Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

QUOTE(julune @ 2008 11 24, 18:21)
Siandien papuosiau savo zidini  ax.gif

Puokste ant zidinio

o kaip fanai,gera ideja biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2008 11 24, 18:01)
didis.gif

O as prisipirkau Maximoj kalediniu kojiniu ir nutariau jas truputi papuosti  mirksiukas.gif
Pirmaja jau siandien sutvarkiau, taigi atiduodu jusu teismui  bigsmile.gif
user posted image

super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2008 11 19, 15:36)

o kaip darote tuos karpinius? kokia technika? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julune @ 2008 11 24, 15:21)
Siandien papuosiau savo zidini  ax.gif

Puokste ant zidinio



QUOTE(etaeta @ 2008 11 24, 15:31)
didis.gif

O as prisipirkau Maximoj kalediniu kojiniu ir nutariau jas truputi papuosti  mirksiukas.gif
Pirmaja jau siandien sutvarkiau, taigi atiduodu jusu teismui  bigsmile.gif
user posted image

laaaaaaaabai fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(julune @ 2008 11 24, 16:21)
Siandien papuosiau savo zidini  ax.gif

Puokste ant zidinio

labai grazi puokste wub.gif thumbup.gif

QUOTE(etaeta @ 2008 11 24, 16:31)


O as prisipirkau Maximoj kalediniu kojiniu ir nutariau jas truputi papuosti  mirksiukas.gif
Pirmaja jau siandien sutvarkiau, taigi atiduodu jusu teismui  bigsmile.gif


grazu good.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius hi.gif , siandien antra kojine jau baigineju. 4u.gif Kaledos jau ne uz kalnu ir pasnigo. newyear.gif Grazu ...
Atsakyti
o ziuriu cia susirinke auksarankes 4u.gif man reikia darzeliui pagaminti is naturaliu medziagu zaisliuka ir kad ant jo butu vaiko vardas ir pavarde. gal turit pasiulymu, nes man su meniskumu nelabai blush2.gif blush2.gif megzti ir nerti nemoku blush2.gif ka galetume su penkiameciu pagamint tokio. Buciau dekinga uz mintis 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2008 11 25, 11:17)
o ziuriu cia susirinke auksarankes 4u.gif  man reikia darzeliui pagaminti is naturaliu medziagu zaisliuka ir kad ant jo butu vaiko vardas ir pavarde. gal turit pasiulymu, nes man su meniskumu nelabai blush2.gif  blush2.gif  megzti ir nerti nemoku blush2.gif  ka galetume su penkiameciu pagamint tokio. Buciau dekinga uz mintis 4u.gif  4u.gif

Gal iškirpti snaigę ir ant jos vardą užrašyti g.gif
Atsakyti
Merginos o gal kuri turite issisaugojusi kokia nors forma karpymui. Net nezinau kaip cia paaiskinti. Perlenki popieriu ant sulenkto nupiesi forma iskerpi ir klijuoji su kita iskirptos formos pusele. ir taip suklijuot reikia nemazai. Na tiekiuosi suprato kas nors. piest tokias formas nesigauna tad kreipiuos i jus 4u.gif
Atsakyti
jau nuo sekmadienio prasideda adventas,trai ta proga:


user posted image
Atsakyti
Radau savo zurnaluose.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 11 25, 13:28)
Radau savo zurnaluose.
user posted image
user posted image

nagi nagi-gal galima smulkiau papasakot,arba stambiau straipsniuka pritraukt bigsmile.gif as labai noriu juos pasidaryt..
Atsakyti