Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

Matai del ko as noriu stoti i DB, nes noriu lankyti kursus rolleyes.gif Stazo turiu daug, o be to i buvusi darba negrisiu, nes jis buvo kitame mieste. Ai, jeigu nieko neiseis, tai reiks dieda reketuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 07 09, 21:18)
Matai del ko as noriu stoti i DB, nes noriu lankyti kursus rolleyes.gif  Stazo turiu daug, o be to i buvusi darba negrisiu, nes jis buvo kitame mieste. Ai, jeigu nieko neiseis, tai reiks dieda reketuoti  smile.gif

Aš, kai įstojau į DB, tai man ta konsultantė pasakė, kad pagal specialybę darbo nesurasiu. tongue.gif Tai pasiūlė kursus, pasirinktinai: siuvėja, pardavėja, kirpėja. biggrin.gif Aš jų atsisakiau, o buhalterių- nesiūlė, tik nežinau ar tuo metu neturėjo laisvų vietų, ar iš vis jų nebūna. g.gif Buvo tiesa, apskaitininko kursai, bet jau tiems, kurie- buhalteriai. biggrin.gif thumbup.gif Gal ką ir Kalinka galės pakomentuoti. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažulka: 10 liepos 2004 - 18:49
QUOTE (mažulka @ 2004 07 09, 16:00)
Tą pašalpą tai tikrai gausi, ji nepriklauso nuo to- dirbi tu ar ne. wink.gif  Aš ją gaunu. smile.gif
Negausi bedarbio pašalpos. wink.gif

rolleyes.gif Na gaunu, ir 93 lt. už vaiką iki trijų metų ir bedarbio pašalpą smile.gif
Atsakyti
QUOTE (vilma Liu @ 2004 07 09, 14:45)
Turi omeny pasalpa uz vaika 93lt?

Ne. Bedarbio.
Atsakyti
QUOTE (mažulka @ 2004 07 09, 20:07)
Ką galiu patarti iš savo skaudžios patirties biggrin.gif , pagal įstatymą, norint gauti bedarbio pašalpą, per paskutinius 3 metus reikia turėti dviejų metų darbo stažą. Tai tu pasiskaičiuok, kiek ten tau trūksta ir grįžk tam laikotarpiui į darbą, po to rašai prašymą išeiti savo noru. Stojiesi į DB, jei neklystu(čia jau Kalinka galėtų padėti biggrin.gif ) po 3 mėnesių turėtumei gauti bedarbio pašalpą. wink.gif

isdirbus 24 men priklausytu minimali 135 lt pašalpa...o paskirimas priklauso del kokios priezasties atleista is darbo jei savo noru- tai po 3men, jei del darbdavio iniciatyvos ar bankrotas, etatu mazinimas , tai po 8 dienu ir nepriklauso ar menuo ar 24 menesiai isdirbti...
Atsakyti
QUOTE (mažulka @ 2004 07 10, 18:48)
Aš, kai įstojau į DB, tai man ta konsultantė pasakė, kad pagal specialybę darbo nesurasiu. tongue.gif Tai pasiūlė kursus, pasirinktinai: siuvėja, pardavėja, kirpėja. biggrin.gif Aš jų atsisakiau, o buhalterių- nesiūlė, tik nežinau ar tuo metu neturėjo laisvų vietų, ar iš vis jų nebūna. g.gif Buvo tiesa, apskaitininko kursai, bet jau tiems, kurie- buhalteriai. biggrin.gif thumbup.gif Gal ką ir Kalinka galės pakomentuoti. rolleyes.gif

Apskaitininko kursai DB rengiami, o apie buhalterio, tiesa sakant, net negirdejau. Jie gali buti dvejopi: kvalifikacijos kelimo nukreipiami kurie turi ta profesija ir jau prarado kvalifikacija (nedirbo buhalterio darbo 1 metus ir ilgiau) arba tie kurie yra dirbe nors metus bet neturi pazymejimo. Kiti kursai organizuojami permokymo, t. y. tiems kurie turi profesija isigije, bet ji yra nepaklausi DR, ir darbu pgl ja nera, tada siuloma pakeisti profesija- persikvalifikuoti. I apskaitininko kursus nukreipiami su aukstuoju issilavinimu, pirmenybe aisku, kas tures darbdavi po kursu( kalbeta auksciau) Kas ketvirti gali buti apskaitininko kursai, kas antra...Viena kart gali buti permokymo, kita karta kvalifikacijos kelimo, o vietu skaicius ribotas sad.gif Apskaitos pagrindu g. gauti imoniu darbo organizavimo kursuose, neblogi logistu kursai(transporto pervezimu organizavimas)
Kirpeju kursu tai nelankyciau nes nera laisvu Darbo vietu, o dar ir specifika- darbas su verslo liudijimu, savo klientura reik turet... pardaveju tai is pasiulytu butu geriausia..
Atsakyti
Kiek zinau, pagal bedarbių rėmimo įstatymą bedarbio pašalpa skiriama moterims, auginančioms vaikus iki 8m. Jeigu vaikas gimes 2001 03 03 kazin ar galima registruotis darbo birzoje kada nori iki suies 8m., ar reikia laukti kol bus 8m.? Gal kuri zinot? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (laurra @ 2004 08 30, 16:06)
Jeigu vaikas gimes 2001 03 03 kazin ar galima registruotis darbo birzoje kada nori iki suies 8m., ar reikia laukti kol bus 8m.? Gal kuri zinot? rolleyes.gif

Laurra, tikrai nereikia laukti kol vaikui sueis 8 metai. Kažką tu netaip supratai g.gif
Aš pati kuo puikiausiai užsiregistravau kai dukrytei buvo tik 2 metukai wink.gif
Tad sėkmės darbo paieškose smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Drugelis @ 2004 08 30, 17:48)
QUOTE (laurra @ 2004 08 30, 16:06)
Jeigu vaikas gimes 2001 03 03 kazin ar galima registruotis darbo birzoje kada nori iki suies 8m., ar reikia laukti kol bus 8m.? Gal kuri zinot? rolleyes.gif

Laurra, tikrai nereikia laukti kol vaikui sueis 8 metai. Kažką tu netaip supratai g.gif
Aš pati kuo puikiausiai užsiregistravau kai dukrytei buvo tik 2 metukai wink.gif
Tad sėkmės darbo paieškose smile.gif

Aš užsiregistravau, kai sūnui buvo metukai. wink.gif
Atsakyti
sveiki,
Darbo birža pasiūlė kursus , pasirinkau vadybos, gal kas lankė vadybos kursus, papasakokit, įdomu ar tos paskaitos vyksta nuo ryto iki vakaro, lankymo trukmė du mėnesiai, nes dar studijuoju neakivaizdžiai ir sutampa sesijos ir kursu laikas. ax.gif
Atsakyti
pamačiau šitą temą ir labai apsidžiaugiau 4u.gif
turiu tokį klausimėlį ax.gif
vienas žmogelis pasakojo, kad nusiuntė į darbo biržą savo žmoną, o ją iš ten išsiuntė vairavimo kusų lankyt nemokamai blink.gif
ar girdėjote apie tai ką nors?
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 04 16, 13:03)
pamačiau šitą temą ir labai apsidžiaugiau  4u.gif
turiu tokį klausimėlį  ax.gif
vienas žmogelis pasakojo, kad nusiuntė į darbo biržą savo žmoną, o ją iš ten išsiuntė vairavimo kusų lankyt nemokamai  blink.gif
ar girdėjote apie tai ką nors?

O kas konkreciai tave stebina, ar vairuotoju kursai, ar kad issiunte, ar kad nemokamai?
Nemokamai teikiamos visos DB paslaugos
Vairuotoju kursai siulomi ne kiekvienoje teritorineje DB ir ne kiekvienam. tarkim jei bedarbis turi vadybininko kvalifikaciją o neturi vair. pažymėjimo tai butent toki ir siuncia ismokti vairuoti ir kad galetu sekmingai darbintis smile.gif
Atsakyti