Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

Jei vasarą stosi,tai,tikimybė,kad rudenį gausi kursus beveik nulis,nes tikrai į juos sunku pakliūti
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 05 11, 22:22)
Jei vasarą stosi,tai,tikimybė,kad rudenį gausi kursus beveik nulis,nes tikrai į juos sunku pakliūti


nu va dabar as atsistoti negaliu nes dirbu. Taip kad turbut paliksiu as be kursu. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif gal kas žinot,jei gauni iš darbdavio sutartį,kad po kursų jis priims tave dirbti,tai tuomet birža išsiunčia mane į kursus ir jei po to darbdavys nebepriima manęs,tai kaži ar nereikės tam darbdaviui sumokėt už tuos kursus,nu,ta prasme,kad apgavo jis db. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 05 14, 21:42)
Sveikutės, 4u.gif gal kas žinot,jei gauni iš darbdavio sutartį,kad po kursų jis priims tave dirbti,tai tuomet birža išsiunčia mane į kursus ir jei po to darbdavys nebepriima manęs,tai kaži ar nereikės tam darbdaviui sumokėt už tuos kursus,nu,ta prasme,kad apgavo jis db. blush2.gif

nereikes biggrin.gif gali buti rami mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ermelinda @ 2007 05 14, 21:42)
Sveikutės, 4u.gif gal kas žinot,jei gauni iš darbdavio sutartį,kad po kursų jis priims tave dirbti,tai tuomet birža išsiunčia mane į kursus ir jei po to darbdavys nebepriima manęs,tai kaži ar nereikės tam darbdaviui sumokėt už tuos kursus,nu,ta prasme,kad apgavo jis db. blush2.gif

Kursus apmoka ne darbdavys, o darbo birža, todėl gali būt rami, mokėt nereikės
Atsakyti
AČIŪ,merginos,už info smile.gif
Atsakyti
Niu blyn, pas mus sako, kad nutraukus kursus, reikia apmokėt jų kainą unsure.gif . Nebent susirandi nuolatinį darbą g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 05 15, 19:34)
Niu blyn, pas mus sako, kad nutraukus kursus, reikia apmokėt jų kainą unsure.gif . Nebent susirandi nuolatinį darbą g.gif .

kas cia taip sako blink.gif
maziau klausyk mirksiukas.gif nes viskas nurodyta istatymuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 05 16, 08:09)
kas cia taip sako blink.gif
maziau klausyk mirksiukas.gif nes viskas nurodyta istatymuose smile.gif

Panevėžio darbo birža ir darbo rinkos mokymo centras dry.gif .

O kaip neklausyt, kai taip gąsdina unsure.gif , ką čia žinai žmogus....

Goniuke, ar galėtum man kokią nuorodėlę į tą įstatymą blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 05 16, 21:25)
Panevėžio darbo birža ir darbo rinkos mokymo centras dry.gif .

O kaip neklausyt, kai taip gąsdina unsure.gif , ką čia žinai žmogus....

Goniuke, ar galėtum man kokią nuorodėlę į tą įstatymą blush2.gif

PROFESINIO MOKYMO ĮSTATYMAS
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 05 17, 09:18)

Kiek suprantu, tai jis priimtas jau, bet įsigalioja tik nuo 2008m sausio 1d unsure.gif .
cry.gif
help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 17 gegužės 2007 - 15:41
Na,čia aš vėl dėl trišalės sutarties ir kursų...GONIUKE,žada man darbdavys parašyti trišalę sutartį,tuomet birža siųs į kursus,aišku,po jų jis manęs nepriims dirbti,tai va žada parašyt,bet bijo,kad poto reikės kaip nors pasiaiškinti,kodėl nepriėmė,o kaip yra ištikrųjų,ar tam darbdaviui nereikės duoti kokių ataskaitų biržai,kad nepriima manęs g.gif
Atsakyti