Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

QUOTE(gadget3 @ 2009 05 06, 18:51)


labai idomus ingridientai, taip netiketas derinukas thumbup.gif
Atsakyti
Kiek greitai "permečiau" šitą temą, tai tokio recepto neradau. Įdėsiu ir aš savo salotytes firmines. Tikiuosi, kad jos patiks dar kam nors. Neatsimenu iš kur aš iškasiau šitą receptą, bet truputi pakeičiau ir mano skoniui tapo thumbup.gif :

Iceberg salotų
Raudona paprika
Kietai virtas kiaušinis
Krevetės

Padažas 1.
Česnakas
Petražolės
Alyvuogių aliejus
Druska

Padažas 2.
Medus
Garstyčios
Sojų padažas
Alyvuogių aliejus
Česnakai

Supjaustau salotas, papriką šiaudeliais. Į lekštę dedu salotas, paskui paprikas pamėtau, krevetes, ant viršaus uždedu į 4 dalis perpjautą kietai virtą kiaušinį. Viską apšlakstau padažu. Jei noriu, dar užberiu duonos skrebučių ar parmezano, čia priklausomai nuo to, kad turiu valgomo namie. Salotas ruošiu kiekvienam žmogui atskirą lėkštę, nemaišau bendro bliudo. O padažą tai irgi darau arba vieną arba kitą.

Skanaus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizyle @ 2009 05 07, 09:34)
Kiek greitai "permečiau" šitą temą, tai tokio recepto neradau. Įdėsiu ir aš savo salotytes firmines. Tikiuosi, kad jos patiks dar kam nors. Neatsimenu iš kur aš iškasiau šitą receptą, bet truputi pakeičiau ir mano skoniui tapo  thumbup.gif  :

Iceberg salotų
Raudona paprika
Kietai virtas kiaušinis
Krevetės

Padažas 1.
Česnakas
Petražolės
Alyvuogių aliejus
Druska

Padažas 2.
Medus
Garstyčios
Sojų padažas
Alyvuogių aliejus
Česnakai

Supjaustau salotas, papriką šiaudeliais. Į lekštę dedu salotas, paskui paprikas pamėtau, krevetes, ant viršaus uždedu į 4 dalis perpjautą kietai virtą kiaušinį. Viską apšlakstau padažu. Jei noriu, dar užberiu duonos skrebučių ar parmezano, čia priklausomai nuo to, kad turiu valgomo namie. Salotas ruošiu kiekvienam žmogui atskirą lėkštę, nemaišau bendro bliudo. O padažą tai irgi darau arba vieną arba kitą.

Skanaus.  mirksiukas.gif

Na,receptukasf fantastinis 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad pabandžius patiks. O jei prie jo dar priderinus šaunią kompaniją, kokį vyrioką, taurę skanaus balto vyno, tai iš viso super gautųsi... thumbup.gif
Atsakyti
Cukinijos ir surio salotos

user posted image

Reikia: cukinijos, surio ( balto arba koki megstate), graikisku riesutu, apelisino zieveles ir zulciu, pora cesnako skilteliu, 1 saukstelio ketcupo. Aliejaus.

Cukinija supjaustyti riekelem, lengvai kol suminkstes apkepti keptuveje 2-3 min, tada sudeti cesnaka ir ketcupa. Atvesinti. I lekste deti sluoksni cukinijos, tada surio, tada graikisku riesutu, siek tiek apelsino zieveles, tada sluoksnius vel pakartoti. Papuosti svieziu krapu ir apelsino zievelem. Padazui sumaisyti siek tiek aliejaus ir apelsino sulciu. Skanaus!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koruklu: 07 gegužės 2009 - 15:04
QUOTE(Koruklu @ 2009 05 07, 16:04)
Cukinijos ir surio salotos

user posted image

Reikia: cukinijos, surio ( balto arba koki megstate), graikisku riesutu, apelisino zieveles ir zulciu, pora cesnako skilteliu, 1 saukstelio ketcupo. Aliejaus.

Cukinija supjaustyti riekelem, lengvai kol suminkstes apkepti keptuveje 2-3 min, tada sudeti cesnaka ir ketcupa. Atvesinti. I lekste deti sluoksni cukinijos, tada surio, tada graikisku riesutu, siek tiek apelsino zieveles, tada sluoksnius vel pakartoti. Papuosti svieziu krapu ir apelsino zievelem. Padazui sumaisyti siek tiek aliejaus ir apelsino sulciu. Skanaus!!!

Kažkas man naujo ir jaučiu gero skonio šedevras 4u.gif .Šaunu 4u.gif
Atsakyti
Koruklu, kaip graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 05 07, 19:02)
Koruklu, kaip graziai atrodo wub.gif



Aha, kartais nuotraukoj graziau atrodo, nei is tiesu!!! lotuliukas.gif ax.gif Bet vistiek man patiko sios salotos!

Stai ir dar vienos:

user posted image

Purslane ir svieziu bulviu salotos

Purslane tai tokios zalios saloteles, rugstoko skonio. Lenkiskai Portulaka pospolita. Nezinau kaip lietuviskai.

Reikia puslane salotu, 3 virtu svieziu bulviu ( na paprasciausiai jos skanesnes), paprikos, svoguno. Padazui: jogurto ir majonezo, bei cesnako. Druskos ir pipiru pagal skoni. Papuosimui aguonu.

Taigi viska supjaustom, sumaisom su padazu ir apiberiam aguonom. Skanaus!!!
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2009 05 07, 16:42)
user posted image



kaip puosniai atrodo su aguonomis smile.gif o aguonos jauciasi - tinka - patinka?
Atsakyti
[quote=alexxandra,2009 04 16, 19:17]
Paprastos ir greitos salotos, bet tikrai labai skanios, ypač tas karštas sūris... Tiesa, pagal pirminę idėją, turėjo būti ne Brie, o ožkos pieno sūris, bet ir brie čia labai tiko smile.gif

Salotos su keptu Brie sūriu


Labai skanios salotos! Isbandziau mamos dienos proga, tai visi labai gyre thumbup.gif :
Atsakyti
Kazkaip man jos per daug nesijaute, o skonio tai greiciausiai priduoda, nors kiek ten to skonio is aguonu! Siaip man labai patiko sios salotos, valgem su lasisos kotletukais, tai labai viskas derejo!
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2009 05 07, 18:42)
Aha, kartais nuotraukoj graziau atrodo, nei is tiesu!!!  lotuliukas.gif  ax.gif  Bet vistiek man patiko sios salotos!

Stai ir dar vienos:

user posted image

Purslane ir svieziu bulviu salotos

Purslane tai tokios zalios saloteles, rugstoko skonio. Lenkiskai Portulaka pospolita. Nezinau kaip lietuviskai.

Reikia puslane salotu, 3 virtu svieziu bulviu ( na paprasciausiai jos skanesnes), paprikos, svoguno. Padazui: jogurto ir majonezo, bei cesnako. Druskos ir pipiru pagal skoni. Papuosimui aguonu.

Taigi viska supjaustom, sumaisom su padazu ir apiberiam aguonom. Skanaus!!!

Aš,sustojau ties portulaka,tai mano senai ieškomas augalas,gal tu,ją pati augini.
Sakau tiesiai,kad ji man reikalinga vaistams.
Tikiuos nesupyks,kad ne tą klausimą paliečiau. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti