Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(kelniki @ 2009 04 24, 15:55)
sveikutes, as noreciau jusu pasiteirauti gal kuri ka nors zinosit. as dabae esu nescia, bet labai noreciau per vasra pabaigti kokius manikiuristes kursus, bet ar imanoma man istoti i birza ir gauti kursus. issilavinimo neturiu, tai kaip suprantu man kaip ir priklausytu, bet ar netrukdys tam nestumas? buciau dekinga uz atsakyma.

manikiūrininkes darbas skaitosi pavojingas , dėl to kad dirbama su stiprokais chemikalais ( acetonas , lakas ir tt) todėl vien dėl šios priežasties siūlyčiau atsisakyt šios minties.
Atsakyti
Gal kas ėjo į virėjų kursus? ax.gif Nežinot, kiek teorija trunka?

Ir kaži kaip būna, jei nebaigi kursų?
Atsakyti
Aš tai girdėjau, kad į kursus nebeleidžia tiek žmonių, nes daug kas juos baigia , o pagal specialybę net nesiruošia dirbti. O jie juk kainuoja labai nemažus pinigus unsure.gif . Nes pvz. aš ruošiuosi eiti mokytis į dekoratyvinės kosmetikos kursus, ne per DB, nes noriu tik šį darbą dirbti. Mėnesis šių kursų kainuoja 470 lt. Aš manau kad tai labai nemaži pinigai.DB tokius pinigus moka už kiekvieną einantį į kursus ir dar pašalpą ir stipendiją.Todėl nesuprantu kai skaitau čia tokius pasisakymus "nes nelabai zadu su to siet ateity, siaip noriu kokia specialybe isigyt", tai kam eit į tuos kursus, kai į juos gali pakliūti žmogus kuris tikrai to nori, kuriam to reikia? Kuris baigus tikrai dirbs darbą pagal baigtą specialybę.Man keista... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugniukas 81: 07 gegužės 2009 - 08:31
QUOTE(ugniukas 81 @ 2009 05 07, 08:27)
Aš tai girdėjau, kad į kursus nebeleidžia tiek žmonių, nes daug kas juos baigia , o pagal specialybę net nesiruošia dirbti. O jie juk kainuoja labai nemažus pinigus  unsure.gif . Nes pvz. aš ruošiuosi eiti mokytis į dekoratyvinės kosmetikos kursus, ne per DB, nes noriu  tik šį darbą dirbti. Mėnesis šių kursų kainuoja 470 lt. Aš manau kad tai labai nemaži pinigai.DB tokius pinigus moka už kiekvieną einantį į kursus ir dar pašalpą ir stipendiją.Todėl nesuprantu kai skaitau čia tokius pasisakymus "nes nelabai zadu su to siet ateity, siaip noriu kokia specialybe isigyt", tai kam eit į tuos kursus, kai į juos gali pakliūti žmogus kuris tikrai to nori, kuriam to reikia? Kuris  baigus tikrai dirbs darbą pagal baigtą specialybę.Man keista...  verysad.gif

pritariu thumbup.gif pati kazkiek laiko mokiausi DB kursuose, maciau kokie ten zmones susirinke doh.gif galima sakyti dauguma tik del stipendijos, pati specialybe visiskai neidomi, neisivaizduoju, kokie darbuotojai iseis, neduok dieve, pas tokia kosmetike pakliuti doh.gif ir kaip ten atmestinai mokoma smile.gif neistverusi isejau
Atsakyti
Sviki, 4u.gif noreciau pasidometi del kirpejos kursu. Gal kuri lankete? Kaip ten kas vyksta, kiek laiko trunka ir pan. Buciau dekinga jei parasytumete i AZ nes tema ne visada seku. victory.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniukas 81 @ 2009 05 07, 10:27)
Aš tai girdėjau, kad į kursus nebeleidžia tiek žmonių, nes daug kas juos baigia , o pagal specialybę net nesiruošia dirbti. O jie juk kainuoja labai nemažus pinigus  unsure.gif . Nes pvz. aš ruošiuosi eiti mokytis į dekoratyvinės kosmetikos kursus, ne per DB, nes noriu  tik šį darbą dirbti. Mėnesis šių kursų kainuoja 470 lt. Aš manau kad tai labai nemaži pinigai.DB tokius pinigus moka už kiekvieną einantį į kursus ir dar pašalpą ir stipendiją.Todėl nesuprantu kai skaitau čia tokius pasisakymus "nes nelabai zadu su to siet ateity, siaip noriu kokia specialybe isigyt", tai kam eit į tuos kursus, kai į juos gali pakliūti žmogus kuris tikrai to nori, kuriam to reikia? Kuris  baigus tikrai dirbs darbą pagal baigtą specialybę.Man keista...  verysad.gif

O kur žadi eiti į šios specelybes kursus? Nes aš ir gi svarstau ar per darbp biržą bandyti ar į mokamus,nes man ši sritis labai patinka.
Atsakyti
Gal kas žinot ar darbo biržos tinklalapyje yra informacija apir kursus. Sako turi būti o aš niekaip nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipanas @ 2009 05 14, 15:31)
Gal kas žinot ar darbo biržos tinklalapyje yra informacija apir kursus. Sako turi būti o aš niekaip nerandu g.gif

Aš ir gi ieškojau,bet neradau. Šiandien užsiregistravau i darbo biržą,trečiadienį eisiu pas tarpininkę,tai jau tada ir žinosiu viską konkrečiai.
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2009 05 14, 21:42)
Aš ir gi ieškojau,bet neradau. Šiandien užsiregistravau i darbo biržą,trečiadienį eisiu pas tarpininkę,tai jau tada ir žinosiu viską konkrečiai.

Labai lauksim ziniu ax.gif
As taip pat svarsciau ka daryt, ar eit i darbo birza ar ne? Ar yra galimybe i kursus eit, ka jie siulo, nes ju tinklapy ir as nieko nerandu doh.gif

Ir kaip prisiregistruojant Vilniuje i birza, ar zmoniu daug rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(olicka @ 2009 05 14, 01:32)
O kur žadi eiti į šios specelybes kursus? Nes aš ir gi svarstau ar per darbp biržą bandyti ar į mokamus,nes man ši sritis labai patinka.



Žirmūnuose yra darbo rinkos mokymo centras.Ten ir galvoju eiti rudeniop. Informacijos apie dekoratyvnės kosmetikos ir kitus kursus Vilniuje yra šiame puslapyje.Ten galima pakliūti ir per darbo biržą ir pačiam susimokėti.
www.vzdrmc.lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugniukas 81: 17 gegužės 2009 - 14:11
esu baigus kursus DB. sakyčiau verta. buvau ka tik baigus mokykla, darbo greit neradau, o čia kursus įdomius baigiau ir stpendija dar gaudavau mirksiukas.gif
Atsakyti
labutis visiems,gal kas zinot ar siuo metu db siuncia i kursus? nes su pinigais kiek matau ten ne kas.Ismokos veluoja ir t.t.
Atsakyti