Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

Sveikos, kiek gražių dalykėlių sudėjot thumbup.gif Rasau, nes prireikė pagalbos... Gal turit kokių idėjų kokių dekoracijų galima padaryti iš tokio balto minkšto popieriaus, kuriuo būna uždengti saldainiai dėžutėse? Radau namie kelis tokius lapus, tai nežinau mest ar ne, bet galvoju gal galima iš jų ką padaryti gero ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 05 gruodžio 2008 - 19:09
QUOTE(pienės_pūkelis @ 2008 12 04, 21:33)
mes jau irgi po truputį puošiamės. dabar man siuvimo manija, tai visi papuošalai mūsų medžiaginiai  smile.gif

pirmiausiai pasikabinom vainiką

..................................
dabar baiginėju eglutės papuošaliukus, atvirutes, ir dar keletą mielų dalykėlių  smile.gif


mielas ir natūralus wub.gif

šiemet taip norėjau pasisiūti medžiaginių žaisliukų, nors siūti nemėgstu blush2.gif , bet norisi tokių žaisliukų smile.gif , dėja, neišėjo, teko kraustytis toli ir medžiagas palikti, galbūt sekantiems metams rolleyes.gif ..

Lauksiu toliau pasirodant mirksiukas.gif , ką pagaminai, akys atsigauna matant tokius neperkrautus papuošimus cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LT saulele: 05 gruodžio 2008 - 20:43
Sveikos ax.gif

norėjau pasiteirauti galbūt gaminat ne tik papuošimus kalėdinius, bet ir dovanėles. Pasidalinkit savo mintimis, idėjomis, ką dovanojate artimiesiems ir ar išvis dovanojate rankų darbo dovanas? santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2008 12 04, 23:51)
Kažkur esu skaičiusi, kad šakas pamirkyti reikia, tada lengviau lenkiasi.

taip taip, pati jau patyriau smile.gif kai pirmąjį dariau iš ką tik iš lauko parneštų šakelių, dar pakankamai gerai man jos lankstėsi. bet va kitam vainikui parsinešus kelias dienas palaikiau, padžiovinau rolleyes.gif .. tai iš jų jau nieko nebepadariau, sutrupėjo viskas.

QUOTE(roka @ 2008 12 05, 00:19)
Į tą pačią temą - vainikas iš bambonkių  smile.gif  Visai gražiai atrodo, ar ne?

user posted image

aha, spalvos čia tikrai gražiai dera.. ir darbo čia daug smile.gif

QUOTE(bonda @ 2008 12 05, 10:53)
labai grazu wub.gif  wub.gif ir tas zvaigzdes darei? bigsmile.gif kaip? ax.gif

žvaigždes susiuvau, prikimšau, ir prie vainiko prikabinau smile.gif

QUOTE(LT saulele @ 2008 12 05, 21:42)

Lauksiu toliau pasirodant  mirksiukas.gif , ką pagaminai, akys atsigauna matant tokius neperkrautus papuošimus  cool.gif  rolleyes.gif

ačiū smile.gif parodysiu, kai pabaigsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Guvilė @ 2008 12 06, 00:07)
Sveikos ax.gif

norėjau pasiteirauti galbūt gaminat ne tik papuošimus kalėdinius, bet ir dovanėles. Pasidalinkit savo mintimis, idėjomis, ką dovanojate artimiesiems ir ar išvis dovanojate rankų darbo dovanas?  santa2.gif

aš pasiuvau keletą dovanėlių, kelias dar tikiuosi spėti padaryt.



Atsakyti
Darzelyje paprase padaryt zaisliuka ant eglutes ir plastikinio butelio, bet niekaip nesumastau kaip tai turetu atrodyti doh.gif Gal ka nors patartumet ar kokia foto imestumet? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
kažką rokio būtų galima padaryti

user posted image

įsivaizduoju, kažkaip ta buteliuką galima aprengti.. ar tai sniego senį, ar nykštuką kokį, ar angeliuką padaryti mirksiukas.gif

vėliau paieškosiu dar daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienės_pūkelis: 06 gruodžio 2008 - 12:27
stalo/palangės papuošimai, labai paprastai ir greit pagaminami mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Vietoj užuolaidų ir kai sniego užlango nėr:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pienės_pūkelis @ 2008 12 06, 13:21)
stalo/palangės papuošimai, labai paprastai ir greit pagaminami  mirksiukas.gif

Labai labai subtilu, gražu, skoninga wub.gif
O ką kemši į vidų? Aš kimšau porolono gabaliukus, bet labai nelygiai atrodo unsure.gif

QUOTE(sige @ 2008 12 06, 13:35)
Vietoj užuolaidų ir kai sniego užlango nėr:


Sveika bigsmile.gif Vienoje krūvoje snaigės labai gražiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 06 gruodžio 2008 - 14:58
QUOTE(sige @ 2008 12 06, 13:35)
Vietoj užuolaidų ir kai sniego užlango nėr:


QUOTE(roka @ 2008 12 06, 14:41)
Vienoje krūvoje snaigės labai gražiai atrodo  smile.gif

Bet kaip tokias iškarpyti man tokios gražios nesigauna doh.gif
Atsakyti
Internete galima rasti daug pavyzdžių - šiek tiek kopijuoji, šiek tiek improvizuoji smile.gif Galima tiesiog atsispauzdinti ir išsikirpti vienas prie vieno pagal šabloną mirksiukas.gif
Papildyta:
Tarkim čia nemažai yra
popierinės snaigės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 06 gruodžio 2008 - 15:24
QUOTE(pienės_pūkelis @ 2008 12 06, 14:21)
stalo/palangės papuošimai, labai paprastai ir greit pagaminami  mirksiukas.gif


Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti