Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(Nerytė @ 2009 03 13, 16:05)
Šiltos vištienos salotos

Labai skanios rolleyes.gif



Neryte - tu zudike mega_shok.gif aik tu peklon su tokiais vaizdais swoon.gif ...
mano skrandis "Oginskio poloneza" groja, o tu cia erziniesi bebe.gif

Bet siaip tavo patiekaliukai ir nuotraukytes kaip visada good.gif nerealus thumbup.gif
Ir toliau taip thumbup.gif
Atsakyti
Traškios vištienos salotos
user posted image
Reikės:

200g balto batono
250g vištienos filė
150g sūrio (naudojau Mocarelos)
300g agurko
1 svogūno
salotų (naudojau Icerberg)

Užpilui:

4 valgomiejo šaukštai alyvuogių aliejaus
3 skiltelės česnako
1 valgomasis šaukštas acto 6%
druska
pipirai


Vištienos filė virti 20 min. Atvėsus, susmulkinti ir suplėšyti.Batoną supjaustyti kubeliais ir keptuvėje aliejuje apkepti iki gelsvumo. Agurką supjaustyti šiaudeliais.Svogūną supjaustome pusžiedžiais.Sūrį sutarkuojame smulkia tarkos puse.
Gaminame užpilą: sumaišome aliejų, acta, druską, pipirą ir įspaudžiame česnaką.Salotų lapus suplėšome.Sudedame agurkus, svogūną, filė, sūrį, užpilą ir skrebučius. Patarimas, skrebučius sudėkite prieš patiekiant ant stalo tam, kad jie išliktų traškūs. Skanios, traškios ir gaivios salotos

P.S. receptas paimtas is cia http://www.say7.info...ustyaschiy.html , ten nurodyta visa eiga su nuotraukomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitulka @ 2009 03 13, 16:39)
Neryte - tu zudike mega_shok.gif aik tu peklon su tokiais vaizdais swoon.gif ...
mano skrandis "Oginskio poloneza" groja, o tu cia erziniesi  bebe.gif

Bet siaip tavo patiekaliukai ir nuotraukytes kaip visada  good.gif nerealus thumbup.gif
Ir toliau taip  thumbup.gif


blush-anim-cl.gif aciu, o zudyti nieko neketinu cool.gif

QUOTE(Dajli @ 2009 03 13, 17:34)
Traškios vištienos salotos

wub.gif labai skanios... cia mus siandien ant vistienos salotu panese... as jau vakar ju labai uzsimaniau, bet neturejau kai kuriu produktu, tai siandien is ryto lekiau i parde ir grizus gaminau rolleyes.gif
Atsakyti
Kokios Salotytes wub.gif wub.gif wub.gif Nerytė, Dajli

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 13, 16:05)
Šiltos vištienos salotos

Labai skanios rolleyes.gif



Labai skanios salotos, vakar valgėm, tik aš svogūnų nedėjau, šiandien vėl gaminsiu bigsmile.gif Ačiū už receptą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eeyore_: 14 kovo 2009 - 14:02
pasirodysiu savo megstamiausias salotas:

morkos+alyvuogiu aliejus+saulegrazos (arba graikiski riesutukai)+ apelsinas +obuolys(galima ir be jo). Dedam visko pagal nuotaika, galimybes ir alkio dydi...
Skanaus!
user posted image
atleiskit uz foto kokybe, bet ja bemazinant - vaizdas tapo neryskus...
Atsakyti
4u.gif Žydraite 4u.gif -kažkas iš pavasarinio fantastinio pasaulio. 4u.gif
Ir,gaivios ir laaabai sveikos salotikės 4u.gif -dėkui-bandysiu patiko.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 03 14, 15:56)
4u.gif Žydraite 4u.gif -kažkas iš pavasarinio fantastinio pasaulio. 4u.gif
Ir,gaivios ir laaabai sveikos salotikės 4u.gif -dėkui-bandysiu patiko.


ax.gif blush2.gif ačiū
Bandykit ir būtinai daug pasigaminkit - nes jas galima valgyti ilgai, ilgai...ir daug, daug... skanaus 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar gaminau tokias salotas, tikriausiai visoms kuo puikiausiai žinomos.
Pekino kopūstas, rūkyta vištiena, manau galima ir kalakutiena, ir konservuoti ananasai. Ir viska sumaišau su Helmans majonezu. Skanaus. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zydraite @ 2009 03 14, 15:47)
pasirodysiu savo megstamiausias salotas:

morkos+alyvuogiu aliejus+saulegrazos (arba graikiski riesutukai)+ apelsinas +obuolys(galima ir be jo). Dedam visko pagal nuotaika, galimybes ir alkio dydi...
Skanaus!
user posted image
atleiskit uz foto kokybe, bet ja bemazinant - vaizdas tapo neryskus...

Zydraite tavo salotos gundančiai atrodo, reiks pasigaminti šiandien.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J.P.: 15 kovo 2009 - 11:32
O aš va katik irgi pasigaminau mišrainikę iš to ka radau šaldytuve:daktariška dešrytė,fermentinis sūris,virti kiaušiniai,viska supjaustom kubeliais,dadedam baltos pakepintos duonytės kubelių,majonezo,prieskoniukų.
Atsakyti
QUOTE(Dajli @ 2009 03 13, 18:34)
Traškios vištienos salotos
user posted image


Na man tai super tos Salotos atrodo!!! butinai pasidarysiu, juk pavasaris, reikia daugiau salotu kapot smile.gif beje, as katik kitoj temoj parasiau, bet ir cia parasysiu, kad radau neseniai susikurusi puspali http://www.restorana...mano-restoranas ir ten paciom galima siusti savo receptus butinai su nuotraukomis ir kiekviena menesi laimeti dovanas. Kiek maciau yra tik du receptai dar manau, kad yra reali galimybe laimeti. Gaila, kad fotoaparatas sugedo mano, bet manau Dajli gali siusti padarytas savo salotos thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kinisku salotu PEKINO receptuka? 4u.gif
Atsakyti