Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

Labai dailu viskas smile.gif
O tie medžiaginiai rutuliai kaip gaminami? labai super idėja !
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2008 10 21, 22:00)
Labai dailu viskas smile.gif
O tie medžiaginiai rutuliai kaip gaminami? labai super idėja !

labai daug gražių daiktų tik įdomu kaip juos pasigaminti g.gif
Atsakyti
Tie medžiaginiai kampučiai manau pritvirtinti prie kokio irgi medžiaginio rutuliuko, gal susukto iš porolono g.gif O gal priklijuoti prie kokio teniso kamuoliuko...
Atsakyti
Tas grožybes kai kas vadina artišokais. Nežinau, ar galima čia įkelti nuorodas, bet pabandysiu. Erdviniai skiautiniai artišoko išvaizdos:

http://www.auksarank...feb8f4e704239eb

smile.gif
Atsakyti
Šiaip kiek aš skaičiusi seniau tuose puslapiuose, tai ten naudojamos figūros iš putplasčio- rutuliai ir kitos, kirios specialiai parduodamos rankdarbių parduotuvėse (čia užsieny- lt nežinau ar būna), spec. darbams šia technika, ir smeigtukais prie jų smaigstomi medžiaginiai trikampiukai.

Bet manau, kad galima iš ko nors pasidaryti atitikmenį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 22 spalio 2008 - 23:32
mačiau tokių ir senasaujas ir gerose akyse , gal dar kur yra tik neuzkliuvo akys.
Atsakyti
Kaip smagu vėl skaityti kalėdinę temelę ir ieškoti minčių kaip papuošiu savo namus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 10 23, 00:31)
Šiaip kiek aš skaičiusi seniau tuose puslapiuose, tai ten naudojamos figūros iš putplasčio- rutuliai ir kitos, kirios specialiai parduodamos rankdarbių parduotuvėse (čia užsieny- lt nežinau ar būna), spec. darbams šia technika, ir smeigtukais prie jų smaigstomi medžiaginiai trikampiukai.

Man tokių bumbulų draugė iš užsienio parvežė. Būna jų ir ebay. O šiaip, niekai nesuprantu, kodėl GA tik visokius angeliukus ir širdis atveža, bumbulų jie kažkodėl neturi (nors esu jau jiems apie tai kalbėjusi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemugne: 23 spalio 2008 - 11:56
O kas yra GA?
Atsakyti
Geros Akys
Atsakyti
O kaip pasigaminti kalėdinę prakartėlę, gal kas darėt ir turit nuotraukų bigsmile.gif
Atsakyti
sveikute. gal gali man padeti! kaip tie putos rutuliai vadinasi angliskai nes kiek vedu i ebay tai nerandu.o gal zinai kur londone galima nusipirkti?
Atsakyti