Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(Kolibri @ 2008 03 06, 14:55)
Sveikos,siulau savo receptuka salotu su tunais thumbup.gif Reikes:Kininiu kopustu,pomidoru,virtu kiausiniu,melyno svoguno,tuno aliejuje,majonezo.
Viska reikia deti sluoksniais:sluoksnis supjaustytu kininiu kopustu,sluoksnis tuno,sluoksnis smulkiais ziedeliais supjaustyto melyno svoguno,sluoksnis pomidoro,sluoksnis kiausinio,dedame majoneza.Jeigu lekste didele,tai galima pakartoti.
Skanaus essen.gif



Joa, cia man irgi pacios skaniausios salotos smile.gif)) niam niam smile.gif
Atsakyti
Parasysiu anglisku salotu receptuka. Reike virtos vistienos file ,virtu grybu,saliero ,rauginto agurko, ridikeliu, majonezo vilniaus . pasigaminkit labai skanu.
Atsakyti
Parašysiu saločikių su tunų receptą, kurios pas mus kosminiu greičiu pirmos išgaruoja nuo stalo tongue.gif
Dežutė tuno aliejuje- smulkinto;
6 vidutinio dydžio su lupynėm virtos bulves;
1 morka žalia;
pusė aguročio;
violetinis svogūnas;
majonezas;
druska;
Bulves nulupti, susmulkinti kūbeliais;
Morką nuskusti sutarkuoti šiaudeliais;
agurką nulupti susmulkinti šiaudeliais;
svogūną smulkiai supjaustyti;
Viską į dubenį, majonezo, druskos ir sumaišyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldainė @ 2008 03 11, 14:15)
Man skanesniu uz Graikiskas salotas nera jokiu salotu  bigsmile.gif  dievinu ir pastaruoju metu laaabai daznai jas valgau ir niekaip neatsivalgau  biggrin.gif
TUrbut visos zinome kaip jas pasidaryti : svarbiausia yra geras suris  thumbup.gif

user posted image


Mmm essen.gif Mano irgi vienos mėgstmiausių salotų mirksiukas.gif Tik aš fetos sūrį smulkintą dedu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos salotu ir misrainiu megejos! pirmiausiai klausimuks-as lt virtuves fane ,taigi balta misraine mano silpnybe,kaip tik dejau virti bulves-man jos daznai sutrukineja beverdant-kazkada esu skaicius kazkoki tais patarima kad sitaip neatsitiktu .kazko idet i vandenuka-bet ko?stai kur klausimas!!!jei aks zinot kokia gudrybe pasidalynam mergaites ka??????
mano uosvienes salotos-ziauriai patiko man-:
juros lydeka rukyta
zirneliai
majonezas
svoguniukas


na o kita lengvute musu seimyna ja valgo prie visko ir daznai-
salotos(pvz pekino kompustas)-pora trejeta lapu papjaustom ir isklojam lekste
sviezias pjaustytas pomidoriukas-supjaustom ir metam ant virsaus salotyciu
puse sviezio agurkiuko-papjaustom ir velgi tiesiu taikiniu i lekste
poru,svoguniuku- kas kuri megsta ,is akies nedaug griezineliais papjaustom ir ant visaus
pipiriukai,druskyte
alyvuogiu aliejus ir
slakelis acto

viska apipilstyta ir apslakstyta taip ir paliekam lekstej.
mano vyras jas skaniau pataiso nei as,nors ingredientai tie patys bet pirstus nusilaizyt galima kai jisai padaro-man tokios skanios nesigauna..taip kad cia vyru taisomos salotytes!
Atsakyti
QUOTE(ausryle @ 2008 03 24, 16:23)
sveikos salotu ir misrainiu megejos!
..taip kad cia vyru taisomos salotytes!

Reiks duot šiandien vyrui pasireikšt mirksiukas.gif lotuliukas.gif Turėtų būti laaaabai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Mano megiamiausios salotos vadinasi italiskos salotos -
reikia salotu lapu (icerbergo salotos labai tinka), 6-7 mazu pomidoriuku, 1 mazo agurko, fermentinio surio, silto rukymo kumpo ir paskrudintos duoniukes intrintos su cesnakais. Visus ingredientus susmulkti kvadrateliais ir ismaisyti su majonezu.
As dar megstu i majoneza imaisyti susmulkinto cesnakiuko.
Ojojoj labai skanios salotikes smile.gif
Atsakyti
pasidariau savo mėgiamų salotų bigsmile.gif

reikės:
user posted image
ir dar nenupaveikslavau, šaukštelio aliejaus. prieskoniai salotoms iš belgijos, lietuvoj yra atitikmuo saldvos, tik dėl skonio nežinau g.gif

Supjaustau viską, icebergo salotas sulaužau. tada šaukštelį prieskonių iš to maišelio sumaišau su šaukšteliu aliejaus, jau viskas ten yra, ir ant salotų, gerai išmaišau, kol išsiskiria sultys ir viskas. gaunas gaivu ir skanu, viską duoda prieskoniai nes ten visko yra, ir toks rūgštokas skonis jaučias.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stusia @ 2008 03 27, 01:40)
Mano megiamiausios salotos vadinasi italiskos salotos -
reikia salotu lapu (icerbergo salotos labai tinka), 6-7 mazu pomidoriuku, 1 mazo agurko, fermentinio surio, silto rukymo kumpo ir paskrudintos duoniukes intrintos su cesnakais. Visus ingredientus susmulkti kvadrateliais ir ismaisyti su majonezu.
As dar megstu i majoneza imaisyti susmulkinto cesnakiuko.
Ojojoj labai skanios salotikes smile.gif

thumbup.gif niam niam

grange, as i tokias dedu dar alyvuogiu, melyno svoguniuko siek tiek thumbup.gif ir agurka visad nulupu
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 27, 13:04)
thumbup.gif  niam niam

grange, as i tokias dedu dar alyvuogiu, melyno svoguniuko siek tiek  thumbup.gif ir agurka visad nulupu



Labai megstu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 27, 12:04)
thumbup.gif  niam niam

grange, as i tokias dedu dar alyvuogiu, melyno svoguniuko siek tiek  thumbup.gif ir agurka visad nulupu

dar prisiminiau, kad kartais ir paprikos imaisau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 27, 16:25)
dar prisiminiau, kad kartais ir paprikos imaisau  ax.gif


Pekino kopustu,ridikeliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti