niekaip neatsiuncia is Vilniaus g.gif ir iskart eisiu birzon.
kazi o kaip birzoj su kompiuteriu kursais?
aisku juk greit eisiu,tai ir suzinosiu.... doh.gif  biggrin.gif
beje Goniuke,rasai kad turesiu pora kart nueit i birza ir tada gausiu ismoka...maniau nueisiu su popieriukais viena kart ir uzteks g.gif
4u.gif

na del ismokos tai taip - uzteks vieno karto per men, bet del kursu tai neaisku unsure.gif
paziurek klaipedos birzos psl.
Bent jau pas mus Vilniui tai nauji kursai tik nuo balandzio mazdaug planuojami, gali buti kad ir klaipedoj panasiai, nes siuo metu nieko gero nera unsure.gif
bet kuriuo atveju viska suzinosi birzoj tik bandyk isgauti kad pasakytu kada kursu nauju bus. jos mazdaug tikrai zino mirksiukas.gif
Papildyta:
beje kompiuteriu kursus gauti manau daug daugiau sansu nei administratoriu ar pan. Tiesa del kokybes tai tikrai nieko negaliu pasakyt, gal ten tik pradedantiesiems - nzn tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Kas dėl apskaitininkų kursų, kuriuos organizuoja Darbo birža Kaune, tai man žada jau nuo praeitų metų lapkričio... Sakė, po Naujų metų prasidės, o dabar jau net nebežino, kada: sako, kai naujai išrinkta savivaldybės administracija "įsivažiuos" ir iki tų kursų rengimo konkurso organizavimo prieis... Taigi. O dar neaišku, pagal kokius kriterijus į tuos kursus atrinkinės, nes žmonių sąraše tai be proto daug.
Atsakyti
Goniuke,ar gali man atsakyti i toki klausymuka,as dabar vaiko preziuros atostogose esu,pres iseidama i dekreta dirbau dvejose darbovietese,ir dabar paaiskejo kad mane atgal nepaims nei viena,nes vienoje vyko vidine kazkokia reorganizacija ir prekyba atsiskire nuo gamybos,ir tipo mano darbo vietos nebera,o kitoi as dirbau puse etato ,tai ten direkas pasake kad merginos be manes jau susitvarko,jei iseisiu savo noru ar man priklauso kokia nors iseitine ismoka,nes siaip pasake kad uz nepanaudotas atostogas gausiu,ir noriu iskarto i birza atsistuoti.ir kaip man pasiskaiciuoti ta darbo staza kad suzinuoti ar mokes man is birzos ,prasiau kad birzoje paziuretu kiek to stazo ten pasake kad man kaz kaip kitaip skaiciuojasi,nes isejau i dekreta. buciau laabai dekinga jei pagelbitum.
Atsakyti
kai iseini is darbo tau jokia iseitine nepriklauso, o nepanadotos atostogos priklauso visiems be isimciu smile.gif
o ar birza mokes tai kogero suzinosi tik is pacios birzos, nes labai priklauso nuo konkreciai tavo gautu pajamu. Nelabai cia pati pasiskaiciuosi unsure.gif
Atsakyti
kodel galvoji ar zinai kad nepriklauso jokia iseitine ismoka?jei as nerasysiu kad savo noru iseinu,cia gi jei mane nenori priimti mativodami tuo kad nera vietu ar gi jei taip gali pasielgt?
Atsakyti
merginos, parasykite darbo birzos Vilniuje adresa internete, aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dardari @ 2007 04 15, 11:02)
merginos, parasykite darbo birzos Vilniuje adresa internete, aciu smile.gif

Vilniaus DB
Atsakyti
Norejau ir as per darbo biržą pakliūti i apskaitininkiu kursus,deja,sakė tie kursai tik turintiems aukštąjį ar aukštesnį išsilavinimą,o pas mane vidurinis doh.gif ,bet aš taip užsispyriau baigt tuos kursus,tai teks eit į mokamus,tada,turbūt,mane išmes visai iš db ir nebegausiu tos išmokos,o ji man priklausytų verysad.gif Nu,kaip beryšio gaunas.
Atsakyti
kodel jie turetu išmesti iš biržos juk jei tu eina i privačius kursus birža net nesužinos kad tu lankai tuos kursus.na aš manau kad neturetu išmesti
Atsakyti