Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(gretute703 @ 2009 08 05, 20:23)
mamkos papuoliau i dekorativines kosmetikos kursus, nuo rugpjucio 17 dienos. taip ju laukiau, gal kuri ir jau kaip eis i juos?

cia vilniuje?as eisiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
na va,man iš biržos liepė pasiringti į kokius kursus norėčiau eiti,bet nei pasakė kokie yra,nei kokios specialybės dabar paklausios.Esu baigusi vidurinį profesini,statybos verslo organizatorė,bet ten aš nė bum bum...
Prašau pasidalinkite savo žiniomis ir patarkite kuom dabar geriau eiti mokytis.Iš anksto labai dekoju
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 08 05, 20:23)
mamkos papuoliau i dekorativines kosmetikos kursus, nuo rugpjucio 17 dienos. taip ju laukiau, gal kuri ir jau kaip eis i juos?

o ar labai didele atranka buvo, nes pas mus panevezyle baisiai didele atranka,tai net neisivaizduoju ar papulsiu i kursus...laukiu atsalkymo. mano verslo vadybos kursai
Atsakyti
o kokia ten atranka būna?
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 08 09, 20:24)
o kokia ten atranka būna?

daug norinciuju,tai jie kazkaip ten atrenka,kas be mokslu ir pan
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 07, 11:36)
cia vilniuje?as eisiu drinks_cheers.gif

jo vilniuje, zirmunu mokymo centras. vau bigsmile.gif kaip smagu bus su supermamyte mokytis. tu man i az parasyk
Atsakyti
Na darbo birzoje dar ir testus reikia darytis , surinksi pakankamai balu pateksi , ne tai ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bjiaurioji_bete @ 2009 08 12, 11:45)
Na darbo birzoje dar ir testus reikia darytis , surinksi pakankamai balu pateksi , ne tai ne  blink.gif

as nepatekau i kosmetologes kursus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 12, 17:42)
as nepatekau i kosmetologes kursus verysad.gif

Sveikutes man ir idomi kokia birzuose situacija su kursais.

Tai per mazai balu surinkai?
Merginos, kas esat laikusios testa, norint pakliuti i pardaveju kursus, ar labai sunkus testai. ?? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 08 12, 18:34)
Sveikutes man ir idomi kokia birzuose situacija su kursais.

Tai per mazai balu surinkai?
Merginos, kas esat laikusios testa, norint pakliuti i pardaveju kursus, ar labai sunkus testai. ?? 4u.gif

jokio man testo nedave,tieisog nuejau pasake,kad vietu nebebuvo,o norinciu daug...gaila ,labai norejau..
Atsakyti
Ar kas nors laikėt testą prieš eidami į administratoriu kursus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asarele54: 12 rugpjūčio 2009 - 18:49
QUOTE(gretute703 @ 2009 08 05, 21:23)
mamkos papuoliau i dekorativines kosmetikos kursus, nuo rugpjucio 17 dienos. taip ju laukiau, gal kuri ir jau kaip eis i juos?



o tau iskart pasake.kad prieme? nes as dokumentus visus pridaviau,sake paskambins,bet dar neskambino g.gif tai nzn kaip cia taip,juk jau pirmadieni prasideda unsure.gif
Atsakyti