Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

o as savo vaikam padariau is maisiuku...parinkau kaledines medziageles,ir pasiuvinejau numerius...o prikabinau ant lentos-trauktos stora barchatine medziaga prisaudzius prie jos lipnia juostele...
nu nzn ar suprasit-pasistengsiu ikelt nuotrauka... biggrin.gif
Atsakyti
gal kas zinote idomių idėjų papuošti namus? ax.gif
Atsakyti
gal turite paaiškinimą kaip pasigaminti šviečiančius namelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(umede @ 2008 11 30, 18:55)
o as savo vaikam padariau is maisiuku...parinkau kaledines medziageles,ir pasiuvinejau numerius...o prikabinau  ant lentos-trauktos stora barchatine medziaga prisaudzius prie jos lipnia juostele...
nu nzn ar suprasit-pasistengsiu ikelt nuotrauka... biggrin.gif

Labai įdomu būtų pamatyti foto smile.gif

QUOTE(lemouriukas @ 2008 11 30, 19:54)
gal kas zinote idomių idėjų papuošti namus? ax.gif

Labai daug visokių idėjų, nežinau ko konkrečiai ieškote. Peržiurėsiu savo archyvą.

QUOTE(jurginėlis @ 2008 11 30, 19:56)
gal turite paaiškinimą kaip pasigaminti šviečiančius namelius ax.gif

Aš gaminčiau iš popieriaus arba druskos tešlos.
Atsakyti
QUOTE(Chelsea @ 2008 11 30, 10:44)
Saunuole mama thumbup.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 11 30, 21:10)
Labai daug visokių idėjų, nežinau ko konkrečiai ieškote. Peržiurėsiu savo archyvą.

Labai bučiau dėkinga rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lemouriukas @ 2008 11 30, 20:54)
gal kas zinote idomių idėjų papuošti namus? ax.gif

perversk visa sita tema ir dar 3 pries ja buvusias, yra ir floristikos tema, yra ir dar temu kalediniu mirksiukas.gif negi vel viska is naujo kartot visom reik? g.gif
Atsakyti
QUOTE(arabele @ 2008 11 23, 19:18)
Kažin o mažu miestų senukuose ar yra tų karštų klijų pistoletų???????

Turetu buti. As Kaune pirkau prie elektriku irankiu. Ten ju visokiu yra ir pigiu ir brangiu. Maniskis 10Lt nekainavo, o naudoju daznokai, dovanas pakuodama. Labai super daikciukas namie. thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai nelabai moku juo naudotis - man kažkaip tįsta, veliasi klijai, priklijavus uodegos lieka unsure.gif Nedailūs darbeliai gaunasi schmoll.gif Matyt neturiu pakankamai kantrybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 12 01, 13:19)
perversk visa sita tema ir dar 3 pries ja buvusias, yra ir floristikos tema, yra ir dar  temu kalediniu mirksiukas.gif  negi vel viska is naujo kartot visom reik? g.gif

labai ačiū kad patarėte nes aš dar čia naujokė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lemouriukas @ 2008 11 30, 20:54)
gal kas zinote idomių idėjų papuošti namus? ax.gif


as pasidariau zvaigzdes is kartono ir apklijavau medzio zieve. nuostabus dekoras kaledu eglutei, adventiniam vainikui, lango dekorui ir t.t. galima ir kitokias figuras apklijuot. net kaledu seni padaryti.
Zvaigzdes
Zvaigzde 1
Zvaigzde 2

Atsakyti
Gal kas gali pasidalinti foto su kalėd. žaisliukais eglutei iš graikiškų riešutų/? g.gif blush2.gif
Atsakyti