Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(Srove @ 2008 12 28, 20:46)
Socios salotos:


Kaip atrodo wub.gif
Atsakyti
Jei neklystu, ant tų čili salotų pilasi kažkoks majonezinis padažas, bet jis lyg rausvas, aštrokas(rodos) aš jo niekad vieno neragavus, viską greit sumakaluoju ir dingsta pas mane porcija burnoj akimirksniu ax.gif
Ačiū regna už pagalbąuser posted image
Nekokia aš virėja, bet kartais paeksperimentuoju, prisiskaičius jūsų receptųuser posted image
Atsakyti
Gera-mama,prasome,malonu,kai zmogui gali kažką padėti,šiuo atveju,nelabai padejau.
Bet,gal ten,buvo tuomet,majonezas+pomidoru pasta+aliejus.
Galejo,kazkas panasaus būti,ir dar prieskoniai +garstycios.
Atsakyti
Vakar bare valgiaus salotas bigsmile.gif nu jau begsiu syvakar i pard pasidarysiu pati:
maciau buvo vistiena, salotu lapai, paprika, kazkokios zolytes prieskoniai, aisku svoguniukai... ir kazkoks ziauriai skanus padazas smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif užsukau čia pasižvalgyti, kokiu receptukų salotoms. Labai daug jų, net nžn nuo kurių pradėti bigsmile.gif Reiks išbandyti.
O mano salotų receptas tai toks, lb paprastas ir tikriausiai visom lb gerai žinomas.
Keptos duonos salotos:
Pupelės virtos
Fermentinis sūris
Kepinta duona, ir truputis česnako. Viską sumaišome su majonezu Helmans. tongue.gif kaip skanu
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 12 28, 21:46)
Socios salotos:
Salotu lapai(geriau iceberg) sudyta lasisa, pomidoras, prezident baltojo pelesio suris, papr.tepamas surelis, kyvis, siek tiek agurko, porai,dziovintas bazilikas, pipirai, druska, nestipriai cesnakinis saldziarusgstis acto uzpilas

user posted image


Kaip skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chansse: 09 sausio 2009 - 19:56
QUOTE(uogute @ 2009 01 07, 17:08)
maciau buvo vistiena, salotu lapai, paprika, kazkokios zolytes prieskoniai, aisku svoguniukai... ir kazkoks ziauriai skanus padazas  smile.gif

Vakar gaminau panašias salotas, tik vietoj salotų dėjau pekino kopūstą, dar pridėjau pomidoro, agurko ir sumaišiau su majonezu. Valgėm su skrudintomis batono riekelėmis cool.gif Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Štai ir dar vienas receptukas mano salotų tongue.gif Taipogi labai skanios, paragaukit.

Sūrio lazelės (piknik plėšomos)
Konservuoti ananasai
Krabų lazdelės
Porai

Viską supjaustome kubeliais ir sumaišome su majonezu. Majonezą visada renkuosi Helmans, nes man jis skaniausias, aišku galima dėti pagal skonį. Skanaus. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.P.: 10 sausio 2009 - 15:22
QUOTE(J.P. @ 2009 01 10, 15:21)
Štai ir dar vienas receptukas mano salotų  tongue.gif Taipogi labai skanios, paragaukit.

Sūrio lazelės (piknik plėšomos)

Konservuoti ananasai
Krabų lazdelės
Porai

Viską supjaustome kubeliais ir sumaišome su majonezu. Majonezą visada renkuosi Helmans, nes man jis skaniausias, aišku galima dėti pagal skonį. Skanaus.  bigsmile.gif

surio lazdeles suplesai ar pjaustai?
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2009 01 10, 16:58)
surio lazdeles suplesai ar pjaustai?

Supjaustau, plėšyti nebandžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiek daug visokiausiu receptu, taip "skaniai" skaitosi rolleyes.gif O stai ir mano salotos:
reikes
- 3-4 kiviai
- pekino kopustas (uztenka ir puse jo)
- morka
- druskyte
- pipiriukai
- krapai
- majonezas (skaniausia man asmeniskai "kedainiu")
Viska supjaustome stambesniais gabaliukais, morka itarkuojame del spalvos, paskaniname druskyte, pipiriukais ir imaisome majoneza.
Mmm skanumelis thumbup.gif
Skanaus
Atsakyti
mano naujausias salotu atradimas thumbup.gif tiksliau ragavau pas drage per kaledas tai ji isdave recepta, o jis visai paprastas, didzioji paslaptis yra majonezas mirksiukas.gif

pekino kopustas
krabu lazdeles
pomidorai
poras
hamker remoulade majonezas - http://www.sanitex.l.../V176512_p1.jpg

megstamu prieskoniu (deti nedaug , kad neuzgoztu naturalaus aromato)
dar galima ipjaustyti marinuoto ar sviezio agurkelio.

man tai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
dar skanios salotos su vistienos file, pomidorais, pekinu ir neriebiu majonezu mirksiukas.gif
aisku niekas nepranoks graikisku salotu arba salotu su krevetemis.... wub.gif
Atsakyti