Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

regna,aciu 4u.gif labai skaniai skamba receptukas
Atsakyti
QUOTE(nestoske @ 2007 12 28, 18:03)
O as zinau irgi labai skaniu salotu recepta.
Pekino salota
Zali pievagrybiai
Kukuruzu konser. indelis
Rukyto kumpelio apie 200g (del kvapo )
Majonezas, dziuveseliu mazu gabaliuku

Viska supjaustyti, sumaisyti, uzpilti majonezu ir dziuveseliais. Laaaabai skanu.

Aha,sitos,zinau turetu skanios buti rolleyes.gif Valgiau panasiu bare smile.gif
Atsakyti
gal kas galetu pasakyti padaziuka salotoms - su garstyciom toks saldziarugstis buna... zinau, kad jis daznai kavinese buna ant salotu pilamas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauriuke: 15 lapkričio 2008 - 18:05
Aš,naudoju tokį,graikinių riešutų aliejaus,garstyčias išplaku su nedideliu kiekiu medaus įpilu balzamito, supilu aliejųir viską gerai išplaku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 15, 21:56)
Aš,naudoju tokį,graikinių riešutų aliejaus,garstyčias išplaku su nedideliu kiekiu medaus įpilu balzamito, supilu aliejųir viską gerai išplaku. ax.gif



eee... apsvieskite mane - kas tas "balzamitas"?

beje... neberandu prancuzisku man laaaai patikusiu garstyciu... jos tokios grudeliais budavo... as darydavau salotom uzpila-garstycios, citrinu sultys, aliejus... bet jis ne toks kaip kavinese bun..... uzsimaniau butent to is kaviniu, o ekspirementuoju jau nemazai, bet nerandu....
Atsakyti
QUOTE(Bjauriuke @ 2008 11 17, 00:05)
eee... apsvieskite mane - kas tas "balzamitas"?

beje... neberandu prancuzisku man laaaai patikusiu garstyciu... jos tokios grudeliais budavo... as darydavau salotom uzpila-garstycios, citrinu sultys, aliejus... bet jis ne toks kaip kavinese bun..... uzsimaniau butent to is kaviniu, o ekspirementuoju jau nemazai, bet nerandu....

svieskis mirksiukas.gif
balzamiko actas
Atsakyti
o man va sitas liuks uzpilas ACETO BALZAMIKO user posted image jei net ir su majonezu darau salotas vistiek slakeli ipilu thumbup.gif na bet cia zinoma skonio reikalas tongue.gif
Atsakyti
sveikos as irgi noriu pasidalinti salotu recepteliu,nezinau gal jus jas zinote,bet parasysiu,daugumai labai jos patinka :
pekino kopustas,
dziuveseliu kubeliai(as supjaustau batona kubeliais ir pakepinu orkaitej)
kepintu saulegrazu
zalias agurkas
pomidoras
majonezas viska sumaisome
skanaus rolleyes.gif
visko dedu is akies,todel nerasiau kiekiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edcka23: 17 lapkričio 2008 - 14:34
QUOTE(edcka23 @ 2008 11 17, 15:33)
sveikos as irgi noriu pasidalinti salotu recepteliu,nezinau gal jus jas zinote,bet parasysiu,daugumai labai jos patinka :
pekino kopustas,
dziuveseliu kubeliai(as supjaustau batona kubeliais ir pakepinu orkaitej)
kepintu saulegrazu
zalias agurkas
pomidoras
majonezas viska sumaisome
skanaus  rolleyes.gif
visko dedu is akies,todel nerasiau kiekiu  ax.gif


dar as idedu kepta vistienos krutinele (salta ar karsta, ar rukyta - kokia turiu), jei turiu ipjaustau zaliu pievagrybiu, lydyto surio kubeliais, saulegrazu nededu (nu cia skonio reikalas) ir su majoneziniu cesnakiniu padazu arba su garstyciu-citrinu sulciu uzpilu... niammm... tinka ir vakarienei ir pietums i darba isidet.. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzele78 @ 2008 11 17, 11:23)
o man va sitas liuks uzpilas ACETO BALZAMIKO [] jei net ir su  majonezu darau salotas vistiek slakeli ipilu  thumbup.gif  na bet cia zinoma skonio reikalas tongue.gif


wuo... cia man nebandytas ir neregetas dalykas... reiks pasiziuret... xixi... o siaip virtuvej as retas svecias... tik paskutiniu metu cia kazkaip kyla tokiu alia gurmanisku poreikiu ir noras ismegint save sioj srity ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauriuke: 17 lapkričio 2008 - 16:54
as zinau skanias salotas, nu tikrai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tai va reikia svoguno, vistienos, pekino kopusto, raug. agurkeliu, kukuruzu, majonezo, svog. laisku.
vistiena pakepinti keptuveje su vistienos prieskoniais, atvesinti pries dedant i salotas. i dubeni deti supjaustytus svogunus, vistiena, raug. agurkus, konserv. kukuruzus, pekino kopusta, uzpilti majonezu ir uzdeti svoguno laisku. salotas galima ir sluoksniuoti, ir ismaisyti.
p.s. man skaniau ismaisytos wink.gif
Atsakyti
Morkų salotos
reikės:morkų,
poros apelsinų,
vynuogių,
keturių šaukštų aliejaus,
citrinų sulčių,
druskos,
pipirų ,
Vieną apelsiną išskirstom skiltelėmis.
Iš,kito išspaudžiame sultis,jas sumaišome su citrinų sultimis,pilame aliejų,pipirus,druskytę.
Gautą mišinį pilame ant tarkuotų morkų.Gerai išmaišome,ant viršaus sudedame apelsino skilteles, vynuoges.
Galima pasilikt tik papuošimui oviską gerai išmmaišyti. 4u.gif
Atsakyti
Salotos su pievagrybiai

supjaustyti pekino kopūstą, porą grežinėliais, patrupinti kalafijoro (žalio nevirto) ir papjaustyti pievagrybius plonais grežinėliais, ir su majonezu sumaišyti.

Jei darot kokiai vakarienei tai iš karto suvalgykit, nepalikit rytui, nes kitaip pavandeniuoja ir "nerespektabilai" atrodo.


Papildyta:
Ir dar:

Supjaustyti pekino kopūstą, pomidorus kelis kvadratėliais ir sumaišyti su citrininiu padažu, kurio yra pirkti kiekvienoj parduotuvėj.

Laaaaaaaaabai gaivu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erke: 20 lapkričio 2008 - 15:26