Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

gal marinuotas agurkėlis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2008 07 30, 08:49)
o kas tas arukelis yra?  rolleyes.gif


QUOTE(node @ 2008 07 30, 09:40)
gal marinuotas agurkėlis?  rolleyes.gif


lotuliukas.gif sumaisiau raides ir dar viena praleidau cool.gif taip marinuotas agurkelis thumbup.gif
Atsakyti
o as noreciau pasiulyti tokias salotas:

2 nedideli porai
2 rukytos juros lydekos
2 agurkai
2 riekeles juodos duonos
majonezo su cesnakais

Duona ir zuvis supjaustyti kubeliais, o porus ir agurkus - griezineliais. Duonos kubelius truputi apkepinti. Viska ismaisyti su cesnakiniu majonezu, galima papuost petrazolem ir... skanaus!!! 4u.gif

mano seimynai labai patiko, pabandykit ir Jus, gal ir Jus pamegsit...
Atsakyti
Siulau kalafijoru salotas ax.gif

Kalafijoras zalias susmulkinamas ziedeliais;
Raudonoji paprika supjaustoma kubeliais;
Zalias agurkas kubeliais;
Daktariska desta kubeliais;
Olandiskas suris taip pat kubeliais;
Viskas sumaisoma majonezu.

As asmeniskai kita karta tokias salotas darydama nebedesiu olandisko surio, nea man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele:) @ 2008 08 08, 21:47)
Siulau kalafijoru salotas ax.gif

Kalafijoras zalias susmulkinamas ziedeliais;
Raudonoji paprika supjaustoma kubeliais;
Zalias agurkas kubeliais;
Daktariska desta kubeliais;
Olandiskas suris taip pat kubeliais;
Viskas sumaisoma majonezu.

As asmeniskai kita karta tokias salotas darydama nebedesiu olandisko surio, nea man nelabai schmoll.gif

sa darau panasiai tik nededu jokio surio,desros,dar dadedu pomidoru,zirneliu,nu vienu zo kokiu turiu darzoviu,krapu daug ir sumaisau majonezu,labai skanu drinks_cheers.gif seimyna istustina nespejus padaryt
Atsakyti
aš noriu paklaust. Labai patiko Rimi salotos: pievagrybiai marinuoti, kumpis, konservuoti kukurūzai, agurkas, poras ir majonezas kaip suprantu. įdomu kokį majonezą, kokius prieskonius ar dar kažką deda, toks švelnus skonis, man taip neišeina.
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2008 08 09, 22:00)
aš noriu paklaust. Labai patiko Rimi salotos: pievagrybiai marinuoti, kumpis, konservuoti kukurūzai, agurkas, poras ir majonezas kaip suprantu. įdomu kokį majonezą, kokius prieskonius ar dar kažką deda, toks švelnus skonis, man taip neišeina.

nes pilna konservantu privaro cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 10, 18:20)
nes pilna konservantu privaro  cool.gif

saldikliu deda,visokiu gliutamatu,skoniui pagerinti.kad ir skanu,nesizavek labai jau tomis pirktinemis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2008 08 10, 19:52)
saldikliu deda,visokiu gliutamatu,skoniui pagerinti.kad ir skanu,nesizavek labai jau tomis pirktinemis schmoll.gif

norėčiau nepirkti, pati darytis tik nežinau kaip skaniai jas pasidaryti. Juk ir be tų konservantų įmanoma?
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2008 08 10, 23:18)
norėčiau nepirkti, pati darytis tik nežinau kaip skaniai jas pasidaryti. Juk ir be tų konservantų įmanoma?

pamegink su savo megstamiausiu padazu pasidaryti wink.gif
Atsakyti

As irgi labai megstu burokelius. Pora variantu, kuriuos daznai naudoju:



2-3 virti burokeliai, 4 obuoliai, apie 20 graikiniu riesutu, majonezas, petrazoliu, krapu, druska, pipirai malti.
Burokelius, obuolius sutarkuoti stambesne burokine tarka, riesutus susmulkinti, viska sumaisyti su majonezu, pabarstyti smulkintais zalumynais. Labaaaaaaaai skanu.


2-3 virti burokeliai, 100 gr. fermentinio surio, cesnako, apie 20 graikiniu riesutu, majonezas, petrazoliu, krapu, druska, pipirai malti.
Burokelius sutarkuoti stambesne burokine tarka, suri - kubeliais, riesutus susmulkinti, viska sumaisyti su majonezu, pabarstyti smulkintais zalumynais.



Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 11, 10:12)
pamegink su savo megstamiausiu padazu pasidaryti wink.gif

be majonezo nežinau ką dar dėti? blush2.gif
Atsakyti