Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

Norejau paklauti gal kad esate dariusios kabancius zibintus.

maciau per televizoriu, kad ant medzio kabo toie keturkampi zibintai labai noreciau pati pasidaryti, bet nezinau ko man reiketu.


jei ne i tema tai labai atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
O galima ir is sikltiniu padaryt, stai taip pvz.:
user posted image
user posted image
Atsakyti
rimulia12, puiki idėja, dėkui 4u.gif
Atsakyti
pernai turejau daug uzsispyrimo, tai pati gaminausi zaisliukus smile.gif pamaciau kazkur internete ir labai patiko, jie pagaminti is makaronu smile.gif

jei pavyks ikelsiu nuotrauka smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2008 11 03, 20:31)
pernai turejau daug uzsispyrimo, tai pati gaminausi zaisliukus smile.gif pamaciau kazkur internete ir labai patiko, jie pagaminti is makaronu smile.gif

jei pavyks ikelsiu nuotrauka smile.gif
user posted image

O kaip čia tie makaronai g.gif nes atrodo, kad megzti žaisliukai blush2.gif
Atsakyti
Tapetukas cia is makaronu...... Nu geras atrodo kain nerti..................... Pasakiskai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
as savo zaisliukais pernai labai didziavausi 4u.gif
yra makaroniukai kaspiniukai ir tokie apvalus ploksti koreti tai is koretu kokiu 5 ar daugiau reikia suklijuoti viduriuka, o aplinkui kaspiniukus, bet laaabai jau daug terniones. kiek isbandziau kliju, tai geriausiai super moment, jie gerai sulipina, greit isdziusta, tik nuo ju pirstai kencia doh.gif o paskui jau kai viskas gerai isdziusta reikia nuspurksti kokia nors spalva smile.gif stai ir viskas smile.gif tik vat kad labai jau jie trapus , todel reikia saugoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2008 11 04, 21:30)
kiek isbandziau kliju, tai geriausiai super moment,  jie gerai sulipina, greit isdziusta, tik nuo ju pirstai kencia 

labai liuks idėja su tais makaronais thumbup.gif Būtinai išbandysiu 4u.gif Tik man toks klausimukas iškilo - ar nebandei karštais klijais klijuoti makaroniukų? Mano galva, turėtų būti mažiau terlionės ir sukibti gerai...ir pirštukai mažiau kentėtų g.gif
Atsakyti
Makaronus kaspinuku formos galima nudazyti raudonai nagu laku(kazkur maciau sita pavyzdi) ir perrisus grazia juostele, galima kabnti kaip zaisliukus ant eglutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2008 11 04, 22:36)
labai liuks idėja su tais makaronais thumbup.gif Būtinai išbandysiu 4u.gif Tik man toks klausimukas iškilo - ar nebandei karštais klijais klijuoti makaroniukų? Mano galva, turėtų būti mažiau terlionės ir sukibti gerai...ir pirštukai mažiau kentėtų g.gif



Bent man tai karšti klijai kažkodėl nelaikė.. doh.gif
Atsakyti
Va, kokia grazia, is sagu padaryta, radau bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2008 11 05, 02:46)
Va, kokia grazia, is sagu padaryta, radau bigsmile.gif
user posted image

fantastiška thumbup.gif
Atsakyti