Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(Goniuke @ 2007 06 26, 08:29)
dazniausiai tai priklauso ne nuo tarpininkes schmoll.gif jei didelis konkursas tai tarpininke geriausiu atveju tave itrauks i sarasa, o atrinks tinkamiausius kandidatus jau kiti asmenys

cia kas tokie dar atrenka blink.gif g.gif mane jau uzrase i eile mano tarpininke, ir galvoju jau viskas, ateis laikas ir as busiu priimta... o cia pasirodo dar kazkas tures patikrint, tinkama ar ne g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 11 rugsėjo 2007 - 22:52
QUOTE(naaringiux @ 2007 09 12, 00:51)
cia kas tokie dar atrenka  blink.gif  g.gif mane jau uzrase i eile mano tarpininke, ir galvoju jau viskas, ateis laikas ir as busiu priimta... o cia pasirodo dar kazkas tures patikrint, tinkama ar ne  g.gif  g.gif  g.gif

Tu esi teisi,jei tave įtraukė į eilę.tai vadinasi tu papuolei,ir viskas,jau niekas neatrinkinės darugiau,jokiu komisijų nėra,absurdą kažkas pasakė doh.gif
Atsakyti
sweikos wink.gif manikiūrininko kursai trunka 12 sav (3 mėn) tai kiek moka birža už tai? O gal žinot koki ten dar egzaminai būna?
Atsakyti
o gal kas zino, ar internete galima rast info, kada ir kokie kursai DB bus organizuojami g.gif nerandau...
Arba nors kokie moteriski buna isvis? bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas ejot i imones darbo organizavimo ir vadovavimo kursus, papasakokit rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 15 rugsėjo 2007 - 17:23
Cia kazkur rase apie tai, jog vos spejo uzsirasyt i DB po dekreto, vaiko auginimo iki 2m., kad skaiciuotu pasalpa. Buvau uzejusi i sodra ir sake, jog mamos (tevai) auginantys vaikus iki 3 metu yra draudziami ir stazas skaiciuojasi nepriklausomai nuo to ar gauna pinigus ar ne.
O siaip tai stazas dar priklauso ne tik nuo dirbu ar ne, o ir nuo to kiek uzdirbi. Jei iseina ten pagal kazkoki ju nustatyta minimuma ir uzdirbi maziau jo, tai ir stazas nesiskaito. Taigi zmogus gali buti dirbantis, taciau stazas gali nesiskaityti. Labai idomiai iseina g.gif
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2007 09 15, 19:41)
Cia kazkur rase apie tai, jog vos spejo uzsirasyt i DB po dekreto, vaiko auginimo iki 2m., kad skaiciuotu pasalpa. Buvau uzejusi i sodra ir sake, jog mamos (tevai) auginantys vaikus iki 3 metu yra draudziami ir stazas skaiciuojasi nepriklausomai nuo to ar gauna pinigus ar ne.
O siaip tai stazas dar priklauso ne tik nuo dirbu ar ne, o ir nuo to kiek uzdirbi. Jei iseina ten pagal kazkoki ju nustatyta minimuma ir uzdirbi maziau jo, tai ir stazas nesiskaito. Taigi zmogus gali buti dirbantis, taciau stazas gali nesiskaityti. Labai idomiai iseina g.gif

Nelabai supratau ką nori pasakyt g.gif
Aš pvz drausta, kol mano viduriniajai sueis 18m rolleyes.gif . Čia turbūt gal kad 3 vaikai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2007 09 12, 09:45)
Tu esi teisi,jei tave įtraukė į eilę.tai vadinasi tu papuolei,ir viskas,jau niekas neatrinkinės darugiau,jokiu komisijų nėra,absurdą kažkas pasakė doh.gif

Tai nutinka tik jei pasirenki visiškai nepaklausius kursus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2007 09 15, 21:54)
Tai nutinka tik jei pasirenki visiškai nepaklausius kursus rolleyes.gif

tai kas tada per antranka dar buna blink.gif g.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš sulaukiau- nuo pirmadienio prasideda kursai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2007 09 25, 13:23)
Pagaliau ir aš sulaukiau- nuo pirmadienio prasideda kursai clap.gif

i kokius eisi?
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2007 09 25, 14:34)
i kokius eisi?

į apskaitininkų
Atsakyti