Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

Ta LDB kazkokia nesamone, planuoju ir as ten registruotis, bet skaitinejant jusu zinutes, dingo man visas noras. Siaip turiu as aukstaji, bet norejau i kokius kursus, kad mane issiustu biggrin.gif , bet kaip supratau, tai beviltiskas dalykas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2008 12 08, 15:01)
  nu nzn,as gali taip but?gal kas zinote?  smile.gif

iskart ismest siaip kaip ir negalejo mirksiukas.gif pirmiausia 3 men turejo sustabdyt bedarbio statusa, tada po men ji buvo galima atstatyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaiza66: 11 gruodžio 2008 - 19:17
QUOTE(anomis098 @ 2008 12 10, 22:04)
Ta LDB kazkokia nesamone, planuoju ir as ten registruotis, bet skaitinejant jusu zinutes, dingo man visas noras. Siaip turiu as aukstaji, bet norejau i kokius kursus, kad mane issiustu  biggrin.gif , bet kaip supratau, tai beviltiskas dalykas  blink.gif

As irgi užsiregistravusi DB ir visai norėčiau kokius kursus palankyt. Nors ir turiu aukštesnyjį išsilavinimą, bet bandysiu prašyti, kad siūstų į kursus, padejuosiu, kad neperspektyvi specialybė, siauras profilis, sunku darbą pagal ją rasti, gal pasigailės ax.gif Nors jaučiu viltis durnių motina doh.gif
Atsakyti
Ar gali ateit i DB ir iskart sakyt, noriu kursu, nes mano labai neperspektyvi specialybe, nors as magistra baigiau. Darbo rast jokiu jokiu sansu, Lietuvoj nebent per 100 metu biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(anomis098 @ 2008 12 10, 22:04)
Ta LDB kazkokia nesamone, planuoju ir as ten registruotis, bet skaitinejant jusu zinutes, dingo man visas noras. Siaip turiu as aukstaji, bet norejau i kokius kursus, kad mane issiustu  biggrin.gif , bet kaip supratau, tai beviltiskas dalykas  blink.gif

O man musu DB labai padejo. Kadangi turiu aukstaji issilavinima, tai jokiu kursu irgi negavau, bet man pasiule padirbti savivaldybes administracijoje uz minimalu atlyginima kaip "pagalbine darbininke". Cia yra tokia programa, skatinanti padeti bedarbiams. Taigi igyjau adm.darbo patirties, ir dar mokejo pinigiuku biski. o kai pasibaige sutartis, tik menesi pabuvau namie, DB pasiule gera darba. kadangi jau turejau biski patirties, ta vieta gavau, ir sekmingai dirbu iki siol thumbup.gif
Taigi, anomis098 patariu pabandyti, gal ir tau pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TARSKALIUKE @ 2008 11 12, 16:34)
sveikos!  mirksiukas.gif  gal kuri nors zinote,kiek ilgiausiai galima buti uzsiregistravus darbo birzoje? jei negauni pasalpos (nes katik po mokslu,dar nedirbus niekada) ir nerandi darbo?po kiek laiko jie gali ismesti ir pan.? labai aciu  4u.gif

man po puses metu pasiule arba iseit savo noru arba vaiksciot i DB kas 3 dienas ir eiti i visas vietas kurias siulys be teises atsisakyti
Atsakyti
Labas,as ir norejau DB gauti kursus kokius nors ,bet jokiu sansu ,nes tipo pradejo aiskinti,kad turiu 10metu pardavejos patirties ,o ta specelybe paklausi ,o kai sakiau ,kad noriu keisti profesija,vistiek nieko negali pasiulyti tipo eik pardaveja ir dirbk:hm
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2008 12 28, 19:08)
Labas,as ir norejau DB gauti kursus kokius nors ,bet jokiu sansu ,nes tipo pradejo aiskinti,kad turiu 10metu pardavejos patirties ,o ta specelybe paklausi ,o kai sakiau ,kad noriu keisti profesija,vistiek nieko negali pasiulyti tipo  eik pardaveja ir dirbk:hm

Man aiskino, jog DB labai taupo ir gauti kursu turint auktaji issilavinima ir kelias profesijas nera sansu. Kursai prieinami tik neturintiems jokios profesijos ar stazo
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2008 12 28, 22:13)
Man aiskino, jog DB labai taupo ir gauti kursu turint auktaji issilavinima ir kelias profesijas nera sansu. Kursai prieinami tik neturintiems jokios profesijos ar stazo


Na as ir neturiu jokio aukstojo issilavinimo ,bet vistiek nieko negavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2008 12 29, 18:21)
Na as ir neturiu jokio aukstojo issilavinimo ,bet vistiek nieko negavau unsure.gif

gal turite kokia patirti, kur nors anksciau dirbote.
Pasak ju tik "zaliems" kursai prieinami
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2008 12 30, 15:22)
gal turite kokia patirti, kur nors anksciau dirbote.
Pasak ju tik "zaliems" kursai prieinami

Na taip skaito matyt ,kad turiu patirties beveik 10 metu pardaveja dirbau g.gif
Atsakyti
O gal zinot kur bedarbiams yra taikomos nuolaidos kursams?
Atsakyti