Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

aciu uz pagyrimus ax.gif kol kas nepuosiua niekuo savo eglutes, nera laiko per prekybos centrus prasinesti, gal ka ir uzmatyciau tada..

patiko mintis su cinamono lazdelemis wub.gif wub.gif
Atsakyti
merginos auksarankes-prasau pagalbos ..man reikia papuosti mokykline kede vaidinimui mokykloj tipo sosta princesei.pametekit ideju.labai laukiu.
Atsakyti
QUOTE(umede @ 2007 12 16, 21:55)
merginos auksarankes-prasau pagalbos ..man reikia papuosti mokykline kede vaidinimui mokykloj tipo sosta princesei.pametekit ideju.labai laukiu.


Užmesk kokią raudoną medžiagą, kad siektų žemę ir kuo platesnis, tuo įspūdingiau, dar gali surišt didelį kaspiną ar pan., ir tiek. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
ilga laiką skaitinėjau , žiūrinėjau- kokios jus visos šaunuolės , nusprendžiau ir aš šiek tiek meiloės įdėti, puošiant namus

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
diinka,cia is lapu ta egle pirmoji? blush2.gif wub.gif wub.gif grazu wub.gif


o cia dar biski mano siumetiniu blush2.gif uzsikabinau uz plausiniu egliu doh.gif lotuliukas.gif

sita dovanojau wub.gif
user posted image

cia mano siemetine pasipuosus virtuve biggrin.gif wub.gif

user posted image

user posted image[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 17 gruodžio 2007 - 11:10
ačiū, visos eglės is ąžuolo lapų biggrin.gif
tos iš plaušo irgi patinka 4u.gif , bet kad neturiu kada per pardavykles prasinešt, o seniuose nemačiau
Atsakyti
bonda, o tu dedi tam plausui koki pagrinda?? g.gif kuo tvirtini ta plausa??? cia kiap supratau tai tas plausas kaip medziaga g.gif kur dabar vis puokstes i ji vynioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2007 12 17, 11:17)

tos iš plaušo irgi patinka 4u.gif , bet kad neturiu kada per pardavykles prasinešt, o seniuose nemačiau

blush2.gif siemt labai norejau balto doh.gif o gavau tik raudona doh.gif tai geliu pardej issiprasiau blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(nekava @ 2007 12 17, 11:25)
bonda, o tu dedi tam plausui koki pagrinda??  g.gif  kuo tvirtini ta plausa??? cia kiap supratau tai tas plausas kaip medziaga g.gif  kur dabar vis puokstes i ji vynioja  g.gif

tos mazos, kur 3 -tai ten is plauso -ne kaip popierius, bet plauso -ten klijavau PVA kliajais (lipalu) ant kartoninio pagrindo apviniotu celeofanu mirksiukas.gif , kad paskui ta pagrinda isimt. O ta viena -tai ten daryta is to, kaip popieriaus jau padaryto is plauso -ten ne pagrindo nereik thumbup.gif -daug greiciau ir paprasciau blush2.gif thumbup.gif o klijavau visaip is tuo lipalu, ir karstais klijais blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
o kur as buvau anxciau? g.gif alia kokiu grozybiu, bei nagingu mamyciu bigsmile.gif thumbup.gif ir dar jau 4 tema!!! bigsmile.gif
nu faina.....

ingridziuk, ar tavo patie darbai, ar is ziemos puokstes parodos? bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tiesiog fantastiškai visos puošiat savo namus thumbup.gif .O čia mano šiemetinė eglutė hihihi.gif .Tikiuosi labai nesupeiksit blush2.gif .
user posted image
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2007 12 17, 20:00)
Tiesiog fantastiškai visos puošiat savo namus  thumbup.gif .O čia mano šiemetinė eglutė hihihi.gif .Tikiuosi labai nesupeiksit blush2.gif .
user posted image



nepakartojama... tiesiog... tiesiog... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2007 12 17, 19:00)
Tiesiog fantastiškai visos puošiat savo namus  thumbup.gif .O čia mano šiemetinė eglutė hihihi.gif .Tikiuosi labai nesupeiksit blush2.gif .

geras sumanymas ,mes vienais metais buvom pasipuosia alijosiu, vienintele gele kokia tik turejome biggrin.gif
Atsakyti